Голосування

Зараз у вашому щоденному гардеробі більше:

штанів, джинсів
135 (50.8%)
спідниць, суконь
68 (25.6%)
порівну
63 (23.7%)

Всього голосів: 265

Автор Тема: Спідницям - Так!?  (Прочитано 37376 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Спідницям - Так!?
« : 31 Травень 2012, 15:00:25 »
Нещодавно на просторах інтернету я натрапила на блог однієї цікаво жінки - Ольги Валяєвої з Санкт-Петербурга.
Девіз її сайту "Вдохновляю женщин быть Женщинами". Я перечитала багато з нею написаного, але найбільшу увагу привертає її проект "Юбкам — Да!". Для початку я познайомлю вас з головною статтею, історією самого автора Ольги, а далі ми разом обговорюватимемо цю ідею, дуже цікаво що ви про це все скажете.

Рік без штанів. Рік чудес і нових вражень.

Рік тому я викинула останні штани. І цій події я присвятила сьогоднішню статтю. Вона не зовсім звичайна. Я просто хочу з вами поділитися своїми відкриттями цього року.

Перейти на спідниці я вирішила ще роки два тому. Під час вагітності я намагалася носити туніки і сукні. І поступово я просто перестала купувати собі джинси і брюки.

Але після пологів залишалася маленька проблема - ті джинси, які у мене вже були до вагітності, перемогли всю решту одягу.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Набагато простіше натягнути джинси і светр, спортивні черевики й куртку. І все. Особливо з маленькою дитиною. А з двома маленькими дітьми ... Особливо, коли лінь замислюватися про свій зовнішній вигляд.

Але сталося диво. І джинси були порвані. Тоді переді мною постав вибір. Купити нові джинси ... Або піти шляхом, який я вже вибрала ....

Загалом, замість джинсів я купила дві сукні. Потім ще два ... І ще ....

Я хочу поділитися з вами, що цей рік дав мені. Мені, моїй родині, дітям.

У спідниці набагато простіше відмовитися від чоловічих справ. Тягти з магазину важкі пакети в довгому сарафані, щонайменше, незручно. А до того ж некрасиво. Та й нема чого. Швидше за все, хтось прийде на допомогу.
Одягаючи спідницю і туфлі, я відразу помічаю, як змінюється моя постава і хода. Здавалося б, не така велика перерва зовні, і такий величезний зсув усередині. Всього лише інший одяг, але відчуття дуже і дуже різні.
Діти в дикому захваті від довгих спідниць. Старший грає в них в хованки. Маленький постійно грає в будиночок.
Одягнувши сукню, одразу хочеться і волосся в порядок привести, і макіяж зробити. Це вимагає почати піклуватися про себе. Потрібно більше часу і сил витратити до того, як вийдеш з дому, але воно того варто.
Чоловікові дуже подобаюся я в сукнях. І якщо раніше потрібно було довго просити новий светр, то зараз він постійно питає - може бути, тобі купити ще одну сукню? Або може бути, тобі потрібні нові намиста?

Ми стали набагато менше сваритися. І сварки стали проходити легше і швидше. Мені стало простіше плакати під час сварки, а не кричати, як раніше. Примирення теж трапляється набагато швидше, ніж раніше.
Я взагалі стала менше дратуватися, злитися, нити, лаятися і випробовувати інші неприємні відчуття. Немов ситуацій для їх проживання стало менше.
Навколо мене почали траплятися маленькі дива. Наприклад, я знайшла лінію свого тата, і сподіваюся скоро познайомитися з ними і побувати на його могилі. А шукала їх я більше 5 років.
Чоловік набагато частіше дарує мені квіти і робить подарунки. За минулий рік він подарував мені все те, про що я мріяла всі ці 7 років. Може, тому, що я навчилася просити, надихати і дякувати?
Мені стало простіше просити. Просити про допомогу, просити подарунків, просити грошей, просити уваги. Просто, по-девочковскі, мило, з посмішкою ...
За цей рік чоловік мінімум в два рази збільшив прибуток і заробіток. При цьому відмовився від тих проектів, які тягнули з нього енергію. І почав розвивати ті, які давно хотів розвивати. А це дає йому ще більше сил і радості.
Разом з сукнями до мене прийшли і аксесуари. Тепер я розумію, що жінку багато в чому роблять ці маленькі штучки - сережки, намисто, шарфики ... І тільки ними можна постійно перетворювати свій образ.

Мені стали поступатися місцем у транспорті. Не тому, що я вагітна або з дитиною. А тому що виглядаю, як жінка. І що дивно - місця поступаються чоловіки.
У спідниці взимку тепліше. Тому що я ношу високі чоботи і довгий пуховик. І виходить набагато тепліше, ніж джинси, куртка і черевики.
Змінився мій гормональний фон. Набагато менше росте волосся на ногах, наприклад. Менш болісно проходять жіночі дні. Стан шкіри і волосся практично ідеальний.
В цей раз у мене немає проблем з грудним вигодовуванням. Скільки лактостазом та іншої нісенітниці я пережила зі старшим сином, якого і годувати довго не вийшло! А в цей раз жодного застою, жодних проблем.
Я подружилася з рукоділлям. Раніше було переконання, що мої руки ростуть не з того місця. А зараз я плету мандали, трохи шию і вишиваю - і все це тими ж самими руками, якими раніше навіть аплікацію зробити не могла.
Мені простіше займатися жіночими справами. Одягла сукню - і до плити, на кухню, за прибирання. Цей процес проходить простіше і з великим задоволенням.
Стало набагато простіше розвивати жіночі якості. Простіше бути лагідною і доброю, коли на тобі легкий сарафан. І практично неможливо бути слухняною і м'якою в грубій джинсі.
Я перестала в-job-ивать. Якщо раніше я дуже багато робила в плані роботи - допомагала чоловікові тут і там, робила за нього це і те, і повністю вимотує - зараз я займаюся тільки тим, що моє. І ще тим, що мені подобається. Навіть думки не виникає навалити на себе купу роботи і тягнути її за всіх.
Я бачу, як мною милуються на вулицях. І чоловіки, і жінки, і навіть бабусі. Особливо, коли я йду, ні, пливу, в довгому сарафані і двома дітьми ...
Занадто мало на вулицях жінок у спідницях і сукнях. Тому я дійсно виділяються. Враховуючи, що я ношу не короткі міні, а шикарні довгі спідниці, які так приємно шелестять і драпіруються при ходьбі.
У мене не виникає навіть думки придбати брюки. В магазинах я проходжу ці відділи наскрізь, навіть не помічаючи, що там є.
У мене дійсно стало більше енергії і сил. Навіть незважаючи на те, що дітей тепер двоє. Я більше встигаю, набагато більше. При цьому енергія в мені накопичується Місячна. Зовсім інша, ніж раніше.
Я починаю відчувати плинність жіночої енергії - її м'якість і плавність. І набагато простіше довірятися життя і плисти за її течією.

Я по-іншому почала ставитися до Бога. До всіх ритуалів, правил, знань. Мені захотілося йти вглиб, дізнаватися про Бога більше і зміцнювати свою Любов до нього. Це дивно звучить, але я зараз набагато більше відчуваю зв'язок з ним, ніж рік тому. Можливо, недарма в багатьох релігіях жінкам забороняють носити брюки?
У мене з'явилося багато подруг - хоча раніше це дійсно була проблема для мене. Я стала легше зближуватися з жінками, мені стало простіше спілкуватися з ними. А крім того - я почала отримувати від цього задоволення.
Я зрозуміла, що означає відчувати себе Жінкою. Побачила позитивні сторони Жіночої природи - і найважливіше - змогла відчути на собі різницю.
Саме в цьому році я і почала писати статті. Вести розстановки. Групи для жінок. Я нарешті змогла знайти себе, знайти свій баланс між сім'єю і самореалізацією, саморозвитком і благодійністю. Це ні з чим не порівнянні відчуття.
І я, нарешті, можу сказати, що я дійсно щаслива. Усередині мене є цей світ, є це відчуття вічного щастя, властивого кожній душі. І навіть якщо події в зовнішньому світі не радісні, мій світ залишається зі мною. Практично завжди.

На всіх жіночих групах перша вправа - яке я завжди даю - це носіння спідниць. Мені хочеться одного разу виглянути у вікно - і не побачити там жодної жінки в брюках. Ось така проста мрія.

Я могла б написати ще стільки ж пунктів, тому що цей рік дуже багато чого змінив у моєму житті. Може бути, це просто астрологічний період. Або ще щось там. Але так збіглося, що саме рік тому я поховала свої останні штани.

І я бачу цю просту взаємозв'язок. Мені стало простіше слідувати своїй природі, простіше бути Жінкою, вести себе як Жінка, йти Жіночим шляхом.

І найбільше мене радує, що навколо мене все більше жінок ризикують і викидають брюки. Переходять на сукні ... і отримують схожі результати.

Хай живуть сукні та спідниці, аксесуари і зачіски, Місячна енергія! Все жіноче - жінкам. Все чоловіче - в тому числі брюки і відповідальність - давайте, нарешті, віддамо чоловікам.

Ми можемо змінити світ. По-жіночому. Просто займаючись своєю справою. Залишаючись Жінками.

І я бажаю нам все-таки змінити цей світ. По-жіночому.
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Re: Спідницям - Так!?
« Reply #1 : 31 Травень 2012, 15:05:02 »
гарна темка, я також давніше вже почала скуповувати платтячка, але чомусь зараз останній місяць як залізла в джинси і не можу їх скинути. ця стаття надихнула мене, буду завжди її згадувати, як зберусь одягати кросівки і джинси))

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #2 : 31 Травень 2012, 15:06:01 »
Навіщо і як переходити на спідниці і сукні?

Моя стаття про те, що рік тому я відмовилася від брюк, схвилювала голови громадськості. Мені ставлять ще більше запитань, і майже всі вони - про спідниці.

Тому я хочу відповісти на всі ці питання тут.

Ваші зміни ніяк не пов'язані зі спідницями!

Звичайно, можна сказати і так. І, безумовно, якби я просто носила спідниці і більше нічого не робила, змін не було б. Статті б самі не писалися, чоловік би просто так не відтанув, подруги б з нізвідки не з'явилися.

Спідниці - це був перший крок. Який зробив можливими інші. З якими вже набагато легше стало розуміти, що таке жіночність, яке воно, жіноче щастя. В яких вже неможливо було жити в колишньому режимі, що вже, безумовно, вплинуло на гормональний фон, наприклад.

Де ви берете такі красиві сукні?

Дійсно, магазини орієнтуються на моду і попит. І так як жінок в брюках набагато більше, то і частіше за все в магазинах продаються саме брюки.

Які варіанти є?

Шукайте і знайдете. Якщо довго-довго ходити по всіх магазинах, пару-трійку суконь точно знайдете.
Є онлайн каталоги одягу (Quelle, Ellos і подібні). Там завжди великий вибір суконь. Найголовніше - не промахнутися з розміром (хоча якщо що, то можна обміняти)
Оптові закупівлі. У мене одна подруга організовує якраз закупівлі суконь. І красивих сарафанів, і теплих суконь. Може бути, у вас теж є такі закупівлі. Або можна закупівлю організувати самої.
Можна зшити. На замовлення або самостійно. Журнали типу «Burda» досить прості для розуміння і реалізації. Пам'ятається, я навіть сама щось якось пошила. Було б час і бажання. А можна все-таки піти до кравчині

А як же бути взимку? Взимку ж холодно? Або ви з дітьми не гуляєте?

Я вже писала, що мій досвід говорить про те, що взимку в спідниці тепліше. І тут теж можливі варіанти:

Традиційний. Довгі чоботи і довга куртка або пальто. Тоді колготок (можливо з рейтузами) цілком вистачить. І буде набагато тепліше
Романтичний. Можна шити довгі нижні спідниці. Як за старих часів. Кажуть, що три-п'ять таких гарних нижніх спідниць, і навіть колготки не потрібні.
Сучасний. Чому б не спробувати термобілизна?
Активний. Активніше рухатися на вулиці. Лазити з дитиною по горах, наприклад. Або бігати зі сніжками.
Творчий. Наприклад, знайти спосіб пересування на машині. Надихнути улюбленого на покупку. Або попросити колегу довозити вас до роботи. Або ще якісь варіанти, не приходять в голову з першого погляду

Найпростіший спосіб замерзнути зазвичай - це коротка куртка, тонкі колготки, коротка облягає спідниця. Тут, звичайно, без варіантів.

А взагалі було б бажання, можливості знайдуться.

Навіщо взагалі це треба?

Ми так вже звикли, що спідниця - це парадно-вихідна одяг або одяг для літа, що немає розуміння, а навіщо взагалі потрібно носити спідниці, коли є джинси?
Збір та утримання енергії. Спідниця спеціально створена для того, щоб жінка могла збирати енергію від матінки-Землі. У брюках ця функція не передбачена, тому що вони створені для чоловіків. Які енергію беруть не від Землі, а від Неба.
Жіноче гормональне здоров'я. Вже було багато досліджень про те, що джинси і брюки погано впливають на наші жіночі репродуктивні і гормональні функції.
Відчуття своєї краси та жіночності. Жодні брюки не зможуть подарувати вам такого відчуття. Відчуття, що ви сексуальні й привабливі - так. Але жіночність і жіноча краса - приходять разом з сукнями.

Джинси - це теж жіночно.

Моя думка така, що облягають джинси - це дуже сексуально. Але не жіночно. Згадати хоча б той факт, що спочатку джинси - це одяг для робітників.

Що краще - спідниці чи сукні?

І те, і інше добре. Просто до сукні нічого підбирати не потрібно - наділу і пішла. А до спідниці потрібно ще підібрати верх.

Який матеріал краще?

Взимку - шерсть (щоб тепліше було). А влітку - летять і хвилясті натуральні тканини створюють неповторний образ.

А як бути зі спортом?

Спортом можна займатися у спідниці, але не дуже зручно. Чому б не залишити для цього легінси з довгими туніками або футболками? Я взагалі не підтримую фанатизм ні в чому.

А в гори і за грибами? А з дитиною на гірку?

Мій досвід і досвід знайомих говорить про те, що похід за грибами і подорож пішки в спідниці легше і приємніше. Звичайно, якщо ви підкорюєте вершини, то тут не обійтися без шорт або брюк. Але для більшості ситуацій можна знайти відповідний варіант спідниці або плаття.

З дитиною на гірку в спідниці - легко. Я тільки так і живу. Або ви думаєте, що мої двоє карапузів з гірок не катаються?

Ну можна я хоча б одні брюки залишу?

А я хіба когось до чогось примушую? Це ж ваш вибір. Я просто ділюся своїм досвідом. Можливо, він стане для вас корисним.

Навіть якщо ви скоротите кількість брюки-годин, ви вже помітите різницю, я впевнена. А далі - вирішувати вам. Я не прихильниця фанатизму, і якщо вам щось подобається, то навіщо себе цього суворо позбавляти? Аскетизм не прикрашає жінок, він на руку тільки чоловікам.

Просто можлива така ситуація, що після довгого носіння спідниць вам просто не захочеться залазити в джинси .... І тоді ....

Спочатку перехід на спідниці здається страшним і неможливим. Знаходиться тисяча причин і відмовок, багато різних складнощів виникають в голові.

Але коли це рішення прийнято, і ти починаєш йому слідувати, виявляється, що все можна вирішити - творча жіноча енергія допомагає нам в будь-якій ситуації.

Сподіваюся, що я змогла відповісти на більшість хвилюючих вас питань.

До речі, може і правда влаштуємо спідничні флешмоб? Але не на день, а хоча б на тиждень? Або на місяць?

Такий практично флешмоб стався у серпні, коли учасниці курсу «Як стати щасливою за 28 днів» цілий місяць не надягали брюк. Десятки дівчат з десятка різних міст і країн були єдині в цьому пориві.

А зараз? Може, нас буде кілька сотень? Або навіть тисяч?

Давайте з 1 по 31 грудня тимчасово «забанив» брюки і джинси. А раптом сподобається, і «бан» стане довічним?

Дуже вже я мрію визираючи з вікна, бачити там тільки гарних жіночних дам в сукнях - як у старовину ....

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #3 : 31 Травень 2012, 15:09:58 »
в мене також в гардеробі немає жодних штанів d104 d104 d104 d104, я просто нелюблю їх, вдягаю максимум лосіни до туніки

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #4 : 31 Травень 2012, 15:12:19 »
Блііііін, Юлька вкрала мою темку!!!!!!!!!!!!!!!!  d141 d141 d141 То ж Валяєва! Я її обожнюю!!!! Це аюрведа  d142

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +486/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #5 : 31 Травень 2012, 15:12:32 »
А я переважно ношу штани або шорти, спідниці і плаття дуже рідко, в мене дуже худі і білі ноги, тому більшість фасонів просто не підходять, та і почуваюся я в спідниці якось незручно d104 Хоча якщо одягнути красиве плаття, то зразу відчуваєш себе якось інакше, жіночніше, але це хіба десь на прогулянку, а на кожен день не уявляю як в платтях і спідницях ходити.

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #6 : 31 Травень 2012, 15:13:52 »
Цитувати
а на кожен день не уявляю як в платтях і спідницях ходити.
а я не уявляю як без них

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #7 : 31 Травень 2012, 15:15:13 »
Сімейка в них просто бомбезна вони за минулий рік побували десь в 30 ти різних країнах з двома маленькими дітками, причому старшій ще і страждає на аутізм. Читати її то просто нереальне задоволення!  d41

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #8 : 31 Травень 2012, 15:16:51 »
Цитувати
в мене дуже худі і білі ноги, тому більшість фасонів просто не підходять, та і почуваюся я в спідниці якось незручно
Для цього є максі плття, сарафани і юбки в пол - вони як раз в моді!!! І прикращають будь чку фігуру.

до того ж з дитиною літом гуляти - просто немає кращого одягу - не жарко и свободно.

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #9 : 31 Травень 2012, 15:18:21 »
Цитувати
Блііііін, Юлька вкрала мою темку!!!!!!!!!!!!!!!!

d27 d27 d27  ну і чого ти мовчала? нехотіла з нами цим ділитись?  d30

а я от купую спідниці і вішаю в шафі. а одягатись - витягнула джинси і крапка. дуже шкода, теоретично я спідниці люблю. і купую ж. але мені здається що для спідниці потрібно гарно виглядати, ну взуття красиве, зачіска ідеальна... а для зручних штанів можна як є  d30  отака моя правді життя. хоч можливо з віком все зміниться  d3 d3 d3

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #10 : 31 Травень 2012, 15:19:39 »
І я страшно люблю плаття, спідниці менше. Я їх просто обожнюю, але я не готова одягати лиш їх, штани (шорти) зараз відіграють найголовнішу роль в мому гардеробі і так буде принаймі доти, поки Святик не піде в садік :)

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #11 : 31 Травень 2012, 15:19:50 »
Цитувати
ну і чого ти мовчала? нехотіла з нами цим ділитись?  
бо треба перекладати на українську  d111

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #12 : 31 Травень 2012, 15:20:44 »
Стаття цікава але я,наприклад,не готова повністю відмовитись від штанів  z5,навіть не від штанів,а саме - джинсів.
Цитувати
Активний. Активніше рухатися на вулиці. Лазити з дитиною по горах, наприклад.
Ну от як можна по горам,та ще й з дитиною ,лазити в спідниці?
Я написала суто про себе,а загалом нічого не маю проти спідниць.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #13 : 31 Травень 2012, 15:22:12 »
але дівчат справа ще в кількості часу який ви проводити в енергетично чоловічому одязі (джінси, шорти, штани)!!! Так ми не готові повністю відмовитись від штанів!!! але вдома, де ми зараз проводимо більше всього часу, перед своїм чоловіком треба носити зручні яскраві плаття!!!!! Тому я і замовляю на СП ті недорогі сарафани - саме для дома  d41 (але якщо будуть гарні - то і на вулицю піду!!!).

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #14 : 31 Травень 2012, 15:22:43 »
в мене був період в житті, що я десь з класу 9 по 11 переважно ходила в спідницях, платтях, мала їх дуже багато більше 50 спідниць точно, це і в мороз ( з теплими колготами ), дуже доречі класно, і, взагалі, я якось колись переважно все в спідницях, особливо вагітність, а зараз - майже завжди штани d111, і все хочу собі накупляти плать подовше, бо деколи піду з дитиною гуляти в якомусь платті з молодості, а потім задумуюсь як ловити його на гірках, так, щоб пристойно виглядати :8 :8

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #15 : 31 Травень 2012, 15:23:31 »
Цитувати
у от як можна по горам,та ще й з дитиною ,лазити в спідниці?
можно навіть на веліка кататись!!! просто під спідницю одягаєшь класні яскраві лосіни чи легінси  z4 - але то не для літа.

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #16 : 31 Травень 2012, 15:24:38 »
Цитувати
бо треба перекладати на українську

в мене це зайняло 2 хв з      http://translate.google.com/               ;)

а я от щойно згадала основну причину чому не ношу спідниці - в мене тоді між ногами натирає, жах  :( d16  тому...