Автор Тема: Харчування в наших школах. Чи задоволені ви?  (Прочитано 8352 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Маряна2012

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
І мій малий не жаліється на харчування, каже смачно (сама пробувала досить непогано :xmm, їсти можна d30)

Offline КОПІЙКА

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ІРА
У 12 школі харчування жахливе,друга зміна 4 клас все холодне.Старшокласники, які чергують в їдальні розповідають історії , як поварі змішують недоїдки і подають їх наступній перерві, не хочеться в це вірити, але я своїй малій даю тормозок, і вчительці сказала , щоб не заставляла їсти. Директору регулярно ставлять питання про харчування , але змін не бачу.

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
У мене сусідка вчиться у 12-ій школі і каже,що там дають меню,часто готують сирнички.... Моя мала,яка ходить у 3-тю школу,як це почула,то каже,що хоче в 12-ту,бо там дають меню,та ще й сирнички....  d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline КОПІЙКА

• Активна Мамка
    • Награды
Меню??? Дуже б хотілося , але слабо віриться за 4 р молодшої школи про це вперше чую,це може групі продовженого дня платні обіди так подають , я вела мову про сніданки молодших класів.

Offline іра@@@

• Активна Мамка
  • Репутація: +102/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: іра
Меню є у всіх школах воно складається на два тижні яке підписує СЕС і директор школи.а про те що недоїдки змішують і дають дітям це вже брехня, зараз у школах нащод харчування досить високі вимоги кожен продукт має сертифікат,це все перевіряється і медсестрою школи і СЕС.а за сніданок то можу сказати одне якщо ви можете в дома приготувати на 5 гривень(з січня підняли на7грн.)в дома і мясо і котлету і кампот кашу чи картоплю і салат з нашими цінами то ви молодці.

Offline КОПІЙКА

• Активна Мамка
    • Награды
Ніхто не вимагає на 7  гр ніякого дива, але  є багато але.У нас був цікавий випадок мала брала учась у сортивних змаганнях у іншій школі, де їх годували снданком, і була в захваті , цитую дослівно " мама уявляєш давали теплу гречку і слодкий чай" для неї у 12 школі у другу зміну , це диво , дивне чи може ви скажете що вона дома їсть холодне і не нема цукру до чаю.Чомусь самі вчителі  школи в столові не спішать їсти, це теж про щось говорить.Я б задоволенням зараз платила відповідні гроші , щоб дитина харчувалась у їдальні і не ламала голову , що покласти в тормозок, але нажаль...

Offline іра@@@

• Активна Мамка
  • Репутація: +102/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: іра
ні холодне це звичайно ужас але я говорила про те що дають))

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Дівчата, цікаво, а що скажете про харчування в 1й школі?  :xmm
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline alonagaljuk

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя - 16р, Марія - 15 р, Оля - 11р., Андрійко - 1р.
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Донедавна у 17 школі годували паршиво, але змінився підприємець - і наче краще стало... Старші мої у 1-й та 2-й гімназіях, задоволені, з,їдають усе  ;)

Offline LenusikCiplya

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра , Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Єлена
Дівчата, цікаво, а що скажете про харчування в 1й школі?  :xmm
Мій малий зараз в 3- му класі.Йому харчування подобається, вони там самі печуть смачні булочки з яблуком, маком.Впринципі ми задоволені)))

Offline Ірчик27

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик і Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Мій малий зараз у першому класі в 12 школі. коли не запитаю що їли? каже знов капусту квашену і так через день. Не знаю правда це чи ні, хочу вже до вчительки підійти і запитати. :(
Життя прекрасне!!!

Offline marta85

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: андрійко -9, марися - 8міс.
  • Ваше справжнє ім’я: марта
мамочки, а як у вас з питною водою справи? не хочу, щоб дитина з крану воду в їдальні пила!!! даю з собою пляшечку дитячої водички Малиш. в деяких класах, знаю, батьки кулери ставлять...
щастя в дітях

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +669/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
не бачу проблеми, щоб давати дитині воду з собою d112
В початкових класах ми мали кулер. навіть, в принципі, не вибирали, нас вчитель поставила до відома, що він був в попередніх класах і тепер теж буде.
спочатку було добре, потім похолодало, кілька дітей пообпивались тієї холодної води, похворіли.
а вже десь в класі 2-3, не памятаю точно, хлопці вже почали плюватися водою, або просто поливатися mish
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline LenusikCiplya

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра , Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Єлена
Я тако ж даю малому(він у 3- му класі) з собою воду або купляє в столовій)))

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем, Яна
  • Ваше справжнє ім’я: Діна
я теж даю малим з собою воду або компот. а вода в кулері тепер дуже холодна!!! мої пити відмовляються

Offline сонясоня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +365/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
Мій малий зараз у першому класі в 12 школі. коли не запитаю що їли? каже знов капусту квашену і так через день. Не знаю правда це чи ні, хочу вже до вчительки підійти і запитати. :(
То мабуть,сезон капустяний  d27 ,бо ми  в 25 школі ,то доня теж на питання "з чого салат?" відповідає "знову з капусти"  :/ ...

мамочки, а як у вас з питною водою справи? не хочу, щоб дитина з крану воду в їдальні пила!!! даю з собою пляшечку дитячої водички Малиш. в деяких класах, знаю, батьки кулери ставлять...
І в нас кулер і в старшої теж був,але крім того ,що холодна,там частенько водички і немає зовсім... d112 тому,теж з дому даю воду,чай,компотик...А старша і термос з чаєм носила,правда, зараз чомусь вони не практикують це,мабуть,тому що по школі бігають(тобто всі уроки в різних класах)... :xmm

Offline Софіко

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
А я ще не чула.щоб давали квашену капусту (ми у 23 школі).Судячи з слів дитини,харчування хороше.Дитина полюбила котлети,хоча до цього часу їх не признавала категорично.Тепер стараюся і дома готувати по шкільному рецепту(мінімум м"яса,максимум хліба d27) .
Вода у нас є у кулері(в коридорі теж є питна вода),але я даю до школи маленький термос з чаєм.Завжди повністю випиває.