Автор Тема: Дитяча мода. Як одягати дитину? поради та думки  (Прочитано 19499 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Ну Сурі, то вже легенда з голими ногами d111 і дитина, яка одягнута постійно "непопогоді".
А от сімейство Джолі-Пітт дуже гарне. Ну хіба те фото, де маоий в спортивних, футболці і краватці d110
Цитувати
Ой, а я у Львові бачила нову колекцію Zara, то у мене аж слинка текла
Аналогічно! Але я не втрималась і купила дещо. Перший раз не пожалкувала, що не живу у Львові, бо спускала б в тих магазинах всі гроші d30
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Анют@

• Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Любима и люблю )))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синуля 2008 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
А у Бекхемів мабуть скрута, що купляють синам кофтинки "на виріст".  d27

Я люблю дуже синочка одягати в бірюзовий колір, голубий, мені здається йому у ньому дуже гарно. d100

Люблю світлі і яскраві кольори, навіть на прогулянку на дит. майданчик, ну і хай вимастить, для цього прогрес видумав нам пральні машинки і чудо-порошки.
Хоча коли синуля йде на прогулянку зі свекрухою, одягаю щось по-проще, бо він приходить як маленький шахтар із шахти (не знаю де вони лазять) :/

І погоджуся з дівчатами, що писали вище, смак потрібно прививати з дитинства, щоб дитина розуміла що до чого "пасує".  :)

Хоча у нашому місті дискримінація, на хлопців набагато менший вибір одягу ніж на дівчаток. (чи тоя така вибаглива?)  :8
Краще з мудрим загубити ...

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Я не дуже сілдкую за модою, і за дитячою, зокрема, але це
Цитувати
Маленька принцеса Сурі Круз в свої 5 вже визнана fashionista. З самого дитинства вона носить найвідоміші бренди - Burberry, Versace, Armani, Roberto Cavalli, Christian Louboutin і т.д. Каблучки її незамінний атрибут, причому вона сама вибирає собі одяг і часто не по погоді. Тому зустрічаються фотографії, де вона закутана в ковдру.

А восени минулого року вона нафарбувала губи червоною помадою, підтримавши образ дамочки рожевим капелюшком і аксесуарами. «Дитяча модна ікона» була знову названа самим стильним селебріті-чадом за результатами опитувань на порталі My1years.com, випередивши Харпер Бекхем і Лурдес, донька Мадонни.

, по-моєму, несмак d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Анют@

• Своя Мамка
  • Любима и люблю )))
    • Награды
Цитувати
по-моєму, несмак

це вони просто вже з жиру бісяться!  d130

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Цитувати
це вони просто вже з жиру бісяться!
Просто гроші не завжди = розум. Завжди кажу, що гроші повинні приходити паралельно з досвідом і розумом як правильно їх тратити.
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
 Я чесно кажучи не дуже аж слідкую за дитячою модою, але ясно, що для сім'ї з середнім рівнем доходів одягнути дитину в брендові гарні речі не дуже то і по кишені d111. Сама при виборі одягу для сина керуюсь такими принципами, щоб було з натуральних тканин, зручне, завжди чистеньке і попрасоване, відповідало віку, погоді і обставинам. Маємо в гардеробі і дорощі речі, фірмові, але то переважно взуття, комбез зимовий, ну те до чого підвищені вимоги, але багато і "безіменних", є і з малюночками парочка гольфиків-колгот на один сезон і великого криміналу в цьому не вбачаю d112

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
не розумію я тих батьків,які чуть не з самих пелюшок одягають дитину у фраки ,капелюхи..... дитина повинна насолоджуватися дитинством.... Я свою доцю завжди намагаюся одягати в щось стильне,але водночас дитяче,яскравеньке,щоб дивлячись на неї хотілося б посміхатись.... Хоча останнім часом у нас стандартний одяг:шкільна форма і сорочечки,які міняємо щодня.... Понабирала їй з Англії і тепер маємо чистий спокій. У школі вважаю,що мусить бути дрезкод: одяг приглушених кольорів....туди вже не дуже підеш в яскраво - рожевій кофточці.....

Offline Анют@

• Своя Мамка
  • Любима и люблю )))
    • Награды
Якщо керуватись брендами, то тільки на них і будеш працювати.  :( Не той у нас рівень життя. Все має бути в міру.  :)

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Модний одяг для хлопчиків

Як одягти хлопчаків? 5 основних правил

1. Практично і сучасно
 Маленькі бешкетники будуть без розуму від витертого до білизни деніму і високих, що нагадують десантні, черевиків.

2. Зручно
 Будьте поблажливі до ваших хлопчиськів - одягайте їх в кофти з застібкою-блискавкою. З гудзиками їм не вистачає часу впоратися, а в светрах занадто спекотно - у такому насиченому і напруженому їхньому житті.

3. Привчайте до піджаків
 Для парадних виходів приготуйте піджак. Маленькі джентльмени повинні вміти носити смокінги і фраки, інакше гріш ціна їм на світських раутах. Власне, піджак може бути єдиною стильною річчю в гардеробі хлопчика, лише б він по відтінкам комбінувався з іншими речами. Тоді ви можете бути спокійні, проводжаючи його на дні народження однокласників - ваш франт затьмарить всіх!

4. По-чоловічому
 Верхній осінньо-зимовий одяг для хлопчиків спочатку адаптований під їх темперамент. Ніяких ніжних персикових відтінків - тільки тепле стьобане, бажано з хутром, одіяння, що має укрити від морозу та вітру, і в той же час не позбавляти можливості рухатися. Кишені обов'язкові!

5. Стильно і яскраво
 Колір одягу для хлопчиків - як можна більш контрастний, із залученням яскравих білих, червоних і бежевих тонів.

Яскраво одягненого пустуна простіше видивитися в зимових сутінках або натовпі друзів. Блискучі "дорослі" куртки з капюшоном оцінять підлітки, - адже це наймодніше в цьому сезоні!

Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Як розвинути в дитини смак

Наскільки часто мамам доводиться чути дитячий вигук:
 -Я цього не одягну!
 Нещодавно дворічний син подруги навідріз відмовився надягати шкарпетки цегляного кольору. Ні, і все. Зняв, надів коричневі носки, і заспокоївся. Від інших знайомих я чула і про більш ранніх проявах власних поглядів на моду.

Іншою крайністю, властивої дітям, може бути повна байдужість до одягу, вірніше, до того, що купує мама. На перших порах такі діти радують слухняністю, і батьки навіть пишаються:
 - Моєму що даси - то й одягає, жодних капризів.
 Коли дитині сім років, така ситуація зручна. Відсутність пристрастей в одязі чотирнадцятирічного нащадка має насторожити. Інакше ризикуєте залишитися без онуків, тому що, в кінцевому рахунку, байдужість до одягу - це байдужість до себе.

Отже - як розвинути в дитини смак, бажання красиво і стильно одягатися, підкреслюючи свої переваги, і крадучи недоліки?

Розвиток у дитини почуття стилю

Заходячи трохи далі - одного розвиненого бажання тут замало, необхідно ще й уміння це робити.
 Якщо таким мистецтвом володієте ви - є непоганий шанс, що ваша дитина буде наділений вродженим смаком і відчуттям стилю. Народилися ж колись на світ відомі кутюр'є Лагерфельд, Ів Сен Лоран і велика Коко Шанель?

Якщо ж ні? Марно водити його по картинним галереям, розвиваючи почуття прекрасного, якщо ви самі байдужі до живописців. Орієнтиром може і повинен служити як власний приклад, так і приклад людей, з одного боку, що явно володіють смаком, так необхідним дитині, з іншого боку - що користуються у дитини авторитетом. Використовуйте всі ресурси, починаючи з подруги-модниці, чиї поради підліток сприйме набагато серйозніше, ніж всі мамині вмовляння. Закінчуючи платній консультацією у стиліста, який наочно, не витрачаючи зайвих слів, зможе продемонструвати відмінності відтінків одного і того ж кольору тканини і підбере максимально відповідають типу зовнішності вашої дитини кольору.

Зачіска

З чого почати розвиток у дитини смаку?
 Будь-яке почуття стилю починається з культури догляду за собою. Нехай ваша дитина стрижеться в перукарні, причому з майстром, якому ви довіряєте. Професіонал посвятить ваше чадо в нюанси останніх тенденцій в області стрижки та підбере відповідну зачіску. Повірте, дитина, навіть раз на три місяці підстрижений в хорошому салоні, помітно відрізняється від того, волосся якого раз у три тижні шматує на кухні ножицями мама.

Догляд за тілом

Немає нічого поганого в догляді за руками, як хлопчикам, так і дівчаткам. Починати можна і потрібно вже з семи років. Не секрет, що більшість дітей у цьому віці гризуть нігті. У багатьох салонах є послуга - дитячий манікюр. Та й шкільному вчителеві набагато приємніше милуватися на чисті руки, ніж бруд під нігтями і задирки.

Дитячий одяг

Переходячи до найважливішого - одягу - не можна не згадати про важливість розвитку у дитини почуття стилю.
 Перш за все, розвивайте свій смак. Багато вже сказано про те, що дітям марно говорити - треба своїм прикладом показувати, що потрібно робити. Батько-спортсмен швидше привчить дитину до спорту, батько-книголюб - реальний шанс, що дитина також буде багато читати.
 Одягайтеся стильно і сучасно, будьте в курсі модних тенденцій.
 Батько завжди може скопіювати картинку з глянсового журналу. Їх завжди видно - цих дітей, одягнених з ніг до голови своїми батьками. Модно, стильно, але ... індивідуальність дитини в даному випадку пригнічується батьківськими амбіціями. Тому, важливо розвивати у дитини саме дитячий смак. Адже колись поруч із ним не буде вас, щоб допомогти порадою і вибором.
 Переглядайте статті про дитячу моду, пояснюйте дитині, чому його одягають саме так, як одягають, давайте іноді дитині можливість самостійно підбирати одяг.

Дитяча мода

Не пошкодуйте часу, і ходіть з вашим хлопчиком або дівчинкою по магазинах. Вибирайте гарні, дорогі марки, бутіки відомих брендів. Походи повинні бути недовгими та цікавими. Купувати зовсім нічого не обов'язково. Ми «набиваємо око» дитині на крій, відтінок, деталі та аксесуари. У наш час дитяча індустрія добре розвинута, є, що подивитися, приміряти, забракувати, захопитися. Після кожного такого походу (дівчатка будуть в захваті, хлоп'ячий скептицизм доведеться долати) винагороджуйте свій скарб візитом в улюблену піцерію чи кав'ярню.

Дійте за аналогією: що робить будь-яка мати, яка хоче, щоб її недолуге дитятко більше читало? Водить його по книгарням і бібліотекам, тобто, надає максимальну широту вибору в надії, що око зачепиться за цікаву назву книги і пробудить у спадкоємця ентузіазм до читання. Ця методика працює стосовно до всього іншого, до одягу і взуття - в першу чергу.

Через деякий час діти почнуть просити придбати вподобані речі. Іноді їх вибір буде здаватися вам дивним, іноді - правильним, але головне - ніколи не засуджуйте дитину. Головне, на початковому етапі - пробудити взагалі бажання прикрашати себе, проявляти індивідуальність. Розуміння, що саме потрібно вибирати, прийде пізніше.

Коли-небудь, перемірявши десять рожевих блузок, дочка одягне на себе обрану вами білу і зрозуміє, що білизна підкреслює її чорне волосся і карі очі. Коли вам не доведеться переконувати сина у відмові від светрів і покупці дорого костюма по фігурі, щоб влаштуватися на престижну роботу. Тоді ви можете сказати собі, що ваша місія виконана. Далі ваші діти обійдуться без вас. Ви допомогли їм подолати найважчий етап у спілкуванні з одягом, і з собою. У підсумку, і той шлях, який ви йшли двадцять років, ваші діти пройдуть за рік. І нагородою буде почуте вами:
 -Мам, я одягну ось це! Правда, мені йде?
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +486/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я за модою особливо не слідкую, але люблю тільки якісний гарний одяг, українського зовсім не купую, а за кордоном є з чого вибрати. Я так само не люблю всяких рюшок, малюнків і т. д., цієї осені мене взагалі потягнуло на коричневе і сіре, то якраз скуповуюся. На практичність одягу так само звертаю увагу, бо в мене Настя дуже активна, тому треба враховувати, що одяг буде моментально бруднитися і дуже часто пратися, тому на жаль білого не носимо, так само і з об"ємними аплікаціями, типу квітів, так само не купую, бо ті квіти "довго не проживуть" d112 Шапки вибираю тільки практичні, щоб нікуди не зсувалися і були зручні, страраюся мати різної товщини на будь-яку погоду, раніше купувала з зав"язками, цього року вже без будемо носити.
В спортивному стилі одягаю досить часто, особливо кросівки, бо бігати і лазити по парканах в них зручніше, ніж в туфельках d30, та і прати їх потім простіше.

Offline Дебора

• Крепка бывает та семья, где нету месте букве "Я", где правит только слово "МЫ", где есть совместные мечты!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна і Аліса
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
Не пошкодуйте часу, і ходіть з вашим хлопчиком або дівчинкою по магазинах. Вибирайте гарні, дорогі марки, бутіки відомих брендів. Походи повинні бути недовгими та цікавими. Купувати зовсім нічого не обов'язково. Ми «набиваємо око» дитині на крій, відтінок, деталі та аксесуари. У наш час дитяча індустрія добре розвинута, є, що подивитися, приміряти, забракувати, захопитися. Після кожного такого походу (дівчатка будуть в захваті, хлоп'ячий скептицизм доведеться долати) винагороджуйте свій скарб візитом в улюблену піцерію чи кав'ярню.

у нас з Ясьою таке частенько,більше не шопінг а зирінг d27,але нам подобається,деколи щось купуємо z3

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
За дитячою модою особливо не слідкую, більше керуюся своїм особистим смаком та зручністю для дитини, ну і звісно в першу чергу звертаю увагу на якість одягу/взуття. Зараз на прогулянку одягаю малого переважно у спортивному стилі: залазити на гірку, гойдалку, бігати у спортивних штанах зручніше, ніж у джинсах. Дуже люблю синій і блакитний колір, який йому пасує, одяг купую переважно однотонний, люблю футболки і гольфики в полоску. Не подобається, як дітей одівають у яскраві кислотні кольори, маю парочку подарованих таких костюмчиків, припадають пилом у шафі d104

Offline Лисичка 55

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Я дуже  люблю дитячий  одяг, а модний  і  стильний то моя  слабість

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
цієї осені мене взагалі потягнуло на коричневе і сіре, то якраз скуповуюся.
то напевне на тебе так вплинув Париж, то в них там всьо сіре, коричневе... z2

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
то напевне на тебе так вплинув Париж, то в них там всьо сіре, коричневе...
я теж скупила всьо сыре коричневе, але не можу шапку пыдходячу найти - всюди рожевы  d111

Offline MTV

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • А теперь коротко о Главном - Я СЧАСТЛИВА!!!
    • www.besttraining.com.ua
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Муравйова-Недоступ
а я дуже люблю білий колір на дівчатках ) розумію, що непрактично і білих колготок , в кращому випадку, стає на 5 разів.
мені подобається по стилю і по якості колекції Мазекеа, Войчек, Некст, а ще ну дууже гарні DKNY
Чесно кажучи, вважаю, що мені варто чому повчитися у цих питаннях і мрію, що донечка буде більш "продвинутою" - в хорошому розумінні цього слова )