Автор Тема: Щоб ми забрали в сьогоднішнє,з минулого СССР  (Прочитано 10905 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline evakamilaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Подивилась в темку про вік наших форумчанок і побачила ,що є достатньо таких,які можуть памятати ті часи,бо провели в них своє дитинство.Мій чоловік сміється,що я "піонерка" жалію за тими часами  z5,а я жалію не за часами,а тільки за деякими продуктами з тих часів  z5.Наприклад:
1 Морозиво(Плодово-ягідне в стаканчику паперовому по 5 коп.,пломбір в то-о-му шоколаді на паличці,або в такій добрезній  жовтій глазурі.
2.Ковбаса лікарська,сардельки шкільні і тоненькі сосиски.
3.Автомати з газированою водою.Мінеральна-1 коп,солодка-3 коп  z5.Памятаю літом,в спеку мінеральною водою міг дехто і руки помити  d111
4.Пиріжки з лівером або повидлом  d100
5.Рогалики.
А ну нагадуйте,хто ще щось памятає доброго чи смачного  z5

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
а я пам"ятаю напівпусті полиці  в магазині, закладені морською капустою. Але це б не брала. Ну і чергииииии.
Пам"ятаю хліб по 18 коп. сірий і по 20 коп. білий. Автомати з водою - це було добре. Постою послухаю.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я хоч ще була мала як Союз розпався, але трошки спогадів є, так само пам"ятаю черги в магазинах і пусті прилавки, ще пам"ятаю як продукти і шкарпетки видавали по талонах (не знаю який то рік був) і пам"ятаю 3 види морозива, пломбір на палочці і в стаканчику і ще таке зелене яблучне, дуже смачне, і 90-ті вже добре пам"ятаю, мамі зарплату видавали макаронами d27, татові взагалі не давали, але якось вижили d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Нічого хорошого не пригадується, треба не шкодувати за минулим, сумнівно добрим, а дивитися в майбутнє.
Мене рогаликами і ковбасками не спокусиш  d27

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
ооо, черги  d30 такі дооовгі-довгі. за хлібом можна було годинку постояти.
і ті ще магазини, де все по відділам з продавцями  :)

в теперішнє незнаю чи варто щось забирати?  d130  о!!!!!!! знаю - я б забрала квартирні черги, а точніше те, що квартири по тих чергах таки давали  :)
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
Нічого хорошого не пригадується
А я щось нічого поганого згадати не можу, звичайно що були різні проблеми, але вони мене тоді не торкалися, різні продукти дідо мав можливість діставати, з грошима не було кризи, бо зарплата була нормальна, вистачало і хату збудувати і машину купити і на ощадні книжки покласти, так навіть особисто в мене там пару тисяч пропало :(

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Добре памятаю,як мама мене в чергу поставить,а сама кудись побіжить,ще щось купувати. А я стою окута страхом,що черга дойде а мами ще нема d107....ой як я з цього приводу переживала. Це мій найяскравіший спогад з СССР d27
0683086060 Маша

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
а я пам"ятаю напівпусті полиці  в магазині, закладені морською капустою. Але це б не брала. Ну і чергииииии.
То просто ви Іра з Оксаною,ще замолоді,ви вже рзвал згадуєте  z5
Цитувати
Нічого хорошого не пригадується, треба не шкодувати за минулим, сумнівно добрим, а дивитися в майбутнє.
Валя,я ж написала,що згадуємо не погане,а д-ооо-бре тільки...
Цитувати
Мене рогаликами і ковбасками не спокусиш
Я не пропоную ті часи вернути,а тільки продукти згадати добрі  z5

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
Я то не дуже багато пам`ятаю, але морозиво було класнееее! І ще згущонка, тепер такої нема.
А ще мені подобається, що колись направляли на роботу, а зараз попробуй влаштуйся.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
В мене є ще такий яскравий спогад, як ми з бабусею стояли в черзі, бо в магазин щось мали привезти (головне, що ніхто не знав який саме товари буде, але всі чекали z5) і продавщиця перегородила вхід в магазин столом, а люди якось так все ближче і ближче до того стола підсовувалися, тоді продавщиця взяла якусь палку і почала по тому столу бити і кричати, людей відганяти d140, уявляю якби зараз в магазині таке зробили z5 z5 z5

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
ой, і ще хороше я згадала - путівки на море, лагеря і санаторіїї! як же класно було, люди хоч відпочивали. а тепер життя в десятки раз стало стресовіше, а відпочинок все недоступніший  :(
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Та ну, дівчата, ви як пенсіонерки на лавочці d27 

Offline Tayana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +149/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
ну морозиво, це перше, що спало на думку, так як була тоді мала, але згадався саме пломбір у вафельному стаканчику з такою кругляшкою зверху, ну типу кусок білого пергаменту, ще хочу вершки з молочного кафе, ну і саме кафе здалось би повернути), ще хочу оті всілякі солодкі напої в пляшках, типу буратіно, сидр, дюшес і т.д. Ще чомусь згадались пельмені в картонній коробці з матрьошкою. І взагалі в мене страшна ностальгія за тими часами, можливо через те, що це було дитинство, безтурботне і веселе. Та й часи ті якісь безпечні були, мене в 6 років спокійно відправляли до бабусі на дачу в Черніїв з 1 пересадкою біля статуправління і якщо наприклад небуло автобуса 1а, я сідала на 1 їхала до моста там де роздоріжжя на онко і пішки d107 йшла через поле  d107 до дачних ділянок. Ще би прокаталась на тих автобусах з гармошкою посередині, круто там було на перилах сидіти))
Використай код CDJ936 і економ на Для того щоб побачити посилання: Register or Login] від 5$ до 10$

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
А я лишень пам"ятаю величезні консервні банки із халвою та повидлом, та великі трьхлітрові банки із соком  d27
На рахунок грошей, то не можу сказати що було аж так добре, машину батьки не мали змоги купити, а хату збудували в селі, але доводять її до путя по сьогоднішній день. На відпочинок сім"єю ми ніколи нікуди не їздили, вперше море я побачила у 28 років...

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
ой, і ще хороше я згадала - путівки на море, лагеря і санаторіїї!
І я дуже піонерські табори любила,мені там так цікаво було,могла на 2 сезони залишатись.А своїх дітей я не знаю,чи б в табір відпустила,бо я така перепуджена теперішнім світом і маньяками,що навіть в двір їх самих гуляти не відпускаю.Прада,то батькам ж з роботи давали путівки і там дуже багато знайомих дітей було.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
О,воду солодку згадала добрезну-"Тархун" і "Байкал"
Цитувати
ще хочу вершки з молочного кафе, ну і саме кафе здалось би повернути),
Але їх там було багатезно аж очі розбігались,і все таке добре ,справжнє.а не з балончика  z5

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
Ох, класна темка! Одразу мені згадалися наш "дитячий світ" на сотці, молочне кафе, смак десертів там і ще молочного фасолевого супу з крутими рогаликами, Євпаторія, кафе під парасольками на набережній, зачіска " гулька така закручена косинкою" d27, коричнева шкільна форма і синя-по "блату" з Москви, теж газировка з автомату, молочний магазин на вул. Леніна(Лепкого), скляні пляшки з молоком і кефіром і детолакт, який я дуууже любила ! короче купа всього згадується, але торти в мене підгорають, мушу бігти, до речі.. по темі класний фільм цей" Вісімдесяті"-ми з чоловіком вже так тих нових серій чекаем-ностальгія... ;)