Автор Тема: Що таке Антимода?  (Прочитано 15984 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Re: Антимода, або як НЕправильно одягатися
« Reply #34 : 14 Червень 2012, 11:23:09 »
Цитувати
_ХРУСЬКА_
, не буду говорити за інших, ну от наприклад я, ну ніколи в мене в думках не було навіть, щоб засудити, чи тим більше критикувати когось за смаки, мені просто може не сподобатись одяг, але не людина d128 яка б вона не була, навпаки дуже поважаю сміливих людей, неординарних d4, головне харизма, добре звичайно красивим людям - що не одінь - все пасує, але я вже десь писала мою любиму крилату фразу: Головне не обложна, а зміст книги. Взагалі дуже б хотіла щоб у нас було так як за кордоном, людина вдівається вільно, зручно, не залежно від моди, хоч валянки з шортами і на тебе ніхто не буде на вулиці пальцями тикати, ех, якби так у нас було d3 d3
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #35 : 14 Червень 2012, 11:34:09 »
Цитувати
що в нас є тенденція чи взагалі забити на себе болт як більшисть чоловіків і страших жінок - що теж дуже пригнічує, таке враження що після 40 життя закінчуєтся
От і мене це харить d111 Як молодьож одівається однотипно, як з інкубатора, так і старші люди, якщо тобі за сорок, тобі світить тільки невзрачний, пристаркуватий стиль, а подивіться як вдівається старше покоління в Європі, вони зовсім не комлексують по-поводу не молодого тіла, і яскраве, і молодіжне, і шорти, і жінка вся біжутерії, аксесуарах, а в нас би вже шептали за спиною d108, ага, дивіться як молодиться d111
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Антимода, або як НЕправильно одягатися
« Reply #36 : 14 Червень 2012, 11:50:37 »
ХРУСЬКА, а хто тобі сказав, що тебе засуджують. Я от теж
Цитувати
щось не бачила тебе в міні і рожевому сітчастому гольфі з червоним бюстиком.
. В тебе твій оригінальний стиль і ти точно в толпі не загубишся. Доречі, знаю багатьох людей, які з секонда так одягаються, що просто заглядєньє. Просто в людей є смак
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #37 : 14 Червень 2012, 15:02:27 »
А я ніколи не засуджую манеру людини одягатися. Навпаки, це ж цікаво! Навіть якщо зовсім мені не подобається. От, наприклад, недавно бачила в поліклініці мамочку ну дуже великих розмірів, але в обтягуючих кожен сантиметр великого тіла лосінах і коротенькій курточці. Я подумала, що вона дуже смілива і видно, що дуже любить себе і своє тіло. І так вона самовиражається. Якби була як всі - на неї я б і уваги не звернула. Я звертаю увагу на неординарний одяг, яскраві кольори та аксесуари. Дивлюсь на людину, і вже маю уявлення про її характер, уподобання. Якщо одяг підібраний гарно зі смаком - клас! Захоплююся таким вмінням. Якщо все яскраве, перемішане і "кричаще" - цікаво, настрій піднімається.  Деколи і озирнутися можу! Відразу викликає тільки неохайність.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #38 : 14 Червень 2012, 15:06:05 »
Цитувати
Я подумала, що вона дуже смілива і видно, що дуже любить себе і своє тіло. І так вона самовиражається. Якби була як всі - на неї я б і уваги не звернула.
Але ж навыщо бути як усы? і навіщо вдягати таке щоб привлекати увагу до своїх недоліків? Я наприклад не дуже люблю привертати увагу одягом, тому вдягаюсь якось більш стримано, навіть скучно. Але якщо ти маєшь великі форми, то чому не можна вдягнутсь в щось яскраво насичене, акцентувати великі груді та талію, а не товсту попу обтягнуту лосінами  d104. Ні я  проти такого. Для мене це просто відсутність культури.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 14 Червень 2012, 15:13:36 »
Цитувати
А я ніколи не засуджую манеру людини одягатися.
Та в цій темі очевидно ніхто не засуджує нікого за манеру одягатися.

Цитувати
Я наприклад не дуже люблю привертати увагу одягом, тому вдягаюсь якось більш стримано, навіть скучно.
Я теж в основному досить сіренько одягаюся з тієї ж причини - не хочу привертати увагу. Але деколи буває, що хочеться якось красивіше вдягтися, от тоді підбраю одяг, аксесуари. А взагалі, головне щоб одягбув чистий і людина сама по собі акуратна.

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #40 : 14 Червень 2012, 15:13:47 »
Я наприклад не дуже люблю привертати увагу одягом, тому вдягаюсь якось більш стримано, навіть скучно.
І я така. Тому і звертаю увагу на не таких, як я. Я б не наважилась.
Я думаю, що людина бачить себе у дзеркалі і цілком розуміє свої недоліки. І якщо має сміливість ТАК одягатися - молодець.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #41 : 14 Червень 2012, 15:16:56 »
люди, ну це вже ви переборщуєте, імхо... Шорти з валянками чи оті обтягнута сала (особливо останнє) - тут ніякої неординарності, це просто негарно, це верх несмаку і це, імхо, показує, що просто клініка, бо як таке вдягти, то це просто не знаю, що в голові має бути!!!! ну хай людина підкреслює свої достоїнства, але коли жінка-танк натягує на себе малесенькі шортики та маєчку - це просто  d106 d106  d106 я вже сто разів помічала, що нехай людина повна, але хай носить речі свого розміру та фасону - і було кілька разів, коли я реально проводжала поглядом пухленьких дівчаток, ну бо вони просто виглядали як цукерочки, ням-ням  d100 в мене на районі теж така мадама ходить, сама, мабуть, 156 розмір носить, а я як влітку обтягне ту сраку та цицьки, то блін просто блювати хочеться  d110

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #42 : 14 Червень 2012, 15:25:59 »
А мены не подобаэться коли дівчата ходять на таких каблуках, що ніби зараз ноги собі поламають...та ще й йдуть як на костилях, ноги навіть в колінах не роспрямляють...ну навіщо таке обувати, ну не зручно ж

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline барбариска

• Свідома Мамка
  • Репутація: +142/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #43 : 14 Червень 2012, 15:28:53 »
класно сказано
 "сама, мабуть, 156 розмір носить, а я як влітку обтягне ту сраку та цицьки, то блін просто блювати хочеться "
 d27 d27 d27 d27 d27 d27 d27
але таке нажаль буває d104

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #44 : 14 Червень 2012, 15:45:11 »
Ну от не можу ту картинку знайти вконтактах... короче описую- це на тему інкубатора...
чорно-білий силует дівчини в довгій спідниці, на голові гулька і велика квітка! І надпис- СКОРО У КОЖНОМУ МІСТІ КРАЇНИ))))
Ну я так  реготала...дійсно цих дівчат у довгих спідницях і чічками у волоссі...просто море... а ше як йде компашка і три з них як близнюки... я розумію шо красиво...але це не стиль, а "подражание"...
Погоджуюсь з Вікою на рахунок тих МЕГА сантиметрових каблуків- нафіга ти їх пялиш, коли йдеш як цапля???

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #45 : 14 Червень 2012, 15:48:43 »
або оце з скінні-джинсами. І в кого гарні ноги і в кого дві кувалди - ВСІ їх носять. Зрештою, в магазинах лиш це переважно і продається, але ж можна знайти інше, при бажанні. Є і інтернет, а там все, що схочеш, а ті підлітки всі у тих джинсах і в майках різного лиш кольору з майже однаковими зачісками, сумками...

ну і , це вже моє особисте, мені страшно не подобаються оці новомодні літні чоботи, всі у дірках  d141

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 14 Червень 2012, 15:53:04 »
То я постійно в скінні джинсах лиш майки міняю  :8 Але вже деколи спідниці стала вдягати

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #47 : 14 Червень 2012, 15:56:04 »
Алла, по-перше- ти активна мама, гониш за дитиною...по-друге- як вони рівні- то нормально....

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #48 : 14 Червень 2012, 16:01:32 »
класна темку.

Я теж терпіти неможу, коли грубі тьтки обтягують свої сала, феее....ну ж можна вдягтися ж гарно.

Не подобається коли дівчата, дурним, вульгарним одягом привертають увагу

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #49 : 14 Червень 2012, 16:05:49 »
Я ще не можу дивитися, коли всі підряд одягають ту висячу матню d106 Я розумію якщо такі штани одягне струнка фігурова дівчина, тоді воно виглядає гарно, але коли ноги грубезні, з боків сало висить і ще й та матня, таке враження, що в штани наробили.

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +874/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #50 : 14 Червень 2012, 16:07:44 »
О, скільки оригіналів дає нам центр міста у вихідні. Звичайно, далеко не всі без смаку одягаються.Сама деколи можу задивитись на жіночку акуратну в діловому стилі, чи в якомусь дуже цікавому платті. Але...Є оце АЛЕ, особливо , це стосується підлітків. У них там з смаком дуже туго. Всі як один хвости догори, куртки вище нирок, якійсь балєтки , а на тілі щось одне поверх другого,  і мракииии. Так само хлопці моднячки.Аж смішно, ні пресу , ні плечей, а все тіло обтягнуте, так ніби поприлипало до нього. Бо відсутня у нас культура одягатись така як наприклад у Франції, Італії.А ще якійсь відлуння совєтів, що має бути таке як у всіх. А ще оце , наприклад, вечірня сукня з паєтками і рюшами, а дівка з пивом на лавці, мені це якось так. Тему можна розвивати і розвивати.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]