Автор Тема: Посткроссинг-листівки зі всіх куточків світу  (Прочитано 46752 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arianna

• Своя Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Адріана
Знайшла 8 сканів у Сари,2 не бачу.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline arianna

• Своя Мамка
    • Награды
Люда,маю.Бо знайшла у  себе .

Останню маю вже,то взяла 1,2,4,7.І не знаю,чи брати з поїздом чи різдвяний ринорк з висоти (її скану не знайшла)

То вже нам нову тему треба створювати.Треба ссилки на магазини листівок поставити у перше повідомлення

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
Люда,маю.Бо знайшла у  себе
Ура, значить всі у тебе заберу! d41 Оксанка, тоді відбій, дякую тобі теж! :*

О, я цю 7-му різдвяну з зірочками  давно у Сари хочу,вже певне рік, ніколи її мені не ставила, тобі повезло :bo
А ще я б певне різдвяний ринок брала, люблю різдвяні ринки d9

Цитувати
То вже нам нову тему треба створювати.Треба ссилки на магазини листівок поставити у перше повідомлення
Я вже весь день думаю про те, що треба, щоб хтось нову темку створив, Адріанка, тобі довіряєм цю поважну роль! :no-no

Offline arianna

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
я цю 7-му різдвяну з зірочками  давно у Сари хочу,вже певне рік, ніколи її мені не ставила, тобі повезло
А ще я б певне різдвяний ринок брала, люблю різдвяні ринки

Цього разу Сара всі класні поставила.І не було зимового Зальцбургу,що у нас всіх вже є.

Ця з зірками велика,як і 2 і 4.То їх беру.Вони в альбомі ЮНЕСКО

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Четверту я теж маю, дуже класна! :bo

Offline Gafijka

• Щаслива матуся
  • Своя Мамка
  • Репутація: +72/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
оригінальні Муміки  фінляндські, кольорові

краще б мені обміняла

от того я найбільше й жалію  d12 навіть якби й не обміняла, а просто так відправила, мала би більше позитивного заряду, ніж з тим обміном. Всі нерви мені вимотала, а так нічого і не відправила

Цитувати
Цього разу Сара всі класні поставила.І не було зимового Зальцбургу,що у нас всіх вже є.
Я в цій групі якраз була друга після Сари, але потім поміняла номер і ти зайняла моє місця  d27 Я думала, що знову будуть ті самі, а тут жодної яка в мене є. Ха-ха ... іронія долі

Цитувати
Я навіть від тої Саші з Одеси так нічого і не отримала   найбільше жалію що листівки їй відправила оригінальні Муміки  фінляндські, кольорові
А до неї вони теж не дійшли?
в тому то й діло, що точно отримала. Я написала, що від неї ні одна з трьох листівок не прийшла ( відправляла без конверта кожну окремо), вона знову довго і нудно переписувалася, "згадувала" що то і коли ми міняли, жалілася що в неї пам"ять погана і часу зовсім нема, але обіцяла повторку відправити... чекаю по сьогоднішній день ще з вересня  d105

Цитувати
І не знаю,чи брати з поїздом чи різдвяний ринорк з висоти
я б також брала різдвяний ринок  ;)

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Я написала, що від неї ні одна з трьох листівок не прийшла ( відправляла без конверта кожну окремо), вона знову довго і нудно переписувалася, "згадувала" що то і коли ми міняли, жалілася що в неї пам"ять погана і часу зовсім нема, але обіцяла повторку відправити... чекаю по сьогоднішній день ще з вересня
Нічого собі пояснення- память погана і часу немає...так хай собі зошит заведе і все записує, як я, або тим не займається d105
Звісно, що обідно...А у неї є альбом? треба було знайти твої листівки в її альбомі і тикнути носом, що це твої, хай собі нагадає про обмін...

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Адріанка, створиш нову темку, а то вже 100 перевалило?! d41 А сайти для замовлень листівок потім по ходу будеш у перше повідомлення додавати, головне створити тему ;)

Offline arianna

• Своя Мамка
    • Награды
нова тема Для того щоб побачити посилання: Register or Login]