Автор Тема: Відселення дитини у дитячу кімнату  (Прочитано 4075 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bossy

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
  • Матуся двійняток
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анька і Настінька
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Відселення дитини у дитячу кімнату
« Reply #34 : 24 Квітень 2014, 19:29:53 »
У нас з відселенням проблем не було. Ми зробили ремонт в кімнаті, поміняли меблі, перенесли дитяче ліжечко туди. І тоді ж привчали самим засинати, то з однією донею проблем не було за пару днів навчилась. А от друга, ніяк не хоче сама, то вона засинає на нашому ліжку і потім вже переставляємо.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline olynka

• Активна Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юрчик-2012 р.н., Маркіянчик-2014 р.н, Устим - 2015 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Сохан Оля
« Reply #35 : 29 Червень 2014, 13:45:51 »
Ми вже з пів року як синочка старшого пересилили в дитячу. Думали будуть складнощі, а все пройшло ну дуже просто. О дного обіднього сна вирішила заснути на новому ліжечку. Більше в дитяче не поверталися. Ми з чоловіком були в шоці, але Юрчик лягав сам, просив закрити штори і двері в коридор, давав па-па і ми йшли, а він засинав. Тепер ситуація змінилася: хоче, що б біля нього посидіти ( казочка, колискова та просто хай мама в інтернеті посидить  біля нього). Вночі, коли збудиться попісяти, довго не може заснути. Приходить до нас і тихо стоїть та дивиться. Прокидаєшся від відчуття, що на тебе дивляться. Інколи хникає, кличе. Берем до себе. Та він лиш крутиться і моститься. Ну то в нас домовленість: трошки лежимо і синочок йде в своє ліжко ( ну це  якщо всі не заснемо). Зранку приходить до нас поніжитися в ліжко, а потім і подуріти.
 Думаю йому стало просто важче засинати і спання без підгузка ( мусить встати в ночі, щоб не бути мокрим). Тай уваги хоче не менше як у братика, бо ж братик спить в своєму ліжечку, але біль батьківського ліжка

Offline svitlana g

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис 5 років, Назар 10 міс.
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #36 : 26 Серпень 2014, 21:45:07 »
Напевно важко переучити іти спати від мами геть, але нам пощастило, ми переїжджали у нову квартиру коли малим було 5 і 1 рочки і це питання навіть не обговорювалося, вони вже знали наперед, що там у них своя кімната і свої ліжечка.

Offline baterflaj

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: андрій юра
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #37 : 20 Вересень 2014, 21:32:34 »
В нас проблем не було .Коли синочку було 6.5 років ми переїхали на нову квартиру  ми з першого дня сказали що він буде спати окремо ,бо це ЙОГО кімната( в попередній квартирі її не було)

Offline natarosja

• Активна Мамка
  • Репутація: +91/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик, Ілюша
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #38 : 12 Листопад 2014, 23:06:46 »
Ми переїхали в нову квартиру, коли синочку було майже 2 рочки, без кількох тижнів. В перший же вечір відвела його в окрему кімнату, пояснила, що це його диванчик маленький, почитала казку і лишила спати. Ніяких проблем не було. А от з молодшим було складніше, він спав з народження до 2,5 років зі мною і ніяк не хотів переходити в дитячу до старшого братика. Після відпустки пояснили йому, що дітки живуть окремо і все таке, ніби вмовили, але серед ночі ще любить прийти притулитися d25

Offline zelena- kon-333

• Активна Мамка
  • Репутація: +40/-0
  • Мій номер тел. 0992202599
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Олена Чучвала
« Reply #39 : 27 Січень 2015, 14:43:47 »
Я думаю не швидше, ніж в 2-2,5 роки

Offline Romek

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #40 : 29 Січень 2015, 21:27:26 »
я навіть боюся подумати про те що він буде спати у іншій кімнаті----він ж такий маленький-----то вже як буде компанія --братик чи сестричка--я думаю що тоді буде простіше спати їм разом у кімнаті-----малий у ночі стає і для провєрки связі каже --мам -- і я кажу спи-спи і він дальше спить

Offline kom_mok

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #41 : 03 Лютий 2015, 12:46:13 »
Для нас це дуже болюче питання, старший син, якому вже чотири роки  , ніяк не хоче спати в своїй кімнаті. Він спить зі мною. Що я вже не робила, тепер вирішила просто почекати, можливо він це переросте

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #42 : 03 Лютий 2015, 13:13:50 »
В мене в знайомої і в 8 років між ними спить, думали, що переросте. Я думаю, що все індивідуально і залежить від дитини. Деякі діти і в рік мають свою кімнату, а деякі  живуть з батьками в однокімнатній квартирі. Але я знаю одне, що якщо ви наважитесь дитину відселити в іншу кімнату, то це рішення має бути тверде і непохитне. Спочатку можливо хтось з батьків хай спить з дитиною в кімнаті (тільки не на дитячому ліжку, хоч на підлозі), потім після того, як дитина звикне до нової кімнати, можна буде під виглядом того, що треба ще щось зробити, залишати дитину одну в кімнаті на деякий час, збільшуючи кожного разу інтервал між "справами", так дитина, чекаючи вас, почне сама засинати, ну, звичайно після казки... Якщо дитина прокинеться вночі і прибіжить до вас - відведіть  назад, побудьте з дитиною якийсь час, поговоріть, заспокойте, але не дозволяйте спати з вами. Удачі

Offline саламандра

• Фотографія - моє хоббі, моя пристрасть і життя!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
  • Якщо народився без крил, не заважай їм рости.
    • Награды
« Reply #43 : 30 Квітень 2015, 15:30:52 »
Синові 5 років і він не хоче спати сам в іншій кімнаті, він хоче спати тільки з кимось (з татом, бабцею, дідусем, мамою). Пробували лежати з ним, поки не засне, а потім йшли в іншу кімнату, він вночі просинається і плаче. Сподіваюся, скоро сам захоче спати окремо.

Offline zayshuk1

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашко і Олеся
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #44 : 11 Червень 2015, 03:05:26 »
Сина ми з 2,3 років привчаємо споти к своій кімнаті. На обід може може заснути сам, а ввечері я або чоловік присипляємо його, і чоловік спить з ним у кімнаті. Малий вночі ще пє молоко і чоловік висипляється з сином, а ніж зі мною і донечкою.

Offline Полуничка

• Активна Мамка
  • Репутація: +35/-0
  • [url=http://www.malecha.org.ua][img]http://www.mal
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надійка 15,Юля 8,Анна-Марія 5
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #45 : 08 Липень 2015, 14:29:57 »
Моїй доні 4 рочки .Вона від малесенької спить сама,якось попросила лягти зімною.Вона каже спи сама ти вже велика.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline elvira

• mamka
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
  • mamka
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: віра
« Reply #46 : 18 Вересень 2015, 22:43:06 »
У мене синочок окремо спить від2,5 р.я була вже на останніх місяцях вагітності, пояснила ,що в животику ляля ,зрозумів на плакав,спить без проблем.А от старша вже 9 буде кожноі ночі приходить,мама можна я з тобою буду спати,хоча спала зі мною до 4 років,я вже з нею змучилась пояснюю але mish

Offline Оксана-05

• Свідома Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #47 : 18 Вересень 2015, 23:28:08 »
Я синочка в 6,6 років переселила коли народилася сестричка ,але все одно часто кажу якщо чогось боїться щоб приходив до мене.Доця підросла то вони часто одне до одного зранку прибігають туляться .Донечка будить його до школи.Я сама не раз прихожу до нього в кімнату і хочу щоб він був коло мене.може це і гіпер опіка сама весь час спала з мамою,але водночас я дужеееее люблю своїх діток  d120 d120 d120 d120 d120 d120 d120 d120

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #48 : 18 Вересень 2015, 23:40:57 »
Ми теж розселились по окремих кімнатах в 2,5 , якось все дуже легко пройшло, доця була в захваті від своєї кімнати, ліжечка свого, свого простору, просто що вечора читаємо казочку, можу полежати біля неї- почитати, поки не засне. Ми тепер як десь в гостях, чи в рідні ночуємо разом- то каторга, не висипається ніхто, доня так крутиться у сні,то на мені ціла, то ноги на подушку, жарко, тісно, встаємо всі, як побиті  d27

Сказали спасибо: love rabbit

Offline elvira

• mamka
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
  • mamka
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: віра
« Reply #49 : 19 Вересень 2015, 12:54:44 »
Ми також казочки на ніч читаємо навіть розігруємо, але старша ще хоче мами

Offline love rabbit

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #50 : 14 Квітень 2016, 02:46:16 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Моїй доні 4 рочки .Вона від малесенької спить сама,якось попросила лягти зімною.Вона каже спи сама ти вже велика.

Я вважаю то правильно,моя від 2,5 рочки спить саменька, спочатку трохи боялася, але ми її заохотили новим ліжечком з кітті. Одного разу я їй сказала: "Бачу ти вже велика, хочеш подивитися які я бачила ліжечка? тут всі твої мультики", вона дуже зраділа, то ми трохи гортали різні варіанти і вона сама собі вибрала. Тоді я сказала, що як буде чемна, через тиждень замовимо. Так і зробили,також ще інші меблі брали, бо в дитячій ремонт доробляємо. То відразу вона була така горда і навіть не дозволяла на ліжко сідати, але на наступний день вже не сторожувала його. Спить тільки на цьому ліжечку. Вважаю краще зацікавити, ніж впрошувати!
Фото докладаю, кому треба - сайт автошка.укр
(кликните для показа/скрытия)
Якість класна, ціни взагалі потішили, а Вам вирішувати)