Автор Тема: Перше враження - помилка чи істина?  (Прочитано 8074 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bonitkaАвтор темы

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Перше враження - помилка чи істина?
« Reply #51 : 18 Грудень 2012, 23:51:02 »
Хоч переважно  і вичисляю хитрих людей з першого погляду, але не закриваюся від них, і ні в якому разі не поводжуся з людьми відразу категорично, тому що це було б якось не гуманно, це просто ознака для мене, що потрбіно бути обережнішою і не розкривати відразу свої обійми довіри. Я, як правило, переоцінюю людей, стараюся знаходити плюси, навіть якщо для інших очивидні більшість мінусів, але в такому випадку я ще пильніше буду спостерігати за людиною, щоб розгледіти більше плюсів, які не змогли розгледіти інші.  d112
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Позолочені вироби з медичного золота

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #52 : 19 Грудень 2012, 00:54:07 »
Не по темі звісно, але я категорично не згідна з вашими твердженнями, що досягти чогось в нашій країні можливо тільки за наявності старту чи впливових родичів d128 Я особисто знайома з людьми, які з нуля досягли багато чого в житті. І мій чоловік в тому числі. Це з розряду таких фраз "в мене немає вищої освіти, бо батьки не мали грошей d111". Якщо є бажання то і з гривнею в кишені можна почати шлях до успіху. Головне це важка щоденна праця. Бо оці всі розмови людей, які лежать на дивані і розказують, яка в нас погана країна і ніхто не дає можливості працювати - це повний брєд. Вони і в стабільній країні з хорошим соц.пакетом будуть вести себе так же і жити в таки же умовах.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #53 : 19 Грудень 2012, 01:03:11 »
Цитувати
Головне це важка щоденна праця.
навіть не завжди важка, бо як в людини є до чогось справжне покликання і вона його знайшла, то щоденна праця для неї в тій галузі навіть не буде важкою!

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #54 : 19 Грудень 2012, 12:52:42 »
Я нечасто "розкушую" хитрих і підступних людей, але якщо вже "розкусила", то на все їхнє життя. Кожне їхнє слово і вчинок автоматично сканую і завжди готуюся до підступу.
   Найбільший прикол - я майже ніколи не можу відрізнити випивших людей (не п"яних встєльку з міцним запахом алкоголю). Я думаю, що це просто люди веселяться. Знайомі потім дивуються, як можна було такого не помітити. d30
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline marinella

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, Женя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #55 : 19 Грудень 2012, 17:45:37 »
Ще часто, оцінюючи людину, ми порівнюємо її із собою, що вона робить так як ми, і чим відрізняється. Тому часто ми вибираємо собі у друзі схожих людей, а тих, хто веде себе інакше нам часто важко зрозуміти і сприйняти.
Поступки характеризуют человека больше, чем его слова и самомнение! ​

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #56 : 19 Грудень 2012, 17:48:49 »
Так, схожих людей ми частіше вибираємо собі у друзі, а несхожі зазвичай стають нашими чоловіками d140
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline marinella

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, Женя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #57 : 19 Грудень 2012, 17:54:46 »
Цитувати
а несхожі зазвичай стають нашими чоловіками
о, точно, якщо це гарний чоловік, ще й так відрізняється, то він ще більше привертає до себе увагу, і з часом саме в такого можна закохатися ))
Поступки характеризуют человека больше, чем его слова и самомнение! ​

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #58 : 04 Січень 2013, 04:40:28 »
цікава темка, заставила мене задуматись, зокрема, почала згадувати конкретні приклади, коли перше враження було оманливим і таки зрозуміла, що так було не раз, наприклад, при знайомстві для мене дуже важлива посмішка...але бувало, що знайомилась з людиною, вона так ніби посміхається щиро, гарно до тебе говорить, я думаю, о, яка вона класна, а в результаті виявилась не дуже хорошою (як на мене) людиною, і навпаки, деколи людина мені видавалась строгою, не дуже приємною, а потім виявлялось, що це в конкретних обставинах людина так повелась,  бо в неї спрацював захисний механізм не підпускати до себе близько з першого знайомства...а  насправді вона добра і хороша, так що якщо говорити суто про перше враження. яке складається перші пару секунд знайомства з людиною, то я точно багато разів помилялась...
Цитувати
Я нечасто помиляюся в людях. В школі інколи з одного погляду могла відрізнити відмінника від двієчника.
от про мене ти б точно не сказала, що я була відмінниця, особливо в ун-ті...дуже коротка юбка, високі підбори, яскрава помада, накладні нігті d27..через це мала проблеми з викладачами, бо по-моєму візуальному вигляду, вони завжди прискіпливо до мене ставились і особливо слідкували за мною чи не списую і т.д., поки не переконувались у усних відповідях, що я справді "гризу граніт науки",  дійсно сиджу по бібліотекам і т.д...
а ще наприклад, якщо людина в окулярах і я її бачу вперше,  то це завжди  "предласполагает" людину до мене, бо в мене дійсно через навчання ночами впав зір і почала носити окуляри...звичайно, знаю, що не всі в окулярах розумні, деякі і заради моди носять  d112 але якось так підсвідомо при першому  знайомстві перші секунди навішую на людину "ярлик очкарика", що звичайно є неправильним

Offline vitaminka

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
« Reply #59 : 21 Січень 2013, 12:21:27 »
якщо чесно, я не дуж розбираюся у людях і мене можна обдурити)
і тому часто буває що людину не видно під маскою яку вона носить, буває ніби оооо, яка гарна людина, а потім виясвляється бєєє)

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #60 : 25 Січень 2013, 00:12:44 »
Важко щось сказати про людину з першого враження, адже інколи буває й так що ніби й знаєш людину роками а потім бац - вона у один прекрасний момент розкривається перед тобою з зовсім іншої сторони і ти розумієш що так толком і не знав її весь цей час d112  А буває й так, що знайомишся з людиною починаєш розмовляти і так ніби ти її вже знав цілу вічність, людина викликає неймовірну симпатію та довіру до тебе d63
З власного досвіду хочу сказати що в більшості випадків перше враження є доволі правдиве, якщо дуже уважно звертати на всі деталі свого співрозмовника, адже його мова, жести, міміка, поведінка та навіть одяг вже багато про що говорить...А ще у жінок є така досить хороша штука як інтуіція, от тільки нажаль спрацьовує чомусь незавжди d112 мабуть не всім дано d30
І ще на рахунок того що несхожі стають нашими чоловіками d30... то вже мабуть як в кого, що хто любить...бо у мене наприклад навпаки, ми з чоловік схожі трохи по-характеру та темпераменту, більше того навіть зовні d27 А от перше враження мій чоловік на мене, можна сказати взагалі не справив d112   тільки після подальшого спілкування та дружби у нас з'явились стосунки d8

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #61 : 21 Березень 2013, 00:23:35 »
Ой так важко сказати 100%

У мене як правило, перше враження складене про людину, (але це побачити і обов"язково поспілкуватися!!!!) це відсотків 90 що я думку свою не зміню...

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #62 : 21 Березень 2013, 10:05:55 »
як на мене то перше враження завжди помилкове. Незнайомим, люди дуже рідко відкривають свою сутність. Тому, щоб побачити людину "з середини" треба з нею трохи поспілкуватися.  :)
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Lerine

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #63 : 12 Серпень 2013, 11:12:56 »
Для мене перше враженя інколи буває оманливе, не скажу, що не розбираюсь в людях завжди звертаю увагу на взуття і охайність та жести. Проте відкриваюсь людині коли я її знаю довший час...

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #64 : 12 Серпень 2013, 22:28:18 »
для того щоб побачити людину яка вона насправді - треба її  споїти....пяні все показують які вони насправді
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #65 : 12 Серпень 2013, 22:32:20 »
Цитувати
для того щоб побачити людину яка вона насправді - треба її  споїти....пяні все показують які вони насправді
Так колись казала моя мама d27 В принципі пяні дійсно себе поводять розкуто...чомусь себе згадала коли щось святкувала d30 друзі казали що я тоді не на жарт весела і креативна стаю d140

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #66 : 12 Серпень 2013, 22:32:47 »
...також я вважаю, що одна людина може не імпонувати мені але доброю бути для когось і навпаки...це все різні характери , погляди, однакових немає, тому якщо комусь людина погана то не треба її під одну лінійку для всіх відміряти...комусь вона дуже і дуже добра..."на клжен товар свій покупець"
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline Lerine

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #67 : 12 Серпень 2013, 22:38:10 »
 Цiкаво, мене коли споъти на сон тягне, ото враженя буде  :xmm