Автор Тема: Діти-випускники  (Прочитано 8092 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ірина1111Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Діти-випускники
« : 11 Жовтень 2012, 10:15:22 »
Дівчатка, я знаю, що більшість з Вас мамочки з маленькими дітьми, але є і більш старші, в яких діти закінчують цього року школу, або наближаються до цього віку  :) давайте ділитися хто як готується до ЗНО чи ДПА, що відвідують, куди дітки хочуть поступати. Також дівчатка, які молоденькі і у них ще свіжі спогади про цей дуже нелегкий період в житті, поділіться  d104 .
Мій Андрійко цього року в випускному, 11 класі. Хоче поступати в Нафти і газу, ще би не відмовився від Львівського політехнічного, буде видно  d130 Ходить до репетитора по математиці і цього тижня почав ходити на підготовчі курси нафти і газу на фізику і українську, на рахунок курсів ще не знаю, які будуть результати, а репетитором я дуже задоволена.
Діліться своїми думками, порадами, буду дуже вдячна  :)
[/url]

Offline Tatiana01

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Діти-випускники
« Reply #1 : 11 Жовтень 2012, 10:24:23 »
Привіт!) Маю також цього року випускника.Ми вчимося в ліцеї ФТЛ.Хочу запитати на рахунок курсів
Цитувати
Ходить до репетитора по математиці і цього тижня почав ходити на підготовчі курси нафти і газу на фізику і українську, на рахунок курсів ще не знаю
Це скільки разів на тиждень ці курси і яка вартість..бо мій "студент" каже , що ще суботніх немає.Йому по часу не виходить на інші.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #2 : 11 Жовтень 2012, 10:26:27 »
І я всього через пару років тут буду відписуватись d27, а поки що послухаю і почитаю вас, як то все виглядає.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 11 Жовтень 2012, 10:35:53 »
Цитувати
Це скільки разів на тиждень ці курси і яка вартість..бо мій "студент" каже , що ще суботніх немає.Йому по часу не виходить на інші.
За суботні я не знаю,  d104 курси є в дві зміни - 16.00-17,25 та 17,35-19,00, вартість 800 з хвостиком за фізику або математику, та 400 з хвостиком за українську,  (от голова безтолкова точну вартість забула) фізика, математика - два рази на тиждень, укр.мова, л-ра раз на тиждень, на рахунок суботи  більше можна узнати Для того щоб побачити посилання: Register or Login] тут  :)
[/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 11 Жовтень 2012, 10:36:39 »
А нам якраз субота не підходить, тому що ми в суботу вчимося в школі  :(
[/url]

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
« Reply #5 : 11 Жовтень 2012, 11:03:32 »
Ух-ти, яка темка з"явилась d41! Я через рік випускника буду мати, зараз в 10 класі, точніше на другому курсі ФТЛу. Посижу послухаю, що люди кажуть. ;)

Offline Tatiana01

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #6 : 11 Жовтень 2012, 11:09:21 »
В нафти й газу (малий ходить туди на пари ще)сказали , що ліцеїстам не потрібні ті курси.Але я все рівно хочу, щоб ішов.Маю ще таку інф. що є такі курси де бали додаються до вступу, а є , що нічого не дають.Мабуть треба буде самій все добре прозондувати...В ліцеї вартість буде 200 грн. предмет.Але я також ще не на 100% впевнена, так, як вони будуть зимою.Дякую за інформацію!!!

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #7 : 11 Жовтень 2012, 11:21:38 »
Цитувати
Також дівчатка, які молоденькі і у них ще свіжі спогади про цей дуже нелегкий період в житті, поділіться
ото я така зооовсім молоденька і з свіжою памяттю дівчинка d2 d2  z5 z5 z5було це колись давно, в далеееекому 2001 році, тоді ще всяких ЗНО не було d112 і було легше жити d142так от я закінчувала ПТУ і хотіла поступати в Нафти і газу, то ходила до репетиторів з математики і англ.мови( бо вчила в школі іспанську  d112), і нічо- поступила. правда за другим разом, бо перший раз не знаю чому але мене не зарахували і навіть на мої вимоги не хотіли показати мої роботи оцінені, хоча я була впевнена в математиці на всі 200% і  трохи сумнівалася за англ.мову бо її не дуже знала, то могла би хоча б попасти в списки на доздачу англ.м. а то я нікуда не попала  d112 :/ вийшла я звідти після скандалів і плачів, і вже не хотіла через таку несправедливість поступати але моя мамуічка привела мене почті за руку на другий відбір - і на ньому я вже поступила  d41 і ні капельки нікому нічого не заплатила  d112

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 11 Жовтень 2012, 12:16:10 »
Цитувати
в далеееекому 2001 році, тоді ще всяких ЗНО не було  і було легше жити
про ЗНО досить суперечливі відгуки, але враховуючи корупцію в наших ВНЗ і скільки вони дерли за вступ, то зараз якщо дитина дійсно гарно напише ЗНо та буде мати хороший бал атестата в школі чи ліцеї, то можна поступити на бюджет без взяток, правда існують недоліки і в цьому, тому що дитина наприклад в селі, де вчителі - сусіди чи родина, чи за півсвині  z5 отримує високий бал атестату, а дитина з набагато більшими знаннями в міської школи, часто спеціалізованої чи спеціалізованого ліцею отримує менший - тому що оцінки заробляються набагато важче, дійсно своєю працею. Але бал атестату - це тільки четверта частина загального балу, так що знання багато значать  z1
[/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 11 Жовтень 2012, 12:19:49 »
Особам з числа професійно орієнтованої молоді, які в рік вступу закінчили підготовче відділення ІФНТУНГ для вступу на основі повної загальної середньої освіти до  ІФНТУНГ для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки  (за винятком наступних: 6.020105 "документознавство та інформаційна діяльність"; 14
6.020303 "філологія"; 6.030504 "економіка підприємства"; 6.030508 "фінанси і кредит";  6.030509 "облік і аудит"; 6.030601 "менеджмент";  6.060102 "архітектура"; 6.140103 "туризм") додається до 20 балів за результатами підсумкової атестації.

Це витяг з правил вступу до нафти і газу на 2012 рік (на 2013 ще немає  :( )
[/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 12 Жовтень 2012, 08:47:36 »
Цитувати
Ми вчимося в ліцеї ФТЛ
Я теж казала, щоб туди поступав, від нашого будинку тільки дорогу по Бандери перейти  :) але малий не захотів. Правда, напевно в ФТЛ не знав би так англійську  d104
[/url]

Offline Oksano4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Танюшка 20 років. Владік 6 рочків.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #11 : 12 Жовтень 2012, 09:36:14 »
Моя донечка теж у цьому році випускниця. d16 Дуже хвилююсь за ЗНО, була присутня на цьому "міроприємстві"... Тож займається з репетиторами :укр.мова і література, історія України і англійська.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +481/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #12 : 12 Жовтень 2012, 09:54:07 »
Дівчата, що би не казали, що всюди треба платити. Знайте, що можна своїми силами поступити на державне.
Я поступила сама в 1992 (ну, нехай це було давно). Знаю точно що своїми силами поступили знайомі в 2003 і 2009 чи 2010.

Це я писала про нафти і газу. І ще- знайомих дівчинка в 2011 році поступила сама своїми силами в медуніверситет на державне))
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 12 Жовтень 2012, 09:59:52 »
Я ніколи нічого не платила в школі уже 11 рік  :) І мого синочка хвалять, він вчиться найкраще від усіх хлопчиків в класі (є дівчатка відмінниці, йому чуть-чуть не хватає) коли вручали атестати за 9 клас, то директор щось так довго йому говорила, як нікому - виявляється, скзала щоб в 11 класі атестат був з візнакою, вона він нього це дуже чекає  :)
І за вступ не збираюся нічого платити, головне - добре підготуватись до ЗНО і отримати хороший бал в школі, і сподіваюсь, що на бюджет поступить  z4
[/url]

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
« Reply #14 : 12 Жовтень 2012, 17:22:14 »
Цитувати
В нафти й газу (малий ходить туди на пари ще)сказали , що ліцеїстам не потрібні ті курси
Мені теж здається, що непотрібні, якщо дитина добре засвоює програму в ліцеї. Це з досвіду колишньої ліцеїстки, студентки Нафти і газу, і викладачки цього ж закладу. Але то моя думка :)

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 30 Жовтень 2012, 20:11:20 »
З 1 листопада починається реєстрація на пробне ЗНО, триватиме до 30 листопада
Цитувати
Реєстрація учасників пробного ЗНО-2013 здійснюватиметься тільки в мережі Інтернет на офіційному сайті Івано-Франківського РЦОЯО Для того щоб побачити посилання: Register or Login].
Вартість 89 гривень  за одне тестування
Тут більше Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Ми хочемо піти на англійську
Пробне тестування відбудеться

Цитувати
23 березня 2013 р. особи, які зареєструвалися та оплатили послугу, зможуть пройти пробне тестування з таких предметів:
українська мова та література; біологія: фізика; всесвітня історія;англійська мова;
французька мова; німецька мова; іспанська мова; російська мова.
30 березня 2013 р. відбудеться пробне тестування з таких предметів:
математика; історія України; хімія; географія; світова література.
[/url]

Offline ok.sana

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік 15 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #16 : 03 Листопад 2012, 11:40:10 »
У мене син у 8 класі, але вже задумуюсь як нам ЗНО здавати і куди і коли поступати.Вроді і час ще є, але вже страшно стає з теперішніми "грошовими" умовами вступів...