Автор Тема: Якісні канцтовари  (Прочитано 13592 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: Якісні канцтовари
« Reply #17 : 30 Березень 2012, 00:31:16 »
Цитувати
Дуже хороші олівці фірми Koh-i-Noor, завжди стараюся їх купляти.

Ти маєш наувазі прості олівці?

Нам з простими повезло, нам передали багато їх, якісних. z4

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #18 : 30 Березень 2012, 08:48:45 »
Ліля 1981, у нас є і кольорові цієї фірми.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #19 : 30 Березень 2012, 08:51:05 »
Мені чомусь кольорові олівці MARKO більше сподобались. Кохінорівські трохи не такі d104

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #20 : 27 Червень 2012, 18:13:29 »
Цікаво, чи вже мамусі школярів вже закупляються канцтоварами? Якими і де? ;)

Online Les77

• Активна Мамка
  • Репутація: +104/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #21 : 27 Червень 2012, 20:47:22 »
Цитувати
вже закупляються канцтоварами? Якими і де?
У нас в сп, я вже потрошку купляю, щоб потім не було боляче велику суму потратити. Стараюсь взяти по мінімуму, всерівно прийдеться докуповувати ще на протязі року, але таке наприклад, як запаски чорнила, то зразу шт.30-40, то якраз на рік хватає, купляла минулого року в "канцтоварах від А до Я" фірми schneider. Цієї ж  фірми і ручку чорнильну, хватило на рік, я купляла для лівшів в магазині, що на куті (як іти до пл.Міцкевича та Грушевського, там канцтовари продавались ще за Союзу, хто пам"ятає  d27)

Offline tana255

• Любіть у коханні, в труді, у бою, як пісню, що лине зорею... Всім серцем любіть Україну свою,- і вічні ми будемо з нею!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +133/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #22 : 13 Липень 2012, 14:02:59 »
Дівчата поділюсь такою інформацією  :)

Дуже часто можна зустріти такі слова

Цитувати
Найходовішим шкільним приладдям є зошити. Діти, звичайно, більше уваги приділяють їх зовнішньому вигляду, адже їм хочеться, щоб вони в них були найкрасивішими, з модними героями дитячих фільмів на обкладинках.

Тож, як би важко не було батькам протистояти натиску своєї малечи, однак, варто приділити увагу не тільки зовнішньому вигляду обкладинки, а, перш за все, якості та безпечності конкретного виробу. І зорінтуватись у якості саме цієї продукції досить не складно. До речі, згідно ДСТУ 4736:2007 «Зошити шкільні. Загальні технічні умови» на сторінках обкладинки дозволено розміщувати ілюстровану та навчальну інформацію державною мовою за узгодженням її змісту з Міносвіти України. Тому, коли на Вас з обкладинок споглядають страшні озброєні роботи чи якісь незрозумілі звірята-мутанти, навряд, навіть з огляду на всі реформаторські течії української освіти, у Вас виникне думка, що освітянськими експертами саме цьому малюнку дозволено впливати на формування свідомісті та психіки юних громадян.

А четверта сторінка обкладинки кожного шкільного зошита має бути найважливішою для батьків, адже саме там повинно бути нанесено маркування із зазначенням: назви продукції, назви країни виробника, назви підприємства-виробника, основної призначеності продукції, відомості про сертифікацію, юридичної адреси виробника, обсягу зошита в аркушах, позначення стандарту, за яким продукція виготовлена, а, також, артикулу, штрих коду, сорту (для виробів другого сорту).

Проводячи СП замовила на пробу 2 упаковки зошитів на 12 аркушів
1)

і 2) дешевші

Коли привезла додому моя дочка обрала звичайно 1)

Пізніше розмовляла з подругою, і вона сказала, що в них в школі вчителька просить дітям купляти Київські зошити

Прийшовши додому оглянула 2 упаковки і виявила, що на дорожчих немає ні  назви країни виробника, назви підприємства-виробника, відомості про сертифікацію. Друга ж упаковка, на вигляд простенька ( це якраз ті самі Київські  ;)) проте містила всю необхідну інформацію.

А які зошити купляєте Ви?

Offline nata*

• Своя Мамка
  • Репутація: +296/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таня, Сергійко
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #23 : 13 Липень 2012, 14:39:46 »
зазвичай я зошити беру київські, в них чорнило не перебиваєься на другу сторону, та й вчитель вимагає щоб були зошити без яскравих обкладинок, бо діти потім розглядають їх. А з ручками у нас все одно проблема, на рік точно п"ять ручок іде, якщо ручка не впаде, то інколи позичить у класі і все по ручці.

Offline tana255

• Любіть у коханні, в труді, у бою, як пісню, що лине зорею... Всім серцем любіть Україну свою,- і вічні ми будемо з нею!
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 13 Липень 2012, 14:44:25 »
Коли проводитиму СП 2
Замовлю теж собі  ці київські зошити

Залишається подумати  який аргумент навести для донечки, що ці зошити кращі   d27

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #25 : 13 Липень 2012, 15:02:05 »
Хтось чув що-небудь про силіконові накладки на олівці. Бо дочка не правильно тримає ручки і олівці. Я чула, що таке існує і допомагає. Цікаво де мжна купити? d104

Offline Nadya-

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #26 : 13 Липень 2012, 22:56:13 »
Цитувати
Залишається подумати  який аргумент навести для донечки, що ці зошити кращі
У моїх двох дітей в школі вимагають київські зошити, проблем не було, бо у всіх дітей в класі однакові зошити. Вони дійсно найкращі, особливо,якщо писати чорнильною ручкою. Можна купити кілька яскравих з малюнками, якщо дитина захоче, для використання вдома (чорновики, малюночки...)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #27 : 14 Липень 2012, 00:35:56 »
Цитувати
Хтось чув що-небудь про силіконові накладки на олівці. Бо дочка не правильно тримає ручки і олівці. Я чула, що таке існує і допомагає. Цікаво де мжна купити?

Ніколи про таке не чула d104

Цитувати
У моїх двох дітей в школі вимагають київські зошити, проблем не було, бо у всіх дітей в класі однакові зошити. Вони дійсно найкращі, особливо,якщо писати чорнильною ручкою. Можна купити кілька яскравих з малюнками, якщо дитина захоче, для використання вдома (чорновики, малюночки...)

І в нас в школі вимагають київські зошити. Але я ще до того як старша дочка йшла в школу, то накупила кольорових зошитів, але і якісних. Трохи вчителі нили, але ми користуємось ними далі. d112

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +425/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #28 : 14 Липень 2012, 07:47:39 »
Цитувати
Хтось чув що-небудь про силіконові накладки на олівці. Бо дочка не правильно тримає ручки і олівці. Я чула, що таке існує і допомагає. Цікаво де мжна купити?
Я свєму замовила на сусідньому форумі таку насадку-тренажер за 15 грн, ще є для лівші, ложки-тренажери і ще щось, забула вже. На кідстафі також можна знайти "ручки-тренажери".

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Nadya-

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #29 : 14 Липень 2012, 18:29:22 »
Цитувати
Трохи вчителі нили, але ми користуємось ними далі
Одна вчителька у таких випадках просила обгортати зошити білим папером

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #30 : 14 Липень 2012, 18:50:46 »
Цитувати
Одна вчителька у таких випадках просила обгортати зошити білим папером

В 25 школі бачила що так обгортають зошити цілого класу і не переймаються.

В суботу ми зробили закупки канцтоварів до школи. Закуповувались в гуртівні на Ребета 3. Там можна знайти товари як і різної цінової категорії, так і різної якості.
Купили ми рюкзак (але про нього у темі про рюкзаки розкажу), ручки, резинки, альбоми, папери , картони... Чорнильну ручку купили фірми Шнайдер - дуже гарно пише. Ще купила таку (як для мене) новинку - ролер чорнильний . Я таку ручку вперше бачу - вона перо має як звичайна кулькова, але замість "шаріка", запихаються капсули з чорнилом. Класна і економна ручка, перо не ламається і капсули дешеві. Правда дочці чомусь незручно нею писати, може ще не привикла d104 Хоча на заміну в школу може бути.
Класні і відносно недорогі щоденники там є.
Дуже гарні і якісні пенали були. Правда дорогі, тому я не брала  d112
З кольорових олівців, по якості мені нічого не сподобалось d141

Сьогодні пройшлась по місті, по центральних магазинах у пошуках пенала. Я в шоці, людського нема нічого, або якщо щось хороше, то не дешевше 55-65 грн. d111 А всяке барахлро по 25-35 грн. Як я шкодую, що не взяла пенал на Ребета, коли закуплялась d109 Там за 39 грн. були такі класні.

Offline tana255

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 04 Серпень 2012, 23:21:43 »
Дівчата хто купляв масляні фарби ? Цікавить думка про такі. "Акварель Маслянная. Барокко". Неможу зрозуміти чи це акварельні чи масляні?  d143

Як вони за якістю?

Offline olya_b

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олюся, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #32 : 11 Серпень 2012, 21:31:29 »
На Галицькій біля Піонерського парку є магазин канцтоварів (навпроти колишнього фавориту), то він від того що на Ребета і ціни у них однакові. Так що не обовязково їхати на Ребета.
Ми купили пенал і ін. канцтовари на гуртівні, а рюкзак на Галицькій (асортимент і ціни були однакові)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #33 : 13 Серпень 2012, 02:22:27 »
Цитувати
На Галицькій біля Піонерського парку є магазин канцтоварів (навпроти колишнього фавориту), то він від того що на Ребета і ціни у них однакові. Так що не обовязково їхати на Ребета.

Знаю що є 2 магазина канцтоварів - що на Ребета 3 і на вул. Гординського, 4. Правда сама ще не була на Гординського. d104