Автор Тема: Відповіді на безтактні питання  (Прочитано 63702 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Re: Відповіді на безтактні питання
« Reply #119 : 09 Травень 2012, 23:05:01 »
Цитувати
але ще треба знати за скільки я купила,що і куди потратила
оо , да це важкий випадок  d27

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #120 : 09 Травень 2012, 23:07:57 »
Мене за все моє життя найбільше вразило таке питання: "Чому твій чоловік не купить тобі машину" d110. При-чому задавала питання людина, котра більш-менш знає фінансові можливості мого чоловіка, і яка точно не хотіла мене принизити
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #121 : 09 Травень 2012, 23:11:15 »
А я от приїхала з Нового Роздолу з хрестин,ну менше з тим,це не так  важливо.... і набралася купа негативних емоцій лише через дурні розмови і дивні питання. Там одна мама моєї подружки пристала до мене і лиш йой, та йой... "Йой,а твій чоловік не приїхав,бо ви певно посварені,чи що....? йой,а як твоє життя? бо ти така краса(це вона ,напевно мала на увазі,що нормально виглядаю),йой ,а моїй дочці наворожоли,а у вас не ворожать?" Мені ,чесно кажучи, аж погано зробилось коло неї,я вже їй пояснюю,що все добре.Чого ви лиш про погане думаєте? і в мене таке враження склалось,що я пропиталась тою дурною енергетикою... і що ви думаєте... Я приїхала і ми посварились з чоловіком,точніше не розмовляємо,а по якій причині я і сама толком незнаю. Заклєїти би тій бабі рота d110 d105

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #122 : 09 Травень 2012, 23:18:46 »
Цитувати
Я приїхала і ми посварились з чоловіком,точніше не розмовляємо,а по якій причині я і сама толком незнаю. Заклєїти би тій бабі рота
вона напевно подумала, якщо все добре, то як так можливо, позаздрила і от тобі результат, є такі нехороші люди, у мене така сусідка, якщо вона приходила до нас, то в той день обов"язково хтось з кимось сварився d16

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #123 : 09 Травень 2012, 23:45:24 »
та так воно і є ... в неї все життя якесь наперекосяк і вона дивується якщо в когось все дуже добре...

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #124 : 09 Травень 2012, 23:52:52 »
Слухайте я не знаю де то написати, але з цією ситуацією стикаюсь за отсанній тиждень вже пятий раз  d111, до того ніколи такого не було і я навіть не знала що так роблять, але коли то зробили вже 5 різних людей  d107. Короче, підходять жінки (не близьки мені, але знайомі) беруть Варю за руку і говорять "Мама погана, дайвай їй па-па, пішли зі мною"  d107 d107 d107 d107 d107 d107 d107 d107 d107 ЩО ЦЕ???????? Доречі всі ті люди  з села там що є така традиція? Я навіть не знаю як реагувати, бо близьким я вже б бошки за такі слова повідкручувала,  а тут навіть не знаю що робити  d104, бо не почнешь скандаліти, але то якось треба зупиняти, бо дитина повинна знати як раз з такого віку, що чужих за руку ніколи брати не можна і тим більше йти з ними від мами  d128. Як так в людей вистачає розуму дитині яку вони перший раз в житті бачать говорити , що мама погана, і що від неї треба йти?
І головне такі вони горді коли дитина і правда йде з ними  d110, будто вони правду сказали і дитина вибрала їх а не маму  d105

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #125 : 09 Травень 2012, 23:59:45 »
Панакота, я в шоці і ще ніколи не чула такого d107

Offline lessita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +713/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: леся
« Reply #126 : 10 Травень 2012, 00:01:21 »
Цитувати
Там одна мама моєї подружки пристала до мене і лиш йой, та йой... "Йой,а твій чоловік не приїхав,бо ви певно посварені,чи що....?
енергетичний вампір!!! уникайте таких людей, в такій ситуації як описує Люда, треба просто встати, пересісти, вибачитись, що треба з кимось терміново поговорити, що завгодно, щоб втекти від цієї людини, навіть просто різко обірвати, і сказати, що ви про такі дурниці не хочете говорити.

Цитувати
"Мама погана, дайвай їй па-па, пішли зі мною" 
це ненормально, деколи і сама таке бачила, скажіть тим розумницям (хто б то не був), що ви не дозволяєте таке казати дитині, як би різко це не звучало, будете після цього почувати себе дуже добре, бо ви захищаєте свою дитину від всілякої гидоти

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
« Reply #127 : 10 Травень 2012, 00:07:06 »
Цитувати
ой, як мене це нервує   Я відповідаю, що він в мене вдався....Я взагалі дуже терпляча і на безтактні питання не ображаюся, але якщо це не стосується дитини Мене ці питання на рахунок "не ходить" "не говорить" "чого не даєш йому то і то їсти" так вже дістали!!!! Я ніколи не пхаюся в чужі справи, чого ж до мене пхатися???
Ооооо а як мене дістали...то просто слів нема.... d109 d109 d109 d109
На рахунок того що худий...я не можу сказати так як ти ....бо важу 82 кг. ... зате чоловік у мене при рості 186 мав на все своє існування не більше 65 кг ... худенький...хіба казати що в чоловіка вдався....хоча я в його віці (малого) і тої ваги не мала...я в першому класі важила 15 кг. і це при тому що я була найвища у класі...а в 3 роки важила 10 кг. зате "ніц мені зараз не бракує."..до речі теж любима фраза усіх людей з якими я ділилася фактами із дитинства....ще можуть добавити "чого мене так рознесло?"  d111 d111 d111 d110 d110 d110 d110

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #128 : 10 Травень 2012, 00:08:55 »
Цитувати
"Мама погана, дайвай їй па-па, пішли зі мною"
теж таке мала...і теж люди були з села...от щойно нагадала...це справді дивина...може це місцево-сільська любима фраза.... d140

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #129 : 10 Травень 2012, 00:15:53 »
Панакота, ну це просто..... d107 Але може для них так нормально говорити.
Мене теж бісять безтактні питання! Все життя слухаю, чого ж я така худа, чого не їм? Тепер питають чим ж я малу годую, що така пампулата? d109  Або щось на зразок, чого ж ти шапочку не вдінеш, і це при 25 градусах.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #130 : 10 Травень 2012, 00:20:59 »
Аж мене рознервували.Ну як можна таке казати маленькій дитині? d110Тут треба однозначно зразу поставити на місце!!!А на рахунок,що маленький,худенький...аби лиш здоровий.Взагалі,замічаю,що наші люди жорстокі,і навіть незначний дефект в дитини падає всім в очі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #131 : 10 Травень 2012, 00:23:41 »
Цитувати
,що наші люди жорстокі,і навіть незначний дефект в дитини падає всім в очі.
а мені здається, що то не від жорстокості, а від того. що вони самі в  собі невпевнені і в свому житті і хочуть все порівнбвати, тому ципляються за малесеньки негаразди в житті інших, щоб самим себе заспокоїти, що в інших теж пагано все  z2. Самодостатні люди в інших всеж такі виділяють гарні риси, а на погані не акцентують.

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #132 : 10 Травень 2012, 00:45:52 »
Цитувати
Самодостатні люди в інших всеж такі виділяють гарні риси, а на погані не акцентують.
не завжди так...буває і навпаки...хоча заразу б ніколи і не подумав що таке можливе...просто неймовірно важко повірити....але взагалом ти права....я теж так думаю тому ті винятки мене дуже дивують..

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #133 : 10 Травень 2012, 01:01:52 »
В сестри хлопчик має аутизм.Живуть в Америці,то навіть звідси деякі люди дають поради-"ще заговорить,ще йому пройде-он в когось дитина не говорила до 3,4,5,6,7років,а потім як прорвало." d109Що вони знають?!Дай Боже,щоб і не знали,яким нелегким шляхом йде ця дитина і його батьки,Яку титанічну працю вони роблять,щоб було покращення.І нема світла в кінці,лиш надія важка праця з дитиною. z2
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #134 : 10 Травень 2012, 01:08:56 »
а мені жорстокі люди досі не потрапляли, хоч в мене Софія має рубець на дуже видному місці, але жоден не запитав що це і від чого, або люди самі здогадуються від чого або просто не помічають, або мені і справді хороші люди попадаються  :)
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #135 : 10 Травень 2012, 01:21:20 »
згадала, що мене ще з дитинства дратували безтактовні питання, була сусідкська дівчинка, яка весь час питала: "а чого в тебе волосся таке ріденьке", "а чого в тебе зуби криві" і т.д. (хоча ми були вже й не дуже маленькі), і я не знала, що їй відповісти тоді...ну дійсно наші люди перш за все недоліки бачать в інших...так і дотепер ми деколи гуляємо разом з дітьми, і в неї залишилось те " а чого? d111", хоча я вже знаю, що відповісти...