Автор Тема: Відчайдушна домогосподарка або непрацююча жінка  (Прочитано 24460 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
А я щось не можу уявити, як може бути щаслива родина при нещасный жынцы d143 не вона звичайно моде приховувати своэ нещастя пару рокыв, вдаючи, шо в ней все гаразд, а потым що? Нервовий зрив? d130 в чоловыка выдчуття провини ( хоч вони це ы не показують) а дыти- ых взагалы не обдуришь - вони все выдчувають. Як можно слухати поради ы пыдкорюватись людины яка сама не змогластати щасливою? Тут як кажуть американцы " если вы такие умные, то почему такие бедные" ( в нашому контексты нещасние)? Таким дытям ны чого не лишаэться як все своэ життя

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Робити все навпаки а не як мама

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
На рахунок того скыльки жынка по часу працюэ ы навыть коли вона працюэ вдома то я вважаю це все рывно робота.

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Обіцяла собі, що в цій темі не буду відписуватись після останнього діалогу... Але вже кілька днів не можу випустити цю тему із голови... З ким тільки напротязі цих днів не зустрічалась до всіх чипляюсь із запитаннями, чи стали б вони домогосподарками...? Опитала вже більшість знайомих чоловіків... Чи їм хотілось, щоб їх жінка була домогосподаркою...?
І прийшла також до висновку, що ця тема, крім того, є дуже болюча в нашій державі... Де наприклад жінка маючи навіть освіту не може влаштуватись на нормальну роботу і отримувати нормальну зарплату... І звичайно тоді і починають виникати думки чи варто це все робити за мізерну зарплату і море відповідальності... Тоді і опускається руки...
Жінка починає себе реалізовувати вдома і тоді звичайно знаходяться аргументи її перебування... А якщо є чудова робота з достойною ЗП то і на це знайдуться вагомі аргументи... Чи не правда???
Чомусь в темі працююча жінка це - трудоголік який будує кар'єрний ріст... І повторюсь, що її діти не доглянуті а вдома не метено...  d104

Моя мама все життя працює... Добавлю, що колись декрет тривав лише рік!!!
І ми з сестрою три найкращі подруги... Вона найкраща  порадниця у моєму житті!!! Вона завжди мала для нас час... Не говорячи про те, що я закінчила музичну та художню школу (на які в молодших класах мене водила мама).. З 2,5 років ми ходили на танці до Харебіної і море гуртків (штучних квітів, відеозйомки, танці у Дзюби) на які теж водила мама...  Працюючи на складній роботі, крім того з нічними чергуваннями...
Вона завжди все наперед планувала (і зараз все пише... і мене так вчить)
Завжди чудово виглядає...
Всі переписують рецепти її шедеврів... має колекцію орхідей, встигає в'язати внукам кофточки, вишила нам весільні рушники, займається дачою на якій море квітів... і т.д. І далі працює на двох роботах!!!
Напевно для мене це і є приклад...тому ця тема мені так не дає спокою...
Тому, що з дитинства виросла в таких умовах... де жінка працює...
І я горда за свою мамусю, яка вміло це все поєднує!!! І якщо б мене спитали хто моя мама..? я б відповіла, що вона в першу чергу дбайлива мамуся... d25 а вже далі дружина, чудовий спеціаліст...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Жінка починає себе реалізовувати вдома і тоді звичайно знаходяться аргументи її перебування... А якщо є чудова робота з достойною ЗП то і на це знайдуться вагомі аргументи... Чи не правда???
абсолютна

мамі респект  z4

Offline Natyska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +846/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, 6,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Дівія, ти справді дуже влучно написала  z4 Це повністю мої думки - от я думаю, чи варто мені виходити на роботу за 900 грн (така була моя з/п перед декретом) і зразу виникне купу проблем з організацією дому, садком і т.д. (бо в чоловіка такий робочий графік, що на нього часто не покладешся) чи краще бути дома з своїми хлопцями, щоб їм було краще d104 І всьому знахожу аргументи...
А твоя мама просто молодчинка і ти також :* Впевнена, ти така ж мамуся ;)

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
як добре Наталочко що ти все ж таки написала у цій темі! дуже дякую за твої думки і цілуй мамусю міцно-міцно!  :)
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Але ж дівчата, не кожна жінка, що працює є кар"єристкою і живе тільки роботою, не кожна прагне бути директором фірми чи проректором в університеті. І якщо жінка не просувається вверх по своїй службовій кар"єрі, то це не означає, що вона не є щасливою.
Абсолютно згідна, я, наприклад, ніколи не хочу бути керівником, бо це вимагатиме значно більших затрат часу і сил і відповідно менше цього часу залишиться на сім"ю. Моя теперішня посада мене повністю влаштовує, нормований графік, 28 днів законної відпустки і зарплата не найгірша.
Цитувати
Це повністю мої думки - от я думаю, чи варто мені виходити на роботу за 900 грн
З такою ситуацією на жаль багато хто стикається :(, дійсно краще вже сидіти дома, ніж працювати за такі гроші і в такому випадку напевно більшість вибере бути домогосподарками.

Якщо підсумувати, то думаю, не можна однозначно стверджувати, що краще - бути домогосподаркою чи працювати, кожному своє, головне, щоб всі були щасливі.
Ще дехто писав, що більшість домогосподарок мають вищу освіту. А для чого вона? Невже не шкода мінімум 5 років вчитися і потім навіть ніде себе не спробувати d104 Якщо вважати, що єдине  призначення жінки сидіти вдома, то для чого взагалі тоді дівчатам вчитися, краще зразу після школи виходити заміж.

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я працюю постійно з 18 років. Не уявляла свого життя без роботи. Але от зараз вже - коли починають закрадатись думки про майбутніх дітей чітко вирішила для себе з роботою закінчити з перших місяців вагітності (робота нервова і графік напружений). Тобто планую повністю відмовитись від роботи за межами дому. В нашому місті тільки одиниці жінок працюють справді на кар'єру. В більшості випадків це рутина. За невисоку оплату. Мені ближче зайнятись вихованням дітей - з гуртками, відпочинком, розвиваючими іграми і т.д. І не означає, що жінка, яка сидить вдома "тупіє" чи не розвивається. Є безліч літератури, інтернет в кінці кінців. Мені здається і вдома можна розплановувати свій "робочий" день з користю. Ну звісно якщо не звести сидіння вдома до перегляду примітивних серіалів і готовки. А отримувати освіту - необхідно. Є велика різниця між людьми з освітою і без.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
А коли сидышь вдома то яка користь выд освыти - борщ смачнышый з дипломом економыста? d143 невже не шкода грошей ы часу витраченого на 5 рокыв освыти? Мены перш за все перед баьками було б соромно, навыть якщо вони не платили за вуз, то цы всы 5 рокыв вас утримцвали.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
А коли сидышь вдома то яка користь выд освыти - борщ смачнышый з дипломом економыста?  невже не шкода грошей ы часу витраченого на 5 рокыв освыти? Мены перш за все перед баьками було б соромно, навыть якщо вони не платили за вуз, то цы всы 5 рокыв вас утримцвали.
От і я про це, шкода зусиль і грошей, які були потрачені, інша річ, якщо спочатку жінка попрацює, а потім вже буде заводити сім"ю, але в нас не дуже поширено народжувати дітей після 30-40 років, а якщо діти народяться зразу після 20, то толку з освіти точно ніякого.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Цитувати
то толку з освіти точно ніякого.
Та чому ніякого, для загального розвитку, для розширення кругозору, це ж школа життя... d104

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
а якщо діти народяться зразу після 20, то толку з освіти точно ніякого.
а чому? можна ж маючи стабільну роботу, завагітніти і потім піти в декрет, а коли мацьопа піде в садок, мама - на роботу  :)

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
а чому? можна ж маючи стабільну роботу, завагітніти і потім піти в декрет, а коли мацьопа піде в садок, мама - на роботу 
Так, можна, я мала на увазі, що освіта не пригодиться, якщо жінка потім вирішить весь час сидіти з дітьми.

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Так, можна, я мала на увазі, що освіта не пригодиться, якщо жінка потім вирішить весь час сидіти з дітьми.
ясно... але повторюся, життя довге і хто знає як там складеться, а диплом свого роду підстраховка - може колись і пригодиться...

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
В нашій країні дипломи ітак не ціняться, а якщо він ще й "простоїть в шафі"  10-20 років, то потім його використати буде майже не можливо.

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
В нашій країні дипломи ітак не ціняться, а якщо він ще й "простоїть в шафі"  10-20 років, то потім його використати буде майже не можливо.
так, диплом без трудового стажу нічого не вартий...  d112