Автор Тема: ЄВРО-2012: позор чи честь України?  (Прочитано 3939 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline snakewifeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Re: ЄВРО-2012: позор чи честь України?
« Reply #34 : 15 Березень 2012, 12:12:54 »
Цитувати
це не відповідає дійсності - в населених пунктах взовж дороги побудовані відбійники, в багатьох населених пунктах є обладнані переходи зі світлофорами, на яких навіть запеклі "гонщики" зупиняються. Я багато разів стикалась з тим, що самі жителі цих сіл-містечок порушують правила і переходять дорогу не там де можна, а там де швидше, бо зайві 2 метри пройти важко.
Таня, я писала суто про те, що бачила сама, до Житомира ще більш-менш, там дійсно стоять повз дорогу ті шумоізолятори, чи як їх там, переходи ніби є, але світлофорів не зустрічала. Але от та Житомирська траса, навіть вчора в новинах бачила про якесь село, яке має протяжність 3,5 км і всього 3 пішохідні переходи. Так, 2 метри лишніх пройти не проблема, а як на рахунок лишнього кілометра??? ну ще якщо ти чи я в 30 років і при хорошому здоров"ї, то таке, а от беремо на руки дитину і топаємо??? класно... я вже мовчу про бабульок з паличками, які і 10 метрів пройти можуть ледве-ледве, але правильно, для чого їм рипатись, хай сидять там в своїх хатах, а не ходять по хліб через дорогу d104
Чи мама якась сидить і думає, чи перейде її дитина дорогу під час повернення зі школи, чи не перейде d130
Поставили людей в абслютно нерівні умови (водій-пішоход)

Offline MTV

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • А теперь коротко о Главном - Я СЧАСТЛИВА!!!
    • www.besttraining.com.ua
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Муравйова-Недоступ
« Reply #35 : 15 Березень 2012, 12:34:28 »
snakewife
якщо про дорогу - то її збудувади ще давно (50-60 років), і зараз її просто привели до належного стану.  Із зростанням швидкостей звичайно збільшився рівень небезпеки для життя - але це питання особистої відповідальності - і пройти зайвий кілометр для людини яка все життя живе в таких умовах - це не є подією, мама яка переживає за дитину - або вийде її провожати/зустрічати, або блін переїде в інше село. Це все питання особистої відповідальності.
А якщо говорити про Евро 2012 - то те, що у нас набудували за ці 2!!! роки (дороги, аеропорти, вокзали, стадіони) не було зроблено за всі 20! років незалежності і ще б стояло 50! років.
Тож Евро-2012 це для нас перспектива розвитку. І в кожній перспективі є позитив і негатив. Це величини зрозумілі і підвласні розрахунку. ИМХО
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 15 Березень 2012, 13:24:20 »
MTV
я навіть не хочу сперечатись про якусь дорогу, я рада, що ти так патріотично налаштована, так набудували багато, честь і хвала урядовцям!!! А те, що понабивали собі кишені мішками бабла, так це так, негативчик, ну нічого, проковтнемо, а чи те, що ту ж дорогу будували за кредитні кошти, які ж і позичили в тієї ж Європи і які прийдеться віддавати, та ще й з відсотками, то також фігня, то на цьому фоні якась там бабка з палкою, що не може піти до сусідки, то мізерна фігня. І те, що розказують, що після Євро в Україну лине потік туристів!!!  d30 так який турист сюди лине, цікаво, от на Євро то вболівальники будуть змушені приїхати, якщо захочуть повболівати за свою команду, а далі побачать ці всі реалії, ціни, "сервіс", "комфорт", то дуже гарну "рекламу" зроблять нашій Україні d30
Ну хіба поведуться на наших дууже красивих і легкодоступних дівчат, що є, то є d27

А так, то Євро - це тільки початок, наша мета - це Олімпійські ігри в Буковелі!!!
Честь і хвала Україні!!!!
Але більше це все нагадує "пир во время чумы" - жріть сьогодні, бо завтра здохнете

Offline MTV

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • А теперь коротко о Главном - Я СЧАСТЛИВА!!!
    • www.besttraining.com.ua
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Муравйова-Недоступ
« Reply #37 : 15 Березень 2012, 13:39:55 »
snakewife
все що ви пишете - неможливо заперечити,бо це правда, але я акцентую свою увагу на іншому - неможливо жити і бачити у всьому погане.
Попробуйте змінити кут під яким ви на все це дивитеся - адже це так важливо )))
Хороше приваблює хороше )))
От особисто ви, щось можете відмітити позитивне в останніх подіях, пов"язаних з підготовкою до Евро-2012?
А якщо подивитися на цінності, які прививає футбол нашим дітям? це ж класно! А ще - це можливість сімейного відпочинку ))) адже на футбол, наприклад, можна поїхати у Львів разом з чоловіком і дітками (я маю на увазі після Евро) і разом вболівати за Карпати ))) це і патріотизм до того ж )))
Спробуйте знайти хороше ) і у вас обов"язково получиться )))

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #38 : 15 Березень 2012, 13:53:32 »
Цитувати
Це дійсно класно, і все це дуже добре. Я теж завжди стараюсь дивитись на все з позитивом. Але...те що зроблено до Євро це просто капля в морі з того що могли б зробити, якби хоча б трошечки менше крали і мали більше людяності. Добре, ми можемо говорити про якісь зміни до кращого і що нам все таки залишиться хоча б щось після Євро, але подивіться на тих людей в яких у Львові позабирали землі, на тих робітників які будували стадіон і їм ніхто не заплатив, в чому для них позитив???? Я зовсім не проти Євро, я завжди "за" проведення масавих заходів, але нормальних з розумом і без ущерба для інших.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 15 Березень 2012, 13:56:13 »
MTV, до мене на "ти"
я не можу дивитись з іншого кута, тому що я не вірю, що в україні може бути щось хороше, хоча мені з цього дуже сумно, але що є, то є
і мене не дуже радує шикарний аеропорт в Харкові, Києві, Донецьку чи Львові, тому що я ним скористаюсь можливо декілька разів в житті, а от вулицею Івасюка у Франківську їжджу щодня, так більшість мешканців міста, ламаючи при цьому свою автівку на суцільному бездоріжжі. Чи от хоча б 300 метрів асфальтованої дороги до немалого мікрорайону Каскад, які обіцяють перед кожними парламентськими виборами... і таких нюансів повно, країна в цілому має бути готова до проведення такого заходу, тобто, в нас хороші дороги, гарні готелі, привітні люди, хороший сервіс, адекватні ціни, тоді так, давайте проведемо Євро, і зробимо: ще кращі дороги, оновимо готелі, десь щось доробимо... і т.д. А ні, всюди по країні розруха, безлади, але якимись правдами і неправдами виграли той конкурс на проведення чемпіонату, пішли позичили грошей під відсотки, зробимо, все, на що їх вистачить (тієї частини, що не покрали), а потім візьмемо ще один кредит, щоб віддати попередній  d110
Де логіка??? Де економічне обгрунтування??? де совість в кінці кінців???

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #40 : 15 Березень 2012, 13:59:11 »
Цитувати
це якщо дійсно є щось хороше. В іншому випадку вийде просто добровільне самодурство  z2

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 15 Березень 2012, 14:03:58 »
Цитувати
це якщо дійсно є щось хороше. В іншому випадку вийде просто добровільне самодурство  z2
мої всі спроби знайти щось хороше розбиваються об реалії, я нібий оптимістично завжди до всього відношусь, але швидше оптимістично-реалістично, тобто реалістично-оптимістично, але якщо дивитись спочатку реалістично, то оптимістично не получається  d27

Offline lessita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +713/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: леся
« Reply #42 : 15 Березень 2012, 14:25:47 »
Цитувати
"європейці багаті і заплатять будь-яку ціну за квитки, проживання, сувеніри і все все все",

Якщо це думка нашого „великого„ бізнесу, то це просто дурість.   Вболівальники футболу, це не всі заможні люди, і тому всі „закордонці„ звичайно поцікавляться нашими цінами, і багато з них також сядуть вдома перед телевізорами,   і чи не вийде так, що наші „привабливі по цінах„ послуги і готельні номери залишуться не „востребованими„  Після німецького чемпіонату стало в Європі масовим явищем дивитися чемпіонати з інших країн на „паблік-в’юінг„ місцях, на ВЕЛИЧЕЗНИХ екранах, на стадіонах або великих площах.   Так було і під час південно-африканського чемпіонату, бо було ДАЛЕКО, ДОРОГО і НЕБЕЗПЕЧНО.   Як буде в Україні?   Яка думка переважатиме в гостей? Її не важко зпрогнозувати - недалеко, може трохи небезпечно але ДОРОГО.  Небезпечно- це тільки у них в головах, хто у нас ще не був, хто ж був, той сміється з цього.  Але для туристів буде все ДОРОГО, то чи приїдуть вони масово???

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 15 Березень 2012, 14:29:12 »
це дурість, вважати, що європейці приїдуть смітити грошима. Європейці - народ заощадливий і вони знають ціну грошам і швидко побачать, де їх дурять. Особливо спостерігаючи ті речі, які в них є звичними, а в нас, типу, екстра-клас  d108 Але то нічо, з телевізорів нам потім скажуьт, що Євро-2012 страшно не окупилося і таким чином буде відмазане те неймовірне розкрадання коштів

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
« Reply #44 : 15 Березень 2012, 14:30:20 »
Я теж стараюсь у всьому бачити позитив, але в цьому євро його не бачу.
Чи престиж це для України, думаю ні, престиж це коли у країні демократія, свобода слова, чесний суд, коли опозиціонерів не засуджують, а президент хоч трошки грамотний (згадати лиш як він на зустрічі з президентом Туркменістану, говорив про співпрацю з Казахстаном, бо не може запам'ятати з якою країною в нього зустріч  d110). Весь світ засуджує Україну, то це Євро нам не допоможе аж ніяк.

Позитиву у ремонтах також не бачу, оскільки я більш ніж впевнена, що воно все буде триматись на час євро, а потім порозвалюється, бо так у нас роблять все...
А скільки грошей вбахали в це євро  d16. А в Афганців і чорнобільців забрали допомогу, бідність зростає, медецина без грошей, освіта без грошей, на будівництво садочків грошей нема, зато є мега круті стадіони, і кому потрібен той футбол?
Як на мене, ці гроші можна було потратити з більшою користю, для людей, це би краще підняло престиж держави.

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #45 : 15 Березень 2012, 14:31:23 »
Цитувати
це дурість, вважати, що європейці приїдуть смітити грошима. Європейці - народ заощадливий
підтримую думку на 100%

Offline lessita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +713/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: леся
« Reply #46 : 15 Березень 2012, 14:40:59 »
Забула відповісти на питання темки   „ПОЗОР ЧИ ЧЕСТЬ???„   Якими б ми не були, ми відкриваємося перед світом, ми запрошуємо гостей „в свою хату„   А які в кого там порядки? кожен знає по собі і своїх друзях, в кожної хозяйки різний порядок, так само і кожній країні, але коли ми перестанемо запрошувати додому гостей, то нас з часом будуть вважати ДИКУНАМИ, а це також не найкращий імідж, ні для простої сім’ї, ні для держави

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #47 : 15 Березень 2012, 14:46:03 »
Цитувати
Хто піде на матчі???
Ми поїдемо тільки на один матч у Київ. З тяжкою бідою дістали квитки. І то ціна у три рази вища за офіційну, ту яку пропонує УЄФА d16 Скажу вам, що квитків на матчі у вільному доступі немає для українців. :(

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 15 Березень 2012, 14:55:23 »
але коли ми перестанемо запрошувати додому гостей, то нас з часом будуть вважати ДИКУНАМИ, а це також не найкращий імідж, ні для простої сім’ї, ні для держави
я собі тут же згадала книджку "Віднесені вітром". От Скарлет не могла собі дозволити приймати гостей, якщо в неї нема вишуканих портьєр чи гарного меню, а Мелані навпаки, не зважала взагалі на ці речі, головне - гостинність. І яке було ставлення людей... Але, власне, про ставлення, ті іноземці не так нас з вами будть бачити, як недоумкуватих міліціонерів, обвішаних зброєю і ні слова не кумекаєщіх англійською, даїшників, продавців, що схочуть нажитися на буквально всьому.............

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
« Reply #49 : 15 Березень 2012, 14:59:39 »
Цитувати
але коли ми перестанемо запрошувати додому гостей, то нас з часом будуть вважати ДИКУНАМИ, а це також не найкращий імідж, ні для простої сім’ї, ні для держави
Та кому потрібна та Україна з її гостинністю? Люди їдуть на футбол, а не в Україну. Краще б ми туризм піднімали, оце гостинність. А цей чемпіонат потрібен лише владі, фанатам байдуже, в яку країну їхати.
Я, наприклад, ніколи б не прийняла гостей, коли б дома був бардак, бо це сором. Краще прибрати, а тоді запросити. Але влада так не думає, понакидають всяких "покривал та тряпочок" де мусорно, і все...

Online lilineth

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #50 : 15 Березень 2012, 15:12:30 »
Цитувати
Але, власне, про ставлення, ті іноземці не так нас з вами будть бачити, як недоумкуватих міліціонерів, обвішаних зброєю і ні слова не кумекаєщіх англійською, даїшників, продавців, що схочуть нажитися на буквально всьому.............
Так але ж ті міліціонери і всі решта ж є частиною нас з вами  d112 і от через таких як вони світ складатиме своє враження про всіх нас  d112