Автор Тема: 23 листопада!!!"Дитяча психосоматика: від хвороби до здоров’я"Тренінг-семінар:  (Прочитано 13233 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
І я дуже хочу на цей тренінг,буду слідкувати за темкою :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sashunja

• Активна Мамка
  • Репутація: +139/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
І я дуже хочу відвідати тренінг...буду слідкувати за темкою d53

Offline ДівіяАвтор темы

• Акушер-гінеколог!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Ок! Слідкуйте за темою тренінг буде вже зовсім скоро' d77

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
ура! напишіть мені в приват будь-ласка, коли буде точно відомо щодо тренінгу,щоб я вже цей раз не пропустила

Offline marmyladka

• Мечты сбываются,главное верить!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +318/-1
  • Я самая счастливая на свете))))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 7,5 рочків Данічка 2р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
о і я теж хочу вже нарештіпопасти на цей тренінг а то завжди пропускаю оголошення d100
ЛУЧШИЙ СПОСОБ СДЕЛАТЬ РЕБЕНКА ХОРОШИМ-СДЕЛАТЬ ЕГО СЧАСТЛИВЫМ!!
Мій тел )) 0967780592 та 0501729202

Offline sunny_mood

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
А можна і мені до гурту d100... - бо тема надзвичайно цікава z4
З нетерпінням чекатиму новин стосовно проведення тренінгу!  d77
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Offline Галина 13

• Активна Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Натолочко,дуже хочеться послухати цей тренінг як можна швидше.Дякую.

Offline Irys

• Активна Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
о, і я би приєдналась на цей тренінг) буду слідкувати за темкою)

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Моя сестра хоче на цей тренінг. Наталочко, дай знати коли буде група  ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Лучик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана

Offline zh.sv

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
  • Андрюшка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
В період вагітності ходила в Дівію на заняття, а зараз дуже би хотила попасти на цей тренинг. Запиши, Наталочка,  мене будь-ласка.

Offline ДівіяАвтор темы

• Акушер-гінеколог!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
d41 d41 d41 УВАГА! d41 d41 d41
Оновлена програма тренінгу!!!
23 листопада, 7 грудня

ДИТЯЧА ПСИХОСОМАТИКА : ВІД ХВОРОБИ ДО ЗДОРОВ'Я .
Як ми можемо допомогти дитині бути здоровою

Цей тренінг-семінар для Вас, якщо:
 - Ваша дитина проходить період перших зустрічей з вірусами , адаптуючись в дитячому садку чи школі;
 - Якщо дитина хворіє звичайними дитячими захворюваннями , але Вам здається, що це - занадто часто;
- Якщо Ви досить емоційно реагуєте навіть на легкі захворювання і багато переживаєте з цього приводу;
- Якщо Ви «тривожна мама » на тему хвороб і боїтеся - чекаєте «як би чого не сталося»;
- Якщо Ви підозрюєте, що дитина через хворобу маніпулює Вами;
 - Якщо у неї є хронічні захворювання , і Ви дуже втомлюєтеся весь час лікуватися;
- Якщо Ваша дитина травмована лікувальним процесом, і Вам потрібно реабілітувати її психологічно і зміцнити її відчуття здоров'я;
- Якщо Ви пройшли досить ефективний шлях у боротьбі з хворобами і хочете зміцнитися в здоров'я , і почати звикати до того, що можна жити в менш тісному контакті з хворобами і лікуваннями;
- Якщо Ви починаєте усвідомлювати, що наполегливо лікуєте дитину, але здоровою її уявити не можете, або взагалі мало вірите, що вона може бути здоровою;
- Якщо Ви хочете припинити любов до дитини у форматі її «лікування і рятування» і хочете навчитися більш здоровим формам відносин з нею – відпочити від хворіб і знаходити час на розвиток, прогулянки;
- Якщо Ви хочете , щоб періоди здоров'я Вашої дитини були істотно довшими і вона швидше прощалася з «болячками»;
- Якщо Ви хочете зрозуміти комплекс психологічних причин, які «запускають» хворобу і хочете навчитися керувати цими процесами, запобігаючи появі хвороби, або допомогти більш швидко і легко одужати ;
- Якщо Ви свідомо хочете прищепити дитині самосвідомість «Я - здоровий і благополучний» і готові «включати» для цього свої свідомі і психологічні сили, «налаштуватися» на здоров'я;
- Якщо Ви взагалі хочете набратися сміливості і навчитися говорити хворобам «ні» і жити більш легким , приємноим, щасливим життям.

На тренінгу
Ви отримаєте знання про те, як «розпізнавати» психологічні причини хвороби своєї дитини, емоційні та поведінкові провісники захворювання, зрозумієте, «чого домагається Ваша дитина, йдучи в хворобу», як задовольняти її потреби здоровими способами; дізнаєтеся, як і в чому потрібно допомагати їй справлятися з труднощами і завданнями зростання; зрозумієте, як Ваші особисті установки і дії впливають на процеси здоров'я і хвороби, навчитеся більш свідомо і ефективно підтримувати стан здоров'я дитини і допомагати їй рухатися до ще більшого   здоров'я та благополуччя .

Тренер - ХРИСТИНА КАРАБИН
Психотерапевт в методі системної сімейної психотерапії , консультант в методі позитивної психотерапії,
Загальний стаж практики - понад 9 років.
Член Ради Всеукраїнської Асоціації Позитивної Психотерапії ,
Тренер Українського Інституту Позитивної Психотерапії .
Канд. психологічних наук, доцент, викладач дисциплін «Клінічна психологія», «Основи психосоматики та коучінгу здоров'я»

... Звичайно, осінь - це « вірусний період» .. але разом з тим - те, наскільки часто приходять захворювання, в який період життя (не час року, а саме період нашого життя) , як ми реагуємо на хворобу дитини , як чинимо, лікуємо, що говоримо, що прогнозований, і як відпускаємо хвороби або ... несвідомо запрошуємо їх знову , залежить від нас набагато більше, ніж ми думаємо. А раз так , то ми можемо на це ефективно впливати.
 Хвороба - це частина життя , явище з яким потрібно навчитися правильно взаємодіяти, розвивати вміння залишатися здоровим і допомагати в цьому близьким.
Це не те питання, яке можна вирішити раз і назавжди. Це момент, з яким потрібно навчитися взаємодіяти, вибудовуючи для цього свою обізнаність, компетентність і внутрішню силу .
Для цього Вам будуть необхідні практичні знання, підказки, моделі для розуміння психології захворювання і одужання.
На тренінгах ми не будемо займатися індивідуальними темами «важкої психосоматики» , зате отримаємо чіткі практичні знання про Ваших внутрішніх ресурсах, засобах і можливостях руху до здоров'я і інструменти самодопомоги та допомоги дитині, вміння регулювати ці важливі процеси .

Отже, процеси які після тренінгу будуть для Вас більш зрозумілими і керованими :

:flv Тренінг 1.
Про психологічні причини хвороби: виявляємо, усвідомлюємо, як на це впливати.  

•   Хвороба як явище в житті. Коли приходить хвороба, про що вона сигналізує з психологічної точки зору?
•   Що таке «психосоматика» ? Чому виникає дитяча психосоматика ? Яка в цьому «вигода» і для кого?
•   Чому частіше хворіють "слухняні, ввічливі, зручні» дітки ?
•   Можливо, це незвично, але якби хвороба була другом, який дивним чином робить для всіх щось важливе..?
•    Який зв'язок між сімейними відносинами і психосоматичними захворюваннями дитини?
•   Як пов'язані емоції мами, її «внутрішня психологічна життя» і настрою дитини, спад її психологічних та імунних сил?
•   У яких батьків діти хворіють частіше, або як стати джерелом здоров'я для себе і дитину?
•   Як виявляються емоційні та поведінкові провісники хвороби?
•   Мама + дитина + хвороба + любов = мама любить і мама лікує ..? Що означає це рівняння, в якому «любов і лікування» дуже близько?
•   Як жінка несвідомо допомагає бути психосоматиці і хворобі дитини? Від чого її рятують дитячі хвороби? Що точно не можна робити в цій ситуації?
•   Яка роль батька у підтримці здорових і нездорових процесів. Що є в Його Чоловічий і Татусевій владі?
•   Як вийти з неусвідомлюваного замкнутого кола хвороби і лікування?

:flv Тренінг 2 .
  Рухаємося до здоров'я, зміцнюємо здоров'я, звикаємо бути здоровими. Керуємо процесами здоров'я.

•   Які є дуже важливі психологічні умови того, щоб Ви разом з лікарем максимально ефективно рухали дитину до здоров’я?
•   Який психологічний портрет мами дитини, який, як правило, здоровий, і який портрет Мами, дитина якої, як правило, хворіє? У яку групу мам Ви хочете ?
•   У яких випадках лікарі говорять «перестаньте лікувати дитину» і відправляють батьків до психолога. Приклади «історій видужань»
•   Які психологічні джерела здоров'я приховані у Вашій дитині?
•   Які приховані джерела здоров'я Вашої дитини укладені в Вас, як у Мамі?
•   Як Мамі навчитися благословляти дитини на здоров'я? Конкретні приклади моїх історій з сином і моїх клієнтів, діти яких перестали кашляти, погано спати ночами, боятися лікарів і хвороб.
•   Як  замість «вигоди хворіти» допомогти дитині вибудувати «вигоду бути здоровим» ?
•   Здоров'я є наслідком ... чого саме - дізнаєтеся . Секрети побудови здоров'я.
•   Як психологічними засобами можна відновлювати здоров'я дитини і сім'ї? Що для цього потрібно робити?
•   Ваша дитина здорова !!! . в 4- х вимірах !! Як це примножити і закріпити ?
•   Як допомогти дитині вибудувати самоусвідомлення «Я - здоровий» і чому це кардинально важливо?
•   Як підтягнути «ту сферу здоров'я», яка цього найбільше потребує?
•   Що таке «події та процеси здоров'я», і як їх ввести в життя дитини і сім'ї?
•   Створення «картинки здоров'я» дитини та сімейного балансу .
•   Складаємо «картинку здорової дитини», з того, що є і з того, що буде і вчимося «вирощувати» її на благо дитини і своєї власної і сімейного життя кожен день.

Форми роботи:
   Міні- лекції ( концентровані вижимки - знання , які дає сучасна психологія і психотерапія на цю тему);
   Історії про те , як вірний психологічний настрій мами допоміг дітям одужувати швидше і легше;
   Робота з Вашими установками на цю тему ( Ваша індивідуальна робота з собою);
   Спілкування в питаннях і відповідях;
   Обмін досвідом з іншими мамами на цю тему;
   Спільно вибудовуємо моделі та алгоритми руху до здоров'ю;
   Забираємо з собою корисні психологічні знання , «пам'ятки » та матеріали для самодопомоги .

Методи роботи: позитивна психотерапія , системна сімейна психотерапія , технології короткостроковій терапії та коучингу .

Чому між тренінгами – 2 тижні перерви?
Щоб Ви могли  «прожити матеріал», дати йому «відстоятися»;
Щоб наступний матеріал не «затер» попереднього.
Щоб Ви встигли обговорити  свої відкриття з чоловіком та найближчими родичами, які допомагають Вам у вихованні дитини.
Щоб Вам було зручніше домовитися з сімєю про можливість виділити час для участі в тренінгу.
Щоб 2й тренінг та все, що Ви з нього винесете, «побудувався» на вже зміцнілих результатах першого.

Тривалість кожного тренінг-семінару - з 9:30 до 15:00 з перервами на каву - паузу.

Вартість участі – є соціально підтримуючою. Участь в обох тренінгах є суттєво дешевшою, ніж лікування дитини від бронхіту чи ГРЗ... d57

180 грн - при оплаті авансу - 80 грн до 20 листопада (При аванс - оплаті Ваше місце в групі заброньоване ) .
220 грн - при оплаті авансу 80 грн - до 23 листопада ( При аванс - оплаті Ваше місце в групі заброньоване ) .

Для сімейних пар вартість участі у тренінгу
300 грн ( при оплаті авансу , який бронює Ваше місце в групі ) до 20 листопада
360 грн ( при оплаті аванс - вкладу , який бронює Ваше місце в групі) до 23 листопада.

Дуже корисно приходити обом батькам.  d60 Досвід показує , що батько відіграє особливу , важливу роль у підтримці здоров'я дитини, його одужання. Коли цю інформацію отримують обоє батьків, їх вплив на одужання дитини не подвоюється, а зростає в багато разів. Сімейна компетентність у цій темі робить сім'ю значно здоровішою і сильнішою.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Наталочко, я хочу на друге заняття. Можна так?
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Mum

• Гість
Наталя, запиши мене і дай, будь-ласка, реквізити для оплати. Дякую!

Offline ДівіяАвтор темы

• Акушер-гінеколог!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
:xmm Іваночка а ти вже була з попередніми групами?

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Я теж  би друге заняття відвідала, бо вже була на цьому тренінгу  ;)

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Цитувати
xmm Іваночка а ти вже була з попередніми групами?
Ага
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]