Автор Тема: Що таке Антимода?  (Прочитано 16004 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Антимода, або як НЕправильно одягатися
« Reply #17 : 13 Червень 2012, 20:57:45 »
А ще всі чоловічі костюми як правило з блискучої тканини, хоча матові дійсно стильно виглядають. Але народ купує блискучі, значить подобається. Ще старші чоловіки дуже часто вдягають сірі і хакі жилетки з кишенями, що мене теж вбиває. А старші жінки в бріджах, футболках і шльопках - це вже масова культура, як колись хіппі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #18 : 13 Червень 2012, 20:58:30 »
Минулого року ныяк не могла зрозумыти масовоъ моди на лосыни вдягнены як брюки - тобто видно весь зад  d143

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #19 : 13 Червень 2012, 21:01:39 »
Цитувати
Ще старші чоловіки дуже часто вдягають сірі і хакі жилетки з кишенями, що мене теж вбиває
а мене нереально нервуэ чоловыче взуття  d109, з костюмами чоловыки вдягать такы грубы з квадратним носом, на товстенній підошві туфлі  d24 Ну чому???? Ти що з поля на роботу їдешь? навіщо тобі так товстелезна підошва???? але ж то певно їм жінки таке купують  d104

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #20 : 13 Червень 2012, 21:05:45 »
ця тема виглядаю так ніби тут зібралися бабки на лавочці і давай обговорювати як погано тепер одягаються  d112 Як у людини немаю відчуття смаку то вона чи в дешевих шльопках с дермантиновою сумочкою чи в дорогому одязі буде виглядати погано  d112 І чому дівчатам з не ідеальною талією не можна носити коротких спідниць  d104 Чому жінки не можуть ходити в бріджах і у футболці через яку видно всі недоліки  d104 Їм усім що мішок одягти щоб подобатися іншим  d104 Як на мене то одягати варто те в чому комфортно і те що тобі подобається,а не те що подобається подружчі чи комусь іншому

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #21 : 13 Червень 2012, 21:06:21 »
Цитувати
Минулого року ныяк не могла зрозумыти масовоъ моди на лосыни вдягнены як брюки - тобто видно весь зад
і перед теж. До нас приїжджав чоловіковий брат з жінкою з Португалії, то їй дивно було з цеї моди. Казала, що в них так ходять дівчата не дуже серйозної повндінки. І мені страшно не подобається лосіни і коротка футболка d111

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Re: Антимода, або як НЕправильно одягатися
« Reply #22 : 13 Червень 2012, 21:09:16 »
А ще мені не подобається забагато "гламуру" така собі пошесть нашого часу

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #23 : 13 Червень 2012, 21:09:45 »
Цитувати
І чому дівчатам з не ідеальною талією не можна носити коротких спідниць  
Та у всьому має бути міра, а коли одягнуть лосіни чи обтягуючі джинси-бедровки, а з боків і спереду висить "тісто" z5, то це виглядає як мінімум не естетично і дуже часто взагалі складається враження, що люди дома не мають дзеркала d112

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #24 : 13 Червень 2012, 21:12:31 »
Цитувати
І чому дівчатам з не ідеальною талією не можна носити коротких спідниць   Чому жінки не можуть ходити в бріджах і у футболці через яку видно всі недоліки   Їм усім що мішок одягти щоб подобатися іншим   Як на мене то одягати варто те в чому комфортно і те що тобі подобається,а не те що подобається подружчі чи комусь іншому
Та тому що якихось лишніх 10 см спідниці можуть приховати негарну частину ніг наприклад, чи футболка іншого силуету зкриє ті три поверхи жиру на животі. За допомогою правильного одягу можна приховати недоліки своєї фігури, а не навпаки підкреслити їх. Просто треба щоб людина ті недоліки сама бачила і усвідомлювала. А стосовно ціни одягу і взуття, то тут погоджуюсь, що можна в дешевих речах гарно виглядати і просто безобразно виглядати в дорогих. Тут вже питання смаку

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #25 : 13 Червень 2012, 21:15:16 »
Цитувати
Та вони звичайно можуть,ніхто цього не забороняє..Але наприклад у мене не є ідеальна фігура,тому дуже короткі спідниці,лосіни,обтягаючі кофти для мене поки табу,бо я собі не подобаюся в цьому,не комфортно...Так як такі речі лише підкреслюють мої недоліки..Але я бачу набагато грубших дівчат в міні d107..Розумно нище писали,що це просто не естетично

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #26 : 13 Червень 2012, 21:21:35 »
Нашла прикид, який мені ну дуже не подобається

І ще d27

Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #27 : 13 Червень 2012, 21:24:37 »
Цитувати
Та чому не можуть - звичайно можуть. Але на мою думку звичайно, недоліки потрібно приховувати, і навпаки.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #28 : 13 Червень 2012, 21:32:22 »
Цитувати
Їм усім що мішок одягти щоб подобатися іншим  
ЧОГО в мішках?????????  d107 Та є купа одягу якій гарно сидіть на повненькіх дівчатах , а дорослі жінки то взагалі невже можно так швидко на собі хрест ставити??? Та як їм по 40 -50 років а вони вже смішко виглядають, бо замість того, щоб показувати свої грані ноги, показують висячи бока і живіт!

а на рахунок молодежі то більшисть вдягается без смаку тільки тому що бачить це все масово на вулицях! але ж з цим треба боротись!

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 13 Червень 2012, 21:48:31 »
Вичитала досить цікаву річ d130

Леопардовий принт

Всі чоловіки, звичайно, мисливці. Але звіриний принт на одязі - це на любителя. Чоловіки підсвідомо вважають жінок "в шкурі" неприступними.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 13 Червень 2012, 22:04:03 »
Всьо, тепер буду вся леопардова ходити, хай краще мене неприступною рахують z5 z5 z5

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #31 : 14 Червень 2012, 11:07:04 »
а ви дівчата шо всі з ідеальним смаком, шо тут так все критикуєте, мені ващє подобається неординарний одяг, який вам всім в житті ніколи не прийшо би в голову навіть на секонді купити, такі як ви завжди осуджували таких як я, і да ви мені нагадуєте старушенцій на лавочках, і да, з такими поглядам ще дуже далеко до демократії, тому що головне комфорт людини і вутрішній світ, а не одягтися фіфозно а душою пусто!!!!
ось так я думаю!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #32 : 14 Червень 2012, 11:17:15 »
Цитувати
а ви дівчата шо всі з ідеальним смаком, шо тут так все критикуєте, мені ващє подобається неординарний одяг, який вам всім в житті ніколи не прийшо би в голову навіть на секонді купити, такі як ви завжди осуджували таких як я, і да ви мені нагадуєте старушенцій на лавочках, і да, з такими поглядам ще дуже далеко до демократії, тому що головне комфорт людини і вутрішній світ, а не одягтися фіфозно а душою пусто!!!!
ось так я думаю!
ХРУСЬКА, але ми про це ы кажемо! Ныхто не говорить про те, що в нього ыдеальний смак! Ы ныхто не проти екстравагантних людей! Але ми говорим про те, що в нас є тенденція чи взагалі забити на себе болт як більшисть чоловіків і страших жінок - що теж дуже пригнічує, таке враження що після 40 життя закінчуєтся  d111. А в молодьожі є така фігня, що вони як стаду напялять на себе якусь однакову річ і одять все місто чи то в лосінах з голою попою, чи то всі поголовно хлопці в завужиних джинсах з вісячою мотньою.
Як раз цікаво коли люди одягаются орігінально! але наприклад в тебе ж чомусь розумнка орігінальність! Чогось ти вмієшь підібрати собі речі які підкреслюють твою достоїнства! я щось не бачила тебе в міні і рожевому сітчастому гольфі з червоним бюстиком.

Offline барбариска

• Свідома Мамка
  • Репутація: +142/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #33 : 14 Червень 2012, 11:21:39 »
На рахунок молоді можу підтвердити, в мене старшій дочці 14 років і теж маю таку проблему.Дочка постійно ходить в джинсах, мають бути вузенькі,щоб ледь залазили. Вже сварилась ,просила, нічого недопомогає, жарко чи холодно-постійно джинси d111 d111 d111   Все що міняє це верх,це просто капець d16