Автор Тема: Нічні засинання. Сон карапузів. Неспокійний сон малюка  (Прочитано 25768 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +163/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Моя теж останнім часом просиналася в ночі з таким плачем, що немогли ніяк заспокоїти, і так по декілька разів на ніч. Лікар сказала, що в організмі може не вистачати магнію і я почала дпавати таблетки Дормікінд. І чудо, вже наступну ніч ми спали спокійно d41 Таблетки ці гомеопатичні, ніякої шкоди ніби не має бути. Подивлюся, що буде як закінчемло пити :)

Offline Ollya

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
  • я мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
і в нас таке буває... правда не кожну ніч...
сама не розумію, що з ним діється, і зубки всі в нас вилізли вже.
в таких випадках беру його на руки і стараюсь винести в іншу км. чи коридор, вмиваю свячено водичкою...
може сниться щось їм... може забагато емоцій, нового за день... не знаю...

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
Ой!!! Не кажіть про це нікому  . Моя дочка від 2,5 місяців спала всю ніч. Я не знала що таке недосипання. І всі про це хвалилася до 6 місяців, а потім як щось сталося, так і до сьогодні по перше не можу вкласти спати швидше 1-ї год, і щогодини прокидається із плачем, таким, що заспокоїти іноді тяжко. Ось так !

Моя найстарша дочка від народження спала практично всю ніч. І так тривало до пів року, коли почали лізти зуби. Але десь певне після 9 міс. вона знову прийшла до свого режиму - цілу нічку спати. Хоч  і під час тих трьох місяців, що лізли зубки, я не можу сказати, що вона була аж надто прикра - просто вночі вставала посати груди 1-2 рази, але інколи було що й 4 рази.

Offline Лакріма

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: МАмине сонечко
  • Ваше справжнє ім’я: Ксана
А я думала що то зі сном лише в нас...Порадили мені чаї заспокійливі давати. Хтось пробував?Бо не сказали які масе. Але теж думаю що через зубки..Поки вони вилізуть то батьки посивіють..

Offline Леся***

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 3 місяця
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
в мене теж дитина деколи просинається і починає плакати,я її притуляю досебе і вона знову спить,але я ще попробую хвойні ванни,дякую вам за поради.

Offline Леся***

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 3 місяця
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
моя Діанка лягає дуже пізно в 11 год.а бувало і в 2 год. ночі але спить до обіду 12 год,незнаю як її привчати лягати хочаб в 9 год.

Offline Olesya 1

• Свідома Мамка
  • Репутація: +41/-0
  • Тaк хочeтся побыть хрупкой и бeззaщитной жeнщиной!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: -
:) А внас все гірше зі сном, колиб не лягла 8,9,10 год. спить до години, а потім яке встає , то така жвава , що я не можу її вкласти до 1 ночі. В мене починають здавати нерви... Я так мріяла за декрет хоч трохи виспатися...  d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Цитувати
Я так мріяла за декрет хоч трохи виспатися...   
d107, та ну, такого не буває, це міф d27, я от про "просто поспати 3 години підряд" мрію, мій чудік цілий тиждень дає мені жару, від понеділка дуже погано вночі спить, реально цілу ніч його гойдаю, я вже неврастенічним психом скоро стану d55

Offline Olesya 1

• Свідома Мамка
    • Награды
А мені мама все каже: "бач , як треба з дитиною намучитися" , а потім ще й слухати :"мам Ви нічого не розумієте"

Offline Olesya 1

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
таблетки Дормікінд.
А на скільки часу вони розраховані?

Offline божена

• Активна Мамка
  • Репутація: +63/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: марта
  • Ваше справжнє ім’я: божена
Наша мала так спить від народження. Спочатку думали. що то коліки, потім зуби. Пішли до невропатолога- сказав мине через рік. Тепер нам 2.3р та не дуже щось змінилося. Коли спить зі мною то спокійніше,  коли сама - часто прокидається і плаче так, що не заспокоїш. Злили на віск- сказали, що все нормально. Знову пішли до невропатолога приписала таб Гліцисед і проконсультуватись у ендокринолога, гастроентеролога, провірити кал на я/г і виміряти очне дно. Не провірили очне дно- бо їхати в поліклініку треба тільки в окулярах від сонця. а вона їх скидала.  Невропатолог сказала, що дитина емоційна і має до 5років перерости. Чекаєм....

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
таблетки Дормікінд.
 А на скільки часу вони розраховані?
курс два тижні по 4 табл в день, але я давала трохи більше тижня і по 2-3 табл. це гомеопатичний препарат. Лікарка казала, якщо через 2 тижня буде так само погано спати, то зробити перерив, а потім цілий місяць пити. Але нам, Слава Богу, поміг і за тиждень :)

Offline Olesya 1

• Свідома Мамка
    • Награды
То вже напишіть про результат, бо я вже чай заспокійливий купила, але результату немає, підказують на віск злити десь, може дитина страхи якісь має.

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
То вже напишіть про результат, бо я вже чай заспокійливий купила, але результату немає, підказують на віск злити десь, може дитина страхи якісь має.
Спробуйте дормікінд, нам допоміг, дитина спить спокійно. Я правда думала, що і в день стане трохи спокійніша і засинати стане краще, але змінився тільки сон z2

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Леся***, ти свою Діанку просто швидше буди зранку. І вона швидше захоче спатки лягти. У нас теж таке було. То так не хочеться дитину будити, але день-два, і все налагодиться. це я по собі суджу, бо моя дитина спить певну кількість годин (практично завжди одинакову), і через певну кількість часу. А те, що вона засинає пізно- винна тільки я. Бо десь засидимось, потім зранку не хочеться будити, і знову той графік зміщується

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
Леся***, ти свою Діанку просто швидше буди зранку. І вона швидше захоче спатки лягти.
Не обов"язково d128 Мою Настю якщо зранку підняти, то вона потім капризує і засинає ще пізніше, ніж завжди, а може і взагалі майже до ранку не заснути від перевтоми. А якщо вона виспиться доки хоче до 10-11 год., то потім набагато легше її вкласти спати, хоч звичайно пізно, але нічого з цим не зробиш, вона сова і так було від народження.

Offline Iriska777

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис 5років 10 місяців Ромчик 4 роки 11 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
І в мене деколи пів 3 ночі можуть заснути..деколи 19,00 і вже до ранку не встають..навіть якщо встануть у 7 ранку то все одно пізно засинають...але вже якось звикла...а ще замітила що якщо виходить одночасно їх 2 -ох вкласти на обід, разом..то швидше засинають.