Автор Тема: Парфуми, ммм  (Прочитано 24440 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Парфуми, ммм
« Reply #17 : 12 Квітень 2010, 21:25:45 »
В мене Light Blue від Дольче Габбана (млію від нього, навіть гель для душу та лосьйон від них) і часом на літо Girl від GMV. Для вечірніх виходів Duende J. del Pozo.
Хоча прочитала, що Light Blue , виявляється, молодіжний запах для дівчаток до 25 років, відмовлятись від нього не буду, мені в ньому комфортно.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #18 : 12 Квітень 2010, 23:07:05 »
А в мене Еclat (але не від Оріфлей, а то путають продавці, кажу в вас є Еклам, а вони , ми Оріфлеймом не торгуєм d110),Naturelle від Ів Роше,Versace,Armand Basi  червоний і ще щось від Марі Кей.
Ще щось хочу з перчинкою, щось таке ,як ЖанМарВентурі(чуствую зробила помилку в назві :8)

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #19 : 17 Серпень 2010, 15:06:03 »
Цитувати
LanvinEclat D'Arpage
На даний момент теж користуюсь цими парфумами,але вважаю,що вони не накожен день на прогулянку з дітьми.Запах стійкий,парфуми z4Але на прогулянку з дітками треба вибирати щось просте і невимушене,щоб трималось години 2-3 і щоб по приходу додому дитина обіймаючи свою матусю,не нюхала ті запахи.На такі випадки у мене духи"Грін ті" від Елізабет Арден.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ice-cream

• все буде добре)
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #20 : 11 Вересень 2010, 23:01:30 »
Я користуюсь тепер двома парфумами, залежно від настрою: armand basi-rad i hippi fizz від mohchino.

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +108/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #21 : 12 Вересень 2010, 07:23:27 »
на кожен день -дуже приємний і легкий запах,купила як була вагітна,бо від інших нудило.

Ще люблю Armani
і такі

Нещодавно подарували   ,але ще не відкривала, то ж не знаю за запах d104
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #22 : 12 Вересень 2010, 09:33:53 »
 Moschino "Легкі хмаринки" у мене були коли завагітніла-дійсно легкий такий   літній запах...але має у собі нотку пряності...ледве чутну-але я її постійно відчувала (такий майже ацетоновий акцент)і тому  я їх подарувала ....Я взагалі маю ідеальний нюх. ...Я в Франківську грала з друзями в гру-на свята дарувала їм парфуми, вибирала відповідно до їх характеру...Ні разу не прогадала...Ну коротше кажчу всі парфуми які я дарувала в майбутньому ставали улюбленими і пріоритетними у друзів...Я можу визначити запах якщо біля мене хтось проходить надушений з умовою що я його нюхала раніше хоч раз....З мене друзі прікалуються-кажуть що я можу наркотики винюхувати приховані на таможні d27 d27 d27      Хочу порадити духи які мені здається сподобаються  більшості. Елізабет Арден-Провокатив вумен...це шикарний парфум, який після 15 хвилин починає так проявлятись....Це широкий і збуджуючий запах для дорогих вечірок, виходів у світ...просто суперовський(мій  улюблений). по секрету скажу-він дуже збуджує мужиків... ;)
Для кожного дня, свіжий запах, легенький як вітерець від Елізабет Арден-Зелений чай....   
 Дуже прикольний  на осінь та зиму запах Еден від Кашарель CACHAREL EDEN-цей запах важкуватий і для літа не підходить, а от на зимньому повітрі він проявляється просто ульотно...Я вам пропоную все що перепробувала і точно знаю....
Для романтичних натур можу запропонувати легкий. такий з нотками квітів запах від версаче VERSACE BRIGHT CRYSTAL ...
СВІЖИЙ, ледве солодкавий(не приторно)  і дуже приємний запах є також Серджіо Такіні SERGIO TACCHINI O-ZONE  ....
Йоджи Ямамото-теж один з найкращих на мій поглід парфюмів для жінок...Солодкий, широкий, він як на мене підходить на любу пору року....Дуже гарний....ОООООО....та я б про парфуми розповідала і розповідала....Ну зрештою можете понюхати ті які я запропонувала-якщо комусь щось сподобається і купить собі-напишіть.....я потішусь за вас.... :)

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #23 : 12 Вересень 2010, 09:45:18 »
А я недавно розчарувалася в Еклат (не пам"ятаю від кого, не Оріфлейм) і славнозвісному Шанель №5. Обидва аромати важкі і приторні  d141
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #24 : 12 Вересень 2010, 09:59:56 »
Моя мрія - це PRADA INFUSION D'IRIS - дуже вишуканий запах, але вечірній і ніяк не молодіжний. Я взагалі не люблю молодіжні запахи. А так то зараз користуюсь GIVENCHY ABSOLUTELY IRRESISTIBLE - такі ніби не погані d112

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +108/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #25 : 12 Вересень 2010, 10:04:51 »
BRIGHT CRYSTAL дуже подобається-це улюблений аромат моєї сестри-вже 4 роки йому не зраджує :)

а Green Tee саме хочу придбати-дійсно дуже легкий, та й емоції приємні повязані.Взагалі помітила,що парфуми мають здатність нагадувати ті події,що були в період використання аромату.Наприклад,почувши десь Jadore ,згадую школу; Farengheit-тата; Armani Gio-як закохалась в чоловіка...
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 12 Вересень 2010, 10:32:56 »
Романія- про Еклат нічого не можу сказати...я такого не знаю....щось не памятаю...А нарахунок Шанель то це важкий запах для старших жінок, жінок за 50-це  однозначно...Те що цее імя не означає що всім підходить...Так що ти права-тобі потрібні інші запахи...
Неподарунок-а які  ти запахи любиш...ну широкі , солодкі, більш стримані....може щось пораджу....
Асюня-я з вами погоджуюсь, ЗАПАХИ ДІЙСНО ПОВЯЗАНІ З ПОДІЯМИ І ЇХ НАГАДУЮТЬ,,,У мене постійно ці асоціації і не тільки з духами....я памятаю запах осіннього нашого міста і кавярень, запавх своєї квартири , запах мікрофона...І от приходить запах-відразу образ...і в мене всередені  посинає щимити до болі.....

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 12 Вересень 2010, 10:41:48 »
аааааааааааааааа, я згадала Еклат це від Ланвін...Він випущений був десь у 2002 або 2003 році....Запах хороший-але його зайорзали...всі почали купляти повально і тому його почали підробляти...Я наприклад в Франківську купляла духи лишень в одному місці де були всі сертифікати-тобто там підробок бути не може...Це в панорама плазі на 1 поверсі.....Не знаю чи за півторароку щось змінилось там чи ні...але саме там найкращий був вибір і не підроблене...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 12 Вересень 2010, 11:03:45 »
Цитувати
Неподарунок-а які  ти запахи любиш...ну широкі , солодкі, більш стримані....може щось пораджу...
Люблю солодкуваті і в той же час пікантні запахи, з перчинкою. Люблю нотки бергамоту, сандалу і мандарину. Не люблю свіжі запахи типу лайт блю. А ще не люблю коли запах лишає шлейф, хочеться чогось інтимного - такого, яке відчувається лише на близькій відстані. Ото наговорила d16 d111

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 12 Вересень 2010, 12:23:08 »
 Burberry "WeekEnd"  дуже гарний солодкавий, ніжний, має в собі  нотку мандарина....він не тягне за собою шлейфу але відчутний тому хто сидить поряд і розмовляє з тобою....Я два роки  купляла собі цей запах і потім його залишила-бо зрозуміла що невідчеплюсь від нього ніколи...Понюхай...Єдине що тут немає пікантності...це просто ніжно солодкавий широкий запах.....
Naomi Campbell (від Наомі Кембел....вони так і називаються, флакончик  наскільки я памятаю як ракета -теж те що мені здається тобі підійде...там є нотки бергамота, мандарина і те що ти хочеш-перчинку( а тут і перець є) ;)... він також солодкуватий і за ним також не тягнеться важкий шлейф...Я ним також користувалась....  Словом  можеш  понюхати...Але памятай, що запах проявиться на тобі через 15 хвилин по перше, а по друге-напшикай на запястя, походи...і тоді запах відкриється...Те що ти нюхатимеш з флакона не є істинним запахом...Всі фірменні запахи проявляються через 15 хвилин і відкривають свої ноти.... Спрбуй...Якщо ці не підійдуть...подумаєм щось інше...запахів море...головне тобі найти свій індивідуальний....
Я от дуже останнім часом тащусь від Армані Код  ARMANI CODE    так проявляються модно...ульотні теж парфуми...в такій фіолетовій продовгуватій баночці....слово нюхай d130

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #30 : 12 Вересень 2010, 12:26:58 »
в мене  Calvin Klein CK In 2 U, вже на протязі 3 -х років користуюсь, дуже їх люблю, аромат(Ароматы: восточные, цветочные Начальная нота: грейпфрут, бергамот, листья черной смородины Нота "сердца": орхидея, белый кактус Конечная нота: амбра, кедр, ваниль).
тримаю на руках два щастя.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 12 Вересень 2010, 12:39:31 »
гарний цей парфум але для мене в ньому багато квіткового....та він  по своєму прикольний і там є бергамот хоча  він не дуже проявляється в цьому парфумі...Доречі я знаю цей запах але ніколи не користувалась взагалі Кельвіном Кляйном...ніякими із нього....Треба  по новому понюхати , може зараз щось сподобається....Доречі про всі парфуми які ми говоримо-вони дорогі...коштують не менше 300 гривень...Тут в Болгарії фірменні духи теж дорожезні, проте  не має припустим Елізабет Арден, немає Зегна чоловічих-які мені дуже подобаються...багато чого немає...Лаури Біаджотті ннемаєє...Я  була в шоці...думала що тут навпаки має бути великий вибір-та ні.... :(

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 12 Вересень 2010, 14:55:04 »
Дякую, Віктуся ;) Буду вибирати парфуми, то обов"язково повиписую назви z3

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #33 : 30 Жовтень 2010, 18:13:16 »
А в мене э Елiзабет Арден Mediterranean ,Chanel Chance,Chanel Mademoiselle але ним користуюсь дуже рiдко тому-що запах дiйсно важкуватий,та й  пшикаю на витянуту руку,але з цим запахом якось i вiдчуваэш себе вiдповiдно .I ще э Armand Basi in Red.Правда хочеться ще чогось легкого,але менi би i цi ще використати d104