Автор Тема: Розпив оригінальних парфумів. Reply #1544  (Прочитано 59544 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online VnАвтор темы

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +820/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дiвчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
Re: Розпив оригінальних парфумів. Reply #1544
« Reply #1564 : 15 Червень 2018, 19:06:23 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Свій пакуночок з парфумами отримала вже давно. Але одразу не відписувалася, бо хотіла все затестити. Для себе брала зелений чай Арден - це на 100% мій аромат, приємний ненав'язливий, а був би ще хоч трошки стійкіший, ціни б йому не було))
Для мами брала Єлисейські поля, на собі потестила, поки не лягли на мене, але спробую ще коли буде прохолодніше на вулиці, хоча мені здається, що ідеалтьні вони мають бути весною.
Відкриттям для мене став Джан Марко Вентурі, дуже приємний і ціна також, якщо ми з ним вживемося, то обов'язково повернуся за половиною флакону.
Версаче брайт кристал (як я і думала))) більше підійде для шанувальників Еклату, на мене він так само дуже щільно сів і за якийсь час почав душити. Але він вже потрапив в люблячі руки))
З Москіно і Кельвін Кляйн Ван Шок я поки не визначилася, нічого відштовхуючого, але рука до них поки не тягнеться.
Дуже дякую Вероніці за СП [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Мені поля також поки ніяк. Може, не доросла ще d143
Маринко, а Bright Crystal наносити не на тіло, а на одяг пробували? :xmm
А One Shock я тепер після душу перед сном одягаю. Мила, ніжна ''нічнушка'' d27
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

vol.ua Розкішна білизна Kinga, купальники Marko та ін. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

e-p.prom. Колготи, легінси, шкарпетки, білизна Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари.  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Кarina: щітки для волосся, перукарське, манікюрне приладдя Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки з моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline remeny

• Новенька
  • *
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маринка
« Reply #1565 : 15 Червень 2018, 20:43:53 »
Хе, в мене чоловік не любить зайвих запахів в ліжку))) а Єлисейські поля вже були  в моєї мами багато років тому і це абсолютно її парфум. Тішуся, що в неї тепер він знову буде, ще й в флакончику. Але таки певно зрілість важлива, щоб їх носити)

Сказали спасибо: Vn

Offline Lesia123

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя - 22.01.2011, Анна - 04.02.2017
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #1566 : 16 Червень 2018, 00:30:12 »
 :hi Для того щоб побачити посилання: Register or Login], 10 мл в скл. флаконі

Online VnАвтор темы

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #1567 : 16 Червень 2018, 15:13:31 »
Хотіла на завтра підготувати Burberry Body Eau de Toilette (вже приїхали), але, на жаль, не вийде, бо дуже мало оплат d112
Йду писати всім про роздачу :flv
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

vol.ua Розкішна білизна Kinga, купальники Marko та ін. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

e-p.prom. Колготи, легінси, шкарпетки, білизна Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари.  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Кarina: щітки для волосся, перукарське, манікюрне приладдя Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Юріївна

Online VnАвтор темы

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #1568 : 16 Червень 2018, 15:23:54 »
Повідомлення не може бути відправлене 'Машулічка' скринька переповнена! d132

Offline zoo

• Активна Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: таня
« Reply #1569 : 16 Червень 2018, 19:53:07 »
Щойно оплатила 82 грн в фіолку