Автор Тема: Чи прислухаєтесь до "корисних" порад родичів стосовно догляду, харчування дітей, або шкідливі поради мамочкам...  (Прочитано 22239 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Гарні шкідливі звички!  z5 d140 d27
У мене ще такі є -
   Як їдемо в село, то дітей (незважаючи на вік) кажуть вдягати потепліше і шапочку, ну хоть легеньку, (правда до спеки це не відноситься), бо в селі повітря інакше і дитина застудиться.
   А дит. одяг НЕМОЖНА залишити сохнути на ніч надворі. КАТЕГОРИЧНО!
   Гусячий смалець обов"язково давати дитині, якщо кашляє. Можна вилікувати тільки цим засобом. А я уточняла в лікарки, що гусячий смалець ну не шкідливий, але і ніякої лікувальної дії аж такої він не має.

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
Цитувати
Гусячий смалець обов"язково давати дитині, якщо кашляє. Можна вилікувати тільки цим засобом. А я уточняла в лікарки, що гусячий смалець ну не шкідливий, але і ніякої лікувальної дії аж такої він не має.
моя бабця тільки ним і лікується,дуже їй допомагає.А ще ним натирає сину і груди.

Offline tana255

• Любіть у коханні, в труді, у бою, як пісню, що лине зорею... Всім серцем любіть Україну свою,- і вічні ми будемо з нею!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
моя кума питала у священника чи можна з критичними днями у хресні йти-казав, що можна, а це забобони. Про проблеми зі шкірою у дитини в майбутньому чула

В мого брата був страшенний діатез, і коли я будучи малою гуляла з ним в колясці, мама давала возити по вулиці, то коли мене зустрічали бабці, то махали пальцем і нарікали на куму  d111, а ще казали мамі взяти прокладки від перших місячних (у когось ) і мазати ним лице  дитині d111 d111 d111 d111

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Цитувати
, а ще казали мамі взяти прокладки від перших місячних (у когось ) і мазати ним лице  дитині   
Який жах і як можна до такого додуматись d110

Offline Natalysuk21

• Дива трапляються!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
ще казали мамі взяти прокладки від перших місячних (у когось ) і мазати ним лице  дитині
Це сміх і гріх!!!
З одного боку це аж смішно,а от з другого це просто жах, до такого додуматися d128 d16 d110
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Більшість з того,над чим ви смієтесь,або від чого шоковані має своє підгрунтя і пояснення.Перечитавши тему,можна з багатьма не погодитись і багато пояснити,лиш треба на це купу часу.
Та сама історія з місячними має своє наукове пояснення.В місячних є  рекордна кількість гормонів,що моментально загоює шкіру,тому в часи,коли не було так поширено традиційну медицину, діток так рятували.А чому саме від незайманої дівчини,та елементарно,з метою захисту дитинки від венеричних хворіб,що передаються тією ж кров"ю. Зараз,при тривалих діатезах виписують гормональні синтетичні мазі,і це вважається норма.
От,випадково натрапила на таку передачу по телебаченні і хочу з вами поділитись.Я шкодую,що почула це все так пізно для себе.Можливо комусь це придасться в житті,а вам оцінювати,чи це корисні чи шкідливі поради.
Даю посилання.
На жаль відео ще не додано на сайт каналу,я його бачила по ТБ.Маю надію,що найближчим часом його викладуть і я вам його скину в тему!
Ось у цьому розділі воно з"явиться за пару днів!
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline zabenja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Так, порад купа, і всі наступні "кращі" за попередні))
в мене такими порадами не свекруха вирізняється, а моя мама.
В малого виросло волоссячко і ми його десь в 10 місяців зібрались підстригти... то вона так пручалась і переконувала що не можна дитинку стригти до року, бо вона говорити не буде, і другим разом пояснювала це так-ти зістригаєш розум дитинці (ніби після року розум вже не накопичується d104 d111).
А ще її любима фішка-ввечері коли вона з ним грається, то тільки Данька почне щось вимагати, трохи стогнати, то зразу  пхає йому хліб в рот і каже мені чого ти дитину не годуєш, дивись який він голодний, аж кричить... скільки з нею не сварюсь, а все  d111

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
моя мама спочатку була проти грудного годування, казала,що у неї пропало молоко на 3 міс, тому і мені треба дитину догодовувати кашками,хоча молока у мене було- залийся! але я все-таки стійко до 5,5 міс нічим крім грудного молока не годувала. закінчила ГВ практично в 2 роки. коли народила моя сестра, мама вже встигла змінити думку z5 d41

Offline Simaell

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
В мене теж усе гаразд зі свекрухою, при тому що ми живемо разом. Вона знає, що я хороша мама і якщо і радить нарахунок дитини, то завжди щось путнє. Я слухаю її поради і довіряю їй бо все таки вона лікар.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
каже,що те,що ми бриємо ноги і під пахами-то відголос сатани
Умора  d140 d140 d140 d140
А то шо зуби чистимо, то нічого, чи теж не можна?

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
В мене свекруха постйно розказує, який був чоловік у дитинстві і порівнює з малою, розказує як він вже в 7 місяців бігав, а моя лиш зараз почала, як він у рік вже майже реченями говорив, а мала нічого толком не говорить, бо я, по її словам нею незмаюсь, ну так, яж сижу цілими днями в стелю дивлюсь.
А, і ще чоловік в цьоиу віці ходив на горшок, їв ложкою сам, знав як звати кожну тваринку, ну і ще купа всього. І це навіть не в нашому віці, а ще до того.
От така я погана мама, нічого дитину не вчу.

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
    • Награды
моя колишня свекруха казала,щоб я дитині від народження по чуть-чуть давала "растішку", бо від неї добре ростуть d30
а бувший чоловік в рік намагався дати малому ковбасу "щоб привикав" d130 d111

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
А, і ще чоловік в цьоиу віці ходив на горшок, їв ложкою сам, знав як звати кожну тваринку, ну і ще купа всього. І це навіть не в нашому віці, а ще до того.
ще спитай в неі коли він в садочок пішов,переважно цього всього там вчать.Тому що раніше не віддавали в три роки як зараз.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
В мене свекруха постйно розказує, який був чоловік у дитинстві і порівнює з малою, розказує як він вже в 7 місяців бігав, а моя лиш зараз почала, як він у рік вже майже реченями говорив, а мала нічого толком не говорить, бо я, по її словам нею незмаюсь, ну так, яж сижу цілими днями в стелю дивлюсь.
От така я погана мама, нічого дитину не вчу.
І моя так само каже, а ще казала щоб я в 6 місяців дитину алфавіт вчила і щоб ми з малим вдома по англійськи говорили

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
моя свекруха далеко, так що наразі дістає тільки по скайпу. А це не дуже часто, тому намагаюсь ігнорувати її "поради". Найчастіше пристає, аби дитину більше одягати. Але то вона не одна така. Практично всі навколо на цьому наголошують. Варто з кимось залишити дитину, приходжу, а вона мало не в шубі :)
Останні діставання свекрухи - вести дитину до лікаря, бо вона мало говорить. Може лікар випише якісь таблетки (це я ще стерпіла), може треба дитині язик підрізати (тут я ледве стерпіла, аби не відповісти, що то їй треба язик підрізати). Ну і ще дратує, коли питає - а Даринка не хвора? Теж хочеться відповісти - А що, має бути хвора?
Своє якесь незадоволення, коли допече, виказую чоловікові. А він уже від свого імені своїй мамі. На трохи допомагає :)

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
    • Награды
а моя мама завжди любить так сказати "накаркати" - а Саша щось мені не подобається, якийсь він блідий, ніс закладений, дивись аби вночі температура не підскочила. і саме противне, що вона ЗАВЖДИ права. я розумію, що вона більше від мене знає, просто це мене дуже дратує :(