Автор Тема: Дитяча мода. Як одягати дитину? поради та думки  (Прочитано 21449 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Дівчата, давайте поговоримо  :)  

Щось у мене останні дні голова обертом - купляю речі на осінь для доні і розумію що це складно і стає все складніше...  поодинці все гарне , а от разом щось не те. ви заморочуєтесь над цим чи ні?  

Чи звертаєте ви увагу на дитячу моду? чи обираєте те що подобається вам чи те що подобається дитині?

Ну і про практичність з красою хотілось би поговорити. раніше у нас був одяг для гуляння, який не дуже берегли і одяг на вихід в люди. а тепер треба це поєднювати, бо після садка ще часто їдемо по справах в центр.

Різний вік - різні проблеми, вже через три роки я буду думати про шкільну моду, а комусь це актуально вже. мамам підлітків взагалі напевно неймовірно важко з вибором одягу. тому мамусі, діліться порадами, будемо разом одягати наших красунь та красенів  d78

Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

• Новенька
  • *
    • Награды

Одяг для дітей завжди був різноманітним, а сьогодні в цьому аспекті він лідирує в легкій промисловості. Мода впливає на дитячий одяг не менше, ніж на дорослий. Модельєрами усього світу створюються модні моделі одягу для дітей. Голова йде обертом від різних марок дитячого одягу на ринках і в магазинах. Головне не забувати, що незалежно від місця придбання речей для дитини якість їх повинна бути найвищою.

Коли мова заходить про вибір одягу для дітей, у першу чергу необхідно визначитися, для якого віку ви підбираєте гардероб, адже вимоги до одягу для немовлят і до вбрань маленьких трирічних модників і модниць зовсім різні

Одяг для грудничків

Будь-яка майбутня мама, напередодні народження маляти, починає придивлятися до одягу для немовлят і поступово купувати необхідні речі, одержуючи при цьому несказанне задоволення. Розуміючи це, виробниками дитячого одягу в роздрібному продажі пропонується величезні асортименти такого роду товару. Вам потрібно запам'ятати головне - пріоритети у виборі одягу для немовляти повинні бути спрямовані в першу чергу на зручність і якість, адже до року маля ще не усвідомлює, гарна на ньому кофточка або немає.

У перший місяць після народження доцільно буде купити кілька повзунків і распашонок, а найкращим у цьому випадку варіантом для вас може стати Дитяча одяг оптом, адже стирати прийде щодня, і краще, щоб під рукою завжди був змінний одяг для вашого маляти. Обов'язково зверніть увагу, щоб шви на одязі розташовувалися або зовні, або були м'якими й непомітними. У міру росту дитини, ви завжди зможете докупити нові кофточки й штанці необхідних розмірів, тому не варто скуповувати всі асортименти різних розмірів

Прищеплюємо смак

Коли маляті виконується рік, дитина стає найбільш рухливим, і, крім того, саме тоді й починає формуватися смак. Щоб вибрати найбільш удалий варіант одягу, намагайтеся дотримуватися наступних критеріїв:

- одяг не повинна сковувати, адже тісний одяг буде шкодити розвитку рухових функцій;

- зверніть увагу на те, щоб застібки, крім простоти обігу, не дряпали й не травмували ніжну шкіру дитини;

- всі речі з гардероба вашого непосиди прийде часто стирати, тому матеріал варто вибирати якісний, щоб він не деформувався в результаті прання;

- у даний період часу дитина привчається до самообслуговування, тому стежите за тим, щоб речі знімалися й одягалися легко, інакше маляті буде просто лінь пробувати переодягатися самостійно, що надалі принесе вам додаткові складності в вихованні.

А от трусиків краще відразу придбати більше, адже приучення дитини до горщика процес не швидкий, саме тому нижньої білизни може знадобитися 6-8 пару в день

У цілому, при виборі такого дитячого одягу, намагайтеся в останню чергу обертати на модний крій і тенденції стилю, а в першу - на якість, адже саме головне, це здоров'я вашого маляти!

Ручкина Ирина

Як вибрати дитячий одяг.

Від достатку і розмаїтості дитячого одягу, представленої на прилавках сучасних магазинів, мимоволі розбігаються очі. Природно, у молодих батьків, відразу виникає питання, як з такої кількості речей вибрати одяг для обожнюваного чада, щоб вона не тільки порадувала дитини своїми кольорами і малюнками, а й була зручною і практичною в шкарпетці.

Інструкція

1

На початку подумайте, для яких цілей купується дитяча річ і доречний Чи буде сподобався наряд в тій чи іншій обстановці. Погодьтеся, дитина буде смішно виглядати на повсякденному прогулянці в наряді, схожому на піжаму або карнавальний костюм. Деякі наряди повинні відповідати умовам і вимогам дитячих освітніх закладів. Не купуйте річ просто так, без причини, побачивши яскраве вбрання. Не забувайте, для якого випадку купується одяг.

2

Побачивши потрібну річ, оцініть якість товару. Річ має бути приємною на дотик, виглядати симетрично, обробка повинна виглядати добротно. Кишені, капюшони, блискавки, гудзики повинні служити не тільки елементами дизайну, але й одночасно виконувати свою функцію і призначення: легко застібатися, закривати шию від вітру, захищати від дощу і т.д. Неякісний дитячий трикотаж відразу витягнеться в колінах і ліктях і перекосить після першого прання, як би він красиво ні виглядав на манекені. Неякісно нанесені наклейки швидко облізуть, залишивши на футболці помітний слід, і нещодавно куплена річ буде виглядати полинялих і старої. Обов'язково огляньте виворітну сторону виробу, яка повинна мати правильні, рівні шви, акуратно оброблені по всій довжині. Якщо є підкладка, то вона повинна бути виконана з відповідних матеріалів і правильно вшита в основу.

3

Оцінивши якість зовнішнього вигляду і вивороту, зверніть увагу на тканину, з якого зшито виріб. Намагайтеся купувати дитячі речі, які виготовлені з натуральних або змішаних матеріалів. Придбана для дитини одяг з бавовни, льону, вовни або шовку і просочена природними барвниками, вважається гігієнічної і не електризується. Вибирайте річ з тканини, що радять сезону року - водовідштовхувальну або повітронепроникну, холодну або теплу.

4

Переконавшись в якості товару, приміряйте одяг на дитину і подивіться, чи підійде вона йому за розміром. Верхня дитячий одяг повинна бути вільною, щоб легко вдягатися на інші речі і не сковувати дитину в русі. Натільна білизна вибирайте таким, щоб воно не було дуже тісним або занадто широким. Подивіться на довжину рукавів і штанин. Вони не повинні бути занадто довгими або короткими. Дитина буде постійно відволікатися від занять, поправляючи вилазила манжети, натягуючи донизу коротку сорочку, або падати, спотикатися об штанини.

5

Не женіться за брендовими дорогими речами, адже діти швидко виростають з одягу. Завжди можна підібрати недорогу дитячий одяг, в якій дитина буде відчувати себе комфортно і невимушено, і яку буде одягати вранці із задоволенням.

Корисні поради

Ходіння по магазинах - стомлююче заняття для дітей. Зніміть мірки з дитини, запишіть їх і самі пройдіться по магазинах у пошуку необхідного одягу. Доглянувши потрібну річ, оцініть її та попередньо прикиньте розмір, а потім сміливо ведіть дитину для примірки та покупки одягу.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Я модою не заморочуюсь. Стараюся, правда, купувати речі стильні і яскраві. Не люблю, коли дітки постійно в темно-синьому чи коричневому одязі. А ще дуже не люблю всякі аплікації на джинсах і на кофтах. Деколи можу неахтєцки одягти малого, бо якось настрою нема сильно думати про моду

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

• Новенька
  • *
    • Награды
Модний одяг для малюків

Самих маленьких модників одягаємо, насамперед, тепло, захищаємо від протягів - звідси велика кількість капюшонів, та інших деталей в одязі, покликаних захистити крихітне створіння від несприятливого впливу зовнішнього середовища.
На фото: модний дитячий одяг для малюків Dolce & Gabbana
 Джинсові модні дитячі речі зручні в носінні і виглядають дуже стильно. Але при покупці вибирайте м'який джинс, щоб малюкові в ньому було зручно.
 Клітка чудово доповнює джинсовий look:
 Яскравий дитячий одяг не тільки красивий, але й допомагає краще розвиватися малюку: хлопчикам сподобаються принти з машинками і тваринами, дівчатка незрівнянно будуть виглядати в яскравих кольорах:
 Як завжди, перевага віддається м'яким, натуральним тканинам, зручність поводження з якими комфортно як для малюка, так і для його мами.
 В холоди самих маленьких одягаємо як капусту, використовуючи принцип багатошаровості, - в приміщенні або машині завжди можна зняти верхню куртку і розщипнути кофту, щоб малюк не пітнів і відчував себе комфортно.
 Нехай ваш малюк буде найкрасивішим і з дитинства вчиться стильно одягатися!

• Новенька
  • *
    • Награды
Мамам школярок

Всім привіт! Питають часто, тому вирішила написати, яких принципів в підборі одягу для школи дотримуюся я.
 1. Вибирайте одяг тільки з натуральних тканин, тому дитина перебуває в ній кілька годин поспіль, і шкіра повинна дихати, а не потіти.
 2. Коли ви йдете за шкільною формою, не заважає взяти дитину з собою, що б він по-перше - поміряв її, а по-друге, щоб вона йому подобалася. Я вважаю, що думка дитини треба враховувати обов'язково, тому якщо він відчуває, що виглядає добре, це додає впевненості.
 3. Необхідно мати кілька комплектів, речі з яких можна комбінувати між собою. У дитячому гардеробі повинні бути базові речі. Сюди відносимо:
 • спідницю (бажано кілька і різних кольорів),
 • брюки (можна сарафан або плаття),
 • сорочку (бажано кілька, для того, щоб кожен день носити щось свіже як в прямому, так і в переносному значенні).
 Взагалі, я вважаю, що переодягати дитину необхідно кожен день, хоча б верхня часто костюма повинна чергуватися. До речі, знаю, що на мене в цьому відношенні вплинуло. Це була розповідь моєї бабусі, яка говорила мені про те, що після війни у ​​неї була тільки 1 спідниця, а вона була великою модницею і тому кожен день то загладжують складки, то разутюжівала їх, а потім заутюжівала тільки в центрі і т.д. , щоб думати в тому числі і самою, що спідниць у неї безліч. Я це до того, що людині потрібно різноманітність і якщо немає можливості купити 5 комплектів шкільної форми, то хоча б верх треба міняти. Ідеальна річ - водолазка, яких треба мати всіх допустимих кольорів. У цьому році мені подобаються спідниці з пристібаються широкими бретелями, до речі, в мого дорослого колекції (у другій лінії) буде щось подібне для дорослих дівчаток. Дуже хороша річ для школи - це болеро або жилетка, підходить як до спідниці, так і до штанів.
 4. Краще купувати класичні речі, різного фасону, спідниця може бути як дуже пишною, так і вузькою. Я купила в минулому році своїй доньці спідницю-олівець з бантом, вона їй дуже подобалася і це було незвично, тому маленькі дівчатка зазвичай не ходять в таких.
 5. Наряд можна спробувати чимось урізноманітнити. Наприклад, якщо це школа, де суворий дрес-код, хороші будуть однотонні яскраві колготки або краватку у дівчинки. Моя донька в цьому році буде носити ще й метелика. У теплу погоду подобаються гольфи, знову ж красиві шпильки ніхто не відміняв і звичайно ж гарний, яскравий портфель або рюкзак із зображеннями улюблених мультяшних героїв.
 6. Крім того, гарні трикотажні джемпери та кофти, т.к.греют так само як і вовняний піджак, але на джемпер верхній одяг одягається набагато простіше.
 7. Дорогі мами, якщо ваша дитина залишається в продльонці, не забудьте дати йому з собою речі кардинально відрізняються від шкільної форми, що б він відчував, що офіційна частина завершена, і тепер, нарешті, можна розслабитися.
 І в укінці хочу сказати. Шановні мами, не забувайте хвалити свою доньку, говорити їй, що у неї все вийде і що вона найкрасивіша і неповторна.

Автор: Linda Namus 13.08.2012

Шкільна форма та взуття для першокласника

Дотримати пристойності і проявити індивідуальність одночасно - легко!

Відгриміли випускні ранки в дитячих садках, і 1 вересня перетворилося в реальність. На перших батьківських зборах в школі, яке зазвичай відбудеться вже в червні, заходить мова про шкільній формі для дітей. Практично у всіх школах, ліцеях та гімназіях Росії в початкових класах передбачений дрес-код, тобто обов'язкова форма дитячого одягу для школи. Не ті коричневі сукні з чорними фартухами, які носили в школу в 70-х роках минулого століття, але й не джинси. І це правильно. Правильніше цього - тільки дрес-код до одинадцятих класів включно. Тому що вчителі старшокласників, які відвідують школу у вільній формі одягу, вже стогнуть від відкритих животів, пірсингу і татуювань на всіх відкритих частинах тіла (а їх немало). Але ж ваша дитина - першокласник, і хочеться, щоб він не зливався з натовпом однокласників. І перед дбайливими мамами виникає дилема: як виділитися, не виділяючись?

Шкільна форма для першокласника
 У кожному класі перед початком навчального року, як правило, обмовляється єдиний стандарт і кольору шкільної форми. Для дівчаток - сарафани, для хлопчиків - жилетки і брюки. Для дівчаток альтернативою сарафана може бути жилетка і спідниця. Всім батьківським колективом підбираються поєднання тканин, фактура і відтінки, наприклад, брючки та спідниці з темно-синьої тканини, жилетки з тканини в червоно-синю клітку. Нерідко пошиття форми для всього класу замовляється в ательє, працівники якого самі можуть запропонувати фасони і поєднання тканин, і знімають мірки з усього класу в певний день. Це значно полегшує працю батьків, але практично не залишає простору для вираження індивідуальності, як вашій, так і вашої дитини. Що ж робити?

Якщо клас прийняв рішення шити шкільну форму в ательє, ви завжди можете, під'їхавши на примірку, внести в фасон шкільної форми деталі, не псують загальне враження, але вигідно відрізняють вашу дитину від інших, що проявляють вашу фантазію і винахідливість. Це може бути все, що завгодно - накладні кишеньки, спідниця-балон замість обридлої плісировки, хлястик, поясок або вставки з іншої тканини. Якщо весь клас шиє сарафани з тканини в сіро-червону клітку, ніхто не покарає вас, якщо верх сарафана зробите з однотонного сірого кольору. Ви вб'єте двох зайців одночасно - значно полегшите собі вибір кольору кофтинки під сарафан, і у вчителя не так сильно буде рябіти в очах при погляді на ваш скарб, а це немаловажно.

Поекспериментуйте з блузками і водолазками, при цьому не забувайте підбирати моделі і кольору, що йдуть саме вашій дитині і гармоніюють із шкільною формою. Враховуйте, один і той же колір може бути теплим або холодним, яскравим або приглушеним, світлим або темним. Правильно, «до лиця» підібрана річ підкреслить достоїнства зовнішності дитини, колір очей і волосся. Неправильний же колір одягу зробить обличчя болісно блідим або кине на обличчя желтоваітий, нездоровий відсвіт - вам це треба?

Як зрозуміти, що саме йде вашій дитині? Простий приміркою не обійтися - юної моделі досить швидко набридає знімати і вдягати речі, і новоспечений першокласник починає нити і пританцьовувати на місці. Не пошкодуйте грошей на консультацію у стиліста - такий візит, може бути, буде потрібно вам і дитині раз в житті, зате ви раз і назавжди будете знати, що саме підходить саме вашому чаду. Та й сама консультація проходить дуже весело і напевно розважить і вас, і майбутню школярку (або школяра). У хорошого стиліста завжди напоготові тканини всіх мислимих відтінків, тонів і фактур, і демонстрація їх завжди дуже наочна.

Пам'ятайте, що дитина не повинна бути дратівливим і яскравою плямою на тлі всього класу - вчителю буде в прямому сенсі "муляти очі" яскраво-червоний жилет або отруйно-рожева блузка. Уникайте свідомо агресивних, кричущих тонів, відправляючи малюка в клас, пошкодуйте вчителя і однокласників.

Хочу згадати про таку деталі туалету, як колготки. В даний час їх вибір настільки великий, що, вибравши відповідний колір чи малюнок на колготках, можна розвеселити і прикрасити лаконічну колірну гаму шкільної форми. У гардеробі школярки обов'язково повинен бути комплект "білі колготки - біла блузка", для парадних випадків, а в повсякденному одязі політ маминої фантазії може бути стриманий тільки відчуттям смаку і міри. Якщо таких немає - до стиліста.

Шкільне взуття для першокласника
 Крім, власне, шкільної форми та відповідних до неї сорочок-блузок, першокласнику потрібно змінна шкільна взуття. Це те, на чому економити, точно не варто. Якщо для пошиття форми можна скористатися послугами шиють бабусь або сісти за швейну машинку самої, то дитяче взуття повинна бути придбана дорога і «по нозі». Вибір дитячого взуття «на виріст» себе не виправдовує. Лікарі-ортопеди твердять, що «нога росте стільки, скільки у неї є місця», тому запасу в піврозміру - розмір цілком достатньо. Для профілактики плоскостопості обов'язковий невеликий каблук (1-2 сантиметри для дівчаток, 1 сантиметр - для хлопчиків), натуральна шкіра вироби. Актуальність чорного кольору взуття залишається по колишньому, але ніхто не заважає вам або розбавити шкільний ансамбль туфлями, придатними за тону, або контрастними, але обов'язково в кольоровій гамі, що й шкільна форма (наприклад, теплою, яскравою, світлою).

Спортивна форма для першокласника
 У чому ще потребує першокласник - звичайно ж, у спортивній формі. І тут Ви не скуті жодними рамками. Набір кросівки - спортивний костюм - футболка, окрім, звісно, ​​комфорту, може бути всіх кольорів веселки. Пронизливо - рожевим, як напевно захочеться більшості дівчаток, або чорним, якщо ваш хлопчик досі грає у ніндзя. Головне, щоб цей костюм подобався вашому першокласникові і викликав у ньому бажання бігати, стрибати і взагалі - радіти життю.

Всім батькам першокласників хочеться побажати гарних оцінок і успіхів дітей у навчанні. Але пам'ятайте - зустрічають по одягу. Правильною, гармонійний стиль одягу підвищує дитячу самооцінку, формує впевненість у собі. А звідси недалеко і до хороших відміток.

Зустрічайте новий навчальний рік красивими!

• Новенька
  • *
    • Награды
Плаття для дівчаток 2012

Сукня - одна з найулюбленіших речей для дівчинки. Особливо популярні тенденції модного сезону на подив позбавлені екстравагантних деталей.
  Ви не помилитеся, якщо для сукні своєї доньки використовуєте довжину трохи вище коліна і тканина з набивним малюнком.
На фото Плаття для дівчаток. Модна дитячий одяг для дівчаток: Sonia Rykiel, Marc Jacobs

Теплий універсальний жакет, в'язане плаття-светр і сарафан з кишенями - must have сезону!

Холодна пора року - відмінний привід навчити носити дівчинку шарф, як найпростіше і стильна прикраса сезону.

В якості альтернативи холодним тонам і моделям з воланами, можна спробувати спадаючі м'які складки, теплі темні відтінки. Таке плаття більше нагадує теплу туніку, ніж класичне плаття, особливо в поєднанні з колготками однієї кольорової гами.

Мода для дівчаток 2012

Мода 2012 для дівчаток повертає їх мам на тридцять років назад - час подовжених кардиганов великої в'язки з великими гудзиками. Універсальна тепла річ спокійних відтінків зігріє в будь-яку погоду і стане вигідним фоном для яскравої блузки або легінсів, які заманеться надіти вашої юної модниці.

Дитяча мода - 2012: осінній одяг для дівчаток

Влітку мода пропонує носити дівчаткам легкі топи, сарафани та зручні штани. Капелюшок і сумочка стануть відмінним доповненням.

Модні спідниці для дівчаток
 Класичні спідниці зі складками і раніше залишаються досить актуальною частиною дитячого гардеробу. Довжина їх може досягати коліна, в основному ж спідниці перегукуються з шортами - той же темний відтінок, щільність, тепла вовняна тканина. Таку спідницю можна комбінувати з будь-якими блузками, джемперами і водолазками - вона виступає в ролі базової деталі одягу.

Модні шорти для дівчаток
 В черговий раз, підтверджуючи гасло: «Нове - це добре забуте старе», на сцені з'являються шорти - прекрасна можливість продемонструвати стрункі ніжки вашої принцеси.

Шорти шийте саме в зимовому варіанті - з товстих, вовняних матеріалів, з підкладів, темних «затишних» тонів. Комбінуйте їх з товстими колготками, «верх» повинен бути багатошаровим. Тоді юної модниці буде не тільки зручно, але й тепло.

Мода для дівчаток: аксесуари
 В якості вже згадуваної актуальності смужок хочеться особливо виділити колготки - так як тільки за допомогою одного цього модного аксесуара можна створити стильний вигляд для вашої красуні. Добре, якщо смугастої буде хоча б ще одна деталь в образі дитини - будь то сумочка, шапочка або водолазка.

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
Юля, просто молодець що відкрила цю темку!

Поговорю про те, що мені наболіло  d27

Купляла я малій речі в садочок  d111

для дівчаток до 3 років кольори кофтинок - білі, рожеві і червоні!!!
Я не дуже замислююсь над модою для моєї Мартусі, але хочеться купити їй щось цікаве, кольорове, веселе і щоб вона не була як рожева цукерочка  d140

Мені подобається коли діти яскраві, коли їм комфортно і навіть у платті можна з"їхати з гірки чи полісти в пісочницю z4

• Новенька
  • *
    • Награды
ну от, а я все боюсь з кольорами переборщити - а однотонних речей дитячих щось малувато  d104  нехайби були б яскраві, але якщо на кофті малюнок, на спідниці і на колготах - ну це ж забагато!
от чорного я небоюсь, є така в малої кофточка класна чорненька - наша улюблена, а ще є така шоколадна, а моя мама каже що я дитину в дипресію ввожу d141

ще ніяк ненаважусь купити малій ласінки  d112  порадьте чи зручна це штука??? ніби всі разар ходять...

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
ще ніяк ненаважусь купити малій ласінки    порадьте чи зручна це штука??? ніби всі разар ходять...
Лосінки досить зручні! z4 Мої дівчата мають і довгі і такі трохи коротші. Лосінки гарненько дивляться з довгими футболками чи тунічками.

• Новенька
  • *
    • Награды
ну але в чому їх зміст? для чого вдягати лосіни і носки якщо можна вдягти колготи?  d104

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я лосіни на малій обожнюю. Вони в нас нижче колінок носочки тунічку і так класно виглядає. Маємо коло  пар різних видів, кольорів.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Наприклад ти ж не одягнеш довгу футболку і колготки, правда? ;) d27
А лосінки зручні тим, що їх можна спокійно вдягати без шкарпеток, до босоніжок чи різного літнього легкого взуття Не так тоді жарко дитині, як у колготах. Та й різноманітність якась є. d112

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Лосінки - це дууже зручно! Особливо як альтернатива штанам  z4 Переважно зараз шиють штанішки особливо дівчаткам із заниженою талією, які постійно сповзають із попи, коли дитина присідає чи нагинається, також штани дуже сковують рухи  d112 Ну звичийно, якщо пройтись по центру в гарних джинсиках - це одне, але якщо дитина любить побігати і полазити по турніках, покопатись наприсядки в пісочку - то лосінки саме те!

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
до того ж вони довговічніші колготок (якщо якісні) - колготи з енним праням обовязково починають втрачати свій вигляд (хоч і якісні), а лосінки ні!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Цитувати
до того ж вони довговічніші колготок (якщо якісні) - колготи з енним праням обовязково починають втрачати свій вигляд (хоч і якісні), а лосінки ні!

О, це точно!

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
Наприклад ти ж не одягнеш довгу футболку і колготки, правда?

Оце точно. z4

Цитувати

погоджуюся. Порівняти наприклад колготи і лосіни навіть після 5 прання то дуже велика різниця

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Моя Христя в лосінах ходить щодня на гімнастику - не видно по них d27