Автор Тема: Бюстгалтер: 6 секретів вдалої покупки  (Прочитано 3782 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЛайлаАвтор темы

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +350/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
1. Стрічка бюстгальтера. Це частина ліфчика, яка проходить під грудьми і застібається на спині. Саме вона підтримує бюст, а не бретелі! Переконайся, що стрічка лежить на спині горизонтально і під нею проходять два пальці (якщо більше - модель велика в обхваті).

2. Чашечки мають бути строго по розміру грудей. Під час примірки нахилися вперед, щоб вони повністю «лягли» в бюст. Стань прямо і подивися, чи не «вискакують» груди з ліфчика.

3. Застібка. У примірювальній користуйся середніми гачками. Так ти зможеш в майбутньому варіювати довжину стрічки (якщо схуднеш або бюст розтягнеться).

4. Бічні частини. Переконайся, що стрічка бюстгальтера не тисне під пахвами.

5. Бретелі. Вирівняй лямки таким чином, щоб груди розташовувалася посередині лінії *плече - лікоть*. Перевір, чи поміщаються під бретелями два пальці.

6. В кінці. Одягни що-небудь облягаюче - так ти впевнишся, що білизна не проглядає і не настовбурчується.

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
Re: Бюстгалтер: 6 секретів вдалої покупки
« Reply #1 : 18 Лютий 2013, 18:01:05 »
я раз дивилась передачу,то існує навіть окрема професія для продавця,що допомагає правильно вибрати ліфчик.навіть показували,що в Польші в Варшаві є магазин білизни з таким продавцем,на вулиці Смольній 13.Тепер хочу туди попасти при нагоді,спеціально адрес запам"ятовувала для цього
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ЛайлаАвтор темы

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +350/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #2 : 18 Лютий 2013, 18:06:25 »
мені здається це дуже правильним підходом, тому що вдало підібрана нижня білизна, це не тільки естетично красиво, а й не шкодить здоров.ю.

Online Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +862/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #3 : 18 Лютий 2013, 18:16:22 »
Я дивилась,що 80 % жінок не вміють підібрати розмір бюстгалтеру , і що носять завжди трішки,але не той розміру  чи не ту модель.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #4 : 18 Лютий 2013, 18:21:37 »
Цитувати
Я дивилась,що 80 % жінок не вміють підібрати розмір бюстгалтеру , і що носять завжди трішки,але не той розміру  чи не ту модель.
я тому не розумію купівлі ліфчика через інтернет.хіба що спершу в магазині вибрати і поміряти,а потім такий самий купити в неті.
в мене взагалі проблемні груди,і вибрати мені білизну важко.тому впевнено обходжусь і без неї,коли так можна

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #5 : 18 Лютий 2013, 18:33:01 »
я теж, мабуть, бачила передачу про польський магазин і спеціаліста з підбору білизни по ТБ. як виявилось, жінці порадили брати більшу чашку і менший об'єм, ніж вона собі думала та купувала  d104

Online Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 18 Лютий 2013, 18:36:55 »
Цитувати
я тому не розумію купівлі ліфчика через інтернет.хіба що спершу в магазині вибрати і поміряти,а потім такий самий купити в неті.
в мене взагалі проблемні груди,і вибрати мені білизну важко.тому впевнено обходжусь і без неї,коли так можна
а я не можу зупинитись,купую в неті, і через раз підходить.Але мені було б дуже цікаво до спеціаліста,а не до продавця попасти
СП Іспанських брендів

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #7 : 18 Лютий 2013, 18:47:06 »
Тут через СП ціни надто привабливі, то вже, думаєш собі, як вийде. Білизну дорожче 100 грн без примірки не купувала б)

Offline smail

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #8 : 10 Квітень 2013, 15:13:46 »
Я завжди собі вгадую, дуже хороша льська білизна, якість хороша

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +448/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #9 : 16 Квітень 2013, 15:01:09 »
Цитувати
в Польші в Варшаві є магазин білизни з таким продавцем,на вулиці Смольній 13

Не знаю,чи на тій вулиці,але є точно!
Чисто випадково моя тітка стояла  в пробці,вийшла і зайшла туди поглянути.
Запитала за розмір для себе,продавець відповідала,що то не може бути її розмір,затягнула в примірочну і добре припасувала їй ліф)

І мама там була,тепер знає свій правильний розмір!
Тепер ще мені треба туди попасти)
В мене малі груди,але всерівно,білизна повинна бути правильною)

Online Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 16 Квітень 2013, 15:06:00 »
От, можете подивитись передачу SEX-місія,то ця журналістка якраз до цієї пані спеціально поїхала  за покупкою бюстгалтера , і то видно результат,
вона не визнає поролонів, її рекомендації слушні.Правда трошки в програмі вони то розбили на частини, до і після реклами,то ви промотайте.Випуск за 9 число вроді .

СП Іспанських брендів

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +448/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #11 : 16 Квітень 2013, 15:09:24 »
ДЯкую,Маша!
Мені здається,що магазин переїхав,бо минулого тижня шукали той магазин,то вже він був на іншій вулиці!

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +575/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #12 : 16 Квітень 2013, 23:18:44 »
переглянула той сюжет, щось я його пропустила в ефірі
"пані, які кажуть, що мають розмір А, виходять від мене з розміром D"  - здається мені нереальним :oox, але з другого боку ведучій підійшов ліф на 2-3 розміри більший, ніж вона звикла носити ...d112
 :xmmале то варто певно зі своїми за словами тієї польки "бородавками"  d108d100 піти в магазин і попросити  D або хоча б С ...хоча уявляю реакцію продавця

Пропускайте крізь пальці весь негатив, тоді в долонях залишиться тільки радість і щастя

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 25 Травень 2013, 17:44:27 »
натрапила на цікаву інформацію
(кликните для показа/скрытия)
як виглядає правильно підібраний бюстгалтер
Спереду
1.Середина бюстгальтера (перемичка) щільно прилягає до тіла
2.Кісточки лежать безпосередньо на тілі, а їх закінчення спрямовані безпосередньо під пахви, оточують груди, знаходяться в природних вигинах під грудьми
3.Бретелі прилягають до тіла і не врізаються в плечі
4.Груди повністю поміщаються в чашках - нічого не "виступає" ні зверху, ні з боків
Ззаду
5.Об’єм бюстгальтера розташовується під лопатками, на однаковій висоті з кожного боку, ззаду не піднімається вгору
6.Бретелі бюстгальтера розташовуються паралельно одна одній, або злегка нагадують букву V. Бретелі трохи натягнуті, але не врізаються в плечі
7.Об’єм правильно підібраний, щільно прилягає

Пропускайте крізь пальці весь негатив, тоді в долонях залишиться тільки радість і щастя

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 25 Травень 2013, 17:50:19 »
Найпоширеніші помилки при виборі бюстгальтера

Помилка № 1
Занадто великий об’єм бюстгальтера

Підніміть руки вгору, щоб перевірити наскільки щільно прилягає бюстгальтер ззаду. Перевірте, чи знаходяться кісточки на тілі і чи не піднімається бюстгальтер вгору. Якщо все саме так – це означає, що у вас великий об’єм.

Застібки бюстгальтера повинні перебувати під лопатками, точно по лінії грудей. Якщо бюстгальтер слабо застебнутий і застібка піднімається при підтягуванні бретелей це означає - об’єм також занадто великий. Щільний обсяг бюстгальтера сприяє випрямленню спини і запобігає врізанню бретелей в плечі. Після вимірювання об’єму під грудьми необхідно відняти 3 см, оскільки саме на таку довжину розтягується бюстгальтер.
Якщо ви побоюєтесь, що бюстгальтер з більш тісним об’ємом спричинить появу «складочок», спробуйте опустити задню частину бюстгальтера на 2 см нижче передньої частини, до більш вузької частини спини. Якщо ви вважаєте, що з боків утворюються «складочки» - вибирайте моделі з широкими боками.

80% підтримки грудей залежить від об’єму. Бретелі забезпечують тільки 20% підтримки. Тому важливо знати – чи носите ви бюстгальтер з правильно підібраним об’ємом. Якщо об’єм занадто слабкий, всю вагу грудей утримують бретелі і саме це призводить до їх врізання в плечі.

Помилка № 2
Занадто маленький об’єм бюстгальтера

Придивіться з боку спини до бюстгальтера, а саме до бретелей. Вони повинні лежати паралельно одна одній, можливо лягти трохи буквою V. Якщо кут між ними дуже гострий, швидше за все об’єм бюстгальтера для вас маленький і занадто розтягується.

Помилка № 3
Кісточки знаходяться занадто низько

Придивіться до кісточок на своєму бюстгальтері.
Вони знаходяться відразу під грудьми, в природньому вигині, чи набагато нижче на ребрах в районі грудної клітини? Якщо нижче, це означає, що ви носите бюстгальтер маленького об’єму і з маленькими чашками.

Об’єм бюстгальтера повинен щільно прилягати до тіла, але не ускладнювати рухи і не провокувати почуття «нестачі повітря». Між бюстгальтером та тілом повинні поміститись два пальці.

Помилка № 4
Передня частина бюстгальтера відстає від грудної клітини

Середина бюстгальтера, де з'єднуються чашки, повинна щільно прилягати до грудної клітини. Якщо це не так, чашки бюстгальтера занадто маленькі. Груди не поміщаються в чашках і «відсувають» від грудної клітини перемичку і навіть кісточки.

Помилка № 5
Кісточки врізаються в тіло

Кісточки повинні лягати рівно на тілі, в природному вигині під грудьми. Якщо ви відчуваєте, що кісточки врізаються в груди – це означає, що обрана чашка вам мала. Придивіться до боків бюстгальтера. Дуже важливо, щоб груди повністю поміщались в чашках і знаходились під кісточками. Можливо, ви носите занадто маленький об’єм і це викликає розтягування кісточок. Розтягнута кісточка деформується і не підходить під природний вигін під грудьми. В результаті вона врізається в тіло або відстає з боків.

Помилка № 6
Груди «не поміщаються» в чашках

Якщо груди виступають зверху або збоку чашок, необхідно вибирати чашку більшого розміру. Якщо ви не впевнені, чи виступають груди з чашок, одягніть зверху обтягуючу футболку і стоячи боком до дзеркала придивіться. Футболка покаже всі випуклості, які виступають з бюстгальтера.

Помилка № 7
Чашки виглядають занадто вільно, мішкоподібно

Якщо чашки деформуються (утворюють складки), на них з'являються зморшки - спробуйте поміняти бюстгальтер з меншим розміром чашок. Якщо бюстгальтер сидить ідеально, за винятком місця, де вшиваються бретелі (бретелька відстає в місці стику з чашкою) - модель бюстгальтера дуже закрита зверху. Будова грудної клітини у кожної жінки індивідуальна, на деяких з нас краще сидять бюстгальтери моделі балконет, а на інших більш закриті моделі.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +473/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #15 : 25 Травень 2013, 17:58:41 »
Інформація потрібна. Здається вже і знаємо себе, але попадаємо в просак з ліфами.
Ось я до вагітності носила бюстик анжеліка все ок. Після пологів і тривалого годування змінилась форма грудей добряче. Купляля до плаття анжеліку і виявилось, що мої груди туди не можливо впхати ніяк і здається розмір мій, але, уви, про такий фасон ліфа мабуть треба забути назавжди (або добряче підкачати і похудати).

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 25 Травень 2013, 18:02:09 »
ЛюдаВ це цілком природньо.

Нижче наведено кілька прикладів, коли необхідно ще раз зняти мірки, щоб переконатися в правильному розмірі бюстгальтера:

Ви втратили або набрали вагу - груди дуже чутливі до зміни вашої ваги, тому якщо ви додали або скинули більше 3 кг, необхідно перевірити, чи не потрібен вам бюстгальтер іншого розміру

Зміни вашої фігури, навіть якщо ваша фігура не змінилася ні на грам, пропорції фігури могли змінитися, особливо внаслідок занять у спортивному залі

Зміни під час менструального циклу - у деяких жінок під час менструації груди збільшуються на цілий розмір і може виявитись, що в "ці дні", коли ваші груди чутливі до дотиків, вам потрібен буде бюстгальтер більшого розміру - адже вам не хочеться їх стискати впродовж всього дня маленьким бюстгальтером

Коли ви вагітні або годуєте груддю - ваші груди значно збільшуються вже в перші тижні вагітності, а потім додатково під час лактації. Вам буде необхідний спеціальний бюстгальтер, який "виросте" разом з вашими грудьми. Після завершення годування, груди можуть знову змінитись, тому буде необхідна ще одна примірка

Якщо ваше тіло втрачає свою пружність - з плином часу або в результаті дієти - дуже ймовірно, що зміниться розмір грудей. Що важливо – можливо, доведеться відмовитися від деяких моделей бюстгальтерів (наприклад, моделей високо "забудованих" зверху), особливо, якщо вашою проблемою є втрата пружності та еластичності шкіри та м'язів верхньої частини тіла

Ви приймаєте оральні контрацептиви або гормональну терапію - всі гормональні препарати впливають на розмір грудей. Зазвичай результатом їх дії є збільшення грудей, тому дуже ймовірно, що треба буде перейти на більший розмір бюстгальтера

Навіть якщо ваш бюстгальтер ідеально підібраний, не забувайте, що з часом розмір грудей змінюється.