Автор Тема: ЄВРО-2012: позор чи честь України?  (Прочитано 4973 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline snakewifeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
ЄВРО-2012: позор чи честь України?
« : 12 Березень 2012, 14:23:16 »
Офіційна інформація з Вікіпедії:
Чемпіонат Європи з футболу 2012 року (пол. Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012), (офіційно УЄФА Євро 2012) — 14-й чемпіонат Європи, який відбудеться в Україні та Польщі з 8 червня по 1 липня 2012 року.

На підготовку до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 країни-господарі витратили набагато більше грошей, ніж господарі попередніх турнірів (Португалія видала близько € 4 млрд. на чемпіонат 2004 року, Австрія та Швейцарія — близько € 1 млрд. на чемпіонат 2008 року) через гіршу, порівняно з західноєвропейськими попередниками, інфраструктуру міст-господарів і країн загалом (стадіони, готелі, дороги).
Україна станом на кінець 2011 року витратила близько 115—140 млрд. гривень (близько € 12 млрд) на підготовку до чемпіонату Європи. Польща, за деякими оцінками, на проведення турніру витратить до 80 млдр. злотих (близько € 20 млрд).
УЄФА планує отримати від турніру 1 млрд. 355 млн. євро, що лише на 4 мільйони більше, ніж від чемпіонату Європи 2008.
Після жеребкування групового раунду в грудні 2011 засоби масової інформації підрахували, що під час турніру набагато більше зароблять українські міста, де у груповому раунді гратиме низка збірних, що мають заможніших уболівальників (Англія, Голландія, Німеччина), а в польських містах гратимуть збірні, чиї вболівальники є одними з найбільш ощадливих (Хорватія, Чехія, Греція). Портал «Віртуальна Польща» (пол. Wirtualna Polska) оприлюднив прогноз: у Польщі вболівальники витратять 900 млн. злотих (200 млн. євро або 1,9 млрд. гривень), в Україні — 1,5 млрд. злотих (330 млн. євро або 3,5 млрд. гривень).
Офіційний м"яч

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Re: ЄВРО-2012: позор чи честь України?
« Reply #1 : 12 Березень 2012, 14:25:12 »
А що ви думаєте на рахунок ЄВРО в Україні???
Хто піде на матчі???
Можливо хтось вже знає, як заробити на ЄВРО???
Що залишиться україні після ЄВРО???
Чи облажаємось ми, чи ні???
Цікаво почитати різні думки з цього приводу.

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #2 : 12 Березень 2012, 14:29:14 »
блін скільки бабла на дурацький футбол, ну звідки україна, по-вашому, взяла стільки грошей, зі своїми мільярдними боргами, а ми скільки за це відхаркуватися будем???? і ващє буде за щастя, якшо ті всі ігри обійдуться без трагедій, бо знаючи з якою якістю у нас люблять будувати страшно ногою на трибуну ступати!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 12 Березень 2012, 14:31:27 »
От я особисто просто в шоці, коли дивлюсь на ті гадюшники, які називаються готелями і які намагаються втюхати закордонним вболівальникам за шалені гроші, чи якісь хостели, яких не існує в природі, а місця вже там розкуплені, чи за нещасну палатку на якомусь острові на Дніпрі за 60 євро  d107 за ніч!!!
А скільки державних грошей державні мужі "приліпили" собі до рук в зв"язку з тим ЄВРО??? Можна собі тільки уявляти d109
Народ сам тільки й думає, як би то наживитись за пару днів, щоб потім прожити безбідне життя  d30 ну це я також суджу з того, що приватні особи пропонують власні помешкання, але також за зовсім неадекватні гроші  d110
Та ж сусідня Польща з її розвинутою інфраструктурою, зовсім іншим рівнем послуг (набагато вищим), циілізацією, пропонує ціни на декілька порядків нижче, ніж дика (в цьому плані) Україна. d104
Тому мені реально на даний момент соромно за Україну d108

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #4 : 12 Березень 2012, 14:58:57 »
Я думаю, що нічого доброго це Євро для України не зробить. Але наша влада зовсім не думає про те, вони лиш думають як скротити навчальний процес в навчальних закладах, який і так через різні форсмажорні обставини стиснутий до неможливого, думають як збагатити власні кишені, списуючи гроші на ремонти, а про сервіс туристів і добробут людей, яким тут дальше потрібно жити, ніхто й не думає. Думаю, що після Євро у нас залишаться величезні борги, тому що навіть у розвинутих країнах, де економіка значно краща за нашу, такі матчі користі не приносили. Я особисто дивитись нічого не буду, а їхати тим більше, хіба хтось в хаті включить телевізор, то глипну одним оком.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #5 : 12 Березень 2012, 15:11:28 »
 d16 d16 d16 Ой, дівчата мені і соромно і страшно за нашу країну, про неї на заході ітак не найкращої думки були, а після цього Євро то і взагалі.Я вважаю, що умови у нас нульові для проведення таких грандіозних заходів. Ви собі уявіть, що ми тут живем і ніби якось миримось з тим безпорядком тай звикли вже до такого безладу і до шалених цін які не відповідають ніяким критеріям, то як ті бідні іноземці, які сюди мають приїхати будуть на то все дивитись, ви думаєте, що вони дурніші за нас і будуть платити любі гроші, та вони там дуже заощадливі і рахують кожну копійку, за яку хочуть получати відповідні умови. Та для них наша діра, то кінець цивілізації.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #6 : 12 Березень 2012, 15:16:07 »
Передавали по новинах, що 13 футбольних команд з 16 вирішили на момент чемпіонату проживати в Польщі, хоча спочатку планувалось інакше. Але наші придурки не пам"ятаю в скільки разів завищили ціни на проживання в готелі. d110 Ну цього треба було і очікувати.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
« Reply #7 : 12 Березень 2012, 15:27:46 »
Дівчата та у нас ціни не тільки на готелі, на усе високі. От до прикладу, в Італії наприклад зарплата нашої людини з України в середньому 1000 євро, моя мама каже що тапочки домашні там 3 євро коштують (на наші гроші зарплата виходить 10 000, а тапочки 30 гривень) ось таке співвідношення у них. А у нас як, зарплата 1500 а тапочки середньої паршивості 50 гривень  d107 а якщо рівнятись до їх рівня, то наші тапочки мали б коштувати 3-5 гривень  d107 d107 d107
Тапочки це так для прикладу, це з усім можна рівняти, продукти, готелі, пенсія, відпочинок  d104

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #8 : 12 Березень 2012, 15:34:51 »
Думаю, опозоримось ми на довгі довгі роки. От почитала, скільки виділили наші на Євро і щось не видно щоб у нас дуже дорогами переймалися, чи готелями і тому подібним. Напевно більша частина цих грошей вже осіла в чїхось кишенях. А найголовніше, що наш народ ласий до грошей обрав таку позицію: "європейці багаті і заплатять будь-яку ціну за квитки, проживання, сувеніри і все все все", а поляки мудріші, вони ставлять ціни трошки нижчі ніж у нас і ще й на ншому фоні солідно виглядатимуть. А платити за це все будемо не тільки ми, а й наші дітки, бо Україна вже конкретно погрязла в боргах

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #9 : 12 Березень 2012, 15:36:11 »
та наші стадіони набагато дорожче обійшлися Україні, ніж полякам їхні, та ще й до прикладу стадіон у Львові не готовий, організації ніякої, гроші розкрали d110

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
« Reply #10 : 12 Березень 2012, 15:38:58 »
Да, от заходжу в цю тему і так мені сумно стає, сумно аж за край. Ну чому ж наша держава така недолуга. Особливо я не розумію чиновників, які постійно їздять по закордонах, вони ж бачать як там люди живуть, невже їм не хочеться, щоб і їх народ так жив, їздив по нормальним дорогам, нормально харчувався і т.д., ну не розумію я цього.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #11 : 12 Березень 2012, 15:48:55 »
Я думаю, що наші люди постараються вижати з гостей все, що тільки можна і якнайбільше нажитися. Це вже і так зрозуміло. А іноземці поїдуть звідси в шоці і з черговою порцією антиреклами України. І вийде все як завжди: викинули купу грошей на рекламу, а получиться навпаки. У нас же крім природи і деяких культурних і архітектурних пам"яток майже нічого нема, чим можна було б привабити туристів. А під час Євро-2012 на екскурсії навряд чи буде виділено багато часу. Зате буде досить часу щоб "потішитися" нашими екстремальними дорогами, космічними цінами, некомфортним житлом, англійською в стилі "твоя моя непонімай" та іншими неудобствами. А нам на згадку залишиться купа сміття і можливо наслідки зіткнень розбушувавшихся фанатів. Одним словом, країна екстріму чекає вас! d30
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #12 : 12 Березень 2012, 15:55:03 »
я просто не перестаю дивуватися тупості чи то мегабезсовісності наших можновладців. Ну українців ще можна надурити, продавши хлів за ціною люкса, але ж європейський глядач на таке не поведеться! Та й не лише глядачів, а й самих футболістів та тренерів, вони звикли тренуватися, грати та жити у зовсім інших умовах. Наші мовчать, а як не мовчать - ну то їх ніхто не слухає. А тут буде такий позорисько навесь світ! І це ж буде точно ясно ХТО причетний до такої позорної організації Евро, ну це ж треба так не дбати за власну шкуру  d111 гроші їм нема на чому зрубати, можна яколсь так аби на весь світ не позоритися....
Я не знаю чи до Європи доходять публікації про те, як українська влада забирає у людей їхні землі для будівництва...

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #13 : 12 Березень 2012, 17:44:32 »
знаєте, ще напочатку цього усього я дивилась передачу і там був приклад однієї країни - чи то Прортугалії чи що, де вони завдяки Євро дуже виросли, набудували і розвинули усе в себе , прийняли гостей і залишили усю інфраструктуру собі. це звичайно добре і це саме тому країни так хочуть приймати в себе Євро. я знаю що у нас усе не так і не для людей, але задумка була гарна.

а щодо завищення цін - дівчата, а що ви чекаєте від голодних людей?..

я була рада почути колись таку новину, було мені приємно. чесно. але мого життя Євро ніяк не торкнеться. і навіть побувати на одному матчі у Львові, чого я б хотіла, я незможу. тому мені до цього чемпіонату тепер просто байдуже  d112
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #14 : 12 Березень 2012, 18:10:13 »
Від футболу я далека, але такого типу типу заходи в нашій країні це просто марна трата грошей з бюджету (більша частина з них звичайно осяде в кишенях чиновників). Нам навіть до рівня Польщі так далеко, що просто слів нема d16, а що стосується інших країн, то взагалі недосяжно. Думаю європейські туристи будуть в шоці надовго d111 Мій чоловік недавно трохи покатався по Європі, то каже, що грішого, ніж в нас нема ніде, в нас просто якась брудна дикарська країна, де навіть дрібниці не можуть організувати, не то що Євро d110

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #15 : 12 Березень 2012, 18:18:04 »
Цитувати
їздив по нормальним дорогам
дівчат,чому ви так проти?ви напевно не бачили,не їздили,не чули,що робиться,зробилось в містах,де проводитимуть Євро!так у Франківську нічого не робиться,але тут і проводитись нічого не буде,а те що Львів нічого не робить,то йому мінус.
У Харкові зробили прекрасні дороги,просто бомбезні дитячі майданчики,клумби усюди зробила дуже красиві,аеропорт відбудували під Європу,а який красень готель побудували і це ВСЕ лишиться після Євро НАМ!а стадіон мій дорогенький як відбудували,як там стало гарно,красиво.я теж кричала,що в нас грязно,все поломане,але пробувши пів року в місті де прожила все життя,дуже здивувалась відрожденню,його красі,яку не було видно ДО приготувань до Євро!
так мінусів багато,туристи приїдуть,але хто вам сказал,що фани їдуть сюди дивитись на наші ціни??вони їдуть дивитись ФУТБОЛ!кажу вам як ФАНАТ d104
зі всього потрібно видивлятись плюси,користь. :)
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
« Reply #16 : 12 Березень 2012, 18:25:53 »
Цитувати
ви напевно не бачили,не їздили,не чули,що робиться,зробилось в містах,де проводитимуть Євро!так у Франківську нічого не робиться,але тут і проводитись нічого не буде,а те що Львів нічого не робить,то йому мінус.
У Харкові зробили прекрасні дороги,просто бомбезні дитячі майданчики,клуби усюди зробила дуже красиві,аеропорт відбудували під Європу,а який красень готель побудували

Тут звичайно не поспориш, але до Харкова, Львова треба ще доїхати, тож ви не думаєте, що всі фанати на самольотах будуть летіти. А перетинаючи кордон з Польщею хочеться просто сісти і плакати. Я вважаю, що нам потрібно все починати перебудовувати починаючи з кордону, а не локально з міст де проводиться Євро.