Автор Тема: ЄВРО-2012: позор чи честь України?  (Прочитано 4540 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: ЄВРО-2012: позор чи честь України?
« Reply #51 : 15 Березень 2012, 16:15:38 »
Вихід один - навчити усіх таких (міліціонерів, лікарів, продавців...) хто буде максимально контактувати з іноземцями - англійської. Але навряд чи станеться, бо частина не  погодяться, частина не зможе, частина скаже що то їм не треба (як завжди - моя хата скраю, я нічого не знаю). Якись відсоток людей як і вивчить, але тих працівників буде  дуже мало.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #52 : 15 Березень 2012, 16:35:14 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Так але ж ті міліціонери і всі решта ж є частиною нас з вами  d112 і от через таких як вони світ складатиме своє враження про всіх нас  d112
отож бо  d104

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +486/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #53 : 15 Березень 2012, 16:37:29 »
От і я не розумію де логіка. В країні всюди повна розруха і бардак d111, зато влада набрала кредитів і бахнула їх на будівництво окремих доріг і стадіонів, то що людям від цього краще стане d110, не говорячи вже про те, що більша частина цих назичених коштів осіла в когось в кишенях. Багаті ще більше збагатилися, а від бідних заберуть ще ті якісь копійки соціальних допомог і т. д. Я впевнена, що європейцям абсолютно не цікава Україна, більшість пересічних європейців взагалі будуть боятися сюди їхати, бо вважають країну дикою, багато з них думають, що в нас навіть діти не ходять в школу, то про що тоді говорити, що показувати європейцям d104 - гори мусору, абсолютно неорганіхованість у всьому і шалені ціни, сумніваюся, що така переспектива привабить якогось туриста в майбутньому... хіба для екстріму, але тоді вже краще в якусь забиту країну Африки поїхати, там хоч природа краща... Як не намагаюся позитиву не бачу, просто марна трата грошей, які потім прийдеться "відробляти" нам  з вами...

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #54 : 15 Березень 2012, 16:56:52 »
Бачу тут ніхто не вірить в світле майбутнє нашої держави після УЄФА...чесно- ми і так в ямі, а після УЄФА, ми будемо в кратері- як в фінансовому, так і моральному. Позору не оббиремся, причому на довгі роки.
Хтось з мамок писав, шо якшо нікого не запрошувати, то нас будуть вважати дикунами- ліпше дикунами, ніж показати те, шо стидно взагалі показувати.

Offline MTV

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • А теперь коротко о Главном - Я СЧАСТЛИВА!!!
    • www.besttraining.com.ua
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Муравйова-Недоступ
« Reply #55 : 15 Березень 2012, 17:32:45 »
дівчата це ж наша держава! мені аж болить від ваших слів...
а що ви особисто робите для того, щоб зробити її трошки краще?
де ваш соціальний внесок в рамках соціальної відповідальності - крім обговорення всіх проблем - пропонуйте свої ідеї і рішення!???
як ви поводитеся у суспільстві і що прививаєте дітям?
думаю назріла нова тема для обговорення.
Особисто я - безкоштовно провожу навчання для молоді.

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
« Reply #56 : 15 Березень 2012, 17:49:11 »
Цитувати
А хіба це можливо? Я колись проводила тренінги в одному благодійному фонді, але коли його засновник назбирав достатню к-сть грошей для своїх потреб, він просто закрив його. Я не маю можливостей відкрити свій фонд, чи щось подібне, однак я хоча б не руйную державу та не розкрадаю її, не забираю гроші у бідних, не виставляю державу на посміх, намагаюсь бути патріотом, хоча це стає складніше.
Цитувати
пропонуйте свої ідеї і рішення!???
Кому пропонувати? Якби мене спитали, я б запрпонувала не проводити євро, а гроші віддати на соціальну підтримку населення, але хто мене послухає?
Це смішно. В нас така корупція, така мафія, що складно себе втримати на належному рівні, не те, що покращити щось...

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #57 : 15 Березень 2012, 17:49:23 »
Цитувати
дівчата це ж наша держава! мені аж болить від ваших слів...

Тоже болить за нашу рідну Україну.

Цитувати

А що роблять для нас, зокрема для мене , щоб ми/я мали змогу допомогти усім???

Цитувати
де ваш соціальний внесок в рамках соціальної відповідальності - крім обговорення всіх проблем - пропонуйте свої ідеї і рішення!???

Хтось навчає, хтось лікує, хтось займається народженням і вихованням дітей. Це є також, я вважаю, потрібний внесок у державу.

Цитувати
як ви поводитеся у суспільстві і що прививаєте дітям?

І сама і вчу дітей, що ми живем в Україні, яка є одною, нашою, рідною. Але чи є необхідність ще дітям це розказувати, що держава НІЧОГО не зробила для нас? Чи хватить тоді слів, щоб пояснити дітям, яка наша країна гарна, що поселила нас у кімнату 12 м. кв. і каже, що це норма, жийте???

Можливо різко і особисто, але якщо спілкуюсь на такі питання, то в душі аж пече не за Україну, яку люблю, а за сім"ю, яка через наші українські закони і наших високопосадовців  немає де дітись.

Тому, якщо держава не може зробити ні каплі, для моєї сім"ї, для будь-якої сім"ї , то як зможе нормально провести таке великомаштабний проект Євро 2012?!

Offline MTV

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • А теперь коротко о Главном - Я СЧАСТЛИВА!!!
    • www.besttraining.com.ua
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Муравйова-Недоступ
« Reply #58 : 15 Березень 2012, 18:21:03 »
Цитувати
А що роблять для нас, зокрема для мене , щоб ми/я мали змогу допомогти усім???
і так говорить і робить більшість...
але ж держава, це не якийсь звір чи бездушний механізм - це МИ. І саме ми її робимо такою... Адже якщо копнути глибше то всі ми живемо за принципом "моя хата з краю", використовуємо самі на повну катушку "кумовство" і т.д.
Цитувати
Хтось навчає, хтось лікує, хтось займається народженням і вихованням дітей. Це є також, я вважаю, потрібний внесок у державу.
Безперечно потрібний. Але до соціальної відповідальності це не стосується. Дітей ми народжуємо для себе в першу чергу, а не для покращень у державі. Вчимо і лікуємо - це робота. А соціальний - це безоплатно, це внесок на користь інших і без очікувань подяки. Наприклад - благодійність.
Я не хочу розказувати про свої невдоволення тим, чи іншим, бо якщо я таке кажу - то я тоді маю йти і змінювати, і відстоювати свою позицію. А в нас так - влада погана, а сам я не хочу(не можу) - замкнутий круг.
Люблю свою державу - горжуся нею - своїми вчинками намагаюся зробити її краще. А слова - це лиш слова...
Інколи для порівняння варто згадати як жили наші прадіди - тоді наше життя буде здаватися безхмарною казкою - а вони жили і не тужили )))
Все в цьому житті починається з нас з вами в першу чергу. ИМХО

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #59 : 15 Березень 2012, 18:28:27 »
Цитувати
але ж держава, це не якийсь звір чи бездушний механізм - це МИ
Ми не держава, ми народ, а держава - це система, створена для покращення життя народові, але в нас для погіршення народу і покращення верхівці... імхо

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 15 Березень 2012, 18:31:19 »
я навіть не вимагаю, аби для мене персонально щось робили, але хоч би дали можливість нормального існування. Щоб підприємці відкривали свої фірми та створювали робочі місця, щоб в людини не відбирали субсидію, бо в неї під боком ліс. Ви не читаєте пресу - скільки людей, маси просто відкривають для України нові застосування речей, виробництво енергії з якихось неймовірно дурацьких та доступних речей і т.д  Але ж українському урядові це не треба!!!! Україна краще дасть якомусь олігархові висмоктувати блага Землі до останньої краплі, отруїти та обібрати решту населення, ніж щось зробити для захисту тої таки української Землі чи подбати про майбутні покоління!!! Поцікавтеся, де в Україні збудують звалище для токсичних відходів ;)  думаю, наступне ні Євро ні нічого нам вже не віддадуть з такою антигуманною політикою. Завдання всіх урядів - ніби знищити український народ  d109 Ну але ми самі даємо це зробити, куди тут правду подінеш  d104 тому найперше, чого ми маємо домогтися - це нормальна влада. І хай ще якийсь дегенерат забере пенсію в пенсіонера чи роботу в жінки, що народила диитну - за таке треба карати, аби у інших рука не піднімалася, як в давні часи карали, бо це злочин проти людства, мовчу вже про могильники для токсинів чи уроки української історії  d105

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 15 Березень 2012, 18:33:20 »
Цитувати
Люблю свою державу - горжуся нею
чим конкретно гордишся?

Offline snakewifeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #62 : 15 Березень 2012, 18:48:42 »
от-от, я не вважаю, що держава зобов"язана дати  Лілі 1981 квартиру, бо в неї 3 дітей, але вона зобов"язана створити такі умови, що працею сім2я Лілі змогла б її купити.
А держава робить все те, про що пише Джет, тобто ускладнює життя простим людям і тільки чекає, чи виживуть, чи ні. Бо народ наш і працелюбний, і наполегливий, але скільки того ентузіазму треба мати, щоб у щось вірити, коли ти хочеш, а тебе в багно тиць, ти вибрався, тебе знову тиць і т.д.
Тому в мене немає бажання нічого робити на благо держави і вже не буде.
От я 6 років платила податки як підприємець, перебуваючи в декреті, заробляючи власними силами якісь копійки, отримувала аж 130 грн на дитину, а 70 відсотків сімей получають чорні зарплати, поставали на всякі біржі, прикинулись бідними нещасними і отримують благополучно на дитину до 3 років по 600-900 грн. То хто дурніший??? Я, звичайно, бо я ще й віддаю державі 450 грн як мін. Що, держава про це все не знає??? Ну це нюанс, крапля в морі, але з цих всіх нюансів і складається ціла гнила система, але вона дууже вигідна тим, хто реально має можливість її поміняти, а ми нічого не можем, невже це не зрозуміло??? От була та революція, народ повстав, захотів змін і що??? Змінились просто головні морди на деякий період.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #63 : 15 Березень 2012, 22:29:16 »
Цитувати
Вчимо і лікуємо - це робота. А соціальний - це безоплатно,
нууу, на жаль в сьогоденних реаліях лікувати і вчити - це сама настояща благодійність  d27, тому що моєї зарплати не хватає даже на те щоб покрити витрати на проїзд до моєї роботи  d112.

Але я згідна с Танею, що зміни держави потрібно починати з себе - хочимо жити як європейці - потрібно бути європейцем - не порушувати правила дорожнього руху, не смітити на вулицях, вчити мови, посмішатись до людей на вулицях, вести себе по людськи на відпочинку, не давати і не брати хабарей (наскількі це можливо), не підіймати ціни до небес в Криму і в Карпатах. так що реально в Турцію дешевше виходить зїздити і т.д. А то всі так люблять приводити в приклад чистоту європейських вулец, але ж чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Я не говорю про нас конкретно, я впевнена, що всі мамки на нашему форумі дуже свідомі, наша задача продожувати так і на далі і саме головне привчити до цього наших детей.

Згодна що ми на дуже багато речей постійно закриваємо очі, вот навіть вчора в кафе нам сказали, що є тільки солодке шампанське (а ми такє і пьємо), але ж принесли і розлили пляшку брюту  d107. Офіціантка на нас дивилась круглими очіма і навіть не знала, що то кардинально різні речи (хоча це її робота) і всім нам було дуже не зручно відмовитись від замовлення (так і не відмовились, тому що пожаліли офіціантку - що типу це ж з її зарплати вичтут d111). Ось так ми ніколи і не добємось нормального сервісу.  Нам даже просрочений товар в магазин нести незручно  d110.

але також згідна з тим, що організація цього чемпіонату гірше не куда - все через одне місце роблять, та ще і збогачиваются на цьому.  d109

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 15 Березень 2012, 23:17:37 »
От власне цього нам і бракує, свідомості. Якщо ми не можем змінити життя на карще, в силу складних обставин, то можна хоча б не псувати те, що є.
Я трошки відхилюсь від теми, але я ніколи не забуду один випадок. Коли ми з чоловіком спустились з Хомяка, то знайшли гарну полянку попри дорогу, вирішили там посмажити собі ковбаски, пообідати, краса, природа, і тут зупиняється ленд ровер, з нього викочується жирнючий дядько витягає величезний кульок мусора і викидає в 5х метрах від нас, сідає і їде далі. Ось така у нас еліта на крутих машинах. І такими нас запам'ятають європейці, не те, яка дорога хороша, чи стадіон великий, а які ми, як люди, далекі від них... :(

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #65 : 15 Березень 2012, 23:28:30 »
Цитувати
з нього викочується жирнючий дядько витягає величезний кульок мусора і викидає в 5х метрах від нас, сідає і їде далі. Ось така у нас еліта на крутих машинах.
ось ця риса нашіх мажорів мене просто розриває - ну одразу ж видно хто "из грязи в князи". Вони такі всі гарні в Європі, а як кордон пересікають - то одразу ж ось так і викидають сміття (це ще квіточки). А розмірковують так що прибила б  d109, сама не раз була свідком размов типу "В Європі таки люди виховані,  а в нас не люди а бидло, лохі. То таких лохів і киданути можно" (не заплатити працівникам, або вкрасти). Блііін, я себе ледь стримую щоб скащати хто на самом ділі бидло  d105

Offline Natyska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +846/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, 6,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #66 : 16 Березень 2012, 00:35:57 »
Дівчатка, про що ми тут говоримо і нервуємось. Ви ж знаєте, що капітали наших усіх можновладців, нерухомість, навіть ПМЖ їхніх сімей уже давним-давно не тут, а в стабільних європейських країнах, або в США, а самі вони тільки й чекають нагоди, щоб туди втекти. А недавно я читала, що після ЄВРО-2012 і після чергових виборів в Україні прогнозується дефолт і сташна ж..а. І тоді ми з вами на собі відчуємо усі наслідки усього цього. І про щоб ми тут не дискутували - це все даремно  d104 d112

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +406/-3
    • Награды
« Reply #67 : 16 Березень 2012, 00:45:48 »
Цитувати
Дівчатка, про що ми тут говоримо і нервуємось. Ви ж знаєте, що капітали наших усіх можновладців, нерухомість, навіть ПМЖ їхніх сімей уже давним-давно не тут, а в стабільних європейських країнах, або в США, а самі вони тільки й чекають нагоди, щоб туди втекти.
От-от,так воно і є,дуже шкода,що в нас такі люди. d111
Вони думають тільки про себе,а навкруг скільки людей живуть за межею бідності...... z2