Автор Тема: Відповіді на безтактні питання  (Прочитано 55953 раз)

Svitozara і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
Re: Відповіді на безтактні питання
« Reply #102 : 09 Травень 2012, 17:21:57 »
RoksolanKa_Roxane...дякую...а головне що чуєш то все від тих людеш що ніколи, ніколи  б такого від них не чекав...
Чесно кажучи я справді вразлива...а те що стосується дитини...то гіпервразлива...і нічого я з цим не вдію...:( стараюсь помалу вчитися не зважати....та на даний час вдається тільки не зважати на особисті образи...а ось що стосується малого то це сильніше мене... d16
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline lessita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +713/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: леся
« Reply #103 : 09 Травень 2012, 20:24:16 »
Цитувати
дуже дратували два питання, які задавали практично всі, коли родилась дитина- молоко є? Спати дає?
  Дівчата, чого ви нервуєтесь?   І ви такими колись будете, не зарікайтеся, що ні.   В таких простих запитаннях нема нічого поганого, якщо запитує дуже близька людина або коліжанка, яка також уже родила і знає, що це таке.
 Звичайно, коли це абсолютно чужі люди, то можна відповісти трошки по-іншому.  У нашого народу така ментальність, ми всі любимо багато говорити,  а тим паче старенькі бабусі біля під’їзду. Може в них нема своїх онуків, і їм приємно щось вам сказати, і  потурбуватися, якщо вони бачать хвору дитину. Вони вже забули, як то бути молодим і здоровим, тому переживають, коли ми легко одягаємо малюків.    Ніхто з цих людей не хоче нам і нашим дітям зла.
  Не нервуйтеся, бережіть своє здоров’я, воно на старості ой як вам пригодиться  d27

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #104 : 09 Травень 2012, 22:09:20 »
Цитувати
Начиталась я ваших дописів дівчата, і зрозуміла, що я мабуть зовсім пофігістично людина. Щось мене мало зачіпають такі питання. Хоча може ще залежно від того, хто задає. Якщо я відчуваю, що людина питає, аби завдати болю чи поставити в незручне становище, то відповідаю "від душі". Але як правило не реагую. Здоров"я дорожче, нерви треба берегти
iraabush і я така, якщо людина видно, що недалека то я або промовчу, або просто віджартуюсь, а якщо мене задіває, то я напряму говорю навіть грубо.
Цитувати
Дівчата, чого ви нервуєтесь?   І ви такими колись будете, не зарікайтеся, що ні.   В таких простих запитаннях нема нічого поганого, якщо запитує дуже близька людина або коліжанка, яка також уже родила і знає, що це таке.
ти розумієшь в чому тут справа, я вже це просікла, такі питання задають з якімось внутрішнім злорадством, типу як ти мучаєшься. Просто в мене мала взагалі по ночам не просиналась і коли я відповідала, то іноді бачила, що людей це прямо такі бісить, бо вони намучились, а я чим краща? Нехай теж мучуєтся. Чи починають мене переуконувати , що то мені дуууже повезло, що молоко є (саме ті мами які самі не схотіли годувати грудьми), я спочатку ще просто усміхалась, а потім мене це так дістало, що вони свою лінь і небажання годувати таким чином оправдовують, що я на питання "молоко є?", стала говорити " Воно у всіх є, питання в бажанні".

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #105 : 09 Травень 2012, 22:12:56 »
Цитувати
для мене гірше всього... і найчастіше звучить таке: Ой а чому він у вас таких худенькій, такій мініатюрненький??...Огооооооо а чого він такий худий????? А моя в цьому віці вже 15 кіля важила.....
А пишаюсь тим. що дитина худенька  d27. правда я так же би пишалась , якщоб вона була повненька, характер в мене такій d112.
Роксана, ти реально відключайся від цього чи не стримуйся а різко відповідай, головне твій стан.

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #106 : 09 Травень 2012, 22:24:13 »
от питання про молоко теж часто чую, в мене одногрупниця була, то вона коли народжувати мала говорила "моя мама мене не годувала, бо молоко пропало і в мене пропаде" і при першому ж зменшенні кількості молока перевела дитину на суміш, зате всім розказувала що дитину з 2 тижнів сумішшю годує бо молоко пропало, а сама ж медик  d104

Ще дуже часто чула питання "А ти їй вже кашку даєш?", при чому від таких людей, яких це взагалі не мало би цікавити, на це я відповідаю "Вона і без кашки непогано виглядає". І ще купа таких питань, одразу і не пригадаю   d143
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #107 : 09 Травень 2012, 22:41:36 »
Панакота,
Цитувати
и розумієшь в чому тут справа, я вже це просікла, такі питання задають з якімось внутрішнім злорадством, типу як ти мучаєшься.
мабуть дійсно є трохи заздрісні люди, от я чесно признаюсь, що по доброму, не те що заздрю тобі, а якось так радію, що є такі чемні дітки, дівчатка, і надіюсь, що і в мене буде така чемненька доня d112 d100
 А мене навпаки дратують питання, "А, що ти годуєш вночі ще?", "А чого він в тебе так кричить, не ви хований, бігає" і.т.д, "Я вже давно по попі надавала б, насварила..." і ніяк цим людям не зрозуміти, що я дуже багато часу дитині приділяю, і пояснюю і вчу, а він шило мале і має свій характер, який я не хочу ламати, йдучи найлегшим шляхом-вдарити, отаке   d112

Offline Метелик

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #108 : 09 Травень 2012, 22:46:28 »
дитина має бігати, скакати, особливо хлопчик , що з цим поробиш в них це мабуть в генах закладено, хоч бачила і таких заляканих діток , де сказали там став і стоїть, якось жаль аж таку дитину  :(

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #109 : 09 Травень 2012, 22:48:40 »
Цитувати
"Я вже давно по попі надавала б, насварила..." і ніяк цим людям не зрозуміти, що я дуже багато часу дитині приділяю, і пояснюю і вчу, а він шило мале і має свій характер, який я не хочу ламати, йдучи найлегшим шляхом-вдарити, отаке  
ну от так я і говорю, що насварити і вдарити то найлегше і я коли сварю, то розумію, що то моя поразка.

Сьогодні сиділи за стлом на дворі в батьків, то мала 4 години сама гралася то в пісочниці то на сходах, а потім побачила тістечка і стала просити, бабсуі спочатку дуже хотіли дати (я по цьому поводу ясна справа визвірілась  d109),а потім свекровь стала всіх переконувати, що мій чоловік нколи так себе не поводив, ніколи нічого не требував і не кричав при отказі. Я спочатку сказала, що не може такого бути, бо такий період нормальний для всіх дітей, а коли вона стала ще більше переконувати, то я сказала, що значит він був розумово відсталий, що навіть не намагався криком і істериками нащупати границі дозволеного  d30.

Offline Метелик

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #110 : 09 Травень 2012, 22:52:04 »
Цитувати
то я сказала, що значит він був розумово відсталий, що навіть не намагався криком і істериками нащупати границі дозволеного 

ну ти даєш , а я думала що я зі своєю свекрухою жорстко говорю, вона мені одного разу сказала "В мене таке враження що я в тебе в невістках, а не навпаки", таке враження ніби на всіх невістках зразу тавро ставиться- пригноблена, слухняна, безініціативна...

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #111 : 09 Травень 2012, 22:53:16 »
Цитувати
пригноблена, слухняна, безініціативна...
ага,і винна у всіх смертних гріхах....

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #112 : 09 Травень 2012, 22:55:26 »
Цитувати
пригноблена, слухняна, безініціативна...
ага,і винна у всіх смертних гріхах....
ага, звичайно що винна, а іначе навіщо їй бути слухняною і доброю? саме тому що у всьому винна змиюка, тому вона і така добренька  z5

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +232/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #113 : 09 Травень 2012, 22:59:19 »
Цитувати
і найчастіше звучить таке: Ой а чому він у вас таких худенькій, такій мініатюрненький??...Огооооооо а чого він такий худий????? А моя в цьому віці вже 15 кіля важила.....
ой, як мене це нервує d109 d109 d109Я відповідаю, що він в мене вдався....Я взагалі дуже терпляча і на безтактні питання не ображаюся, але якщо це не стосується дитини d128 Мене ці питання на рахунок "не ходить" "не говорить" "чого не даєш йому то і то їсти" так вже дістали!!!! Я ніколи не пхаюся в чужі справи, чого ж до мене пхатися???
Цитувати
то я сказала, що значит він був розумово відсталий, що навіть не намагався криком і істериками нащупати границі дозволеного  ги-ги-ги.
d140 d140 d140 d140

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #114 : 09 Травень 2012, 22:59:42 »
Цитувати
ну ти даєш , а я думала що я зі своєю свекрухою жорстко говорю
та це тому що я знаю, що вона бреше, звичайно що він рос нормальною дитиною, яка шкодила і істерила  d30, але для свекрові дуже важливо показати, що він дуже гарний і безпроблемний був, особливо мене веселить, коли вона разповідає якій він слухняний в школі був і що йому буквально однієї 5 не хватило до медалі  d27, але знань зі школи в мого чоловіка залишилось дууууже мало і по його расказам. то він взагалі 8-мий клас школи пропустил, бо пачалось активне соціально-дворове життя  d112

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #115 : 09 Травень 2012, 23:00:22 »
мені на 25-річчя свекор вислав гроші і я пішла собі купила кольцо,щоб памятка була.а моя свекруха хитра,напряму не запитає скільки коштує.я їй кажу-купила собі кольцо.а вона мені-певно якесь дешевеньке?а я їй-та чого дешеве,нормальне.так вона нічого і не взнала.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #116 : 09 Травень 2012, 23:01:31 »
Цитувати
мені на 25-річчя свекор вислав гроші і я пішла собі купила кольцо,щоб памятка була.а моя свекруха хитра,напряму не запитає скільки коштує.я їй кажу-купила собі кольцо.а вона мені-певно якесь дешевеньке?а я їй-та чого дешеве,нормальне.так вона нічого і не взнала.
а чого вона в нього не узнала? Чи вони розведені?

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +232/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #117 : 09 Травень 2012, 23:03:15 »
Цитувати
Саме жахливе питання, це коли ти вже після 36тижня, КОЖНИЙ дзвонить КОЖЕН день і питає "Ти вже?" "Коли вже?"  
мені після 41 тижня такі питання перестали задавати d27

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #118 : 09 Травень 2012, 23:03:22 »
ні вони не розведені.вона знала скільки він мені вислав,але ще треба знати за скільки я купила,що і куди потратила