Автор Тема: 20 способів утихомирити дитину, що розбушувалася  (Прочитано 3032 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Femida

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангеліночка, 18.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
В мене аналогічна ситуація, яку описувала Tania.M, але в мене не син, а дочка. Чи то вік такий, чи то характер, чи надлишок маминої уваги, чи розпещеність... Не знаю, але в істерики вона впадає часто і наче без причини. Спокійно розказати, що в стаканчику не сік і їй того не можна не виходить, вона мене не чує, пробую обняти і поцілувати, то вона виривається, навіть б'є мене. Коли з часом заспокоюється (це може тривати 1 хв, інколи і до 40 хв), то каже, що робила погано, що мама засмучена, що так не можна, до більше не буде, пробачення просить. Але при першій кращій нагоді істерикою. По попі дати - то ще гірше, вона мені здачі дає. Надіюся, що це лиш кризовий період, який скоро мине.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
В мене аналогічна ситуація, яку описувала Tania.M,
я вже й забула про те, що писала) В нас давно вже то пройшло, довгі розмови і пояснення дали результат, мабуть то був такий вік. Зараз в мене золотий синочок, на вулиці ніяких криків-пустощів, в магазині без істерик (хоч їх і не було) і не раз перехожі мамочки кажуть своїм дітям "дивись хлопчик чемний, гарно себе поводить". Я з ним можу домовитись практично про все, звичайно бувають моменти, і нові "капризи", але ніхто не ідеальний, тепер ще цікавіший вік - "дорослішання")

Offline Femida

• Активна Мамка
    • Награды
Я дуже сподіваюся, що і у нас це лише "вікова криза", яка з часом мине. Так як давати по попі, ігнорувати істерику - це не для нас (стає тільки гірше), то залишається тільки переключення уваги на щось інше. У нас поверхом вище живе сім'я з річним хлопчиком, то інколи доні допомагає заспокоїтися, коли я кажу, що хлопчик спить, ти його розбудеш і він буде плакати, і тоді вона без капризів пояснює що хоче.

Offline xxxtanywaxxx

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
А я думала що це тільки в мене таке, прочитавши дописи Tania.M і Femida склалося таке враження що це писала я. Істерики по любій дрібнці, я йому пояснюю, а він навіть не звертає уваги, так само хоче командувати. Це якийсь жах, раніше такого не було, надіюся що він це все переросте. В мене вже із-за тих всіх нервів почали нерви здавати.
Ничего не может быть лучше, чем держать на руках частичку себя...

Offline Femida

• Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
В мене вже із-за тих всіх нервів почали нерви здавати.
Мені деколи аж самій плакати хочеться від тих істеричних волань. Ново-паситик підпиваю, ну і на вечір разом з малою чайок з меліси чи ромашки.

Offline ЗорянаБельська82

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик 7років, Соломія 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Полюбити, пригорнути і спокійно з дитиною спілкуватись

Offline lana23

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: юлія
  • Ваше справжнє ім’я: lana23
Сладости, мультики и ребенок спокоен, занимается своими делами, а вы в это время своими)))

Offline elvira

• mamka
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
  • mamka
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: віра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
В мене аналогічна ситуація, яку описувала Tania.M,
я вже й забула про те, що писала) В нас давно вже то пройшло, довгі розмови і пояснення дали результат, мабуть то був такий вік. Зараз в мене золотий синочок, на вулиці ніяких криків-пустощів, в магазині без істерик (хоч їх і не було) і не раз перехожі мамочки кажуть своїм дітям "дивись хлопчик чемний, гарно себе поводить". Я з ним можу домовитись практично про все, звичайно бувають моменти, і нові "капризи", але ніхто не ідеальний, тепер ще цікавіший вік - "дорослішання")
Піділіться секретом розмов,можливо я не правельні слова кажу,нам чотири істерики  d24,коли потрібно,і коли ні

Offline elvira

• mamka
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
  • mamka
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: віра
У нас сьогодні прогрес не купили ігрушку і не було істерик,допомогла розмова пояснення  d41

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
Поради чудові, темка супер!  :bo
Моя донечка як починає капризувати я зразу міняю обстановку---йду з нею в іншу кімнату і ми дивимся в віконечко, або читаю їй книжечку, а вона дивиться малюнки, або просто беру на руки і починаю багато раз цьомати d112

Offline ♥Sl@dKaяЯ♥

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
Я беру донечку на руки, обнімаю і цьомаю поки не успокоїться d30

Offline Ksu_ok

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
У мене синочок 9 місяців, неможу назвати це істерикою, але поплакати заходячись любить, то теж беру на руки, обнімаю, цілую і допомагає, іноді даю соску, в моєму випадку це ще варіант) Деколи відволікаю іграшкою, або ж влаштовую екскурсію по квартирі)))