Автор Тема: ДПА 4, 9 кл Ділимося враженнями  (Прочитано 1471 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Чорничка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • In love with books and languages
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: ДПА 4, 9 кл Ділимося враженнями
« Reply #34 : 26 Вересень 2017, 17:01:14 »
Вони хочуть зробити різні ліцеї після 9 класу

Цитувати
Для випускників 9 класу перехід до старшої школи супроводжуватиметься зовнішнім оцінюванням. За результатами якого, школярі матимуть три траєкторії продовження навчання.

Перша – це багатопрофільний академічний ліцей, який буде готувати школярів до вступу у заклади вищої освіти.

Друга траєкторія навчання – професійний ліцей, третя – професійний коледж.

Передбачається, що професійні ліцеї готуватимуть кваліфікованих робітників, професійний коледж – молодших спеціалістів.

Це щодо 9 класу. А щодо четвертого нічого не пишуть, можуть зробити так, що якщо дитина не здасть, то ще лишиться на рік опрацьовувати програму.

Нам на батківських зборах казали про це ЗНО після 9. Можу собі уявити якої якості воно буде, якщо до цих пір не відомо які предмети будуть виноситися на нього.

Найправильніше, на мою думку, було б такі нововведення вводити з першого класу. А щодо теперішніх 7-9-класників, получається, що гроші на проведення ЗНО є, а щоб надрукувати підручники, щоб діти могли нормально вчитися - то на це грошей нема. Я вже мовчу про якість наявних підручників.
Жить у нас интересно, но нервно. Поэтому мы веселые, но злые.

Сказали спасибо: Ірина1111, Irysya, Marfa042

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #35 : 26 Вересень 2017, 18:58:27 »
В 4 класі вчитель і без ЗНО бачить, що учень не засвоїв програму, і не потрібно витрачати величезні кошти на проведення ЗНО.

Online Чорничка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • In love with books and languages
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #36 : 27 Вересень 2017, 10:15:16 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
В 4 класі вчитель і без ЗНО бачить, що учень не засвоїв програму, і не потрібно витрачати величезні кошти на проведення ЗНО.
Те, що не потрібно витрачати кошти на ЗНО в 4 і 9 класах, коли країна знаходиться в стані глибокої кризи - тут я вас на 100% підтримую. От, їй Богу, краще б ті гроші срямували на фінансування шкіл, щоб зняти додаткове фінансове навантаження на батьків, чи принаймі збільшили соціальні виплати мамам з маленькими дітьми чи пенсійні виплати середньостатистичному пенсіонеру.

Але щодо визначення вчителем рівня знань учня. Якщо учень не може здати ДПА, то по теперішнім законам винен у цьому вчитель і саме він має у літній період сісти з учнем і доопрацювати матеріал, щоб учень міг отримати щось вище від четвірки. Не дивно, що вчителям простіше намалювати відразу якусь п.ятірочку, щоб не працювати влітку за безплатно. І таким чином у середню школу потрапляють діти, які взагалі не можуть вчитися внаслідок відсутності найнеобхідніших знань і вмінь, наприклад, менш-більш плавно читати. Підозрюю, що часто це є діти з певними порушеннями, з якими потрібно працювати вдвічі, втричі більше, а інколи і просто по-іншому, але батьки не хочуть визнати цей факт, не хочуть постановки діагнозу (бо що люди скажуть) і валять все на школу "вчителі не навчили". Фактично, замість того, щоб боротися за дитину і її майбутнє, просто все пускають на самоплив. У таких випадках незалежне оцінювання могло б дати шанс таким дітям.
Жить у нас интересно, но нервно. Поэтому мы веселые, но злые.

Сказали спасибо: Irysya, Marfa042

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #37 : 27 Вересень 2017, 12:19:21 »
Переважна більшість 11-тикласників в останній рік ходить до репетиторів, всі зусилля спрямовують тільки на те, щоб підготуватися до ЗНО, а на інші предмети "забивають".
Вчитель винен в тому, що учні не змогли засвоїти матеріал. Навіть якщо так, батьки часто того ж самого вчителя просять займатися з дитиною індивідуально. Або шукають ще когось.