Автор Тема: Харчування в наших школах. Чи задоволені ви?  (Прочитано 7530 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
ця примусівка в початковій школі вже дістала!!! дієтичного столу не допросишся, а їсти дитині не все можна, ось і доводиться робити вигляд що їмо :( хоча оладки дуже хвалить, старша в свій час також їх любила.

Offline СовушкаАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
хоча оладки дуже хвалить, старша в свій час також їх любила.

І я пам"ятаю шкільні свої оладки. Це певне загальноулюблена страва на всі віки z5

Цитувати
ця примусівка в початковій школі вже дістала

А що казати про старшу школу?... d104

Offline nafanya

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя 10років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
А я дозволяю дитині купити якусь булочку, замість того, щоб він пхав у себе те, що він не їсть d27

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Мій і не запхає того, що не хоче  z5
Бере з дому бутерброди, а як має ще після школи заняття - йде з татом в їдальню в інститут на Коновальця(не знаю як він правильно називається).

Offline Марія3

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Я свого коли не запитаю, що давали в їдальні їсти? То постійно або макарон з капустою, або гречка з буряком, але він не їсть там нічого)))

Offline Nelly

• Своя Мамка
    • Награды
а у нас як у китайців - рис, але з нашою капустою d27

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
А моя доця останнім часом відмовляється їсти в школі,то ми перед гуртком,щоб дитина не була голодна, йдем у кафе "Діпромісто",або в театральне кафе і там і там дуже смачні комплексні обіди.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Keine Sorgen

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
а у нас як у китайців - рис

Мій малий той рис ніколи не їсть, хіба що деколи 2 ложечки. Він і в дома не любить рис а в школі взагалі не їсть

Offline irushka783

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Костя 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Хто може сказати про харчування в їдальні школи №25?

Offline Консуелло

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: хлопчик 18 років
Батьки мають повне право прийти і проконтролювати харчування дітей, запросивши, якщо є можливість, працівника санепідстанції, яка провадить нагляд за харчовими блоками шкіл

Offline Nelly

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Батьки мають повне право прийти і проконтролювати харчування дітей, запросивши, якщо є можливість, працівника санепідстанції, яка провадить нагляд за харчовими блоками шкіл
це теорія, а практика показує, що ЖОДНИХ змін не відбувається після таких рейдів батьків  d1284
це реально хтось мав би щодня контролювати мінімум місяць, щоб звикли до постійного нагляду ті працівники їдальні.
Батьки мають повне право відмовитись від цієї примусівки - харчування у школі, але вчитель не відважиться залишити декілька дітей в класі без нагляду, поки слідкуватиме за рештою класу.

Offline сонясоня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +365/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
Запитували про харчування в їдальні школи №25,то там,мабуть ,як і в більшості шкіл:пісне,холодне,не досолене,пересолене...
хоча доця моя "гурман",в дит.садочку ні дня не їла,....все їй не смачне було d141... та і ходили ми туди(в садочок) "без году неделя"... d27

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Школа №13.Стара забудова,невідомо під що,чи то під війсковий госпіталь,чи під щось інше....Ідальня площею з невеликий клас,в рази меньша,ніж має бути нормальна шкільна  їдальня...Школярів 2-ї зміни заставляють харчуватись примусово,часто їжа холодна.Зараз не знаю як,но с пару років назад так і було. Серед булочок ХІТ-булочка з сосискою,мала як зїсть-на вечір має розлад шлунка,то вже їх не купляє.Старшокласники або в Сільпо бігають на перерві,бо в тій міні-їдальні не має що купити,або голодні,мабуть, ходять. Бо,серед старшокласників не модно брати бутерброди з дому,засміють. d111 В їдальні для старшокласників не можна навіть чаю купити,тільки мінералка,або сочки,які по ціні дорожчи,ніж у магазині. Якщо у Вашої дитини проблеми з травленням- не давайте дитину в цю школу d128.

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
Цитувати
Школа №13.Стара забудова,невідомо під що,чи то під війсковий госпіталь,чи під щось інше....Ідальня площею з невеликий клас,в рази меньша,ніж має бути нормальна шкільна  їдальня...Школярів 2-ї зміни заставляють харчуватись примусово,часто їжа холодна.Зараз не знаю як,но с пару років назад так і було. Серед булочок ХІТ-булочка з сосискою,мала як зїсть-на вечір має розлад шлунка,то вже їх не купляє.Старшокласники або в Сільпо бігають на перерві,бо в тій міні-їдальні не має що купити,або голодні,мабуть, ходять. Бо,серед старшокласників не модно брати бутерброди з дому,засміють.  В їдальні для старшокласників не можна навіть чаю купити,тільки мінералка,або сочки,які по ціні дорожчи,ніж у магазині. Якщо у Вашої дитини проблеми з травленням- не давайте дитину в цю школу

все як в наші часи , ох печально...нчого не помінялось нашим хітом були коляця печенька,  d112, нізащо б своюдитину невіддала в цю школу, бо сама там вчилась і ту їдальню памятаю
тримаю на руках два щастя.

Offline Flower

• Активна Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
А мої недавно казали, що їм давали зелені котлети, цікаво з чого вони  d130.
С рождением детей в доме исчезает порядок, деньги, покой и безмятежность .... и появляется счастье..

Offline СовушкаАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
А мої недавно казали, що їм давали зелені котлети, цікаво з чого вони  .

Скорше не з чого, а скільки стояли?.. d30 d112

Offline Nelly

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Школа №13.Стара забудова,невідомо під що,чи то під війсковий госпіталь,чи під щось інше....Ідальня площею з невеликий клас,в рази меньша,ніж має бути нормальна шкільна  їдальня...Школярів 2-ї зміни заставляють харчуватись примусово,часто їжа холодна.Зараз не знаю як,но с пару років назад так і було. Серед булочок ХІТ-булочка з сосискою,мала як зїсть-на вечір має розлад шлунка,то вже їх не купляє.Старшокласники або в Сільпо бігають на перерві,бо в тій міні-їдальні не має що купити,або голодні,мабуть, ходять. Бо,серед старшокласників не модно брати бутерброди з дому,засміють.  В їдальні для старшокласників не можна навіть чаю купити,тільки мінералка,або сочки,які по ціні дорожчи,ніж у магазині. Якщо у Вашої дитини проблеми з травленням- не давайте дитину в цю школу
бачу що за чверть століття жодних змін в 13 школі, сумно, але то не тільки там така ситуація, антисанітарія процвітає по їдальнях наших шкіл і Сальмонельоз та Золотистий стафілокок "гуляють" і процвітають. Пишу про 100% факт, а не вигадку :(