Автор Тема: Шугаринг, депіляції касетним і гарячим воском  (Прочитано 1206 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ira DepiliaciaАвтор темы

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: немає
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
ЧОМУ ПІСЛЯ шугарингу волосся відростає нерівномірно? 🤔 :flv

Це пов'язано з тим, що кожен волосок на нашому тілі знаходиться на різних стадіях свого зростання в момент його видалення.

Три основні стадії росту волосся: Анаген, Катаген і Телоген. Стадії - циклічні, тобто постійно змінюють один одного.

💥Анаген - період росту волосся: клітини волосяного фолікула інтенсивно діляться, волосся росте. У цій стадії можлива присутність від 60 до 90% всіх волосків.

💥Катаген - зростання волоса зупиняється, припиняється поділ клітин волосяної цибулини, починається атрофія волосяного сосочка, він переміщається ближче до поверхні шкіри. У цій стадії одночасно знаходяться 1-2% волосся.

💥Телоген - волосся може безболісно випасти при легкому фізичному впливі. В стадії телогена одночасно знаходиться 10-40% волосся.

Після примусового видалення волосків з фолікулів ( з коренем), те волосся, яке перебувало в телогенній стадії, почне відростати першим. Це пов'язано з тим, що фолікул вже готувався до формування нового волоска.
Потім - видалене в катагенній стадії.
Волосся ж, що знаходилося в стадії анагена, відросте пізніше всіх, тому що на відновлення фолікула, з якого видалили ще зростаюче волосся, потрібно найбільше часу.
Для того,щоб досягнути найкращого результату від шугарингу, ні в якому разі не можна між процедурами повертатися до бритви!!!😔 Ви позбавляєте себе можливості отримати абсолютно гладку шкіру на 3-4тижні. Адже після регулярних процедур ви можете отримати саме такий результат! 💎

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Ось-ось і почнеться сезон відпусток🌴🍍Депіляція перед відпусткою обов*язкова, щоб бікіні точно виглядало ідеально😇
Але треба дотриматися декількох правил👍
По-перше, депіляцію треба робити не в день від*їзду, а за 2-3 дні до, шкіра все ще буде гладенькою і встигнуть зажити всі мікропошкодження, не буде ніяких подразнень
По-друге, намагайтесь записатися наперед, тоді це точно буде зручний для вас час
По-третє, перед морем бажано 2-3 рази зрогбити депіляцію, тоді глвдкість буде ідеальною і збережеться надовше
По-четверте, на вас чекають глітер-тату, які будуть дуже красиво виблискувати на сонці🌞
Чекаю на ваші дзвінки, запис 0956364237, 0678671568, viber, vk

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Настав час боротися з проблемою врослих волосків💪👊
Шугаринг допоможе 👍
Кожна друга дівчина стикається з ефектом "колготок", коли волоски ростуть під шкірою, причин безліч: бритва, епілятор, забути про скраби і зволоження, на бікіні дуже часто після воскових депіляцій😓
Що я рекомендую - регулярно скрабувати і зволожувати ділянки депіляції, відвідувати процедури щугарингу, користуватися професійним гелем проти вросших волосків, викинути всі станки і бритви)
До речі, відтепер в мене можна придбати професійну лінію скрабів і гелю від вростання😙
P.s. рецепт рідини від вростання, яку ви зможете приготувати в домашніх умовах)
3 столові ложки кокосового масла + 7 крапель масла лаванди+ 12 крапель масла чайного дерева, змащувати кожен вечір перед сном

Offline fistashka

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
а на якому номері у вас вайбер?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
0956364237 :flv
а на якому номері у вас вайбер?

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Дорогі мамусі і майбутні мами😘!
Сьогодні всі квіти лише до ваших ніг🌼🌼🌼
Це перше слово, яке каже дитина, перша до кого дитина йде з проблемою і перша з ким дитина ділиться щастям☀
Не забувайте про себе, бо усмішка на маминому лиці - це щастя для дитини👼
Запис 0956364237(можна у viber), 0678671568 або у приват [img]http://doodoo.ru/smiles/n

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
тепер ви можете знайти мене в фейсбуці за цією ссилкою Для того щоб побачити посилання: Register or Login] d120

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +157/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 3,5 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
тепер ви можете знайти мене в фейсбуці за цією ссилкою Для того щоб побачити посилання: Register or Login] d120
Іра, Ця сторінка недоступна

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
перепрошую, здається вже все добре))

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
На певний час моя сторінка на мамці буде заблокована :(ви можете прочиатити інформацію про депіляції, проконсультуватися і мене знайти за номером 0956364237, 0678671568, вайбер і телеграм(0956364237), у соціальних мережах Для того щоб побачити посилання: Register or Login],