Автор Тема: Дитяча мода. Як одягати дитину? поради та думки  (Прочитано 20559 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
я теж вважаю, що з дитинства треба формувати хороший смак, але мені благо моя сестра дуже багато гарних речей передає з Італії, я купляла тільки набір в роддом, то зараз він мені якийсь взагалі негарний, хоча і ностальгічні спогади навіює, дівчата, а де можна купити в місті гарні лосіни, але на себе? Дякую

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
Чого наш виробник ніколи не робить колгот наприклад однотонних (окрім білих)????? Ну як можно робити колготи таких бузумних колорів і рисунків, які взагалі ні до чого не підходять?????
це точно!!!! У нас усі теплі колготи такі жахливі!!! А скільки магазинів я обходила, щоб купити звичайні білі колготи d16Вони усі дівчачі- з метеликами, квіточками d111
Цитувати
не люблю одяг з мультяшними діснеєвськими принтами,всякими розочками,рюшами
тут не погоджуся, сама мультяшні принти ношу d112
Цитувати
Мені здається, що таке потрібно змалку прививати дитині, щоб потім дитина не ходила як клоун.
на щастя, хлопчика важко так одягнути, щоб він був схожий на клоуна, а от дівчаток, одягнутих без смаку, бачу дуже багато! Особливо на свята! Є сукні, які просто зводять мене з розуму d129
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
Взагалы не дуже розумыю, коли дитина яка вже сидить в колясцы гуляэ в повзунах чи слыпах  
ну то таке, може батьки грошей не мають на "дорослий" одяг...

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
ну то таке, може батьки грошей не мають на "дорослий" одяг...
ну то я б так не сказала, повзуни і сліпи теж не дешевео обходяться- на вулицю то гані вдягають - а вони після 4-5 стирок вже не дуже, да і саме з повзунів і слипів дитино швидко виростає. А ось джинси купив-підкотав і носишь півроку точно (Варя вже більше року свої джинси носить  d108), а від стирок джинси все рівно гарно виглядають! Тому ввжаю що це практична покупка навіть на піврічну дитину!

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
Щодо діснеївських принтів - інколи так хочеться, щоб діти були ще маленькими, тоді принти роблять їх такими милашками
Теж різні бувають. У нас є кофточки дуже стильні саме з діснеївськими прінтами

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Дитяча мода 2012 на осінь: модний одяг для хлопчиків

Восени наші маленькі модники повинні бути одягнені зручно і красиво. Дитяча мода 2012 радує практичністю і несподіваними деталями.

Збираючи малюка на прогулянку, варто згадати про яскравих кольорах: червоний або королівський синій - відмінне рішення. А забавні принти з тваринами і великі літні квіти ще більше піднімуть настрій і самій дитині, і захопленим перехожим. Не забудьте про капюшон - цей елемент одягу восени 2012 особливо актуальний: тоді ні вітер, ні дощ, що мжичить не зіпсують плани маленького дослідника калюж і шурхотить листя.

Мода для хлопчиків
 Хлопчиськам нудьгувати не доведеться: образ милого хулігана і пустотливого хлопця простежується у всіх колекціях іменитих дизайнерів. Як домогтися такого ефекту? Одягти картате кепі і залишити гудзики жилетки / пуловера недбало розстебнутими. Геть черевики - дорогу кроссовкам! Восени 2012 ваш маленький модник буде почувати себе вільно!

Хочете, щоб ваш хлопчик виглядав більш строго? Приміряйте коротке пальто чи плащ. Кишені обов'язкові!

Пора згадати про школу і придивитися до одягу з великими і різнокаліберними написами: нехай інші лише здогадуються, у чому таїться загадковий зміст слів. У шкільному образі також вітаються гудзики замість блискавок і всі відтінки синього: від волошкового до прімесі сталевого.

Температура за вікном падає, і це знаходить логічне продовження в дитячій моді осені 2012: саме час згадати про обробку хутром у верхньому одязі. І хлопчики - не виняток: капюшон куртки, облямований хутром, і лакова взуття швидко перетворює вчорашнього хулігана в модного джентльмена. А в пошуках актуальних квітів варто зупинитися на поєднанні сірого з чорним: найбільш впізнаваний тренд дитячої моди цієї осені.

Однак модний сірий колір не повинен бути єдиним в образі: розбавивши основний тон смугастим яскравим шарфиком, брусничної жилеткою або екстравагантної строкатою сумкою, можна створити ідеальний ансамбль для стильного хлопчика. При цьому не забувайте про спортивного взуття - вона виступає безперечним фаворитом в сьогоденні сезоні.

Теплі жилетки, смугасті шарфи, стильні кепки та інші модні речі з дитячого гардеробу допоможуть вашому синочку не тільки відчувати себе комфортно, але і стати самим стильним серед однолітків!
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

• Новенька
  • *
    • Награды
Дитяча мода 2012:
 зимовий одяг для дітей

Діти обожнюють сніжну пору року, а завдання мами - одягти своїх маленьких пустунів так, щоб їм було тепло і зручно займатися улюбленими зимовими розвагами. Тому колекції іменитих дизайнерів об'єднали комфорт і красу.

Зимовий одяг для дівчаток

Цієї зими дитяча мода в одязі для дівчаток радує практичністю: теплі черевики на високій підошві в поєднанні з величезним хутряним капюшоном на куртці виглядають нетривіально і підходять для будь-якої погоди. Колір електрик - вдале рішення для складання модного трикотажного комплекту. А забавні принти з кокетливими дамами або яскравими ягодами привнесуть в образ трохи пустощів.

У створенні гардероба для самих маленьких дівчаток дизайнери постаралися на славу: білосніжний колір теплого комбінезона ідеально відповідає зимової тематики, а яскрава підкладка з леопардовим принтом зробить вашу малечу наймоднішою взимку 2012 року.

Улюблене плямисте забарвлення зустрічається не тільки у верхньому дитячому одязі. Сміливо вибирайте зворушливі розкльошені кофтинки, де в обробці є цятки леопарда. Тільки не забудьте підібрати щось в тон: ремінь, джинси або черевички.

Ті ж тенденції можна спостерігати в дитячій моді на святковий одяг. Пишні спіднички, нарядні туфлі - скрізь знайомі рудо-чорні цятки. І навіть трикотажний комплект з шапочки і шарфика краще вибирати з леопардовим забарвленням на білому фоні.

Зима - не привід відмовлятися від яскравих кольорів! Наприклад, шовковисту блузку відтінку фуксії можна сміливо поєднувати з теплою в'язаній кофту відтінку бургунди. Або об'єднати в комплект яскравий піджачок кольору Маджента і ошатне плаття з великими бутонами. Не забудьте про аксесуари: відтінок повинен повторюватися в рукавичках або теплих рукавицях.

Сірий колір - чому б ні? Цей шляхетний відтінок буде доречним у поєднанні зі скандинавськими мотивами в трикотажних сукнях, шарфах, легінси.

Зимовий одяг для хлопчиків

Колір електрик, клітинка і смужка-на піку дитячої моди для хлопчиків: смугастий джемпер в поєднанні з однотонними джинсами, що визирає воріт картатій сорочки і джинси з картатої підкладкою - актуальні тенденції. А символ миру (Пацифік) на джемперах - справжня знахідка сезону.

Благородний сірий ніколи не вийде з моди: зручний і теплий костюм для прогулянок з безліччю кишеньок, цікавий картатий шарф - одяг в сірих тонах відмінно поєднується з будь-якої іншої.

Скандинавські мотиви у верхньому одязі для хлопчиків - саме відповідне рішення для зими. Підтримайте цю тенденцію, вибравши напівкомбінезон або в'язаний кардиган з цим орнаментом для свого маленького модника.

Чим більше шарів одягу буде надіто на вашому хлопчику, тим краще він буде почувати себе взимку. Замість одного товстого светра краще одягати на малюка легкий пуловер і кофту на замку, щоб у потрібний момент розстебнути або зовсім зняти верхню кофту, - таким чином малюк не встигне спітніти в приміщенні, а значить і не прохолоне потім на вулиці.

Дитяча мода в одязі цього зимового сезону - феєрверк емоцій: дівчатка можуть хизуватися в білих нарядах з леопардовим забарвленням або яскравих комплектах з відтінком фуксії, а хлопчики дочекалися дозволу на багатошаровість і змінили банальний синій на електрик.

Offline fragile

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надія
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
ооо, в мене пунктик на рахунок цього, я також ненавиджу тих мультяшок, ну хіба щось таке вже як виключення, а так прикидую, чи я б сама таке одягнула і тоді купую дитині, тобто так само в моєї дитини дитячо-доросли стиль. От з останнього - недавно розжились на шикарнющий плащ Зара і я шкодую, що собі такого не маю. Чорний обожнюю, в нас в пару місяців були чорні бодіки, потім кофтинки, кардіганчики, футболочки, ну я й сама фанатка чорного, да, бабусі не розуміють  d30
а лосінки - це супер - особливо коли погод - не то холодно, не то жарко, коли в садку не знаєш, чи буде холодно, чи жарко, коли на совганці треба з"їхати, а голі ноги гальмують, на всі випадки життя. z4 Люблю їх набагато більше, ніж колготи, одягаю і з спідничками, і з сарафанами, і просто з тунічками, дуууже часто

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Ну з останніх фото для хлопчиків у нас є весь асортимент крім тих лижних штанів. Деколи одягаю по спортивному, деколи по стіляжному, а деколи офіційно в сведрик з сорочечкою і т.д. Але не вважаю за катастрофу, якщо наприклад шапка по відтінку трошки відрізняється від рукавиць, хоча є мами які прямо все строго в тон підбирають  d112

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Дебора

• Крепка бывает та семья, где нету месте букве "Я", где правит только слово "МЫ", где есть совместные мечты!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна і Аліса
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
я за моду стараюсь щоб у дитини був смак це з цим так а це з цим ні,наприклад спортивні штани і туфелькі..,а от на рахунок одягу вибираб її "бренди",типу хелов кітті чи вінкс,а ще вона любить тваринок таких як бембі чи ведмежат ,щось яскраве,інколи замовляю через інтернет,на днях має мастерка прийти ось така,оце моя Янка вже не натішиться,хоча про Алісу теж не забуваю і стараюсь щоб вона теж була модницею,маленькою модницею ;)

• Новенька
  • *
    • Награды
Як модно одягнути хлопчика

Мама мріє дати своєму синові все найкраще - від іграшок до освіти. Але часто вони зовсім забувають про те, що хлопчики, так само як і дівчатка, хочуть добре виглядати. У гонитві за практичними речами мами часом забувають про естетичну функції одягу і одягають своїх хлопчиків в стандартні однотипні речі. Одягаючи дітей красиво, ми вчимо їх розуміти стиль, колір, вчимо любити себе і прищеплюємо смак.

Інструкція

Насамперед при виборі одягу для хлопчика не керуйтеся принципами «зате не мазка» і «підійде, щоб на вулиці бігати». Купуйте гарний одяг своєму синові навіть для прогулянок. Вивчайте його бути акуратним і дбайливо ставитися до речей, особливо білого кольору. Віддайте перевагу одягу з натуральних матеріалів.   
         Джинси ... Вони як завжди на піку моди. Тільки зверніть увагу, що в цьому році повертається сильно потертий денім. Поповніть гардероб свого чада джинсами з «потертостями до дір». І обов'язково має бути багато кишень, як на джинсових штанах, так і на куртках. І звичайно ж не залиште без уваги класичні джинси - вони теж повинні бути в гардеробі хлопчика.
         Купуйте синові сорочки в клітину і смужку, а також футболки з різним принтом. Тільки обов'язково уточніть у дитини, що більше подобається йому самому. Адже одяг повинен приносити задоволення маленькому шибенику. У гардеробі хлопчика повинен бути піджак, що поєднується за відтінками з іншими речами. Тоді ви можете спокійно відправляти сина на свята, знаючи, що він затьмарить своїх однолітків. Крім піджака з сорочками відмінно поєднуються кофти із застібкою-блискавкою і безрукавки.   
         Цього року в моді морська тематика. Привнесіть різноманітність у гардероб хлопчика - придбайте йому кілька речей в смужку. Такий одяг поєднується практично з усім.
         У верхньому одязі переважно наявність капюшона, особливо якщо він оброблений хутром. Купуйте теплу стьобану куртку з капюшоном і доповніть образ лаковими черевиками, і ваш син буде виглядати як маленький джентльмен. А якщо хочете щось суворіше, то зверніть увагу на теплі пальта і плащі.

Корисні поради

Кольорову гамму вибирайте як можна більш контрастну, проте не забувайте залучати яскраві тони. В цьому році актуальні всі відтінки синього від волошкового до темного з домішкою сталевого. Також в моді сірий і білий кольори.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Але грано хлопці вдягнені!!! Ну люблю я саме такі приглушені тоні і кольорі в одязі і в дитячому також!! це так шляхетно і зі смаком! А не ті кислотні відтінки  d141

Offline Дебора

• Крепка бывает та семья, где нету месте букве "Я", где правит только слово "МЫ", где есть совместные мечты!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна і Аліса
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
мені подобається в першому ряді  другий хлопчик як одягнений а в останньму  перший,якби був син о так би напевне стараль одягнути його z4

• Новенька
  • *
    • Награды
Модні діти Голівуда

Здавалося б, ще недавно вони були зовсім малими. Ці діти ростуть дуже швидко і стильно, і всім їм віщують неабияке майбутнє в модному світі. Ну, в крайньому разі, початок у них вельми багатообіцяючий. Нижче представлена ​​підбірка найсвіжіших фотографій найстильніших дітей знаменитостей.

3-річну модниця Aila Ванг, племінниця Олександра Ванга, в минулому році дебютувала на Нью-йоркському тижні моди, з'явившись в комплекті улюбленого кольору в модних колах (тобто чорному), що включив в себе хутряну шубку і Chanel 2.55 small bag.

У цьому році вона стала самою стильною дитиною на тижні моди в Нью-Йорку, незмінно вибравши чорну колірну гаму і сумочку, випущену знаменитим дядьком.

Маленька принцеса Сурі Круз в свої 5 вже визнана fashionista. З самого дитинства вона носить найвідоміші бренди - Burberry, Versace, Armani, Roberto Cavalli, Christian Louboutin і т.д. Каблучки її незамінний атрибут, причому вона сама вибирає собі одяг і часто не по погоді. Тому зустрічаються фотографії, де вона закутана в ковдру.

А восени минулого року вона нафарбувала губи червоною помадою, підтримавши образ дамочки рожевим капелюшком і аксесуарами. «Дитяча модна ікона» була знову названа самим стильним селебріті-чадом за результатами опитувань на порталі My1years.com, випередивши Харпер Бекхем і Лурдес, донька Мадонни.

Знамениті дітки зоряного подружжя Бекхемів: 8-місячна Харпер, Круз, 7, Ромео, 9, Бруклін, 13.

Малятко Харпер «з самих пелюшок» не тільки у всю спостерігає з маминих ручок за вмістом бутиків Prada, Christian Louboutin і ін, але і сама з'являється в ансамблях від Stella McCartney, Marc Jacobs, Chloe і т.д.

Крім цього, її ім'я вже увічнено в історії моди поряд з Грейс Келлі, оскільки в новій колекції мами випущена сумка Harper ціною в 2700 USD.

Що ж стосується синів, то, за словами Девіда, він спочатку сам вибирав їм одяг, але тепер вони виросли і одягаються по своєму смаку. Бруклін любить прості сорочки та футболки. Ромео воліє вузькі джинси, вінтажні футболки та смішні капелюхи. А Крузу подобається Джастін Бібер і він намагається наслідувати кумира.

Лурдес Леон успадкувала мамин неповторний стиль і сама стала законодавицею підліткової моди. Вона володіє майстерністю Кейт Мосс в змішуванні дорогих брендів з більш дешевим одягом. Лурдес далеко не з розряду білявих 15-річних чирлідерш, в її образі яскраво вимальовується рок-зірка, така погана дівчинка. Спільно з Мадонною вона вже запустила модну колекцію під назвою Material Girl, а також косметичну лінію цієї ж серії.

Сімейство Джолі-Пітт:

Захара (6) так само займає високі позиції в рейтингу сайту My1years.com. Вона часто носить красиві сарафани та зручний одяг від Splendid, одного з улюблених брендів Анжеліни для своїх дітей.

На початку березня 3-річна Вів'єн, як справжня леді, була помічена з червоною помадою на губах. Новина тут же поширилася по мережі Інтернет і отримала багато негативних відгуків, особливо з боку матусь, враховуючи вік малятка. Подібного не було ще з часів Сурі. Братик-близнюк Нокс дуже схожий на маленького білявого красеня-Пітта, особливо в чорному комплекті.

На відміну від молодшої сестрички, Шайло не з тих, хто мне себе принцесою з самого дитинства. Ця батькова дочка воліє короткі стрижки і хлоп'ячу одяг. «Моя дочка одягається, як справжнісінький хлопчак, - розповідає Джолі. - Ми з Бредом навіть придумали назву її стилем - нам здається, це щось чорногорьське. Шайло обожнює носити все чоловіче - костюми, комбінезони, - і, судячи з усього, сприймає себе, як одного з братів, а не сестер ». Навіть просить називати себе не Шайло, а Шакс, що співзвучне з ім'ям брата «панк-рокера» 8-річного Пакса.

У гардеробі 10-річного Меддокса домінують сірий, синій і інші темні відтінки, і дотримується він стилю casual. А Шайло схвалює цей вибір і любить носити його футболки.

Малюк Кінгстон Россдейл, старший син Гвен Стефані і Гевін Россдейл, в свої 5 років вже увійшов до списку найстильніших чоловіків у віці до 30 років за версією журналу GQ, обігнавши при цьому співака Бруно Марса і не тільки. Король дитячої моди фарбує волосся в різні кольори, носить блакитний ірокез та інші сміливі зачіски, в одязі дотримується стилю батька-рокера: скинни, піджаки, цікаві футболки та взуття.

Юна талановита співачка і танцівниця Віллоу Сміт багато експериментує зі своїм стилем і в цьому рівняється на Леді Гагу. Спочатку ми бачили численні дрібні косички, (в тому числі і жовто-зелені) цікаві конструкції з них на голові, яскраві кислотні кольори в одязі, потім вона стала походити на маленьку Ріанну. Зараз же, в 11 років, а точніше на початку лютого, вона постриглася налисо, спочатку знебарвити, а потім пофарбувала волосся в зелений колір. Як не дивно - тепер вона дуже нагадує свого батька Уїлла. Її волосся кардинально змінюються від довгих до майже їх відсутності, але коли йдеться про взуття, ця епатажна зірочка завжди зупиняє свій вибір на екстравагантних, але зручних моделях.

Онор Марі Уоррен (3 роки) одягнена по останнім тенденціям моди в актуальні кольори і окуляри-метелики. Балетки та інша взуття у неї завжди гармонійно підібрані в тон милим бавовняним платтячка і спіднички. Легінси, цікаві шапочки, шаруваті топи і обручку від відомих кутюр'є - ось відмінні риси цієї зростаючої модниці.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Так вже бачила ібльшисть іх фото d27. дітки гідне продовження своїх батьків  d30

• Новенька
  • *
    • Награды
Цитувати
дітки гідне продовження своїх батьків

ну так а хто ж їх одягає? волосся їм фарбує?  однозначно  - батьки  d112

Offline rainbow

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Ой, а я у Львові бачила нову колекцію Zara, то у мене аж слинка текла :) яке ж там все гарне, але ціни просто нереальні...плащик мені сподобався дуже але блін біля 900 грн коштував d111