Автор Тема: Нічні засинання. Сон карапузів. Неспокійний сон малюка  (Прочитано 25767 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
Це однозначно від "негуляння".Я сужу по своему хлопчиську, він у мене такий бутус, а коли не гуляємо, то просто  d111"вішалка" вдома.Вдень ще як не як вкладеться, а вечері сил моїх не вистачає.І зовсім протилежна ситуація, коли гарна погода і ми гуляємо!!! Чекаю літо!!! Коли вже буде тепло?!

Offline tanuxaАвтор темы

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
От не подавала пити малому вночі повередував і вже невстає. десь в 7-ій може встати, а деколи і тоді нє,
Але в нього нова фішка , зранку встає і йде до нас з малою досипати d104

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Дівчата, це так класно, коли біля тебе лежить маленька кнопочка і сопить тобі в лице, рученятками обнімає і каже "Любить-любить-любить, спи мама, отяк, акиєм (накриєм) маму"  Це найпрекрасніший момент в житті. Я хоч і сварю її що вночі перелазить, теж почала зранку, а тепер вже і в 3 ночі перелазить, але деколи вже здаюсь, бо дуже люблю її вночі обняти, цей запах дитинки - це щось!

Так не хочеться, щоб все це закінчилось, а лишилось зовсім трошки і я просто намагаюсь насолоджуватись кожною секундою цих нічних засинань d4 :8

Offline tanuxaАвтор темы

• Віддана Мамка
    • Награды
Я його обідом вже самого ложу, положу на ліжечко, там поцілую, пару хвилин поговорю, кажу все пака я йду то і то зроблю, а ти поспиш і прийдеш до алінки, зачиняю двері і він спить, а коли засинаю, все приходжу подивитися щоб накрити, а тут на днях заходжу, а він на підлозі собі постилив.І це ще нічо, він раз під ковром  спав голий d107

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Та вона якраз зранку встала в 9-00,походила по ліжечку,ми ще з чоловіком здивувались чого так швидко d130,посадили на горшок, дивимся ,а дитина заснула і це все за мить секунди!  :) Вона була така мила в цей момент!!!  :*Головне,що так би вдень засинала чи вечором,а то для того,щоб заснула,треба максимум зусиль докласти!!

Offline Westa

• Активна Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
встала в 9-00,походила по ліжечку,ми ще з чоловіком здивувались чого так швидко
Рано , в 9 годині ??, Боже як вам везе , моя якщо встане 8.30 , то це таке щастя

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Моя доця уже місяць спить в окремій кімнаті, але не засне поки я коло неї не ляжу і не присплю її. В обід уже кілька днів засинає без мене, а вночі ну ніяк не хоче. Пробувала з татком вкласти - не получається, постійно кличе маму. Скоро братик має появитись і я незможу постійно її вкладати (напевно), не знаю як привчити її засинати саменькій.......... Хоча, якщо чесно, мені страшенно приємно коло неї лежати, вона так класно мене тоді обіймає, цьомає, щось розказує і розказує.............. І так приємно, коли вона міцно-міцно обнімає за шию і каже "я тебе не пусцю"..........
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxaАвтор темы

• Віддана Мамка
    • Награды
Хай чоловік вкладає вечером, в мене малий так навчився спати з Володею, що менгі не позволяє даже його вкладати

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Та не хоче з чоловіком!!!! З татком вони тільки граються і дуріють, а коли їй надоїдає, починає просити мамку. Недавно на всю квартиру закричала, коли татко її пробував вкладати,  "мамо, ти мене не чуєш???" Я так розсміялась, що не могла не піти до неї.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxaАвтор темы

• Віддана Мамка
    • Награды
Та це классссно,мій теж все просить як не хоче спати мене, яприйду трохи поговорим, порозказуєм казочки, і все він мене гонить, каже мамо йди, тут тато,хочу з татком патки
А мені в глибині душі так обідно d35,я його бавлю, лічу ,ціцю йому,а він мамо геть

Offline niiio

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Дмитрий
Нашому старшому 2,5 роки. З 1,5 почали переходити на 22.00. Засипає тільки з рукою дружини або зі мною. В день засипає сам.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
А ваш малюк в день сам засинає в кімнаті чи поки що в присутності когось?

Offline niiio

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Дмитрий
може і сам, ну а так преважно дружина вкладає ще меншого в одній і тій же кімнаті.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Молодці, ми теж засинаєм самі але треба щоб хтось був в кімнаті, бо вилазим з ліжка і дурачимось  d83

Offline tanuxaАвтор темы

• Віддана Мамка
    • Награды
Ми в день засинаєм вже давно самі d142
А вночі лиш з чоловіком , мене виганяє, представляєте, дожилася. d16
А пробували, щоб сам цілу ніч спав, то він встає і кличе "татку", а якщо чоловік спить з ним, то він і не встає, лиш деколи може разочок встати,щоб попити

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Наша доця засинає на дивані біля тата, поки той дивиться телевізор чи щось читає, десь біля 22.00 і тихенько тоді переносимо в ліжечко. На нашому ліжку теж засинає успішно, а в своєму сама не хоче, правда зараз вже потрохи сама інколи проситься в ліжечку посидіти, полежати... працюємо над цим. ;) А в обід часто після їди поки я мию посуду, то любить заснути біля мене в кріслі для годування.

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
от, що знаить - дитина використовує свій весь денний запас енергії z4 z4 z4 z4.Мій би до такого не додумався, буде нити, поки не ляже в ліжечко і я не виключу світло.