Автор Тема: Якісні канцтовари  (Прочитано 13580 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ice-creamАвтор темы

• все буде добре)
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Якісні канцтовари
« : 12 Вересень 2010, 14:16:08 »
Я - мама другокласника, тому додам дещо із мого досвіду першого класу:
кольорові олівці потрібно брати фірми MARKO, з пензликом на коробці, вони м’які, гарно лягають, не кришуться. І ви і дитина будете задоволені. Ми пишем чорнильною ручкою фіолетовим чорнилом. Минулого року поміняли 8 ручок. А цього року купили в магазині з канцтоварами ОСКАР( що недалеко від піонерського парку) ручку німецького виробника schneider і дуже-дуже задоволені. Коштує вона десь 10-15 грн.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Re: Якісні канцтовари
« Reply #1 : 12 Вересень 2010, 20:03:08 »
Чорнильна ручка - це щось.В нас у школі пишуть діти кульковими. Хоча і серед кулькових знайти нормальну важко. Найкращі, напевно, гелеві.

• все буде добре)
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 27 Лютий 2011, 16:12:07 »
Так, добру чорнильну ручку знайти нелегко. У нас у першому класі було десь 10-15 ручок- всі недобрі.Цього року нам передали з Німеччини фірми Pelican, а одну я купила на Галицькій в магазині з канцтоварами Оскар,тоже німецького виробництва schneider і обома ручками ДУЖЕ задоволена ттт. Так, що раджу))

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #3 : 11 Березень 2011, 07:29:43 »
Мій старший теж класу до 5 писав чорнильною ручкою. Так само проблем було дуже багато, ручки погані течуть, пальці і одяг брудні. Потім випадково купила ручку з дитячої серії фірми INOXCROM здається Іспанія, і проблеми зразу пропали. Першою писав 2 роки, поки не украли в нього пенал (більше схиляюся до думки, що сам загубив, бо це така розтелепа...) Дугою писав аж поки не дозволити писати гелевими, та й старший став а дитячі ручки з малюночками. Та й подорожали вони сильно. Років 7 назад були десь приблизно 25 грн. Тепер уже й не знаю.
[/url]

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
« Reply #4 : 11 Березень 2011, 08:05:55 »
Дівчата, з кульковими теж проблем багато. Ми малому в перший клас купули досить дорогу ручку. Фірму, на жаль, не пам*ятаю. То ця ручка (в це важко повірити), але прослужила увесь перший і половина другого класу. А вже потім пішло-поїхало... Не було можливості шукати ту ж фірму, одним словом, вже пройшли через руки нашого другокласника з добрий десяток ручок. І не якісні, і списуються надто швидко.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #5 : 11 Серпень 2011, 17:47:15 »
Цитувати
Мамусі поділіться досвідом, де брати хороші канцтовари і які (ручку, олівці і т.п.).

З олівців хороші фірми МАRКO, сама в 1 класі брала наші олівчики, то жах! А цих стає на пів року, на рік.
Стругалку фірми KUM,
Лінійки можна взяти металічні або пластмасові, навіть 2 шт. 15 см. - це в пенал і 20-30 см. це на працю.
Обкладинки для книжок найшла дешеві десь по 5 -6 грн. упаковка (ще й екологічні!), фірма ВІД А ДО Я , зразу ідуть з закладками. Яка якість не знаю, бо взяла цю фірму вперше, але в принципі плотні, і мені сподобались.  
Ну найважче підібрати чорнильну ручку. Мабуть у вас їх  набереться багатенько, так як і в мене . Тепер маю різні запчастини і міняю, куда що треба, бо тих ручок не напасешся. Нагадую, що ціна ручки не є показником до якості. Я купила ручку за 4 грн. і писала деякий час бездоганно!. А брала і по 30 грн., результат не задовольняв. Є пера трохи тонші і є чуть товстіші. Бажано мати 2 ручки на запас. Непогані і недорогі ручки, але з відкритим пером є фірми SCHNEIDER.
Чорнило найкраще це PELIKAN. Воно коштує близько 25 грн. але стає на рік і може довше.

Тепер де я купляю. Чорнило на Новгородській в кіоску, біля маг. Тканин, де Піцерія. А все решту в гуртівні ВІД А ДО Я, теж на Новгородській

Маю ще знижку (вроді 5%) в цьому магазині, так що можу позичити. Як ще щось цікавить -питайте буду рада допомогти.

Offline Волошкова

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • З дітьми вчуся радіти кожному дню
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #6 : 25 Березень 2012, 15:49:35 »
Ми перепробували багато чорнильних ручок,з них усіх найкращі фірми Шнайдер і чорнило теж краще цієї фірми купувати.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #7 : 26 Березень 2012, 03:09:00 »
Цитувати
з них усіх найкращі фірми Шнайдер і чорнило теж краще цієї фірми купувати

Я знаю є капсули фірми Шнайдер. А чи це чорнило є в баночках? d143

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
« Reply #8 : 26 Березень 2012, 09:50:13 »
Дівчата, а у ваших учнів ручки із закритим чи відкритим пером? Нам чомусь у школі сказали купити із закритим, то мій Макс уже в двох ручок те перо перектрутив на косяк d111. Купила із відкритим пером, то ніби нічого, ще служить. Чи є різниця в зручності написання?

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #9 : 26 Березень 2012, 10:32:25 »
Нам пояснювали, що різниці в написанні нема.  Просто від відкритого пера дуже мастяться руки. Але залежно якою ручкою дитина навчилась писати, такою мабуть хай і пише.

А закриті пера можна і самому витягнути, а тоді правильно запхати. Я вже маю пів коробки (!) розібраних ручок, то нераз сідаю і підбираю чи перо, чи ще якусь деталь d112

Offline Волошкова

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • З дітьми вчуся радіти кожному дню
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #10 : 26 Березень 2012, 11:41:51 »
Чорнило Шнайдер є в баночках.Коштує 25 грн.Але воно хоч якісне, бо купила за 6, то цілу банку викинула, бо було таке бліде, що нічого не видно було як писали.Хоча одного разу попали і на нормальне за 6 грн. Мені здається, що найкраще ручка з відкритим пером, принаймні для мого малого учня (якщо ручки фірми Шнайдер, вони не дорогі,десь 15-20 грн.)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #11 : 27 Березень 2012, 01:32:43 »
Для мене нормальне чорнило Пелікан. z4 Німецьке. Якістю задоволена. Коштує 20-25 грн, але стає на довго, моїх 2 школярки за цей рік майже його використали.  Незнаю, може і стане до кінця навчального року. d104

Offline Les77

• Активна Мамка
  • Репутація: +104/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #12 : 27 Березень 2012, 08:57:24 »
Нас в першому класі також заставляли купляти ручки з закритим пером, за рік ми поміняли більше десяти ручок - в основному проблеми були з пером, тим більше шо в мене малий лівак, а от цього року вже купила 3, але з відкритим Шнайдер- підтверджую краща якість, але і руки постійно в чорнилі, та й чорнило зараз таке що відшуровується та відпирається без проблем, не то що в наші часи, як замастив щось- то практично  навічно . Дуже дорогі ручки також не варто купувати в початкових класах, бо дуже часто школярик губить майже всі канцтовари.

• все буде добре)
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 27 Березень 2012, 20:24:18 »
Цитувати
бо дуже часто школярик губить майже всі канцтовари
це точно, цього року малому вже купили упаковку з 10 простими олівцями, на даний час лишень 3 лишилось, резинок уже напевно 5 купляла)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #14 : 29 Березень 2012, 03:15:23 »
І я скільки міняю речей, підкуповую речей бо гублять! І саме головне, що хочеться купити, щось якісне, а значить і не дешеві гумки, стругалки, олівці, а діти все одно посіють!  d111

Доречі, а обкладинки для книг, хто які бере? Минулого і цього року попала на жахливі!

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
« Reply #15 : 29 Березень 2012, 07:30:07 »
Татко нам купив хороші обкладинки, такі, що підходять на книжку будь-якого розміру (ззаду є така штука, яка її розмір регулює). А я купляла на ще одну, яку пізніше дали, то таке ГЕ, що ненадовго вистачило.
А ще моє чадо полюбляє обкладинки від зошитів рвати d111

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #16 : 29 Березень 2012, 14:03:57 »
Дуже хороші олівці фірми Koh-i-Noor, завжди стараюся їх купляти. У школі теж пишемо тільки чорнилом, то 1-2 клас ми писали ручкою із закритим пером і користувались баночним чорнилом, це був просто жах, руки вічно у чорнилі, перо вигнуте, ніби писанки малював  d27, а ручок пішло стільки, що я й рахунок втратила.
На третій клас я купила ручку німецького виробника з відкритим пером, назви фірми не пам"ятаю, і взяла капсули. З того часу маю чистий спокій. Олег сам міняє капсули, каже, що дуже зручно нею писати і користується ручкою з 1 вересня до сьогоднішнього дня (ноги ручка не дістає, бо любима d30).