Голосування

Домашнє завдання - самі чи з допомогою батьків?

Мої діти роблять самі, я навіть не дивлюсь
Я постійно допомагаю при першій потребі
Мої діти роблять самі, я лиш провіряю в чистовику
Діти роблять домашнє завдання вдома з кимось іншим
Діти роблять домашнє завдання на продовженій групі

Автор Тема: Домашнє завдання - самі чи з батьками?  (Прочитано 11662 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мira

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Re: Домашнє завдання - самі чи з батьками?
« Reply #68 : 20 Лютий 2014, 22:48:22 »
Панакота, дуже сильна стаття. Реально, є над чим задуматись... і варто всім перечитати.

Offline LenusikCiplya

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра , Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Єлена
« Reply #69 : 02 Жовтень 2014, 22:00:56 »
Мого малого взагалі неможливо за уроки засадити.Поки сядить десять раз в туалет сходить, поп'є.Він зараз у 3-му класі.Без мене робити не хоче.Сам ще може зробити математику і англійську, а я перевіряю.А за українську без мене навіть не сідає.Важкувато приходиться)))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]                                                                                 

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +73/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #70 : 03 Жовтень 2014, 12:42:33 »
LenusikCiplya як я Вас розумію, у мене така ж сама тема у 3-му класі, тай в другому так було  :( але мені більше здається, що то не в моїй дитині проблема, а в мені, я зі своєю погонею за гарними оцінками сама з неї таку несамостійну зробила...бо в все має бути гарно, ніяких закреслень і помилок не дай Бог  :oox і стою як той цербер тай очима за кожною буквою воджу.... і що тепер маю в результаті - сиджу вечорами і вчуся заново... d24
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online ARI_NA

• Активна Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #71 : 03 Жовтень 2014, 13:54:15 »
В мене теж домашнє завдання - болюча тема...  mish І обідно  , що він все розуміє, але через дурну неуважність і невміння зосередитись робить дурні помилки. А потім в самостійних роботах пару виправлень- це вже мінус один бал, не пропустив лінійку - теж на оцінку впливає...  d16 Потім пишемо роботу над помилками...  і так іде цілий вечір...

Offline LenusikCiplya

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра , Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Єлена
« Reply #72 : 03 Жовтень 2014, 23:18:40 »
LenusikCiplya як я Вас розумію, у мене така ж сама тема у 3-му класі, тай в другому так було  :( але мені більше здається, що то не в моїй дитині проблема, а в мені, я зі своєю погонею за гарними оцінками сама з неї таку несамостійну зробила...бо в все має бути гарно, ніяких закреслень і помилок не дай Бог  :oox і стою як той цербер тай очима за кожною буквою воджу.... і що тепер маю в результаті - сиджу вечорами і вчуся заново... d24
А в мене мало того що стою над ним,так ще й треба меньшого на руках тримати, бо сама привчила  до рук.І так кожен вечір одного тримаю а з цим воюю :)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #73 : 03 Жовтень 2014, 23:31:24 »
Ми в другому класі і до самостійного виконання домашньої роботи ще далеко ... Поки сиджу біля сина, пише, йду на кухню на 15 хв., приходжу, написане одно слово і вже сидить ручкою грається, всі мої демогогії на тему самостійності безрезультатні, ще читати чи приклади розв"язувати може сам, а писати ну дуже не любить...
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Оксана09

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія, Люба
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #74 : 04 Жовтень 2014, 21:48:49 »
а чому б не допомагати з завданнями?.. дитина однак- не буде сидіти й чекати поки ви зробите, моя старша доня- у першому класі все робила під моїм наглядом-піддивлянням, у другому- тобото зараз- за перший місяць повністю перейшла на самостійне виконання-написання.я тільки перевіряю- вона сама просить- похвалитися яка вона "доросла" :)))

Offline Микиточка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іруся ,Олюся
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #75 : 15 Жовтень 2014, 22:30:48 »
Ми в першому класі,тому домашні завдання поки під моїм наглядом.

Offline Keine Sorgen

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
« Reply #76 : 20 Жовтень 2014, 22:57:42 »
Коли малий вчився в другому класі я працювала і не мала часу дуже стежити за уроками - закінчили на 9 - 10 балів( 10 набагато менше) тепер 3 клас я вже не працюю, не  знаю що буде  за чверть але поточні оцінки набагато кращі ніж в 2 класі. Чим більше вкладаєш - тим більше отримуєш. Я не розумію як можна не перевірити іноземну мову? Моя дитина часто переписує слова з дошки в словник з помилками!!! Я мушу звірити словник з книжкою і виправити помилки бо інакше вивчить погано і з помилками. Та сама природа переважно вивчить сам на  8 - 9 балів а якщо я перевірю, відправлю довчити - то вже 10-11 балів.

Offline ksenija@@@

• Активна Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Захарчик ,Марчик,Марічка
« Reply #77 : 22 Жовтень 2014, 10:47:43 »
Цитувати
бо дитина не витрачає час на чернетки, пише все в зошит відразу
Все залежить від дитини.Я хоч сиджу біля свого,коли пише,все одно робить помилки,тому без чернетки не обійтись. d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ksenija@@@

• Активна Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Захарчик ,Марчик,Марічка
« Reply #78 : 22 Жовтень 2014, 11:00:51 »
Цитувати
Навчання починається не зі школи, а задовго до неї. Це ті віршики, які дитина вчить в дитинстві, і які допомагають розвивати пам'ять і вчать отримувати від віршів задоволення (може і на все життя)
Мій найстарший син у дитинстві знав повно віршиків,всі казки розказував,у садочку йому давали перші ролі.А пішов до школи-все бажання пропало,вивчити вірш для нього просто біда.І не те,що не може,просто нема бажання.Так що напевне школа зіграла негативну роль.І може навіть не вчителька винна,а сама шкільна система,яка забирає в дітей дитинство.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline boxina

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня 8р. Степан 4р.
« Reply #79 : 02 Листопад 2014, 19:02:36 »
Зараз така важка програма, що потрібно з дитиною повторювати вдома і допомагати робити домашнє завдання. Якщо цей процес залишити і  опустити у початковій школі, то у старших класах буде важкувато. Мені також не подобається теперішні закони у освіті, тому що я у 7 років тільки йшла у школу, а моя дитина вже таблицю множення вивчила, в той час коли вона ще ляльками хоче гратися.  Жах

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +73/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #80 : 02 Листопад 2014, 20:36:09 »
Цитувати
Та сама природа переважно вивчить сам на  8 - 9 балів а якщо я перевірю, відправлю довчити - то вже 10-11 балів
Це правда, дитині то природознавство треба постійно пояснювати, вона не може у 8 років осягнути всю програму... на деяких темах щоб пояснити - "гугл фореве" mish
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline вічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +124/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: святослав 8років. і яна 4роки
  • Ваше справжнє ім’я: віка
« Reply #81 : 02 Листопад 2014, 20:46:32 »
так.я сьогодні також думала над питанням-як мурашки знаходять дорогу додому.а потім ще й поясни 7р.дитині.
весело деколи уроки вчити

Offline Galir

• Активна Мамка
  • Репутація: +60/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віка,16 років
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #82 : 03 Листопад 2014, 17:48:46 »
Цитувати
Все залежить від дитини.Я хоч сиджу біля свого,коли пише,все одно робить помилки,тому без чернетки не обійтись. d104
Моя ще й може з чорновика в чистовик з помилками переписати, неуважна і поганий почерк.Мушу то і то перевіряти.

Offline na dia

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, 12 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #83 : 08 Листопад 2014, 21:31:59 »
Цитувати
Ми в першому класі,тому домашні завдання поки під моїм наглядом.

Ми вже в 3-му і далі самі ще не робимо....під моїм наглядом помилки, я собі уявляю як сама буде робити  d111

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
« Reply #84 : 20 Листопад 2014, 10:17:30 »
Ми зараз в другому класі. Недавно робили домашню з англійської - заповнювали зошит. Я спочатку запитала Сашу що тут до чого, ми розібрались. Потім кажу, ну йди пиши. Він написав і пхає в портфель. Я питаю чого не дає мені на перевірку. Він мені відповів: Що я вже зовсім тупий чи що?

Ой, дівчата, так мене ці слова порадували, думаю, ось так би всі предмети))))))))))) Математику робить без проблем сам, зразу в чистовик, потім лиш перевіряю, як є помилки  - креслимо в чистовику. Українську деколи сам, деколи спитається що робити. Було раз так, я сплю, він читає і робить. Пише спиши речення. Він списав 1 речення, хоча там було 3) Вже як я встала кажу що то всі речення треба списати, а він пояснює що одне)

Я собі зробила висновок, що у нас математика, українська і англійська мають бути під контролем. Інформатику перекинула на тата. А все решта як буде так буде.