Автор Тема: Відчайдушна домогосподарка або непрацююча жінка  (Прочитано 21105 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А я думаю, що той чоловік, який поряд, якраз і відіграє найбільшу роль, чи жінка щаслива в своєму домогосподарюванні....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
конкретно для себе бачу в ідеалі ходити на роботу на 4 год  в день,і то через паркан від хати (сподіваюсь,бог і завкадрами почують мої молитви
я б теж так хотіла, лиш біда нема такої роботи.
Цілий робочий день відсидіти жінці це тяжко, тяжко в плані нехватки часу, бо приходиш знервоване з роботи, а то ще дома купа всього і от так жінка з спокійної натури може перетворитися на мігери, це я щось так собі думаю, правда , ще опиту не мала z5
  Що не кажіть жінка сидячи вдома всеодно мало розвивається, нестає багато чого до спілкування в певних розмовах

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
Всі тут про улюблену роботу пишуть, бо це в ідеалі - робота за спеціальністю. Але що робити з таким браком робочих місць? Жінки з вищою освітою ідуть на базар чи в магазин. Там дуже розвиваються? Дуже росте інтелект? Ну і звичайно робота з 9 до 17, де така тепер є??? Одиниці можливо, але в більшості не нормований робочий день. Ось і приходить така особа з базару, де вредні покупці, матюки і власник прибацаний, як така жінка може бути щасливою? Добре, не базар, а магазин, переважно працюють до 19-22, то як та бідна жінка має ще з дітками поспілкуватись?
Все що тут писали про працюючих жінок, то з ідеальними роботами і графіками праці, але звичайне життя дддддуже часто далеке від ідеалу :( сірі будні так швидко дістануть таку жінку, що не встигне здогадатись, що вона мигера.
А і ще одне, переважна більшість дописувачок то молоді мамусі, з дітками в садочках, але зачекайте як школа почнеться, тоді або група продовженого дня (де не факт що дитина зробить уроки) або гуртки, або буде таке : моя дитина в 6 років самостійна, сама на гуртки ходить і сама в дома собі їсти робить d111 по що тоді батьки дитині?
але це моє бачення обов"язків батьків, кожен має власне (може і правельніше або спрощене), але діти це не тільки одягнути і дати тарілку борщу з"їсти...

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
розумні речі ти пишеш, Неллі...   d3

ще мене цікавить такий аспект як мода. зараз модно працювати, бути діловою, наші жінки нарешті дірвались до карєр. а колись більш звичніше було навпаки
а от я згадую свій перший клас, тоді роботи небуло і у деяких тат, а мами в 90 відсотків моїх однокласників були безробітні домогосподарки... але то часи такі були, а не їх бажання

мені от головне щоб доня в першому класі могла відповісти на запитання "Хто твоя мама?"
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
Жінки з вищою освітою ідуть на базар чи в магазин.
тоді я не розумію таких жінок  d112, а ще більше їхніх чоловіків.
Цитувати
або буде таке : моя дитина в 6 років самостійна, сама на гуртки ходить і сама в дома собі їсти робить  по що тоді батьки дитині?
взагалі то я не важажю що батьки дитині потрібні для того, щоб нагодувати та за ручку відвести. І наприклад зі свого дитячого досвіду можу сказати, що реально в 6-7 років жве самій ходити на гуртки недалекі від дому, і самій залишатись вдома, ясно що це вимушена необхідність. але головна задача батьків - це дати своїм дітям модель щасливого життя! І якщо дитина бачить своїх батьків щасливими людьми, які гармнійно розвиваются і в соціумі і в родині , то їй взагалі пофіг сама вона буде їсти накладувати чи мама це буде робити. Тут як і всюди треба мислити масштабно, а не прікапуватись  до деталей.
Неважно працює жінка чи ні, важливо як вона при цьому себе почуває. А на рахунок самостійності дітей, то тут звичайно є більша небезпека для непрацюючих жінок, бо коли 15-20 років приділила дітям і крім цього не було ніяких глобальних інтересів, то дуже важко відпустити від себе дітей. І вже можно і в 30-40 років синочка за ручку на роботу водити,  і їсточки гріти. Здається вже ліпше нехай в 6 років самостіной живе, ніж в 40 несамостійно  d143

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
ще мене цікавить такий аспект як мода. зараз модно працювати, бути діловою, наші жінки нарешті дірвались до карєр.
чого, я б навпаки сказала. що останні пару років прослідковуєтся тенденція надзвичайної моди на багатодітність і жінку домогоспадарку, в якої є її маленькі хоббі, але все рівно на першому місці діти. 
Бум на карьєристок був років 10 тому.
Цитувати
мені от головне щоб доня в першому класі могла відповісти на запитання "Хто твоя мама?"
мені здається, що треба спочатку самій собі на це питання відповісти - тоді і дитині буде легко це визначити.

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +461/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
Здається вже ліпше нехай в 6 років самостіной живе, ніж в 40 несамостійно
абсолютно підтримую!!!  :*

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Мені ідеалом в плані роботи завжди була мама-вона працює медсестрою в санаторію, завжди з 8:30 до 17:00, мала двох дітей і чоловіка, при цьому вдома завжди було прибрано і смачно приготований обід, і з роботи вона приходила втомленою, але щасливою, тому я їй по доброму заздрю в цьому плані. І ми не були обділені увагою, і були самостійні, бо могли самі поприбирати і якусь картоплю зварити. Але справді, таку роботу важко найти, щоби був стабільний графік, тоді можеш на щось розраховувати. А як все встигнути? Розпорядок дня вам в поміч :) Тисячі мам так працюють, а що говорити про тих в яких чоловіків по певним причинам не має.
То все таки залежить від нас самих і нашого погляду на певні речі, бо можна і домогосподаркою бути затурканою, не прибраною з бардаком в хаті, на кухні, і в сім'ї, а можна і навпаки знайти в цьому своє призначення-створювати і підтримувати сімейне тепло, розвиватись самій і розвивати свою сім'ю, чи пахати на двох роботах і вдома все встигати і отримувати від цього кайф, або приходити на не любиму роботу і вдома ніякої користі з тебе не буде. В кожного своє призначення
Мені здається що з графіком 9-17 лише державна робота, але ЗП тільки і буде вистачати на себе і дітей, і вважаю, що на такій роботі і має бути жінка (вчитель, держслужбовець), якщо то її покликання
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
А на рахунок моделі домогосподарки, то в нас час вже давно не ті домогосподарки в халатах, з бігудями і з черпаком за поясом, зараз більшість жінок не нафарбовані з дому не виходять, і з розвитком доступу інформації вони знають все, що їм потрібно, навіть більше, ніж, ті що працюють. І, думаю, якщо постане питання щось підівчити в професійному напрямку, то теж не проблема, все таки ХХІ ст
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
і з розвитком доступу інформації вони знають все, що їм потрібно,
але коли сидішь вдома середньостатистичній жінці потібно набгато менше інформації ніж працюючій  d104, а далеко ну у всіх є прагнення до саморозвітку. Мені ця суперечка на рахунок інформації і загальної обізнаності в чомусь нагадоє суперечку про сільську і міську молодь. В місті звичайно багато не дуже розумної молоді, а в селі, Слава Богу, багато розумних дітей, але факт залишаєтся фактом загальна маса міських дітей мають більш широкий кругозір, бо вони в певній атмосфері варятся - там книжку побачив багато хто читає - подумав, що модно сам прочитав, там дівчинка бачить , що інші подруги поєднують кольори, то вже сама не вдягне рожву кофту з червоними чоботами, тобто 60% молоді самі б цю інформацію не шукали для загального розвитку, але в місті вони її бачать на прилагаючи зусиль, а в селі щоб теж саме дізнатись треба самому захотіти! Ось в чому різниця. І також з працюючими і непрацюючими жінками на мою думку. Тобто якщо взяти двох однакових жінок, які не дуже прагнуть до розвитку, то одна в офісі кожен день мимоволі щось багато чуе і бачить, а відповідно і вже трохи має уявлення, а вдома така сама жінка вже цього всього не знає. Тобто щоб бути на тому ж самому рівні з працюючою жінкою, вона повинна прикласти якісь зусилля. Сподівась зрозуміло висловила свою  думку ?  d111

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
В офісі, в офісі, а невже тільки офісні працівники бувають? жінка у нас тепер і асфальт стелить і вулицю замітає і за касовим апаратом сидить 12годин. Де тут розвиток? В школі також не лафа - постійно перевіряти 30-36 зошитів вдома це тільки з одного предмету і одного класу, але ПРЕСТИЖ, кар"єрний ріст і самовдосконадення.
Ясно, що жінки працювали, працюють і працювати будуть, при цьому народжуючи діток і маючи чудові сім"ї. Кожному своє. Але не все те золото що блищить і не всі працюючі жінки ходять в білих халатах.

Розлучені і самотні мамусі, котрі працюють і виховують діток це інша іншість, тут для ВАС  d124

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
А на рахунок моделі домогосподарки, то в нас час вже давно не ті домогосподарки в халатах, з бігудями і з черпаком за поясом, зараз більшість жінок не нафарбовані з дому не виходять, і з розвитком доступу інформації вони знають все, що їм потрібно, навіть більше, ніж, ті що працюють. І, думаю, якщо постане питання щось підівчити в професійному напрямку, то теж не проблема, все таки ХХІ ст
1000000% z4Доглянутість і обізнаність жінки залежить не від того ходить вона на роботу чи ні,а залежить тільки напряму від самої жінки,від складу її характеру,натури.Бо з деяких дописів складається враження,що на роботу ходять одні красуні і розумахи,а домогосподарки -дурочки непричесані  z5,з якими "бідному" чоловікові навіть не має про що порозмовляти.На роботі всі жінки обговорюють якісь високі матерії і т.п(а не про те який начальник придурок і яка сучка його секретарка чи якась інша співробітниця.а в домогосподарок не має інших тем для розмов,крім тих,які пов"язані з домашнім побутом.Хтось писав,що діти виростуть і ми залишимось самі та ще й без роботи,та дай Боже дівчата(працюючі),щоб ви не стикнулись з таким ніколи,як,наприклад,коли роботодавець скаже вам,вибачайте але ви вже трохи в віці(а це не обов"язково буде в 50-60 років,то і біля 40 років може бути достатньо),а мені потрібна молодша робітниця(не старше 25-27 років),без дітей ,які можуть захворіти,без чоловіка,який буде туркотіти,що ви постійно на роботі або в відрядженні,ну і т.д.Тому що, державних робіт мало,а працюючи на якогось дядька,я б не була дуже впевненою у забезпеченні роботою до пенсії.

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Цілий робочий день відсидіти жінці це тяжко, тяжко в плані нехватки часу, бо приходиш знервоване з роботи, а то ще дома купа всього і от так жінка з спокійної натури може перетворитися на мігери, це я щось так собі думаю, правда , ще опиту не мала \
А я Танюша мала, справді дуже важко, перший місяць я приходила з роботи щаслива і сповнена енергії, адже це було те що я шукала - творча робота, проте з кожним місяцем роботи більшало, в садочку канікули,з малими сиділа свекруха тому звечора переробивши все:  треба було  і в хаті прибрати і попрати, бо якось незручно  перед свекрухою, та й ще й на день їсти наготувати, тому через пів року я настільки була виснажена, що майже зовсім перестала говорити по вечорах, постійно була знервованою, могла з нічого накричати на малих, тому чоловік сказав що з мене досить, йому потрібна дружина, а дітям мама. Тому тепер працюю вдома, на каву вистачає ;)

Цитувати
Що не кажіть жінка сидячи вдома всеодно мало розвивається, нестає багато чого до спілкування в певних розмовах
А ось тут я з тобою посперечаюсь, головне бажання. Я в декреті освоїла і пізнала стільки цікавого, навіть деякі знання планую застосувати, щоб була можливість працювати вдома, а скільки книжок перечитала, англійську вдосконалюю, з синочком починаю вчити німецьку, знайшла час для вишивки, і ще купу всього... ;)

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
    Скільки людей, стільки думок. Мені доводилося пожити в селі і в місті, побувати на різних роботах і приміряти роль домогосподарки, тому багато про що можу судити "не по наслышке". Те, що домогосподарки і жителі села обмежені і не прагнуть до вдосконалення - повна нісенітниця! Все залежить від конкретної людини. Я в декреті прекрасно розвивалася, багато чому навчилася і багато зробила. Те ж саме я робила і в селі, тільки в іншому напрямку. Вдома при бажанні можна більше встигнути, бо я сама планую свій час, а не так, як на роботі - по графіку. Я зараз напівдомогосподарка (трохи працюю сама на себе) d27 і мене це повністю влаштовує. На першому місці сім"я, на другому робота і я абсолютно не вважаю себе в чомусь обмеженою. Спілкування зі знайомими, колишніми співробітниками і друзями ніхто не відміняв. Всю необхідну інформацію надає дядько Гугл і Мамка z5
     Це я стала на захист домогосподарок, бо про бізнеследі тут вже й так багато переваг написали. По суті я за будь-який стиль життя, головне, щоб жінці було в ньому комфортно і щоб сім"я не страждала :)
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
Те, що домогосподарки і жителі села обмежені і не прагнуть до вдосконалення - повна нісенітниця! Все залежить від конкретної людини.
да, балиииин, що ж ви бачите тыльки те що хочете бачити  d111 хто і де таке написав то, особливо про житилів села??????????????????????? d109
Цитувати
Я в декреті прекрасно розвивалася, багато чому навчилася і багато зробила
читай уважніше, ми говоримо не про декрет, а про домогоспадарок. Я теж в декреті перечитала стільки літератури, скільки певно за останні 5 років не осилила.

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
чого, я б навпаки сказала. що останні пару років прослідковуєтся тенденція надзвичайної моди на багатодітність і жінку домогоспадарку, в якої є її маленькі хоббі, але все рівно на першому місці діти. 
Бум на карьєристок був років 10 тому.

це ти явно про західний світ, там вже давно дауншифтінг лідирує, а от в Україні якраз жінок до карєри допустили зовсім нещодавно і вони ще пробачте, невідчули усі радості того на своїх попках  d30

ще отакий нюанс, який дівчата вже трошки зачепили - роботи ж бувають різні. і зарплати бувають різні. і колективи бувають різні. а дома - так як зробите собі ви  :)
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
ой, та ця дискусія нікуда і так не приведе,бо тут двояка думка ітак залишиться