Автор Тема: Молитви у різних потребах  (Прочитано 24461 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Білосніжка

• Активна Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик ,5р
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
ПРиєднуйтесь до спільної молитви.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline подорожник

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Re: Молитва матері, яка виношує дитину
« Reply #35 : 22 Травень 2014, 12:55:22 »
дякую вам дівчатка

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +669/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Молитви у різних потребах
« Reply #36 : 03 Жовтень 2014, 17:45:49 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Вирішила відновити тему, можемо писати тут про помічні молитви, якими рятуємось у складних випадках, дякуємо у радісних.

Ось сайт, яким часто користуюсь

Хочу поділитись молитвою до Святого Шарбеля, яка також є дуже сильною та помічною

О Святий, Великий Божий Угоднику - Отче Шарбелю. Ти всеціло віддав своє Серце, свою Душу в руки Пресвятій Діві Марії, Богородиці, а Діва Марія віддала їх Возлюбленому Своєму Синові, Господу Ісусу Христу, нашому Спасителю. Так забраний з цього земного світу, будучи на землі, ти вже жив з Ангелами на Небесах. Жив ти в пустині щоб пустинником назватися, але пустинником був ти тільки для людей, бо щоденно ти приймав Господа Ісуса Христа в Пресвятій Тайні Євхаристії і з Ним ти розмовляв, жив Ним, тішився Ним…

Ще за життя ти був обдарований дарами оздоровлення, зцілення хворих людей від тяжких недуг, а після смерті гріб твій яснів неземною ясністю і оздоровляв всіх, хто до тебе приходив протягом сорока днів. Ти оздоровляєш всіх і сьогодні, хто щирим серцем, з любов’ю приходять до тебе і гаряче просить, молить тебе.

Допоможи і мені Владико, любий Отче Шарбелю, щиро прошу, благаю оздорови, зціли мене від тяжкої недуги, біди (висловити прохання), а я буду вдячний (-а) тобі, буду славити Ім’я твоє Святе, Ім’я чесне і всеціло віддане Богові на службу, буду всім розказувати про твоє Милосердя, про твою любов, співчуття до віх недужих, страждущих, а особливо до важко хворих, немічних людей.

Господи, Ти надихнув Святого Шарбеля до святості, до вірності Богові, дав йому Ласку: силу оздоровляти, зціляти людей із тяжких недуг, оберігати від нещастя. Господи дай мені любити, служити Тобі так, як служив Тобі Отець Шарбель. Допоможи мені Боже за заступництвом Отця Шарбеля, бути оздоровленим (-ою) і співати Тобі гімн Подяки через все моє життя і навіки вічні Амінь.

“Отче наш …”, “Богородице Діво…”, “Слава і нині…” (по 5 раз).

Молитва читається 40 днів.
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #37 : 03 Жовтень 2014, 21:37:07 »
Дівчата, можливо пише не сюди, але з 4 і 5 жовтня є проща у Погоні, біля Тисмениці, я 6 років ходжу на цю прощу, 2 роки тому була і просила Богородицю про вагітність, на наступний місяць я була уже вагітна. А під час вагітності не знаю як виліз герпес зостер на животі, я думала що з розуму зійду ( як почитала інформацію про нього)  лікарі розводили руками і коли була на лікарняному, то весь час молилась до Богородиці, Св Філомени, св Антонія Падевського, чикатала акафісти і слава Богу все пройшло безслідно. Так що молитва дуже помічна там де людина нічим не може допомогти.

Offline Христя@

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим та Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #38 : 04 Листопад 2014, 17:54:16 »
Дівчатка є дуже гарний молитвенник називається МОЛИТВЕННИК ДЛЯ МАТЕРІ зеленого кольору. Можна придбати в видавництві НОВА ЗОРЯ біля пл. А.Міцкевича в ньому молитви і за родину, сім"ю, дітей, хресних і інш. ;)

Offline Ангеля

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надюша
« Reply #39 : 04 Листопад 2014, 17:59:06 »
я маю такий молитовник-купила його в релігійному магазині на кутику-навпроти Катедри :bo
МЕД В НАЯВНОСТІ)))

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #40 : 05 Листопад 2014, 09:01:57 »
А ще дуже добре молитися до святого Юди Тадея.Можна молитися у всяких потребах а можна девятницю.Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Дуже потрібні молитви я знайшла на цьому сайті.

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #41 : 28 Листопад 2014, 21:26:42 »
Дівчата, скоро 8 грудня, не забудьте про Годину Ласк з 12:00 до 13:00. Я думаю що в церкві Христа Царя вона цього року знову буде

Offline NadIra

• Активна Мамка
  • Репутація: +120/-0
  • «Щасливий той, хто щасливий вдома. »
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #42 : 03 Грудень 2014, 12:37:08 »
А мене рятівна молитва Це До Святої Марти на 9 вівторків.
« Надія прикрашає нам життя »

Offline Olga21

• Щастя - це жити для тих, кого любиш, і знати, що хтось живе заради тебе…
  • Своя Мамка
  • Репутація: +141/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія і Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #43 : 03 Грудень 2014, 12:56:46 »
Завжди у важких обставинах молюся до Святого Юди Тадея. Можливо не завжди швидко вирішуються проблеми, але на душі стає легше.
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Offline eMkaSmile

• жизнь прекрасна!
  • Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • Как же хорошо,когда всё хорошо.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Станіслав,8 місяців)))
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
« Reply #44 : 15 Січень 2015, 21:06:36 »
ще задовго до вагітності придбала КАТОЛИЦЬКИЙ МОЛИТОВНИК для матерів.
Регулярно його тепер перечитую :chitaju і в РД візьму

Offline little_elf

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #45 : 29 Січень 2015, 18:45:17 »
Дууууже хороша темка :bo я теж, коли завагітніла, придбала собі Молитовник для вагітної жінки "Благословен плід лона твого"... там дуже багато молитов, є дев'ятниця до святого Герарда і вкінці коротенька молитва до св.Філомени, яку може молитись кожен! ще раджу молитись молитву до Пантелеймона цілителя, коли у вас чи рідних негаразди зі здоров'ям!!!а також дев'ятниці до святого Щарбеля, до святого Юди-Тадея, їХ можна знайти в неті. а ще сердечно вдячна Господу Богу, Діві Марії та всім святим, а особливо св. Анні та Йоакимові, яким ми з чоловіком молились, щоб завагітніти... кілька місяців ревних молитов - і ми чекаємо лялю d9

Сказали спасибо: ...Я...

Offline tanita28

• Свідома Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #46 : 29 Січень 2015, 18:57:37 »
Я час від часу молюся девятницю до Св. Тадея (можна придбати у Катедрі). А ще колись подруга подарувала молитвенник з назвою Таємниця щастя, там молитви, які потрібно молитися щодня цілий рік. Після того почали здійснюватись мрії d9

Offline kukusia

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим 8р , Злата 3м.
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
« Reply #47 : 19 Березень 2015, 10:37:35 »
Дівчата, може хтось таке знає. я коли лежала на збереженні з 1 дитиною зі мною лежала дівчина, то її мама нам казала які потрібно читати вірші з Біблії коли носиш хлопчика, а які коли дівчинку.
І я загубила цей листок. То я читала цей вірш під час молитви. Якщо хтось знає запишіть будь ласка. Дякую за таку темку.
Зайчик маме прошептал, закрывая глазки: — От земли и до луны, а потом обратно — Вот как я тебя люблю! Разве не понятно… Подоткнув со всех сторон зайке одеяло, Тихо-тихо перед сном мама прошептала: — Это очень-очень много, это так приятно, Когда любят до луны, а потом обратно!

Offline Ajlin

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евеліна
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #48 : 23 Квітень 2015, 23:25:41 »
И мени таке цикаво!

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +669/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #49 : 18 Травень 2015, 12:45:05 »
Мудра життєва притча

Скликав сатана всесвітній з'їзд бісів. У своїй вступній промові він сказав: «Ми не можемо заборонити християнам ходити до церкви. Ми не можемо заборонити їм читати Біблію. Ми не можемо заборонити їм спілкуватися в Молитві з Богом. Як тільки вони встановлюють зв'язок з Христом - ми тут же позбавляємося влади над ними.

Хай вони ходять у свої церкви, але ми украдемо у них їх час, так що вони не зможуть молитися і каятися в гріхах і розвивати свої відносини з Христом.

«Ось що ви повинні робити», - сказав диявол. «Ви повинні перешкодити їм увійти в спілкування з Богом і підтримувати цей зв'язок протягом дня». «Як нам це зробити?», - Закричали демони.

"Займіть їх дурницями і придумайте багато способів, щоб зайняти їх розум всякими непотрібними справами. А головне, вселите їм прагнення до матеріальних благ і збагаченню - до мамони. Нехай вони переймуться бажанням заробляти якомога більше грошей і купують собі машини, квартири, дачі.

Нехай заробляють все більше і більше грошей, щоб ходити в ресторани і кафе, щоб купувати дорогий, модний одяг, робити дорогий ремонт в квартирах і обставляти їх модними меблями.

Спокушати їх витрачати, витрачати і брати, брати в борг, брати багаторічні кредити і таким чином потрапляти в Кабалу Банків. А коли вони загоряться цим бажанням - особистого збагачення, гонитвою за мамоною - їм вже буде не потрібен Христос ...

Переконайте їх дружин затримуватися на роботі, а чоловіків - працювати 6-7 днів на тиждень, 10-12 годин на день, щоб їм ніколи було займатися своїми сім'ями і вихованням своїх дітей. Не давайте їм проводити час з дітьми, щоб діти їх тинялися з ранку і до ночі на вулиці і дружили з поганими кампаніями, тоді вони перестануть вчитися і з них нічого доброго не вийде. Тоді їх сім'ї розваляться і вони стануть самотніми, а ми їм від горя допоможемо спитися.

Стимулюйте їх мізки так, щоб телевізори і комп'ютери в їх будинках працювали постійно, і вони якомога більше часу проводили біля телевізора і комп'ютера і їм ніколи буде Молитися. Слідкуйте, щоб в кожному магазині і ресторані світу постійно звучала не християнська музика. Це заблокує їх розум і зруйнує їх єдність з Христом ...

Розкладіть на столах в кафе безліч журналів і газет. Бомбардуйте їх розум новинами і рекламою 24 години на добу. Нехай по дорозі їм кидаються в очі море рекламних щитів. Наповніть їх поштові скриньки рекламою, каталогами для замовлення товарів поштою, інформаційними бюлетенями і пропозиціями безкоштовних товарів, послуг і помилкових надій.

Показуйте в журналах і по телевізору худих, гарненьких моделей, так щоб їхні чоловіки повірили, що зовнішня краса - це найголовніше і стали б незадоволені своїми дружинами. Зробіть так, щоб їхні дружини були занадто втомленими, щоб любити своїх чоловіків вночі. Якщо вони не дадуть своїм чоловікам любов, якої вони потребують, - чоловіки почнуть шукати її в інших місцях. Це швидко зруйнує їхні сім'ї!

У Різдво та Великдень відволікайте їх святковою метушнею, концертами по телебаченню і п'яними застіллями, щоб вони не вчили своїх дітей істинного значення Різдва і Великодня.

Нехай навіть з відпустки вони повернуться втомленими. Зробіть так, щоб вони були завжди зайняті, щоб поїхати на природу і помилуватися Божим творінням. Замість цього відправте їх у парки розваг, на спортивні заходи, ігри, концерти і в кіно.

І нехай всі християни будуть вічно - ЗАЙНЯТІ, ЗАЙНЯТІ, ЗАЙНЯТІ!

Наповніть їхнє життя такою кількістю різних справ, щоб у них не було часу шукати сили в Ісуса.

Скоро вони будуть жити і працювати покладаючись тільки на себе, жертвуючи своїм здоров'ям і сім'ями заради своїх справ і грошей.

Це спрацює! Це був відмінний план!

Біси з радістю вирушили на завдання, змушуючи християн всюди бути все більш зайнятими і поспішати туди і сюди, залишаючи все менше часу для Бога, для молитви і своїх сімей.

Питання в тому, чи вдався дияволу його задум? Вам судити!

Розкажіть цю притчу іншим, чи Ви теж занадто для цього ЗАЙНЯТІ?
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Сказали спасибо: Лесенько

Offline MarichkaMom

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок Святославчик
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #50 : 31 Травень 2015, 21:19:56 »
Дівчата, я під час вагітності молилася до св.Герарда та св.Юди-Тадея (дев'ятницю). Це чудо-молитва! Раджу усім молитися у складних випадках до Апостола Юди-Тадея. Переконана, що він допоможе, особливо, у складних випадках. Такий під час вагітності був у мене. УЗДист взагалі був у шоці, коли я до нього звернулася вже без проблем ( а лікарі - троє! - не могли дати ради і плюс завідуюча). Казав, що таку, як у мене гематому бачив уперше і не вірив, що вагітність збереглась. Саме після дев'ятниці, після останньоі молитви вона почала зменшуватися, а згодом і сліду не залишилося. Це диво! Варто дуууже вірити й забути про все лишнє, окрім того, про що прохаєте. В безнадійних випадках моліться до Юди-Тадея! :flv