Автор Тема: Відчайдушна домогосподарка або непрацююча жінка  (Прочитано 24090 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
В мене був шанс стати домогосподаркою  d27 d27 d27
Мій чоловік тааак не хотів щоб я виходил на роботу  d108  Я після весілля кожен день його довбала за роботу,що мені дома скучно, а він мені - ну піди на манікюр,до косметолога  т.д... Він мене абсолютно ні в чому не обмежував - покупки,якісь різні курси ,зустрічі з подругами...але це все добре до пори до часу. І в один прекрасний день,я сказала,що завтра йду на співбесіду ,а ще через день вийшла на роботу   d41  
Особисто я,теж за працюючих жінок,тому що це допомагає триматись в тонусі! Ти цікавіша чоловіку ,бо можеш з ним поговорити на різні суспільно - політичні,соціальні теми! Ти цікава і дітям,бо можеш їм допомогти і теоретичною порадою і практично вирішити проблему. В тебе є знайомі в різних сферах,ти всестронньо розвинена особистість! Це класно!
Але на даному етапі,я вже 2 ий рік в декреті,і також почуваюсь добре. Стараюсь бути зібраною і так розплановую час,щоб крім всіх домашніш справ сходити збігати на манікюр,купити якусь обновочку ( дякую організаторам СП  d27) і з подружками зустрітись  d41
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
Багато думок дівчата вище писали - не хочу повторюватись. Підтримую і тих хто себе почуває абсолютно щасливим в якості домогосподарки. Але наголошую АБСОЛЮТНО щасливими, а не жертвують собою заради дітей і постійно потім цим тикають і чоловіку і самим дітям. Я думаю що такі жертви нікому не потрібні   d128 І діти не стануть щасливішими від того що знервована ,не задоволена життям мама 24 год поряд з ними,викрикає і псіхує по поводу і без.  d112

Offline олеся п

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +166/-0
  • щаслива)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: олеся
в мене кардинально помінялось відношення до цьоо питання з народженням другої дитини.мій чоловік весь час на роботі,один вихідний.з дітьми проводить часу менше,ніж нам всім би хотілося.якщо я вийду на роботу на повний робочий день,то скільки часу на добу діти будуть мати батьків(маю на увазі спілкуватися,а не вештатися під ногами,поки батьки зайняті домашніми справами)???згадую все рекламу київстара:  навіщо ви мене народили,якщо ви зі мною не розмовляєтє

конкретно для себе бачу в ідеалі ходити на роботу на 4 год  в день,і то через паркан від хати (сподіваюсь,бог і завкадрами почують мої молитви d112)
врятуємо життя василині Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
Цитувати
навіщо ви мене народили,якщо ви зі мною не розмовляєтє
Ой, Олеся, а в мене було "і куди ти мене завтра потягнеш?" - питання від старшої з приводу "планів на завтра" - садок, няня, бабусі/дідусі чи на роботу???... Так, це зворотній бік "повної зайнятості" для жінки-мами :(
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
то скільки часу на добу діти будуть мати батьків(маю на увазі спілкуватися,а не вештатися під ногами,поки батьки зайняті домашніми справами)
тут всеж таки не можу на 100% погодитесь, бо так часто буває, що коли жінка постійно вдома, то вона вже не так багато приділяє дитині саме корисної уваги, тобто формально вона 24 години  з дитиною, але саме дитиною часто не займаєтся. Ось наприклад зі свого дитинства я памятаю тільки тата! Це при тому, що він працював на 5-ти роботах, займвася вдома наукою, їздив на постійні конференції і відрядження. але кожну вільну хвилину він присвячував мені - наприклад перед тим як їхати ставити машину в гараж заїзжав додому, брав мене і разм іхал, а потім ми з гаража довго йшли додому і багато размовляли, завжди брав мене на якісь зустрічи з друзями, в гості, на якісь справи які можно було поєднати іщ спілкуванням за мною. Тобто це всеж таки питання організації часу.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Ви вважаєте домогосподарок малоосвіченими і зовсім не цікавими співрозмовницями?
нажаль це часто буває  , але я вірю що є виключення! просто коли жінка працює вона навіть без будь якого бажання все рівно щось десь да почує, поговорить, обсудить, а коли жінка вдома, то це повинно буте саме її прагнення до розвитку -  а воно є далеко не у всіх.
Цитувати
Ти цікавіша чоловіку ,бо можеш з ним поговорити на різні суспільно - політичні,соціальні теми! Ти цікава і дітям,бо можеш їм допомогти і теоретичною порадою і практично вирішити проблему. В тебе є знайомі в різних сферах,ти всестронньо розвинена особистість! Це класно!
Я не розумію,чого ви вирішили,що домогосподарки не спілкуються з іншими людьми і від того тупіють,ми що на безлюдному острові живемо,домогосподарки-це що якась"резервація" чи ми на карантині і нас до інших не підпускають.Та ми водимо своїх дітей попри те що в  школи і садки.ще й на гуртки різні.Я,наприклад,вожу своїх на гімнастику і танці,і там так само є багато татусів,які приводять своїх дітей(це на рахунок чоловічої уваги) і інших мамочок з якими можна на протязі 1-1.5 години спілкуватись на різні теми і не тупіти.Іванка,ти можливо маєш на увазі домогосподарку,маму в декреті і то з однією дитиною,яка ще навіть в садок не ходить,то тоді можливо доля істини в твоїх словах є і то не можна всіх"чесати під одну гребінку".Я писала вище вже,що я виходила обидва рази з декрету раніше,бо мені дійсно трохи бракувало спілкування з іншими людьми але коли дитина пішла в перший клас,то повір в мене не менше ,а можливо навіть і більше того спілкування,ніж коли я була працюючою жінкою.Я вже писала,що ця тема не така й проста і тут не підходять якісь однозначні доводи ні про побут і життя домогосподарок,ні про побут і життя жінок та матусь.які ходять на роботу.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
без будь якого бажання все рівно щось десь да почує, поговорить, обсудить, а коли жінка вдома, то це повинно буте саме її прагнення до розвитку -  а воно є далеко не у всіх.
Тут,на "Мамках" зокрема.такої інформації,що не на кожній роботі почуєш і чомусь багато працюючих мамок  не обмежуються спілкуванням суто на роботі ,а й на "Мамку"до нас часто заходять в свій робочий час. z5

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
Мене це теж обурює,якщо домогосподарка,то зразу малоосвідчена,затуркана хатніми справами жінка і абсолютно не цікава чоловікові????Хто сказав що та жінка яка працює,наприклад в офісі,має достатньо спілкування і багато часу на розвиток,та робота деколи настільки одноманітна,що від неї можна дійсно отупіти!!!Я нічого не маю проти жінок які працюють,низький їм уклін,але не вважаю,що жінка яка відпрацювала з 9 до 17,потім біжить додому бо там двоє дітей,чоловік,готовка,уборка почуває себе безмежно щасливою і самореалізованою!!!!Серед моїх знайомих,які працюють це більшість матеріальна потреба,і переважно в нашій країні так і є.

Offline олеся п

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +166/-0
  • щаслива)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: олеся
Цитувати
це що якась"резервація" чи ми на карантині і нас до інших не підпускають
d140 d140 d140

на рахунок мамочок з дітьми перших місяців на суто гв - якщо дитина їсть кожну годину-півтора,там не розгуляєшся d111.я на днях ввела прикорм,то вперше за півроку змогла спокійно вийти з хати без дитини на 4год.але це ж тимчасово,то можна потерпіти заради високої мети :)
врятуємо життя василині Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
але щось ніде в цій схемі не побачила чоловіка?????? А як же спрважні чоловіки з великої літери?

Іванка, знаєш, щось за останні три місяці повязанні з одною нашої темою на форумі, я зрозуміла що справжній чоловік має гроші заробляти, а не хату пилесосити і дітям памперси міняти  ;)

Цитувати
в мене кардинально помінялось відношення до цьоо питання з народженням другої дитини.мій чоловік весь час на роботі,один вихідний.з дітьми проводить часу менше,ніж нам всім би хотілося.якщо я вийду на роботу на повний робочий день,то скільки часу на добу діти будуть мати батьків(маю на увазі спілкуватися,а не вештатися під ногами,поки батьки зайняті домашніми справами)???згадую все рекламу київстара:  навіщо ви мене народили,якщо ви зі мною не розмовляєтє

от і в мене зараз така ситуація - чоловік на двох роботах до 10 вечора (прошу це не коментувати - він щасливий, бо давно хотів цього сам), доня дуже за ним скучає, а він за донею. нам ніхто не допомагає з родичів, тому якщо я вийду на роботу ....... що тоді залишиться від нашої сімї?

Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
але щось ніде в цій схемі не побачила чоловіка?????? А як же спрважні чоловіки з великої літери?

Іванка, знаєш, щось за останні три місяці повязанні з одною нашої темою на форумі, я зрозуміла що справжній чоловік має гроші заробляти, а не хату пилесосити і дітям памперси міняти  ;)
памперси - це як приємний додаток ;) Зрештою, якщо чоловік після роботи прийде додому і хоч посидить поруч, гарно побалакаєте, пообнімаєтесь сім"єю - то памперс можна і самій, а на ту ним зароблену грошечку щось смачненьке чи корисне купити, чи десь потім в неділю відпочити. Коротше, головне ефективність діяльності, якість того проведеного часу і на роботу і з сім"єю.

Offline ластівка

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 Кукусі )))
  • Ваше справжнє ім’я: Влада
Цитувати
Рецепт тільки один Чоловік з великої літери!
Де такого зустріти?..Складається враження, що довкола одні метросексуали
Цитувати
мій чоловік весь час на роботі,один вихідний.з дітьми проводить часу менше,ніж нам всім би хотілося.якщо я вийду на роботу на повний робочий день,то скільки часу на добу діти будуть мати батьків(маю на увазі спілкуватися,а не вештатися під ногами,поки батьки зайняті домашніми справами)???згадую все рекламу київстара:  навіщо ви мене народили,якщо ви зі мною не розмовляєтє
така сама ситуація...

Якщо постає вибір між роботою і сім*єю, то однозначно треба залишатись в сім*ї! Як кажуть: що посієш - те й пожнеш

А спілкуюся, залишаючись вдома, навіть більше ніж чоловік  d112

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
Я не розумію,чого ви вирішили,що домогосподарки не спілкуються з іншими людьми і від того тупіють,ми що на безлюдному острові живемо,домогосподарки-це що якась"резервація" чи ми на карантині і нас до інших не підпускають.Та ми водимо своїх дітей попри те що в  школи і садки.ще й на гуртки різні.Я,наприклад,вожу своїх на гімнастику і танці,і там так само є багато татусів,які приводять своїх дітей(це на рахунок чоловічої уваги) і інших мамочок з якими можна на протязі 1-1.5 години спілкуватись на різні теми і не тупіти.Іванка,ти можливо маєш на увазі домогосподарку,маму в декреті і то з однією дитиною,яка ще навіть в садок не ходить,то тоді можливо доля істини в твоїх словах є і то не можна всіх"чесати під одну гребінку".Я писала вище вже,що я виходила обидва рази з декрету раніше,бо мені дійсно трохи бракувало спілкування з іншими людьми але коли дитина пішла в перший клас,то повір в мене не менше ,а можливо навіть і більше того спілкування,ніж коли я була працюючою жінкою.Я вже писала,що ця тема не така й проста і тут не підходять якісь однозначні доводи ні про побут і життя домогосподарок,ні про побут і життя жінок та матусь.які ходять на роботу.
evakamila, але це трохи ынше спылкування  d112. Я просто надзвичайно общітельна і кожен деньс спілкуюсь дуже і дуже багато. Але це трохи спеціфічне спілкування - діти, чоловіки, стосунки, жарти, свекрухи і. т.д. - тобто наші всі жіночи темки, але чоловікові вони малоцікаві  d112. І трохи обмеження в спілкуванні поширюєтся, тому что зараз я вже майже 2 роки в декрету - одна вже пішла працювати, інші дві вже працюють не на повний робочий день, але всеж таки, і я прекрасно розумію, що через  три роки всі повиходять з декрету - і вже не буде щоденного спілкування навіть на такі жіночи теми, бо трохи шкода часу працюючій жінці 3 години трендіти просто так. І тоді буде певний вакум.
Цитувати
але не вважаю,що жінка яка відпрацювала з 9 до 17,потім біжить додому бо там двоє дітей,чоловік,готовка,уборка почуває себе безмежно щасливою і самореалізованою!!!!
так а ми про що і говоримо! Головне що жінка відчуває! якщо в неї є улюблена справа, вона щаслива від своєї роботи і від цього її родина теж щаслива. Ніж би вона сиділа вдома із сумом готувала би всім їсти  d30.
Цитувати
спілкуюся, залишаючись вдома, навіть більше ніж чоловік 
певно будь яка жінка спілкуєтся більше ніж чоловік  d27, їм треба виговарювати не більше 6 тис слів для щастя, а нам більше 20 тис  z5

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
Цитувати
їм треба виговарювати не більше 6 тис слів для щастя, а нам більше 20 тис
Ого,такого ще не чула!!!! z5 z5 z5

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
і що у всіх прямо у житті є улюблена професія? робота? покликання??? усі обожнюють вставати зранку і сидіти під офісними кондиціонерами? усі люблять начальство і свій золотий колектив????
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Shey08

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катя 1 рік
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
От власне, дуже важливо віднайти покликання, тоді і дилеми не буде. Я, наприклад, за три роки декрету відчула, що щось мені бракує у плані спілкування, яке традиційно зводилося до дітей, покупок...а як прийшлося узгодити одну справу(по телефону,правда) зі столичним органами, то мені бракувало професійно підібраних термінів. Мовчу уже про новорічні корпоративи мужа. Скажу чесно, що плакала вдома. Але поки що знайшла компроміс- здобуваю другу вищу освіту не для роботи, а для свого задоволення( у мене другій малявці буде 4 місяці). Дівчата, на сесії- як на крилах. Ще й чоловік почав після пар забирати, прям як десять років назад:)

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
і що у всіх прямо у житті є улюблена професія? робота? покликання??? усі обожнюють вставати зранку і сидіти під офісними кондиціонерами? усі люблять начальство і свій золотий колектив????
ну про себе я написала, що якби в мене всього цього не було, то я була б домогоспадаркою спокійно  d112.
В мене складний колектив, в мене підйом на роботу в 6.45 (а вчора я легла в 5 ранку, що для мене більш характерно  d30), але коли я приїзжала на роботу я відчувала щастя  d112