Автор Тема: Нічні засинання. Сон карапузів. Неспокійний сон малюка  (Прочитано 25858 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline yljasik

• Активна Мамка
  • Репутація: +105/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дівчинка Ксенія рік і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Моя донечка десь до семи місяців заколисувалась на руках, а потім мені стало важко і я поступово почала відучувати, клала з собою на ліжко, і так по цей час засинає  d25
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
 d111 d111 d111 d111 а ми вже довгий час засинаємо біля 2 ночі ,а то і пізніше!!!!  d35 і за цілий день інтервал між спанням розтягую,нічого непомагає.....засне чемно в 22 поспить годинку і просинається ,а дальше грається ....я вже,як сонна муха хожу!!!!!  d16 d16 d16 недавно ніби всьо нормалізувалось засинала  до 22 і просиналась ранком біля 8... але ми вночі мусимо 4-5 раз цицю поїсти але не включаючи слітло(поїсть і далі засинає)...  а тепер знову та сама картина...незнаю,шоробити!  d16

Offline lidusik2007

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роман
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
до року синочок не міг спати без циці, що години вставав, а коли відлучила то відразу все стало набагато простіше, спить усю ніч, хоча режим засинання ввечері збився, було раніше о 21,00, а тепер о 23,00,  тож сам собі регулює час засинання.

Offline lidusik2007

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роман
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
деколи нервів не вистачає , тоді на допомогу приходить чоловік і допомагає вкладати спатки

Offline Kamila

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Ще жодної ночі не було,щоб спали спокійно.Питаю-щось болить-ні. А наші нічні істерики-це прость жах!Дитина з закритими очима страшенно кричить,вигинається дугою,я годинами ношу.
Внас також таке було вигинався дугою і кричав з народження спочатку думали що болить животик а після шести місяців продовжувалося так само ми пішли до невропатолога приписав нам хвойні ванни ми дуже довго їх приймали і пили ноофен результат був одразу.   

Offline Інночка

• Своя Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра і Кароліна
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
в мене теж мала плакала сильно в ночі то я її будила,включала сильно світло і говорила вона так заспокоювалась таке враження що їй снилось щось,,і їздили в Гошів щоб молитву прочитали то помогло,,а тепер як вона погано спить я палю свічку маю таку коли святили чашу в церкві,або можна стрітенську

Offline Alina2609

• Активна Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав 7.04.11, Єва 19.07.14
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
Мій малий до 10- ї вже спить. Правда спить він з нами. Ми лягаєм кладем його,все виключаєм,він засинає,тоді вже чоловік дивиться телевізор,а я сідаю за компютер :)

Offline wonder

• Свідома Мамка
  • Репутація: +97/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
ми хоч ще і недуже великі, але уже теж різні засинання практикували! Як найменші були, то люлялись і засинали біля циці. На дворі взагалі безподобно дитина спала, гуляли ми довго, то могла весь час спати, так що знайомі, яких зустрічали надворі не сплячою мою дитину до місяців 7 певно не бачили d112 казали що все спить, хоч то далеко не так було))
а був солодкий період - десь зо 2 тижні - коли ввечері після купання я лягіла клала доню собі на живіт животиком, легенько гладила по спинці і моя дитина засинала за 3 хв!!!! - це була просто насолода!!!! досі не можу вичислити, що ж такого особливого було в той час і чому вона так гарно засинала d104 d27

а зараз то ми так влягаємось: купаємось, переодягаємось, йдемо в спальню де виключене світло і світиться лиш наш місяченько(чіковська іграшка з музикою яка в нас на люстрі зачеплена, як і положено місяцеві))) і я її кладу на ліжко. А далі вона хвилин 10-20 товчеться по ліжку  Смішно, хоч деколи я вже просто виснажена і дуже хочу щоб вона по швидше заснула, але бачу що енергії ще море то пускаю гасати  намагаюсь вкласти на її місце на ліжку - не хоче - одразу драла! а так вона в мене товчеться, я тим часом деколи віршики потихеньку розказую, деколи співаю, і нарешті моя дитина гепає на ліжко (може по середині, по діагоналі, впоперек, внизу..), моститься, ще трошки товче ручками і ніжками, все менше і менше, а тоді засинає!    радості моїй нема меж тоді! і аж коли вспиться пару хвилин тоді переставляю її на її місце! отакі в нас пригоди з всинанням! а як буде далі побачимо))))

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
моя мала десь до 6міс спала ідеально з вечора заснала від грудьми десь в 22:30-23:30 я її перекладала в ліжечко  і спала аж до ранку до 9-10год, а потім ніби хтось дитину підмінив d16 під бутилочку сама не хотіла засинати, треба було колисати і в ліжечку не спала спала з нами, як переложував її то такі верески були що ужас, а тепер вже колисатись не хоче, але хоче щоб їй співати d27 то вона так під бутилочку і мій спів засинає і буває як не будиться то спить цілу ніч в ліжечку, а як збудиться поїсти то вже і не засне буде крутитись, хникати доки її не візьму до нас d104

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
в мене малий ніколи нормально не спав - з народження до декількох місяців вставав строго по годиннику - кожні 2 години - я це точно знаю, бо в мене стояв годинник, що світиться, то по малому мож було годину звіряти)))
потім почав по разу за ніч просинатись і потім аж в 5 ранку, потім знов засинав - ясно що засинав не сам - ціцька в зуби і ношу по кімнаті
варіант - мама сидить або лежить - не проходить - мама має бути енергійною і накачаною - малий за цим слідкував
потім як відлучила в майже 2 роки, то він не просинався пити водичку, а просто цілу ніч чухав мені плече - такі мені там ранки поробив, лиш недавно зажили повністю

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
Цитувати
такі мені там ранки поробив, лиш недавно зажили повністю
d140
в мене мала теж досить часто в таку жару будиться пити
а засинає тепер в 23:30 і спить рівно до 10ранку по ній теж можна годинник звіряти, для мене краще би було якщо б засинала скорше я пробула їй трошки змінити графік, але вона скорше ніж того потребує її огранізм ніколи не засне

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
мій малий ніколи не заколисувався раніше, ніж він хоче - він звичайно балдів, що качаю, очки закатував, а лиш зупинюсь - оп, очі круглі - чого зупинилась, скачи далі))))

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
В мене малий до 2,8 прокидався мінімум 1 раз за ніч попити, могло бути і 2-3 рази за ніч. А в 2,8 ніби щось переключили  d104 почав спати всю ніч непрокидаючись.

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
У мене Дашка лягає тоді коли її притисне, але не пізніше 22.30. Вона на обід не спить і в залежності від своєї активності може лягти і в 7-8 вечора і встати в 8-9 годині ранку. А Сашка засинає між 9-10 годиною.

Offline Наталя***

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Женічка 17.06.2011
У нас о 21.00 відбій і спить до 7-8 ранку, але в цю спеку став просинатися попити.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Мій синуля відколи лишив груди (рік тому) то засинає без проблем. Інколи хоче, щоб лягти коло нього, погладити голівку. Засинає ввечері по різному і в 9.30, і в 12 год. ночі може. d112

Offline Танюшка 1986

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володька 8 років, Софія 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Моя доця, засинає в 22,30 зімною бо хоче аби їй гладити ножки.