Автор Тема: Діти-випускники  (Прочитано 8046 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ok.sana

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік 15 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Діти-випускники
« Reply #17 : 03 Листопад 2012, 11:41:48 »
Бачу, що всі наймають репетиторів, в нас поки що тільки з англ мови, надіюсь, що сам підготується, так, як в школі вчиться гарно...чи може я не права і все зараз купляється?

Offline ok.sana

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік 15 років
« Reply #18 : 03 Листопад 2012, 11:43:03 »
Іринка, ще щиро дякую за повідомлення про реєстрацію.А ще підкажіть, будь-ласка,чи пробне можна проходити дітям 8-го класу, чи тільки коли вже в 9-му?

Offline Ірина1111Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #19 : 03 Листопад 2012, 12:39:07 »
Цитувати
А ще підкажіть, будь-ласка,чи пробне можна проходити дітям 8-го класу, чи тільки коли вже в 9-му?
Ой, я думаю що навіть не в дев"ятому, а в одинадцятому. Тому що після дев"ятого класу, коли поступати то враховуються результати ДПА за 9 клас і вступні іспити в коледж (якщо потрібно). ЗНО тільки після 11 класу для вступу і в Виші і в коледжі  :) А англійську він теж сам готує, без репетиторів, у них зараз вчителька з англійської дуже багато часу на уроках виділяє саме підготовці до ЗНО.
[/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 09 Січень 2013, 18:39:05 »
Дівчатка, ваші дітки вже реєструвалися на ЗНО?
Цитувати
Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року триватиме з 4 січня до 5 березня.
Мій малий ще зі школи ніяк не може взяти довідку, що в 2013 році закінчує школу  d104 Піде ще завтра, якщо директора не буде, то уже візьме, коли почнеться школа. Ще ніби час є. Як ваші випускники, як успіхи?
[/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 04 Лютий 2013, 09:53:35 »
Відправила в четвер по пошті матеріали для реєстрації на ЗНО, кожний день по інтернету дивлюся, але ще не ввели дані в інтернет  d104 уже переживаю, але пише, що до двох тижнів. Хоч би все добре, не повернули. А Ваші дітки випускники вже зареєструвалися?
[/url]

Offline Oksano4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Танюшка 20 років. Владік 6 рочків.
« Reply #22 : 04 Лютий 2013, 10:22:47 »
І ми вже відправили документи. Чекаємо. d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Консуелло

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: хлопчик 18 років
« Reply #23 : 07 Лютий 2013, 20:44:37 »
Якщо у дитини відмінні знання та результати ЗНО високі, то вступ до вузів можливий без фінансування.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 07 Лютий 2013, 20:51:00 »
Нам вчора прийшов сертифікат, з фотографію і голограмою. так все серйозно, аж страшно  d104 чим ближче до ЗНО, тим більше переживаю, спочатку здавалося, що мій Андріяшка розумничка, все здасть, а тепер здається що він так мало знає, як він буде здавати  :( щось я починаю панікувати.
Скачали запрошення на пробне тестування, аж в 25 школі, вул. 24 серпня. Так далеко  d107 Коли вийти, щоб добратися. А він у мене такий розтелепаний, чи сам знайде, хоч бери і зранку з роботи відпроситися, щоб його туда провести.
[/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 07 Лютий 2013, 20:52:38 »
Цитувати
Якщо у дитини відмінні знання та результати ЗНО високі, то вступ до вузів можливий без фінансування.
ми за вступ і не збираємося нічого нікому платити, основне фінансування зараз - репетитор, курси, різні підручники - а потім тільки його знання  :)
[/url]

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #26 : 07 Лютий 2013, 22:44:41 »
Цитувати
чи сам знайде, хоч бери і зранку з роботи відпроситися, щоб його туда провести
у свій час то за декілька днів до пробного іспиту відправила дочку у розвідку, тобто щоб знайшла потрібну школу, проїхала маршруткою, засікла час на доїзд ітд. в результаті дитина сама спокійно дісталась до місця призначення, але на ЗНО то тато відвозив машиною, якось я не довіряла маршруткам :)

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 07 Лютий 2013, 23:16:28 »
Цитувати
свій час то за декілька днів до пробного іспиту відправила дочку у розвідку, тобто щоб знайшла потрібну школу, проїхала маршруткою, засікла час на доїзд ітд. в результаті дитина сама спокійно дісталась до місця призначення,
якось так напевно і буде, але думаю, що спочатку в якийсь вихідний ми поїдемо разом, вияснимо якою маршруткою, щоб потім міг сам доїхати  d130
[/url]

Offline Tatiana01

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #28 : 07 Лютий 2013, 23:22:06 »
Цитувати
Так далеко   Коли вийти, щоб добратися. А він у мене такий розтелепаний, чи сам знайде, хоч бери і зранку з роботи відпроситися, щоб його туда провести.
Іруся, без паніки!!!!Син дорослий вже!!!Чи Ви може забули???...він же не в садочок іде...))))Все буде добре, дівчата!!!Не панікуйте завчасно..."не такий вже страшний чорт,як його малюють")))...прорвемося :*

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 07 Лютий 2013, 23:30:18 »
Цитувати
Син дорослий вже!!!
ніби й так, але таке відчуття, ніби розуму однаково, що цьому 16, а другому - 3  d27
[/url]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #30 : 08 Лютий 2013, 01:27:00 »
Цитувати
Так далеко   Коли вийти, щоб добратися. А він у мене такий розтелепаний, чи сам знайде, хоч бери і зранку з роботи відпроситися, щоб його туда провести.

Та краще навчи його "Язик і до Києва доведе" Незнає як і куди, то хай питає, хай вчиться сам їздити. НЕ маленький вже. А до 25 школи - недалеко, їздить купа маршруток (5, 56, 20, 20б, 23, 5, 11...). Моя дочка туди у 8 років сама до репетитора англ. їздила. Перший раз я показала куди йти, а далі телефон в руки, на випадок як заблудиться (бо їздила ще й по вечорах). І все, привчай до самостійності! ;)

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
« Reply #31 : 08 Лютий 2013, 11:54:06 »
може це не зовсім по темі, але дівчата праві. Я вважаю материнською мудрістю вміння "відпустити" дитину. Мій син теж має 16 років (але він у 10 класі - осінній), то вже давно більшість своїх справ вирішує сам. Самостійно носив документи з школи в школу після 8 класу, коли поступив до ФТЛ (директор аж руку тряс d27), сам обирає і записується на  цікаві йому секції, домовляється зі стоматологом, все пройшов стосовно військомату і дуже часто підстраховує мене з меншою дочкою :*.
А якщо син буде навчатись у іншому місті, то варто бути готовим. Та зрештою, мужчина росте z3.
На рахунок хвилювання якраз чудово розумію, ми ще рік в запасі маємо, але вже ці думки спокою не дають від тепер d143.
Успіху вам!!!!

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 08 Лютий 2013, 17:34:57 »
Мій теж осінній, але 11 вересня - то встиг піти зі своїм роком, майже в 6 років. Він став теж самостійним, особливо після народження Юрчика, це більше я панікую  d100 А на Симоненка до Золотої Ниви він їздить до репетитора з математики два рази в тиждень. Заняття вечером з 7.30 до 22, а деколи і довше, то їздить сам, звичайно. Просто перший раз я його відвезла, просто ще потрібно було з нею домовитися про години, заняття, оплату. Це він без мене не міг. z1 З своїм другом він пішки обійшов все місто, думаю, що проблем не буде.
Цитувати
Успіху вам!!!!
Дякую, ми стараємося, щоб все було добре, просто на серці неспокійно.  :8
[/url]

Online Калинович

• Активна Мамка
  • Репутація: +98/-0
    • Награды
« Reply #33 : 14 Лютий 2013, 14:27:50 »
Дівчата, а в кого дитина мріє поступати У Польщу, відгукніть, будемо разом щось думати-рішати...