Автор Тема: Діти-випускники  (Прочитано 7267 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Tatiana01

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Діти-випускники
« Reply #51 : 12 Червень 2013, 16:51:48 »
Цитувати
Я до того часу напевно посивію     .
Я ТАКОЖ ПОСИВІЮ  ТОЧНО.ВИ НЕ ОДНА :hi

Offline Ірина1111Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #52 : 12 Червень 2013, 17:37:49 »
Цитувати
і захотіла в коледж.Я її переговорила щоб подала документи в Стефаника,вже потім подивилася б який прохідний бал і хоча б спробувала.Але вона така незадоволена цим ЗНО і так переживає,що вже навіть на технікум(коледж ) нерозраховує -чекає ого  :)лошення результатів.
А чому так, не може бути все так погано  :( на який факультет вона хоче? нехай подивиться на сайті Для того щоб побачити посилання: Register or Login] з якими балами минулого року вступали в Стефаника на обраний факультет. Все одно приблизно можна бал порахувати ( Для того щоб побачити посилання: Register or Login] )  , ну крім творчих завдань з укр.мови і іноземних, звичайно d104
Tatiana01 удачі Вам  :)
[/url]

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
« Reply #53 : 12 Червень 2013, 18:03:18 »
Цитувати
Результати будуть аж 27 червня - 1 липня
Ого!!!  d16 Таке довге чекання всі нерви вимотає  d107

Offline NataliNIO

• Діти це щастя!У мене їх два!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +429/-0
    • http://nionatali.gallery.ru/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарій-19 років,Остапчик-9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #54 : 12 Червень 2013, 18:08:40 »
Ось і я почитаю ,бо теж наступного року маю випускника.
Життя коротке, тому - порушуй правила, прощай швидко,цілуй повільно,люби щиро,смійся нестримно! І ніколи ні про що не шкодуй!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #55 : 12 Червень 2013, 21:11:06 »
Цитувати
Ого!!!   Таке довге чекання всі нерви вимотає  .
На наступний день після 16.00 є відповіді на питання, і приблизно порахувати бал можна по минулорічних таблицях, але з мов є ще твір, який неможливо вирахувати. Кажуть що твори від нас відправляють на Схід України і навпаки, тому так довго іде підрахунок. але таблиці дуже неточні, таблиці переводу балу, якого отримав в 200 бальну систему дуже складні, тобто чим більше дітей написало на 200 балів предмет, тим нижчі бали в дітей, які написали на нижчі бали. навіть діти пишуть в 2 сесії укр.мову, математику чи історію. При однакових тестових балах різні бали в 200 бальній системі. Кому цікаво, подивіться. Для того щоб побачити посилання: Register or Login] наприклад минулорічні тести з математики, яка різниця в балах між сесіями  d107 при одинаковій кількості виконаних завдань.
[/url]

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
« Reply #56 : 12 Червень 2013, 21:24:44 »
Ой, йолки ж палки, як то складно  :oox. Треба терміново вникати в цю систему.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #57 : 12 Червень 2013, 22:23:50 »
(кликните для показа/скрытия)
або Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
жах  d107 d107 d107 d107 d107
[/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 23 Червень 2013, 23:41:12 »
Вчора було останне зно з фізики уже нарешті "відстрілялися"  :) тепер залишилося чекати результатів  :( :( але уже позаду постійні 'Андрійку, іди вчитися' - 'я уже вчився сьогодні' все це позаду, тільки дочекатися результатів зно, подати документи, з цим ми вирішили не спішити чекаем до середини липня, коли пройде ажіотаж перших днів здачі, будем бачити бали дітей по спеціальностям' тоді будем здавати - правда як це витримати? Не знаю. Дівчатка, як Ваші абітуріенти (уже не випускники  :))пишіть
[/url]

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +481/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #59 : 24 Червень 2013, 12:40:06 »
Цитувати
Вчора було останне зно з фізики уже нарешті "відстрілялися" 

Ірочка, вітаю!! Мама напевне більше напереживалась ніж дитина, а так вже тягар з плечей впав)) Бажаю, щоб прохідні бали були такими, як вам треба
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline Калинович

• Активна Мамка
  • Репутація: +95/-0
    • Награды
« Reply #60 : 25 Червень 2013, 09:32:04 »
Іруся, і я вітаю. Мій теж фізику здав, прийшов дуже розчарований. Каже, що задачі були дуже двозначні - як хочеш, так і розумій. Потім звірив відповіді, ще гірше розстроївся. А з хімії вже маємно 194 бали (не ходив до репетиторів і не дуже готувався, здавав  "на всякий випадок"), хоч наш коник - фізика, але то так завжди виходить, що краще знаєш - гірше здаєш. Я би повбивала тих дячів, що формують отакі завдання  d111.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 26 Червень 2013, 19:45:03 »
Дякую, дівчатка, я теж вітаю мам і діток зі здачею, ну майже, завтра діти здають світову літературу, і все
Цитувати
А з хімії вже маємно 194 бали (не ходив до репетиторів і не дуже готувався, здавав  "на всякий випадок"),
Мій так "про всяк випадок" здавав англійську. Я потім почитала ті завдання  d111 Наприклад питання - з якими висловами у вас асоціюються свята і знайти відповідність, наприклад, китайський новий рік, з чим він може асоціюватися. Варіантів може бути багато але є список обовязкових висловів, і треба відповісти точно  :( . Взагалі, як на мене, то асоціації дуже відносне поняття і в кожної людини своє, не може бути однозначної відповіді. І зі всіх предметів є якісь ляпи.
[/url]

Offline Калинович

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 27 Червень 2013, 10:46:23 »
Так, ляпи серйозні, і якщо попредні роки дітям давався "запас" на помилку (чи  трактування завдання так, як дитина розуміє), тобто 2-3 помилки все одно давали шанс на 200-бальний сертифікат, то теперішні проффесори не переймаються поняттям справедливості. Яка влада, така і освіта...

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 27 Червень 2013, 18:54:31 »
Запас на помилку е з предметів, які діти написали погано, наприклад, я дивилася цьогорічну таблицю з російськоъ мови, то там 8!!!! 200  балів, тобто достатньо відповісти на третину питань а бал в 200 бальній системі досить високий' а з таких предметів, які дійсно потрібні - такого немае  :( (вибачте за помилки - пишу з планшетки  :) )
[/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 27 Червень 2013, 22:20:40 »
Мій абітурієнт  z5 z5 z5 z5 поїхав з класом в гори, коли вчилися, тоді, здається, такої дружби не було  ;) в кінці випускного так всі обнімалися  d9 d9 d9  і плакали d24 d24 d24 ніби кінець світу. Тепер поїхали разом в Микуличин на 3 дні і дві ночі, в мене серце уже другу ніч не на місці, спати не можу, якась дурня в голову лізе.  :( ще на роботі сміються, що дивися щоб через 9 місяців бабусею не стала.  d27 , їм хіхоньки але мені так "переживательно" за мого маленького, майже 2-метрового синочка  d107
PS. в мене самої ностальгія, поставила на дзвінок Андрійка рингтон Скрябін Останній раз Для того щоб побачити посилання: Register or Login] поки його немає сиджу, слухаю і згадую наш  z5 (ми ж двоє ходили ) випускний, і на озері разом були, і плакала я разом з дівчатками. Жіночка, в якої це одна дитина, сказала, що ти так плачеш, в тебе все ще повториться, але тоді я буду уже набагато старша, можливо не така сентиментальна  :( , до цього ще 13!!!! років, за Юрасика ще немає чого переживати - ну щоб не впав, не простудився, не образився, що машинку не купили  :( , а тут такі сильні емоції, такі переживання. 4 дня ЗНО я була на таких нервах, просто не можна передати, мене аж тіпало, поки дитина, не приходила з ЗНО, поки не були на наступний день відповіді. А у вівторок, коли на сайті написали, що 26 будуть результати з деяких предметів, я коли подзвонила мамі, то думала, що цілком нормальна. Мама на наступний день сказала, що у мене був такий голос, що їй самій стало страшно, вона спати не могла  d27 щось я розписалася, просто емоції зашкалюють  z5
[/url]

Offline Калинович

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 28 Червень 2013, 12:48:24 »
Ой, Іруська, розумю тебеяк ніхто на уьому форумі  ;). Я, щоправда, не так переживала. На випускний не йшла ні я, ні чоловік, бо знала, що не стримаю сліз, та й виходило дуууже дорого. Бли на урочистостях в фівлармонії, помахали папа сину, він сів в автобус з дітьми і поїхав на випускний, а ми з його хресною і моєю старшою донькою поваланцались по місту святкувати. Мій синуля дуже спокійно якось сприямав ЗНО, тож і я не переживала аж дуже. Як ваші резхультати? Я так розумію, що ваш теж по математичному напрямку йде?

Offline Tatiana01

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #66 : 28 Червень 2013, 13:17:44 »
Цитувати
4 дня ЗНО я була на таких нервах, просто не можна передати, мене аж тіпало, поки дитина, не приходила з ЗНО, поки не були на наступний день відповіді. А у вівторок, коли на сайті написали, що 26 будуть результати з деяких предметів, я коли подзвонила мамі, то думала, що цілком нормальна. Мама на наступний день сказала, що у мене був такий голос, що їй самій стало страшно, вона спати не могла   щось я розписалася, просто емоції зашкалюють
Ірусь, все вже позаду майже....такі ж емоції були і у мене, але і з наслідками....мені щось геть було зле...Зараз усвідомлюю , що не такий страшний чорт , як його малюють(це про нас мамок)Нехай це буде у наших дітей найважче випробування  у житті...))))Мій також із класом їде  у гори)щоправда 6 липня...і я також ДУЖЕ переживаю....і смішно , і грішно))).
P.S Ми ще чекаємо результатів фізики....от і я як на голках

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #67 : 28 Червень 2013, 15:29:09 »
Цитувати
P.S Ми ще чекаємо результатів фізики....от і я як на голках
Ми теж чекаємо фізику  :( математика і українська навіть дуже непогані, тепер фізика ....
Цитувати
Я так розумію, що ваш теж по математичному напрямку йде?
Він хоче в нафти й газу на програміста, я не скажу, що в захваті від його вибору, комп"ютер і так уже займає в його житті дуже багато часу, а якщо це стане ще професією  :xmm але це його вибір, попередньо думаю, що проходимо, по балам минулого року, звичайно, а там буде видно. Просто я впевнена що потрібно використати всі 15 варіантів, щоб потім не думати, "а якби я подав туди і пройшов би",  він правда з Франківська їхати не хоче, правда я і не дуже хочу його відпускати.  :( ну буде видно  ;)
[/url]