Автор Тема: Діти-випускники  (Прочитано 8062 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Діти-випускники
« Reply #85 : 05 Серпень 2013, 14:42:49 »
Вітаю!!!  :flv Хвилювання позаду  d41

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #86 : 07 Серпень 2013, 13:42:44 »
Дівчата всіх вітаю з успіхами ваших дітей!!!!Підкажіть будь-ласка як то вже накінець дізнатися результати вступу.Сестра в Стефаника подала документи.Покищо відомо результати з 2 хвиль і її там нема.Зате отримала від ПНУ СМС що має високі шанси поступити на контрактній основі.Завтра буде 3 хвиля.Чи варто їй сподіватися на неї бо коли вступала пояснили:якщо небудете в 1 і 2 хвилі то в 3 знайдете себе точно.Чому так сказали я нерозумію.Передивилася всі сайти тут запропоновані і так нічого конкретного незнайшла(крім загальних рейтингів).Може хтось знає коли приблизно формуються остаточні списки щоб сестра неїхала дуже здалеку.

Offline Ірина1111Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
« Reply #87 : 07 Серпень 2013, 19:04:08 »
Галя, про контракт хай поки-що не ведеться, це тільки після 11 серпня, я останній час скільки надивилася в інтернеті на рахунок вступу, то хочу сказати, що наш ПНУ Стефаника - це просто унікум, він перестав давати дані в ЄДЕБО, тобто в єдину систему обліку абітурієнтів, ще в 20-х числах липня, неможливо нічого вичислити, Галя, напиши мені в приват спеціальність і прізвище по Для того щоб побачити посилання: Register or Login] будемо думати  d108
[/url]

Online Cестра Керрі

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 19
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #88 : 07 Серпень 2013, 23:52:31 »
Галя, ще поки що несуть документи ті, що пройщли у 2 хвилю. От коли вони вже здадуть, або не здадуть оригінали, то 8 числа буде результат 2-ї хвилі. І одночасно буде список тих, що проходять у 3-тю. От там має бути прізвище вашої сестри. (якщо в неї великі шанси). Тоді треба везти документи. Можна ще зателефонувати у приймальну комісію (я так робила), бо нам теж приходила смс, ще в перший день.. Не знаю, чи зрозуміло пояснила. Телефони є на сайті.
Інформація оновлена теж, не знаю, Ірочка, де ви там дивитесь, що не оновлюється, хіба на ІС конкурс  z5.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 08 Серпень 2013, 17:37:35 »
Я мала на увазі якраз ІС Конкурс, тому що з неі беруть дані інші сайти, такі, наприклад, як пошук, а по ньому видно, хто з дітей, які вище по балам здали оригінали в інші Вузи, і можна вирахувати свій шанс в доборі оригиналів
[/url]

Online Cестра Керрі

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #90 : 08 Серпень 2013, 19:43:55 »
так, Іро, я зрозуміла потім, але вже не могла виправити повідомлення d111.
Взагалі-то дивно, бо на АБІТ деколи інформація свіжіше, ніж на ІС Конкурс.  d104

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #91 : 10 Серпень 2013, 01:11:13 »
Дівчата:Іра та Ліля,ми перечитали ваші поради - дякуємо!Сестра як почула що 10 числа закр. прийм. ком. то аж бігом все дізналася.Ходила питала і напитала.Вона таки зарахована на контрактну форму.Так,як хотіла вступити саме сюди,то боялася втратити ще й платне місце,одразу підписала договір і від сьогодні вже студентка.Ми пробіглися по сайтах,і навіть якби було ще декілька державних місць вона туди непотрапляє.Хоч і медалістка,але з нижчими балами ЗНО(через надмірні хвилювання)вона недотягнула декілька місць.Геть заплутано,але то вже інша тема яку десь тут вже обговорювали.
Дівчата,незнаю як ваші діти переживали вступну кампанію,але аж сьогодні за весь цей час я побачила свою сестру веселою.Бажаємо всім,хто ще дізнається про свій стан справ,успіхів і добрих результатів!!!!!!!!!!!!!!Ще раз дякуємо!!!!!!!!!!!!!

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #92 : 10 Серпень 2013, 07:24:41 »
Галя, вітаю  сестричку :flv :flv :flv
[/url]

Online Cестра Керрі

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #93 : 10 Серпень 2013, 10:45:58 »
Галя, приєднуюсь до вітань! Думаю, ви даремно хвилювались, так як на контракт зараховують після того, як будуть заповнені держвні місця, після 11 числа. І, доречі, якщо вони не всі заповнюються, то є ще добір з контрактного списку, так що все може бути...! ;).
Дівчата, у нас на одному напрямку всього 5 держ. місць, ми були 35-ті, але ніхто не подав оригінали з рекомендованих, і тепер ми 2-гі у черзі, якщо будуть вільні місця  z5. От парадокси....
Не знаю, як які діти, мені здається, що моя дочка не дуже переживає. Я - більше. z5.
Нервує, звичайно невизначенність і проблема вибору. Ми пройшли на державне, куди дочка хотіла. Але зараз виникла ота нова можливість, куди ми і не надіялися....

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 10 Серпень 2013, 15:56:50 »
Ми з сином подавали документи (по електронці) у КПІ та Львіську політехніку, малий відмовився, тобто тільки в нафту, а мені так шкода цих втрачених можливостей вчитися в престижному Вузі, просто аж серце не на місці, усюди ж проходив, ніби дома, звичайно, дешевше, але більші можливості, я сабе заспокоюю тим, що якщо буде вчитися, то через 4 роки після отримання диплому бакалавра можна поступити в будь-який класний ВУЗ на магістра і мати престижну освіту  d16
Ліля, удачі Вам і донечці на вступі на саме ту можливість  z5 про яку Ви хочете
[/url]

Offline Tatiana01

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #95 : 11 Серпень 2013, 12:54:31 »
Цитувати
Ми з сином подавали документи (по електронці) у КПІ та Львіську політехніку, малий відмовився, тобто тільки в нафту, а мені так шкода цих втрачених можливостей вчитися в престижному Вузі, просто аж серце не на місці, усюди ж проходив
Іруся,як я вас розумію :)у нас така ж історія з політехнікою і іншими вузами ..а зупинились на нафті.Що ж удачі нашим хлопцям і усім дітям легкого старту у "дорослому")))житті і навчанні.Хай щастить!!!!

Online Cестра Керрі

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 11 Серпень 2013, 14:46:07 »
Дівчата, нафта - це всеж-таки ВНЗ досить високого рівня, так що нема чого переживати!

Дівчата, який пристрій потрібен студенту? Ноутбук, планшет? Маю на увазі - для навчання.

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #97 : 14 Серпень 2013, 20:58:24 »
ми починали з ноута, а тепер коли дочка навчилась швидко писати(друкувати) то купили планшет, щоб вона лекції нотувала, каже, що декілька студентів так робили і пізніше не мусіли розшифровувати свої закарючки, а тільки читали написане.

Online Cестра Керрі

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #98 : 14 Серпень 2013, 22:03:38 »
Дякую, Неллі! Моя-то друкує швидко... а я думала, що лекції на диктофон можна записувати.? Має електронну книжку з і-нетом, а дома стаціонарний комп. Але одного мало, а другого - забагато  d27.
А планшети, я думала, що тільки для розваг і і-нета... :xmm

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #99 : 14 Серпень 2013, 22:22:45 »
з диктофоном то 2 роботи, бо на лекції щось мусить робити, а потім нотувати всерівно треба. Тому моя дочка хоче цього року почати нотувати на планшеті з досить великим екраном, також + в тому, що не мусить перемальовувати графіки і різні слайди описувати, котрі показують викладачі, а тільки їх фотографувати.

Online Cестра Керрі

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 14 Серпень 2013, 23:49:43 »
Ох, як багато тонкощів!
Напевно, треба спочатку коло завдань окреслити, я ще не знаю, як саме буде навчання побудовано. Ну ясно, що лекції якось фіксувати треба. Щось я не сприймаю всерйоз  паншети власне через малий розмір ;).

Offline Калинович

• Активна Мамка
  • Репутація: +98/-0
    • Награды
« Reply #101 : 18 Серпень 2013, 18:04:33 »
Ага, і мені цікаво, якщо не важко, напишіть, яка модель планшета, дуже вас просимо!  d100