Автор Тема: Що таке Антимода?  (Прочитано 17069 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Що таке Антимода?
« : 13 Червень 2012, 16:12:46 »
Що таке антимода?

Було б великою помилкою вважати, що мода дійсно править світом, як це люблять стверджувати всілякі глянсові журнали. Нічого подібного: паралельно всіма визнаної моді протягом декількох десятків років розвивається напрямок, який прийнято називати антимодою або антистилем. Це своєрідна форма протесту від нав'язуваних естетичних стандартів, але вона постійно балансує на межі перетворення на чергове модне поняття.

Антимода була викликана до життя молодіжними субкультурами, перші з яких почали з'являтися в шістдесяті роки минулого століття, і першопрохідцями на цьому терені, безумовно, виявилися студенти-хіпі. Деякі дослідники історії світової антимоди переконані в тому, що зачатки цієї тенденції виникли набагато раніше - ще в двадцяті роки XX століття, коли в аристократичному суспільстві з'явилися перші флаппери. Так називали людей, не боялися мислити нестандартно і всім своїм виглядом показувати, що їм глибоко наплювати на сформовані століттями соціальні традиції і стандарти.
 Неформатні концепції

Концепцію антимоди умовно можна виразити в гаслах «Ми не такі, як усі!» Або «Ми можемо собі дозволити виглядати інакше, ніж інші!». Так поступали, наприклад, панки, що зводили в епатажну ступінь гламурний стиль, або скінхеди, які взяли за основу своєї уніформи робочий крій одягу. Антимода народжується стихійно, сама по собі, її ніхто спеціально не розробляє і не прораховує гармонійність образів. І термін «життя» у антимодних речей набагато довше, ніж у тих, які прийнято вважати модними: якщо модна річ часто носиться всього один сезон, то антимодна може бути актуальною протягом декількох років.

Мода і антимода з часом перетворилися на якусь подібність різнополярних і одночасно єдиних начал - своєрідне уособлення єдності і боротьби протилежностей. Імениті кутюр'є вже давно не вважають негожим копіювати вуличні тренди і обігравати їх у своїх статусних колекціях. Антімодна філософія часто задавала тон естетичним пошукам Іва Сен-Лорана, Вів'єн Вествуд, Жан-Поля Готьє, Кензо Такада і багатьох інших метрів високої моди.

Мабуть, саме яскраве відображення антимода знайшла в субкультурі фріків - це слово перекладається з англійської як «дивна людина», іноді навіть як «інвалід» або «урод». Типові фріки - Мерилін Менсон і Гоген Солнцев. Вони одягаються химерно і навіть зухвало, і приблизно так само поводяться. Вони можуть робити собі страхітливий пірсинг, просовуючи крізь отвори в ніздрях або губах масивні аксесуари, можуть розгулювати по вулицях в одній нижній білизні або зовсім без нього, демонструючи оточуючим мудрі і багатоколірні татуювання, і так далі.
 Ключові моменти

Для того щоб уславитися «антимодником», зовсім не обов'язково продумувати якісь деталі стилю. Але деякі свої ключові моменти в антимоди все ж є. Зокрема, любителі уславитися оригіналами охоче носять замість брендової одягу майки і кепки з різних промо-акцій. Такі наряди навіть як вбрання не сприймаються, оскільки всім зрозуміло, що це всього лише реклама конкретної торгової марки. Але «антимодників» причетність до реклами хвилює найменше. Для них головне - виділитися з натовпу.

Аксесуари вони використовують за принципом «чим більше - тим краще», причому це стосується і розмірів, і до кількості одночасно. «Антимодникі» не бояться застосовувати в якості аксесуарів предмети, які ними спочатку не є. Тут можна згадати співачку Леді Гага і її зачіску з волоссям, накрученими на банки з-під пива.

З косметики та парфумерії шанувальники антимоди вибирають тільки найдешевші : їх адже мало турбує те, як лежить туш на віях або наскільки здатна зволожувати губи помада. Вони просто розмальовують особи до такої міри, що гримерам, зайнятим на зйомках «страшилок», залишається тільки заздрісно зітхати.

Перераховувати антимодні особливості можна нескінченно, тільки все ж, мабуть, не варто захоплюватися цим плином занадто серйозно. Не дарма ж ще класик писав, що «у людині все має бути прекрасним - і обличчя, і одяг, і душа, і думки».Знайома картина?

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Антимода, або як НЕправильно одягатися
« Reply #1 : 13 Червень 2012, 17:42:45 »
Цитувати
Знайома картина?
О, так. Особливо шикарні сині носки d27
А ще мене вбииває, як чоловіки вдівають спортивні штани і класичні туфлі. Ну це все - писк моди d30

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 13 Червень 2012, 17:48:38 »
Ось так????

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
Re: Антимода, або як НЕправильно одягатися
« Reply #3 : 13 Червень 2012, 17:49:20 »
О, о, особливо друга фото - в точку d27

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 13 Червень 2012, 17:50:56 »
ще круто ось так ходити: d140 d140 d140 d140 d140

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #5 : 13 Червень 2012, 17:52:35 »
Це просто шедаври!!!!!!!!!!!А туфлі до спортивних штанів-це не то шо писк,це неймовірний бренд модних тенденцій d140 d140 d140 d140
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #6 : 13 Червень 2012, 17:54:49 »
Спортивні штани і шкарпетки це точно писк моди d140, але і в жінок часто зустрічаються такі шедеври, капронові колготи до відкритих шльопанців, або штани спортивного стилю і каблуки z5

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 13 Червень 2012, 17:57:47 »
Цитувати
штани спортивного стилю і каблуки
Такого я щось не зустрічала. Напевно класнючо виглядає d30

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 13 Червень 2012, 18:00:42 »
ще один з варіантів:

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 13 Червень 2012, 18:02:20 »

Цитувати
штани спортивного стилю і каблуки

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #10 : 13 Червень 2012, 18:17:00 »
Ой дівчата, а мені так не подгобається коли молоденькі дівчатка десь з глубинок чи звідки вони d143, вдягають мега міні з рюшами, короткий топ(живіт торчить) і колготи в сітку до босоніжок на каблуку  d107 І головне йдуть такі по місту, тішаться, мужики їм свистять, а вони і не здогадуються, що виглядають, так вульгарно і дешево, як хвойди з траси d111  
Щось типу цього
 Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #11 : 13 Червень 2012, 18:25:20 »
хотіла ще один шедевр моди відшукати і неможу, недавно бачила на одному сайті - це в"єтнамки на носки d27, ну як таке в голову може прийти  d110
а з фоток на першій сторінці мені практично нічого не видно d104!

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #12 : 13 Червень 2012, 18:28:59 »
А ще ця манія на гольфи сіточки, через які видно ліфона d106

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 13 Червень 2012, 19:45:34 »
Це точно, а ще і зверху штанів по бокам та й на животі висить все добро і це все видно через той гольфик - це просто d111

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #14 : 13 Червень 2012, 20:22:34 »
А от на 2 сторінці фото дівчини в сірихлосінах і каблуках так це виявляється нормальний прикид. Я у нас в місті бачила дівчину в таких подібних сірих штанах, такій же кофті в обтяжку + шпльки на платформі + бойовий розкрас. Мій чоловік подумав, що то вона піжаму до шпильок одягла. І ще інших подібних бачила

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #15 : 13 Червень 2012, 20:53:34 »
Мене здивувало, що більшисть фото іностранного походження, бо так як в нас певно ніде не вдягаются  d27. Тут люди точно без комплексів, ніхто не думає про те, що коли маєшь спеціфічну повненьку фігуру краще не експерементувати з одягом, але може то і так треба - їй нормально, вона впевнена. Доречі хочу відмітити, що коли я переїхала, то мені дуууже не подобалось як вдягаются більшисть  (правда коли я пройшлася по магазинам то зрозуміла чому так  :(), але зараз релаьно дуже багато в місті гарно вдягнутих дівчат!!!! хоча є пару тенденцій які мені не подобаются,
1. як вже казала, що зовсім немає комплексів в народу).
2. Люди чомусь массово ходять в одникавих речах! (я навіть не знаю, але я коли в кожному магазині зустрічаю одну і ту саму річ - то ніколи її не куплю. бо то зрозуміло що всі в ній ходити будуть  d111.
3. Зовсім ну зовсім не вміють одягатись старші жінки , всі як одна носять якісь джинсові бриджи і футболки  - які підкреслюють найпапулярнішу тутешню фігуру - яблоко - великій жівіт і виражені бока, при цьому досить нормальні ноги але ці бриджи просто портять все нереально.
 4. Дуже не якісне взуття і сумки (хоча на мою думку вже тільки лінивий не знає, що сумка і взуття повинні бути якісні, ліпше вже на одязі економити, а те люди мають 5 жашливих сумок з кожзаму , то на всі ті гроші треба було б купити одну якісну  d104).
5. Чоловічи костюми гарні зустринеш не часто , просто жах! вони не подігнані по фігурі взагалі!!!!  d24

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #16 : 13 Червень 2012, 20:54:37 »
Цитувати
А от на 2 сторінці фото дівчини в сірихлосінах і каблуках так це виявляється нормальний прикид.
ти знаєшь "сочетать несочетаємоє" це модний тренд, але його можуть позволити тільки люди з ідельним смаком і  з просто ідеальнішою фігурою.