Автор Тема: Математичний рахунок для дошкільнят  (Прочитано 598 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline yulyashaАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Математичний рахунок для дошкільнят
« : 07 Березень 2017, 16:18:37 »
Привіт, матусі!
Хочу порадитися з вами, і дізнатися,
які методи і способи ви застосовували для навчання своїх діток математичного рахунку?
Хочу навчити синочка рахувати до 10, йому 4 рочки. Хочу уточнити, не тільки рахувати до 10, але і оперувати цифрами в цій межі, віднімати, додавати. Також хотілося б прищепити поняття, як виглядає та чи інша цифра в письмовому вигляді і потихеньку вчити писати. Дякую!

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Математичний рахунок для дошкільнят
« Reply #1 : 07 Березень 2017, 16:42:55 »
я починала з того, що рахувала сходинки, коли ми йшли на прогулянку. в мене син заговорив пізно, але цифри він казав разом з звичайними словами. зараз майже 5 років, рахує до 100, думаю й більше може, бо там все схоже. просто то довго. операції в межах 10 частково. молодшій майже 3 рахує до 10, але з математичними діями поки не дуже, їй ліньки просто. ще гарно допомагає розваха з піжрахунку пальців на руках. рахують в маршрутці. короче стараюсь, щоб не було скучно втулювати математику d27. але ще хочу додати, що великий вплив має спадковість. я математик і певне якось любов до математики дітям передалась.

Offline Леньця

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кіра , Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #2 : 07 Березень 2017, 17:05:54 »
В нас добре йдуть магнітні цифри, карточки ,книжки ,пишемо на папері, крейдою на дошці. До двох років вже рахував до 10, та знав всі букви. Але від самої дитини теж залежить...я малого не примушую - в нього воно якось само собою все добре вкладається, бо в мене і часу немає сидіти і довго з ним займатись. А деякі дивуються і думають, що мамаша дитину дресерує. А деякі мами ,і час витрачають і методики різні читають ,а дитині ще не йде. Старша доня вже має 5 ,але наприклад всі букви довчила вже с братиком  z5, і тільки почала читати по складах. І ще , якщо дозволяєте трошки дивитись мультиків то включайте про цифри чи абетку, діти через мультики добре все засвоюють.

Offline yulyashaАвтор темы

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #3 : 10 Березень 2017, 15:19:12 »
Щиро дякую за поради! Малюк в мене кмітливий, але має звичку постійно відволікатися, коли я починаю його навчати. А як ви ставитеся до онлайн-тренажерів? Наприклад до такого Для того щоб побачити посилання: Register or Login]. Завчасно дякую!

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +96/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #4 : 10 Березень 2017, 15:49:57 »
Мій Артур до матиматики здійбний, як виявилося. Я навчила оперувати пальчиками. Тобто і всю лічбу, і дії +/- , на пальчиках допомагати. З чоловіком грається у магазин, де треба монети рахувати аби купити іграшку.
Для менших справді допомагає часто перелічувати навколо предмети, машини, поїзди, східки під ногами. Можна із іграшками придумати.

Подумала і додала ще: 10 Березень 2017, 15:50:55
Звісно і по ютубі вивчали мультфільми про цифри

Offline Milasha

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #5 : 20 Квітень 2017, 18:45:59 »
Методів дуже багато, і інформації в інтернеті про це море. У чотири роки цілком можливо навчити дитину рахувати до 10, але оперувати цифрами напевно ще зарано.