Автор Тема: Діти-випускники  (Прочитано 7238 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Діти-випускники
« Reply #102 : 02 Вересень 2013, 20:25:20 »
Ось і я попала в цей розділ. Маю дочку, 11-тикласницю! Плануємо вступати наступного року до Прикарпатського. Надіюсь, що в цій темці цього року тут не буду одна я, приєднуйтесь, матусі випускників!  :hi Може хтось знає, коли починаются курси в Прикарпатському цього року? Чи дають вони додаткові балли при вступі?

Offline Cестра Керрі

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 19
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #103 : 03 Вересень 2013, 09:57:54 »
Наскільки я знаю, в ПНУ курси не додають балів.

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #104 : 03 Вересень 2013, 21:03:09 »
Цитувати
Наскільки я знаю, в ПНУ курси не додають балів.
  Шкода... А коли вони починаються, десь з жовтня чи пізніше? Нам добре туда, знаю, що вони були минулого року по суботах зранку, чи в першій половині дня. Чи варто на них ходити, щоб підтягнути предмет?

Offline Ірина1111Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #105 : 03 Вересень 2013, 21:48:51 »
Олечка, саме головне, що я бажаю тобі і всім дівчаткам - мамусям 11-класників - великого терпіння. На рахунок курсів, то  на технічні, айтішні спеціальності, то вони щось дають, на філологію, то ніби ні, але... дочекайся міністерськоі  програми вступу, минулого року була десь в жовтні, приблизно в цей час мае бути програма вступу на 14 рік, тоді багато питань відпадуть. Слідкуйте за сайтами МОН і удачі ... тримаю за Вас усіх кулачки, і у  мене цей рік уже позаду  :hi
До речі, тел, прийм. комісіі ПНУ 596060 подзвони на рах. курсів, може щось скажуть... удачі...

А на рахунок курсів, то у мене почалася епопея рік назад, ще в з серпня мене моя мама почала довбати за курси, я знайшла тел. позвонила, сказали в кінці вересня, потрібно мати довідку зі школи, фотографіі. Я була в кінці вересня у відпустці, взяла Юрка (куда ж без нього) в охапку, і поіхала в <нафту>  z5 z5 z5 відправили в касу заплатити 1,3 тис. За 2 рази на тиждень фізику і 1 раз на тиждень укр. мову, взяли в Юрчика фото Андрійка <щоб (пряма мова )  z5 z5 подивитися чи братчик такий загарний як Юрко, і написали дні коли ходити на курси. Ходив - не ходив мае 20 балів. Для когось, як пишуть нічого, а для сина, я по балам дивлюся, попав в1 хвилю, не було би курсів - навіть і в 3 не пройшов би, хіба що по добору... дівчатка, щасливо
[/url]

Offline 23Lesja

• Активна Мамка
  • Репутація: +144/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марянка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #106 : 03 Вересень 2013, 21:54:31 »
Цитувати
Шкода... А коли вони починаються, десь з жовтня чи пізніше? Нам добре туда, знаю, що вони були минулого року по суботах зранку, чи в першій половині дня. Чи варто на них ходити, щоб підтягнути предмет?

мені здається що курси це марне викідання грошей. кажу це не з власного досвіду, але з того що бачу там де працюю. краще вже на репетитерство дати за ці кошти. ну це моя думка

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #107 : 03 Вересень 2013, 23:00:57 »
Цитувати
мені здається що курси це марне викідання грошей. кажу це не з власного досвіду, але з того що бачу там де працюю. краще вже на репетитерство дати за ці кошти. ну це моя думка
ну не знаю, моєму синулі ну, навіть, дуже, допомогли  бали з курсів, йому потрібні були 3 предмета для вступу - укр.мова.літ. (це, звичайно, для всіх) математика, фізика, найбільш потрібним і складним ( для його спец. з англ. мови 11 школи) була математика, це і був репетитор, а фізика і укр.мова, літ.  - це хватило і курсів, правда і для мене було несподіванкою  (і великим щастям) його 20 балів за курси,але чесно, дали ці бали дуже !!!!!!!!!!!!!!!!!!! багато
 і чисто психологічно, дитина розбереться в корпусах ВУЗУ, не буде уже там новачком, я думаю, що це безцінний досвід, правда, кожен сам вирішує  d104
[/url]

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #108 : 04 Вересень 2013, 11:03:30 »
Ірина, дуже Вам дякую за відповідь та поради! Мені репетиторство задорого, дочка ніби не так погано вчиться, у класі в числі перших (була минулого року)... В Прикарпатьському минулого року ціна курсів була мені здається дешевше ніж репетитор. Нам потрібно буде здавати українську, хімію, історію України і біологію.

Мами випускників минулих років, може в когось лишились довідники з Історіі України, Української мови та з Хімії 7-11 клас? Я б відкупила, якщо Вам не потрібні.

Offline Cестра Керрі

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 19
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #109 : 11 Вересень 2013, 17:47:43 »
Подивлюся довідники вдома сьогодні, часткво вже позбулися  ;).

Щодо курсів - в Прикарпатському ходили однокласники дочки - ті, що не дуже добре знали - їм трохи додало, а ті, що добре вчились в школі - нічого мудрішого не навчилися. )Це моя особиста думка, і результати ЗНО). А от в нафті курси серьозніші, та і бали додаються до ЗНО, що дуууже важливо!

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #110 : 12 Вересень 2013, 10:22:53 »
Дочка не буде поступати до Нафти... Довідники якщо знайдете, то напишіть, я б відкупила ( по ціні б/в).

Online orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
« Reply #111 : 30 Жовтень 2013, 15:14:51 »
Ауууу!  d77 Випускники, ви де? Як ваша підготовка?

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #112 : 30 Жовтень 2013, 22:01:38 »
В нас підготовка йде повним ходом. Накупили довідників. З лютого дочка буде ходити на курси в Прикарпатський. Наразі готуєтся вдома сама по тих довідниках. А як у вас?

Online orlina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #113 : 30 Жовтень 2013, 22:09:17 »
Мій випускник ходить до репетитора з укр. мови, а математика і фізика теж курси будуть. У нас додається проблема часу, бо навчання до 16.20, а добирається деколи біля години додому, уроки і вже ніч, тож репетитор у вихідні, а ще додатково займатись просто дууууже важко.  :xmm

Online orlina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #114 : 01 Листопад 2013, 16:48:16 »
 d77 Сьогодні стартувала реєстрація на пробне ЗНО  ;)

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #115 : 01 Листопад 2013, 19:44:26 »
Так, ми чули. Дочка хоче пройти , мабуть, з біології. А ви будете реєструватись? Ще не дуже зрозуміли що до чого і куда платити гроші за участь. Але то ще є час.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #116 : 08 Листопад 2013, 21:37:47 »
 Оля, все на рахунок пробного тестування можна знайти на нашому франківському центрі ОЯО Для того щоб побачити посилання: Register or Login] там  зарееструватися і тоді створюеться власний кабінет, е відповіді на всі питання пробного тестування, дати проведення а потім результати. У нас минулого року була така ситуація - в суботу пробне, у березні заметілі, дороги замело, то саме на цьому сайті я в пятницю ввечері  прочитала про перенесення пробного тестування. Більше ні для чого цей сайт не потрібний, тобто після пробного цікавоі інформаціі на цьому сайті не було

Іра орліна в нафті е суботні курси, просто для мого сина субота була неактуальна, тому що в 11школі субота робоча. Тепер в університеті з цим легше - 2 вихідних  :)
[/url]

Offline nadija86

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліля
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #117 : 28 Листопад 2013, 16:03:29 »
Meni she ne skoro do instutyty ,ale cikavo po4utatu tyt. :)

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #118 : 30 Червень 2014, 13:06:29 »
Дівчатка - абітурієнти  :) як Ваше ЗНО, як закінчили школу? Я читала, що цього року діти не дуже добре здали ЗНО, це якось через рік. Минулого року були вищі бали, а позаминулого, такі, як тепер. Мій студент уже більше, як тиждень здав сесію два екзамена здавав, а два отримав автоматом, то діти ще здають, а він уже вільний  :) Отримує стипендію тфу-тфу-тфу, з свого любимого програмування (декілька різних предметів) має 100 балів зі ста, а всілякі БЖД, філософії, трошки гірше, по балах десь на 4, але скоро ці додаткові предмети закінчаться, а так дуже задоволений  d27 Ще потрібно вмовити його на наступний рік поступати на військову кафедру, він зараз категорично проти, каже що даремна втрата часу  d16
[/url]