Автор Тема: Щоб ми забрали в сьогоднішнє,з минулого СССР  (Прочитано 10901 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natik_

• Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
І я резинки дуже любила
Резинки, то було супер. d27 Я собі згадала як ми стрибали по-німецькі то вроді та гра називалась. Де до десяти треба було різними способами стрибати. Але згадалось мені шось тільки до 5, та так явно нібо то вчора було d112 Молочні продукти в скляній тарі пам"ятаю. Потім ті банки можна було здавати d30 А колись я в Універсамі на Братах, там зараз Дарницький, розбила таке скляне молоко. Була мала ще, і якось не вдало поставила його в корзинку, тоді ж теж самому можна було все брати і йшов на касу. Це мені було максимум 6 років, отак уявити шо мій малий зараз сам пішов в Арсен d107
url=http://www.malecha.org.ua][/url]

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +177/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Ще нагадала собі таку пончечну біля фонтану на куті, навіть не знаю, що там тепер, якось вона називалась "Десертний бар" чи як, там завжди черги були і пончики з пудрою гарячі, ням-ням. І ще в універсамах продавали такі добрезні молочні коктейлі  z4
Цитувати
А ще мої улюблені магазини з дитячими відділами "Дитячий світ "(зараз пасаж Гантерберг)
теж дуже любила цей магазин, там був такий величезний вибір іграшок!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline evakamilaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
якось вона називалась "Десертний бар" чи як, там завжди черги були і пончики з пудрою гарячі, ням-ням.
Ага,такі кільцем з дирочкою посередині.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
класна тема, я лиш сьогодні побачила, одразу мені всього захотілось і морозива і соку що булькав у контейнерах і ляльок з квітів, ех найшла на мене ностальгія  d3
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
ну, Наталя, я вчора теж така ходила, а за мною літали оті пакети, що треба гризти, і вершки з Молочки, і мої резинові іграшки... d3 d3 d3 d3 d3

дуже приємні спогади, рада що така тема зявилась, і дуже прошу її не політизувати і не робити серйозною. нехай такою легкою і позитивною залишається :)

evakamila, ти умнічка що завела таку темку!  :*
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
ООО, різінка то було просто супер гра!! чого зараз дівчатка в неї не скачуть  d104, то ж так класно! Скільки там способів!!! А рівіні! По кісточку, по коліно, по стегно, по пояс, по груди, а потім і по шию  d27 І як ми скакали??? А ще прикмета що різінку не можна через голову натягувати на себе, всі одразу ж шептили "Ти що! ти гроб вдягаешь d108"   d140 d140 d140 d140 d140 d140 І всі так в цю прикмету вірили. А це коли на ногу наступають, то обовязково треба було цій людині теж на ногу наступити, бо якщо не наступишь, то мама помре, і всі так це знали, що завжди ногу свою у відповідь підставляли d3
боже, я така балда, вже це все позабувала  d111 але ж і класно було! та й взагалі стільки ігор, зараз я не бачу щоб діти бавилися в козаки-розбійники, ми ще так любили на гаражі залазити і ховатися, не бавляться оці "палі-стукалі"  z5. Робили лялічок з кульбабок, ота квіточка - то голівка, а стебло розрізалиі  в калюжі воно так закручувалося спіральками  z4 коли косили траву у дворах, то робили собі хати-лабіринти і лазили там всередині, оце була романтика!
в нас у дворі з"явився ларьок і там продавали перші оці морозива з автомату і води кольорові =- це був такий прорив, бо всі раніше лиш на тих соках жили.
А на резинках я собі хворобу Осгуд-Шляттера заробила, бо скакали як скажені аж по лікті резинку натягували, всякі мішалки я любила, а решту наз тих ігор в резинки й позабувала. Ми тоді в мами випрошували, іноді витягували резинки десь із спідниць чи трусів коли велика рвалася і треба було бігом поремонтувати.
І колонки ще були у кожному дворі і туди всі приходили води набирати. І ще подекуди були такі, що вода вгору текла. То моя мама стояла раз на вокзалі, а до неї якась тітка, явно з глибокого села підходить і питає "пані, а де та вода, що щить догори?" (пісяє догори) d140 d140 d140

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
боже, я така балда, вже це все позабувала   але ж і класно було! та й взагалі стільки ігор, зараз я не бачу щоб діти бавилися в козаки-розбійники, ми ще так любили на гаражі залазити і ховатися, не бавляться оці "палі-стукалі"  . Робили лялічок з кульбабок, ота квіточка - то голівка, а стебло розрізалиі  в калюжі воно так закручувалося спіральками   коли косили траву у дворах, то робили собі хати-лабіринти і лазили там всередині, оце була романтика!

Тепер граються в інші ігри.  Це типу питань і відповідей - хто коли одружиться, скільки дітей буде мати, і от таке подібне!

"Молодьож!" d16 d112

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • stop narcotics
    • Награды
сік томатний... 5 коп пів стакана і 10 коп - стакан... і березовий... 7 коп .... а ще морква 3 коп/кг.... d143

двері вхідні в квартиру ніхто не закривав... і діти в підїзді ходили один до одного гратись без всяких попереджень...

ще навіть в 1991р. мою племінницю (в 4міс.) залишали з коляскою поспати в дворі і тільки час від часу поглядали з вікна... якщо старші дітки вже її колишуть, то напевно вже плаче.... пора вийти підгодувати, щоб ще поспала...  d79

а ще я памятаю похорон Брежнєва...  z3

кучерявого Володю Ульянова в садочку на стіні...

памятаю свято "день зими"... коли по всьому парку стояли скульптури з снігу... запах шашлика з баранини, який неможливо було розжувати... і увечері величезне вогнище висотою метрів 7... і салют... тільки не сучасні феєрверки, а справжній... з військових гармат...

як після катання на санках були повні чоботи снігу... ніг вже не відчував, а пальці на руках не розгинались... потім руки під кран з холодною водою.... і через пару хвилин пальці починали рухатись... але дужке пекли...  z1
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
я ще згадал ігри "море волнуется раз, море волнуется два! море волнуется три! - морская фигура замри" , "колечко, выйди на крылечко", ,  ще така там де загадували якийсь одяг, і потім один з двох варіантів перемагав і хто пеерміг - той сам загадував і йому пропонували. . Ще ставали на самий верх лавки, такі тоді були нормальні як диванчики і типу з одного боку чисто, з іншого брудно, забула як то називалося.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Я пом"ятаю ще що дуже хотіла стати піонером. d3 Я так цього чекала, бачила як діти старші ходять з галстуками, як моя сусідка кожного дня його вигладжувала. Та в мене в шафі навіть галстук стояв, але так його я і не змогла поносити, невстигла. d112

Пам"ятаю, як мене дідо послав за хлібом, дав рубль здається. d130 Я купила хліб (то ж всього пару копійок коштував) а на решту купила сірників (а сірники коштували по 1 коп.). Ото вони мали запас сірників! z5

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
Я пом"ятаю ще що дуже хотіла стати піонером. Я так цього чекала, бачила як діти старші ходять з галстуками, як моя сусідка кожного дня його вигладжувала. Та в мене в шафі навіть галстук стояв, але так його я і не змогла поносити, невстигла.
а я встигла,мене прийняли в піонери,а на наступний рік іх відмінили d112
а ще я пам*ятаю мармелад в коробках,і зефір в шоколаді теж в коробках,який він був смачний,зараз вже такого точно не знайдеш.А ще сардельки,які кусаєш коли вони гарячі,а звідти сік бризгає мммм.
а на рахунок безпеки дітей на річці в той час не погоджусь,нажаль і тоді ставались трагедіі з ними,двоюрідного брата мого тата так кинули діти в річку,і він потонув :(

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
в нас на Солотвинській Бистриці було пару місць таких небезпечних, т так само тонули люди.
А в жовтенятка нас прийняли, мені значок чіпала якась дівчИна, не нала на який бік, питається мене, куди я хочу вчепити, а  я показала на правий бік. отаку  всіх значки були на лівому боці, біля серця, а в мене на правому. І повели нас дивитися кіно у Княгинин "Безкінечна історія"  z4 z4 я додому поверталася така вся горда, старалась аби той значок було всім видно  d27 А піонеркою так і не стала...

Offline evakamilaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
А такі жуйки радянські памятаєте,мятні подушечки.а в середині якесь на подобі сиропу?І такі якісь кучеряві кульки білі з жовтим на кінцях,це вони призначались як цукерки для діабетиків ,але вони нам теж гарно підходили  z5,дешеві-і-і були.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Жуйки я не пам"ятаю, але пригадую брикети заварного крему - смачнющі такі! z4

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
двері вхідні в квартиру ніхто не закривав... і діти в підїзді ходили один до одного гратись без всяких попереджень...
оооо, як я за цим скучаю  d3

Цитувати
як після катання на санках були повні чоботи снігу... ніг вже не відчував,
А я помятаю, ви напевно теж памятаєте всі ж з горок катились, колись же не було всіх ціх термо костюмів, до просто зимові балоневі штани важко було дістати, то отягали такі шерстяні гетри, а вони волохаті досить, Боже, як на них сніг налипав  z5, це було щось через годину катання з гірки то вставав а штани під важкістю тих снігових катишек самі злітали  d27, а до дому йшов як лицяр - під тим снігом не було видно штанів, до дому як заходив то їх треба було знімати прямо на порозі, бо такі калюжи нятікали, коли це все таяло, що можно було сусідів затопити  d30.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
А "Секретики" ви грали? потрібно було фантік чи квіти накривати склом і закапувати десь z4.

А ще ми всі двором всіх тварин якіх знахоидили мертвих хоронили (птахів частіше)  d27, я в щоці і ніхто не хворів, а зараз....дітям мені здаєтся навіть в голову не прийде всім двором ховати тварину шукати камінь для надгробя і ще з серьозними обличчями то все робити  d30

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
А ще ми всі двором всіх тварин якіх знахоидили мертвих хоронили (птахів частіше)
І ми хоронили d27, робили з гілок хрест, обкладали квітами, найбільше пам"ятаю "жалобну церемонію" коли хоронили польового хом"яка і саранчу z5