Голосування

Зараз у вашому щоденному гардеробі більше:

штанів, джинсів
135 (50.6%)
спідниць, суконь
68 (25.5%)
порівну
64 (24%)

Всього голосів: 266

Автор Тема: Спідницям - Так!?  (Прочитано 39511 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Спідницям - Так!?
« Reply #68 : 31 Травень 2012, 23:09:02 »
Цитувати
Дівчат в нас такий регіон що я думаю всі вірять в магію, а що це як не та сама енергетика?
та й навіть 100% дівчат помічають, що зміниш зачіску - навіть трошки - і ти вже інакше себе почуваєш. Я, коли вдягаю спідницю, стаю ніби обережніша, більш витонченіша... Ну воно мені таке незвично і непрактично, і не зовсім в моєму характерІ, але , думаю, якби я реально почала носити спідниці чи сарафанчики якісь, то воно б точно повпливало. В котрийсь би бік... спершу мабуть зла б ходила з непривички  d143

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #69 : 31 Травень 2012, 23:12:43 »
Цитувати
то воно б точно повпливало. В котрийсь би бік... спершу мабуть зла б ходила з непривички

а я б стала нарешті непонктуальна і неорганізована  d27 d27 d27

Цитувати
та й навіть 100% дівчат помічають, що зміниш зачіску - навіть трошки - і ти вже інакше себе почуваєш

так само впливає і довжина волосся - з короткою "чоловічою" зачіскою додається рішучість і сили, а з довгим волоссям - ніжність і чуттєвість
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #70 : 31 Травень 2012, 23:20:11 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
жінки стали "мужніші" бо світ став сильніший, він нас заставив вдягти штани. чи це наш вибір і наші штани зробили світ таким?.. d130  d130 d130
то хтось з модельєрів зробив революцію, запропонувавшижінкам носити брюки. але, знову ж таки, звідки воно пішло?  d130 чи це просто з цікавості коусь з жінок забаглось одягнути штани чи хтоьс над цим реально тяжко думав, визначав головний атрибут "чоловічості", прагнучи в чомусь з ними зрівнятися  d130

Цитувати
а я б стала нарешті непонктуальна і неорганізована
боже, мені б теж поменше думати і всього організовувати  :( самій так іноді хочеться бути слабшою

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +874/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #71 : 31 Травень 2012, 23:21:46 »
Мушу і я вставити 5 копійок. Я маю купу сарафанів і платтячок, але на літо. І кілька парадних. Але я в штанах тільки ходжу,бо маю комплекси, і мені треба вагоооому причину, щоб вдягнутись спідничку.Бо мені здається, що целюліт видно,і коліна закруглі,  і що всі туди дивляться, тоді я забуваю про будь-яку жіночність і тому подібне.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #72 : 31 Травень 2012, 23:23:28 »
а я пішла на аукціони шукати сарафан  :)  d142

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
« Reply #73 : 31 Травень 2012, 23:23:53 »
Цитувати
боже, мені б теж поменше думати і всього організовувати   самій так іноді хочеться бути слабшою
так вперед! d41 Тим більше, що бажання є - а там, дивись, і сподобається ;)
Так що, дівчата, в кого донечки задумайтесь над тим, щоб з малечку виховувати в них жіночність ;)

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #74 : 31 Травень 2012, 23:24:49 »
уууууууу, Іра  d27  удачі!  експеремент проведеш?

а я вчора спідницю купила - недарма видно  d27

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 31 Травень 2012, 23:26:16 »
Цитувати
боже, мені б теж поменше думати і всього організовувати   самій так іноді хочеться бути слабшою
так вперед! d41 Тим більше, що бажання є - а там, дивись, і сподобається ;)
одного бажання інколи мало  :( ну зато я це бажання почну загадувати конкретніше і правильніше  d143

уууууууу, Іра  d27  удачі!  експеремент проведеш?
однозначно, дуже хочу  z4

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #76 : 31 Травень 2012, 23:30:28 »
jet, бажання - це багато, якщо бажання сильне, то за ним послідують і конкретні дії, а як захопить - то навіть не помітиш d30
я безмежно щаслива, що пепло і погода дозволяє ходити в сукнях, спідницях ,хоча і легеньких штанів маю досить - соблазн нікуди не дівся d112...хоча, дійсно, погода не завада, то мені психологічно так, як тепло - без проблем, а от на холод штани майже завжди d112

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #77 : 31 Травень 2012, 23:31:44 »
Цитувати
Так що, дівчата, в кого донечки задумайтесь над тим, щоб з малечку виховувати в них жіночність

ось це доречі дуже влучно тут підмічено, саме в цій темі. бо я реально помічаю що моя мала набагато більше тягнеться до "дівчачих" штучок ніж я  d104  і калєчкі і бусікі і страшенна любов до спідничок...  d16  мені у неї вчитись треба!

а ще знаєте, так чесно, вона мені говорить "мама ти така гарна" коли я одягаюсь нарядно, в спідниці. а от у штанах я здається ще жодного разу від неї нечула цих слів  d143 :(  ось вам і приклад...

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 31 Травень 2012, 23:34:51 »
Юля, у нас це закладено просто, але жінки самі свою жіночність у собі вбивають, хто більш, хто менше, а хто практично всю, часто можна побачити таку собі бабу-мужика (вона гарна, доглянута, на вигляд жіночна навіть - ну а характер - мужик мужиком d112)

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #79 : 31 Травень 2012, 23:39:06 »
я розумію, так. але мені от досі у своєму віці навіть ще, будучи вже дружиною і мамою, а не тільки дочкою - мені дуже важко розібратись зі своєю жіночністю. реально, я неможу її намацати, побачити в собі. я взагалі якось дивно у цьому питанні почуваюсь. вважаю що я невмію користуватись своє жіночною стороною і сексуальністю. а от нераз чула зісторони що в мені цього багато  d104  треба щось з цим робити  d130

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #80 : 31 Травень 2012, 23:49:36 »
Юля, темка як завжди оригінальна, є над чим задуматись і зробити висновки z4 перечитала я тут дискусії, роздуми кожного і можна зробити висновок: скільки людей - стільки думок...... особисто у моєму гардеробі більше штанів, лосінчиків, а от спідниць і плать менше, проте знаю по собі, коли одягаю останні, взуття на підборах, то і відчуваю себе впевненіше, але тоді здається, що вся увага на тебе, а ще знаю які у мене худющі ноги, то задумуюсь чи люди роблять щирі компліменти в мою сторону d104

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #81 : 31 Травень 2012, 23:52:16 »
Я вчора малій плаття міряла, те що на рочок будем вдягати, то вона так позувала перед дзеркалом. d27 В штанах такого не робить :)
Я спідчнички, плаття лише коли тепло ношу, а як холодно, то завжди штани, хіба якийсь привід для спідниці є.

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
« Reply #82 : 31 Травень 2012, 23:54:31 »
Цитувати
Я вчора малій плаття міряла, те що на рочок будем вдягати, то вона так позувала перед дзеркалом.
УУУУ я так хотіла дівчинку, щоб вдівати їй спіднички і трусенята з кружавчиками, але доля не дала, тепер буду чекати на внучку  :)
[/url]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #83 : 01 Червень 2012, 01:18:46 »
Цитувати
то хтось з модельєрів зробив революцію, запропонувавшижінкам носити брюки. але, знову ж таки, звідки воно пішло?   чи це просто з цікавості коусь з жінок забаглось одягнути штани чи хтоьс над цим реально тяжко думав, визначав головний атрибут "чоловічості", прагнучи в чомусь з ними зрівнятися 
да то коли жінок за станок заводській поставили над цим питанням і задумались, бо широка спідниця за механізми ціплялась  d30

Цитувати
а я пішла на аукціони шукати сарафан 
супер!!!  d41

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #84 : 01 Червень 2012, 01:23:18 »
Цитувати
ось це доречі дуже влучно тут підмічено, саме в цій темі. бо я реально помічаю що моя мала набагато більше тягнеться до "дівчачих" штучок ніж я    і калєчкі і бусікі і страшенна любов до спідничок...    мені у неї вчитись треба!
ось це точно!!!!! Я теж про сукні вперше стала зудумуватись саме під час вагітності, а ще мені страшенно стало подобатись мережевна нижня білизна  d107 - до того я признавала тільки хлопкові прості трусикі, та гладкі ліфчики, а всю вагітність мріяла про капсети з підвязками та чулки. Але після вагітності все бажаня кудись зникло  d30 - схоже, що то не моє бажання було а саме моєї Варі  d27.
Цитувати
мені дуже важко розібратись зі своєю жіночністю. реально, я неможу її намацати, побачити в собі. я взагалі якось дивно у цьому питанні почуваюсь. вважаю що я невмію користуватись своє жіночною стороною і сексуальністю. а от нераз чула зісторони що в мені цього багато    треба щось з цим робити 
саме мої відчуття!!!!