Автор Тема: Відповіді на безтактні питання  (Прочитано 59763 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +666/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Відповіді на безтактні питання
« Reply #34 : 12 Квітень 2012, 00:15:02 »
Просто неймовірно цікава тема! Дякую! Читала з захопленням. Особливо, про вільну хвилинку: сама інколи так роблю  d100 d100 d100
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #35 : 12 Квітень 2012, 11:16:54 »
моя мама ще в дитинстві навчила мене почуття такту.в нас в сусідки загинув чоловік в ДТП,їхали випивші.а я мала була (десь 3-4 роки) і коли вона до нас в гості прийшла,мені стало любопитно і я її запиталась як їй жити без чоловіка.так мені мама такого ляпаса дала,що я цю ситуацію до цих пір памятаю.
шкода,що у багатьох людей не такі мами як в мене z1

Offline loly

• Активна Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #36 : 12 Квітень 2012, 16:35:05 »
Цитувати
"Чий би бичок не скакав, а телятко буде наше"
скекрусі респект z4

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
« Reply #37 : 12 Квітень 2012, 17:04:29 »
Мене дуже нервує, правда це не питання, коли кажеш, що тобі хтось не подобається, а тобі "та ти просто заздриш". Мені і бомжі не подобаються, я їм теж заздрю?

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #38 : 12 Квітень 2012, 21:28:48 »
Цитувати
коли кажеш, що тобі хтось не подобається, а тобі "та ти просто заздриш"

так, я розумію про що ти говориш, думаю це люди по собі міряють - це вони значить багато чому заздрять і думають що усі такі самі

а про вагу, мене нервує коли я просто гарно виглядаю, ну виспалась наприклад, приходжу в гості а мені з порогу - Ти так схудла!  d104  я так розумію це найлегший комплімент, непотрібно розбиратись чому саме ти сьогодні така гарна. одразу хочеться спитати - А я чо товста була?
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
« Reply #39 : 12 Квітень 2012, 21:59:45 »
Цитувати
мене нервує коли я просто гарно виглядаю, ну виспалась наприклад, приходжу в гості а мені з порогу - Ти так схудла!    я так розумію це найлегший комплімент, непотрібно розбиратись чому саме ти сьогодні така гарна. одразу хочеться спитати - А я чо товста була?
ну це з розряду: "ти така гарна сьогодні" - це, як на мене, така сама класика, як і "ти так схудла", і те, і інше - сумнівний комплімент, ну якщо гарна - то гарна завжди, чому тільки сьогодні, значить завжди не гарна, а сьогодні чомусь вдруг гарна і це дуже на фоні повсякденної "негарності" видно, чи як? d104...якщо компліменти роздавати, то треба уточнювати, значить ("тобі пасує нова зачіска", чи "видно, що виспалась - лице аж сяє" ) d30

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #40 : 12 Квітень 2012, 22:11:25 »
А мені здається, що не варто все-таки перегинати палку і "обрубувати" всіх, хто не так висловився. Може людина щиро хотіла вас похвалити і не змогла підібрати потрібних вам слів.
    У мене недавно була схожа ситуація. Я сказала одній дівчині, що сьогодні вона особливо гарно виглядає. Думала їй буде приємно. Натомість получила прискіпливе питання зі злим виразом обличчя: "А зазвичай я що, некрасива?" У мене тоді був гарний настрій, тому я стрималася, щоб не з"язвити у відповідь. Це я маю ще оправдатися, чи це напрошування на додаткові компліменти? Більше цій людині нічого подібного не скажу d141

Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
« Reply #41 : 12 Квітень 2012, 22:25:39 »
Романія, зазвичай видно хто говорить щиро, а хто так, аби ляпнути (ну мені видно, принаймні)...а ще слова що сьогодні вона особливо гарно виглядає чітко вказують, що особливо, тобто гарна завжди, а сьогодні особливо ;)...так що це проблеми тієї дівчини, що не зрозуміла

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
« Reply #42 : 12 Квітень 2012, 23:12:45 »
Я на рахунок таких речей не заморочуюсь, як хтось таке каже, то зазвичай просто дякую і все. Ніколи не думаю собі якісь речі типу, що в інші дні я виглядаю не дуже. Це ж просто комплімент, люди кажуть  те, що їм здається ми хочем почути  d112.

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #43 : 13 Квітень 2012, 10:35:25 »
Мені згадалося ще одне запитання, яке я терпіти не можу   d105:  Це питання типу : Де ти ділася пропажа, чи де ти пропала, або Щось тебе ніде не видно! Оооо, це мене не тільки бісить, а просто виводить з себе  d109. Якщо я комусь так потрібна, чи мене хтось хоче бачити чи чути, то це не так складно. Ображає найбільше те, що людина  абсолютно тобою не цікавитися, і неробить найпростіших спроб тебе побачити чи почути (подзвонити, зайти , написати), а потім заявляє що ти пропала. Ніби ти маєш цікавитися нею постійно, і постійно давати про себе знати, заходити , дзвонити. А коли ти кажеш даній особі  що, якщо ти так була їй потрібна, вона могла подзвонити, в неї починається (пробачте за різкість) стадія словесного поносу: ой, я не маю коли, я така зайнята. Так ніби я сижу в хаті і нічого не роблю, не маю ні дітей, ні чоловіка, ні роботи, ні дому.....

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #44 : 13 Квітень 2012, 10:49:13 »
тема супер!

народ, а в мене питання. ОТ я іноді дзвоню до когось ну і хочу щось попитати. То я спочатку питаюсь, чи людина може розмовляти? Ну бо може я  невчасно. Це так само нетактовно, які  про вільну хвилинку? А що, починати зразу балакати? І потім людині буде ще важче мені відмовити, або якщо скаже (після моєї тиради) передзвонити, то це буде не дуже зручно для нас обох  d130

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #45 : 13 Квітень 2012, 10:52:26 »
цікаво Іра, я завжди навіть в чоловіка питаю чи він має час поговорити зімною на роботі  d104  чому це погано? коли мене таке питають - я чесно кажу так чи ні - бо мамі з дитиною інколи дійсно невчасно дзвонять. хоч з іншого боку коли я неможу взяти трубку я просто збиваю, отже якщо я телефон взяла - значить говорити однозначно можу  d112
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 13 Квітень 2012, 10:53:32 »
Цитувати
чи людина може розмовляти? Ну бо може я  невчасно. Це так само нетактовно, які  про вільну хвилинку
на мою думку це нормально, я навпаки не люблю коли тарахкотять без зупинок, особливо коли я на роботі, в мене в кабінеті можуть бути люди, а хтось дзвонить і розказує фігню якусь.... Сама завжди перепитую, чи людина не зайняти і може розмовляти.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #47 : 13 Квітень 2012, 11:01:12 »
ну то чого тоді про вільну хвилинку вважається нетактовним питанням? типу людина зразу думає, що хтось має цю хвилинку. Якби дійсно так думала, то не питалась би...

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 13 Квітень 2012, 11:08:53 »
Цитувати
ну то чого тоді про вільну хвилинку вважається нетактовним питанням?
думаю що питання не настільки нетактовне, як коли тобі або не дають на нього відповісти, а зразу починають тарабанити про речі які тебе не цікавлять. А ще я не люблю коли його задають люди які хочуть тобі щось продати, типу стартові пакети , які на вулиці продають. Та найбільше мене за...... d107, коли приходять люди з різних вір чи секцій, і задавши таке питання починають розказувати про Бога і переваги своєї віри. Не знаю чому та я невиношу цього  d110

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #49 : 13 Квітень 2012, 11:14:09 »
а я дуже не люблю коли прихожу в гості а там починають за столом теребанити про роботу свою,які всі круті,як до них звонять як вони їх посилають і як багато роботи.....це теж нетактовно...(напр маю одну таку яка бабі свої 70років розказувала про аську на компютері типу баба знає шо то таке) d27 d27 d27дико виглядало
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 13 Квітень 2012, 11:39:32 »
Цитувати
як вони їх посилають і як багато роботи..
і я це не люблю, ніби говорять підлітки в 15 років своїми поганими понтами d110