Автор Тема: Пофантазуєм про майбутнє. Думки матеріалізуються! :)  (Прочитано 7882 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
мультиварку я вже собі намріяла  d41
тепер ніби нічого конкретного не хочеться, щоб АЖ такого  d130 будинок хочу, але думаю, що прибирати мені його буде впадло, так що поки до таких бажань я не дозріла ;) є в мене поки одна мрія, але вона не матеріальна, вірніше, не стосується матеріальних речей типу хати.

І, хіба можна розказувати свої мрії всім? навпаки кажуть багато про то не говорити, бо є різні люди, можуть позаздрити і т.ін..

Offline Olli Polli

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
А я мрію про власну квартиру дюплекс на Пилипа Орлика!  d27 От кажуть же, що треба чітко мріяти, продумувати все в деталях - от я навіть вулицю обрала, залишилось обрати будинок і поверх  d30... А взагалі я чомусь стовідсотково впевнена що матиму власне житло - навіть не знаю чому,  бо поки що це на грані фантастики  d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Мрію, щоб ремонт пошвидше закінчився а ще мрію поїхати на море в Іспанію d30

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
справа не втому розповідати мрії чи ні, а в тому, що якщо ти 100% в це віриш воно обовязково здійсниться, доречі інколи допомагають позитивні афірмації, на собі переконалася, але просто потрібно дуже бути на це налаштованою і не зупинятись на півдорозі, :8 d91 d91 d91, мрію про свій будинок, благополучні пологи, третю дитинку, гарну освіту для дітей, роботу для себе та чоловіка, підробіток для душі...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
забула ще додати, центр для розвитку дітей та кабінет для консультування
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lilja chao

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назар
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Мрію не думати про фінансові справи, тобто бути забезпеченою і просто жити. Мрію здійснити кругосвітню подорож і відвідати сотні різних місць на нашій планеті. Мрію виростити щонайменше трьох діточок. Одним словом мрій багато...багато. А думки дійсно поступово матеріалізуються  z3

Offline Улік

• Свідома Мамка
  • Репутація: +236/-0
  • Життя прекрасне!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юліанка 9 років, Андрійко 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Планую власний будинок, свій бізнес і кругосвітню подорож із своєю сім'эю.
Залишки моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline panterka_id

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Улянка 8 років, Максим 1 рочок
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
А ще хочу поїхати в Нью-Йорк
А я там була  d142 Так хочеться кудись з сімєю поїхати,як згадаю як це цікаво коли зовсім інший світ,інша культура  d9 Також хочу власний дім,так важко на квартирі без кусочка подвіря  d24 А віднедавна думаю як би то з чоловіком і доцьою в Італію до мами поїхати d143

Offline мамчик

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влад 5 років, Діана 7 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
 дуже хочеться поділитись цією історією, можливо комусь вона змінить життяі воно буде прекрасним.

Цитувати
Ця історія про хлопчика на ім'я Монті. Коли Монті було шістнадцять років, йому задали написати твір про те, що він хоче мати, коли виросте. Монті витратив багато часу на опис своєї мечти.Он хотів стати власником ранчо. Юнак списав сім сторінок, в найдрібніших подробицях описуючи ранчо площею 200 акрів, намалював план розташування всіх будівель, стаєнь і доріг. Він також намалював дуже детальний план будинку площею 4000 квадратних футів.

На наступний день Монті віддав свій твір вчителю. Два дні потому вчитель повернув твір, поставивши жирну червону двійку, із зауваженням: «Залишися після уроку». Після уроку Монті підійшов кучітелю і запитав, чому він отримав двійку. І почув відповідь: «Тому що така мрія нездійсненна для тебе. Тобі знадобиться дуже багато грошей, щоб придбати таке ранчо. А які гроші є у тебе? Ніяких. Ти ж із дуже бідної сім'ї. У тебе немає ніякої можливості здійснити мрію. Йди додому і напиши інший твір, вкотором ти опишеш іншу, більш реалістичну мрію, і я поставлю тобі іншу оцінку ».

Хлопчик повернувся додому і попросив поради у отца.І ось, що він почув: «Синок, боюся, ветом справі я тобі не помічник. Думаю, що це повинно бути тільки твоє рішення. Я сподіваюся, що це буде дійсно важливе для тебе рішення ». Монті обдумував слова батька цілий тиждень. Нарешті, він повернув вчителю все той же твір ісказал: «Ви можете залишити собі двійку, а я залишаю собі свою мрію».

Минув час, Монті давно закінчив школу, став дорослим. І ось, повернувшись до слухачів, він сказав: «Я розповідаю цю історію, тому що ви сидите в моєму будинку площею 4000 квадратних футів, посеред мого ранчо на 200 акрів. А то твір висить в рамці над каміном ». Монті продовжив: «Найдивовижніша частина цієї історії полягає в тому, що два роки тому, влітку, мій вчитель привіз сюди 30 школярів, і вони на тиждень стали табором на моєму ранчо. Перед від'їздом вчитель мені сказав: «Послухай, Монті, я можу сказати тобі це зараз. Коли я був твоїм вчителем, то був свого роду злодієм мрій. І зараз мені шкода, що тоді я вкрав безліч дитячих мрій. Але я дуже радий, що ти знайшов у собі сміливість відстояти мрію ».

Offline Ковальчук М Г

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-0
  • Щаслива мамуся
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кароліна 1 рік
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
а я хочу щоб всі дітки планети Земля були здоровенькими завжди! ну і дорослі теж
Я найщасливіша мамуся=)

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Цитувати
І, хіба можна розказувати свої мрії всім? навпаки кажуть багато про то не говорити, бо є різні люди, можуть позаздрити і т.ін..

jet, можна і треба говорити, чим більше людей буде говорити про Вас з вашою мрією, тим частіше в космос будуть посупати сигнали такої пари як "Ваше ім"я+ваша мрія", і відповідно чим більше вона буде на слуху у більшої кількості людей, тим ймовірніше, що вона швидше здійсниться d41
От закрутила, блін d111

Offline Яна_2012

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-1
    • Награды
Я мрію про власний невеликий будинок, двох діток, собаку і Мальдіви. А взагалі - головне, щоб мої близькі були щасливі і здорові.
Хочу выразить благодарность создателям мультфильмов: Лунтик, Смешарики, Маша и Медведь, за возможность - Умытся, расчесатся и выпить кофе!

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
Ось, в тему, така притча:
Одна людина прожила життя праведника і після смерті потрапила у рай. Там його з посмішкою зустрів Бог, але людина звернулася до нього з докорами:- Я все життя жив по твоєму закону, нікого не образив, трудився у поті чола і при цьому залишився бідним! Ти не дав мені нічого! У мене не було ні дома, ні сім'ї, ні достатку... Чому? Бог взяв його за руку і повів у глибину раю.- Дивись! - Сказав Він. - Бачиш он той великий красивий будинок? Це твій дім! Бачиш біля будинку красиву жінку? Це твоя дружина, добра і працьовита. Бачиш, поруч з нею граються діти? Це твої діти, здорові і красиві! А знаєш, чому цього у тебе не було? - Чому? - Запитав праведник .- Тому, що ти навіть про це не мріяв... А про що мрієте Ви?

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +371/-0
    • Награды
Я мрію про донечку  d9
 А квартиру, машину і все в цьому роді просто хотіла! Я щей сама така, що мої бажання співпадають з моїми можливостями! Тому я завжди щаслива d9

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Сергійко, Анютка
До речі на власному прикладі переконалася, що треба ясно уявляти ціль, і постійно проігрувати її, що вона досягнута, і мона цим самим її притягнути. Звийчайно доля не принесе все на тарілочці, але буде допомагатиі підкидувати ниточки, знайомити з тим з ким потрібно і т.п.

Offline Ната:)

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Рома-11 р , Олександра -6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Гарний фільм є на цю тему ,Секрет називається! d108

Offline Аромашечка

• Краса має значення...
  • Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +29/-0
  • ///
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Павлик(9р) ,Аделіна(3р)
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
 А я чомусь хочу BMW X6(як у брата) ,не думаю,що собі дозволю,яле мрію...,як варіант,можливо щось йому друге захочеться,а мені "стареньку" подарує d27 хто зна...
 і щоб усі рідні були здорові!!!