Автор Тема: Ведичне знання для нас - жінок! - 2 /За пости про релігію - БАН!/  (Прочитано 13826 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline anneАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Попередня тема Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
"И, как я уже говорил, женщины охлаждают не только свою собственную психику, этой лунной энергией. Она может успокоить целую семью своим спокойствием, своим внутренним счастьем, своей умиротворенностью, там, своей, либо она может успокоить всю свою семью. И это – ее главная функция..... Итак, сила женщины в том, что она счастлива
То есть для женщины стресс является разрушительным в любом случае, и только в том случае, если она имеет внутренние источники счастья, она способна не только сама защитить себя от стресса, если она счастлива, но она еще может действовать таким образом, говорить таким образом, двигаться таким образом, обнимать таким образом, что снимать стресс в самые критические моменты со всей своей семьи.
Наталыз, так це ы э ведичне щастя - просто внутрышне выдчуття яке незалежить не выд чого  d112, але я до такого щастя ще не доросла. Тобто жінка (та і взагалі всі люди) повинні стремитись до такого щастя, але воно не повинно залежити не від яких обставин - хвороби, бідність, невдачи дітей , смерть людей, але в середині щастя.

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
три вида щастя
а кинь, будь ласка, посилання, щоб я не рила... почитаю, а то складається враження, що ми про різні речі говоримо з тобою...
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
Цитувати
Наталыз, так це ы э ведичне щастя - просто внутрышне выдчуття яке незалежить не выд чого  , але я до такого щастя ще не доросла. Тобто жінка (та і взагалі всі люди) повинні стремитись до такого щастя, але воно не повинно залежити не від яких обставин - хвороби, бідність, невдачи дітей , смерть людей, але в середині щастя.
мені здається, що до абсолюту в цьому - дійсно важко дорости... нас постійно щось муляє, то у сусіда хата вища, то у подружки ноги довші... d27

але я заспокоїлася трохи  - якщо веди "за щастя", то буду дальше вивчати z5 а то як же без нього  d112
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] тут
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline anneАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Мамки, не забуваємо, що тут спілкуємося тільки по темі. Повідомлення типу "Відмічусь", "Ура! Нова тема"  ;) їі не стосуються.

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Ну але ж буває таке, що ніби і не все добре на роботі, і хтось хворіє в сім'ї, і каблук зламала - ну прям все нараз, а всередині всерівно душевний спокій. В мене таке буває часто. Прагну довести цей стан до постійного :)

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
Дывчата,у мен э питання.От мены мый чоловык каже не мынятися,бути такою як я э,ы тоды в нас все буде доьре,будем разом до сконуьАле я сама прагну змын,выдчуваю в цьому потребу.То що мены в такому випадку робит?

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Цитувати
Дывчата,у мен э питання.От мены мый чоловык каже не мынятися,бути такою як я э,ы тоды в нас все буде доьре,будем разом до сконуьАле я сама прагну змын,выдчуваю в цьому потребу.То що мены в такому випадку робит?
може поросто почати виконувати свої жіночі обовязки, наврядчи чоловік буде проти таких змін d112

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
Ну а що ти хочеш змінити, а чоловік каже не міняти, може ви говорите про різні речі  d112

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
а потім коли йому стане цікаво звідки в тобі ці зміни, ти йому розкажеш, тим самим думаю получиш його згоду на вивченя вед

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я також думаю, що ви про різні зміни з ним говорите. Любий чоловік хоче, щоб жінка була жінкою у ведичному розумінні

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Я думаю, що він просто не розумію, що саме ти хочешь змінити, просто треба рухатись в сторону своїх обовязків та більшої жіночності, він ніколи не буде проти такого  d104.
Щеб саму себе змусити це робити  d111, в мене як раз коро день народження, то це самий поганий період року, я така подавлена, нічого не хочу зовсім.  z2

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
в мене як раз коро день народження, то це самий поганий період року, я така подавлена, нічого не хочу зовсім. 
а чого?!

Offline VivaNatalya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +64/-0
  • дуже розумна тому, що скромна і тому така красива
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Любомир
Цитувати

з лекції Нарушевича:

О, мой Господь! О, мой Господь, я чувствую себя, ну как хотите, слово неадекватно, если не нравится в молитве, оно очень научное как бы такое, не в своей тарелке или как-то еще. То есть передайте смысл, что вы чувствуете себя очень неуютно. Даруй мне смирение! Даруй мне смирение. Дальше очень важная фраза, ее большими буквами, возьмите красный фломастер у кого есть. Следующая фраза для женщин особенно. Женщинам точно красным, если нет, возьмите у соседки. Готовы? Следующая фраза. Даруй мне смирение. Да, это написали? Помоги мне полюбить себя такой, как я есть. Очень важно.
00:48:08 Поэтому прошлый семинар у нас еще была такая революционная идея как бы. Многие ее даже и не поняли, по-моему. Что женщина ни в коем случае не должна работать над собой. То есть главная работа женщины над собой это перестать работать над собой, а просто раскрыть то, что в ней уже есть. Оставить себя в покое и дать раскрыться всему, что в ней есть, вот и все оказывается. Женщине все дано уже изначально Господом. Это мужчина должен работать все время над собой. Ему раскрывать нечего. Раскрыл – пусто, закрыл. Пошел работать. Так вот красными буквами. Помоги мне полюбить себя таким, как я есть или такой, как я есть. Забери эту дурацкую в скобках, - это авторский текст, - можете дурацкую в скобки взять, на мой взгляд, это очень уместное слово, склонность быть безупречной, забери ее. Я всю жизнь изуродовала себе и своему супругу заодно, сама не заметила. Склонность быть безупречной. Вообще вот, чтоб ни одного изъяна. Удали мое смущение. Смущение вот это такое. Не значит, удали чувство стыда, чтоб я бесстыжей стала. А удали мое вот это смущение такое сковывающее смущение. И позволь почувствовать гармонию с самим собой или с самой собой. Позволь почувствовать гармонию. Это то, что мешает гармонии. Идея, что во мне изъяны одни. Я урод моральный.
Исполнить, пусть плохо, свой долг самолично гораздо важней чем чужой сверхотлично.

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
Та вын зовсым не проти вивчення мноб ведя сама жила трохи ведично.ныколи його не пиляла,не скандалила,сприймала його такого який вын э,пыдтримувала морально,не перечила йому,не вимагала неможливого.ал пару мысяцыв тому мены чоловык выдкрився з ыншого боку,я втратила до ньоо довыру ы выру в щось краще,порушилась гармоныя мого свыту.ы того я хочу щось змынити,починаю з себе,а вын мены каже залишатись колишньою.а я вже так не можу ы боюсь так себе вести,бо выд такоы поведынки аукаэться потым боляче.тому я на роздорыжжы зараз,шукаю своы помилки,що я робила не так ы як себе далы поводити

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды

VivaNatalya супер цитата! але для такої перфекціоністки як я це просто непочатий край роботи d111