Автор Тема: Домашній одяг, що обрали Ви?  (Прочитано 13307 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Домашній одяг, що обрали Ви?
« : 25 Лютий 2013, 00:47:43 »
Прийшовши додому після важкого трудового дня, так хочеться відпочити і розслабитися! Але найчастіше нас, жінок, після роботи застають домашні справи. Ці клопоти займають чимало часу, але ви повинні задуматися про свою зовнішню зручності. Тому дале мова піде про домашній одяг.

Одяг для дому - це ті речі, які ми носимо до дірок. Це улюблена маєчка, яка розтягнулася і вже вся в дрібних дірочках, але її так шкода викинути! Це штанці, які ми носили років так десять тому... Ми думаємо, що нас ніхто не бачить, і не важливо, у що ми одягнені. Повірте, наші домашні і несподівані гості все бачать! Тому, варто задуматися над тим, що ми носимо вдома.

Домашній одяг повинен бути досить вільним, не повинен утрудняти рухів, адже бігаючи по дому, ви повинні відчувати комфорт. Відмінно підходять для цієї справи сарафани, халати, домашні платтячка, зручні штанці або шортики. Звичайно, такий одяг повинен бути не тільки зручним, але і красивим. Те, у що ми вдягнені, може нам зіпсувати настрій, а може і підняти. Так що, все залежить від нас.

Халатик. Він може бути шовковим, велюровим, трикотажним, віскозним. По праву він вважається універсальним вбранням. Шовковий халат додасть образу яскравості, сексуальності або ніжності, у залежності від крою і забарвлення. Халат з тонкої віскози підкреслить фігуру. Дуже популярні моделі халатиків з трикотажу. Вони різноманітні і модні. Для зими підійде теплий велюровий халат, в якому дівчата будуть почувати себе в теплі і захищеності. Халат асоціюється з теплом домашнього затишку. Це відмінний подарунок членам сім'ї і кращим друзям.

Піжама. Це улюблений одяг з дитинства. М'яка, зручна, красива, в ній так добре спати. Зараз і на ринку, і в магазинах величезний вибір піжам на будь-який вік, стать і комплекцію. Це красивий домашній одяг, представлений в широкому розмаїтті моделей і фактур.

Велюрові костюми користуються величезною популярністю. Число покупців і шанувальниць цього виду одягу росте і росте. Цей костюмчик дуже зручний, не сковує рухів, а блиск велюру подарує ошатний вигляд. До нього дуже легко підібрати майку, топ або толстовку.

Гарний одяг стає зразком стилю і елегантності навіть у стінах будинку. Ваші старання також неодмінно оцінить чоловік. Такі вироби – не просто необхідна частина гардеробу кожної дівчини, вони повинні дарувати максимальний комфорт і гарний настрій.
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
Re: Домашній одяг, що обрали Ви?
« Reply #1 : 25 Лютий 2013, 00:54:26 »
Нещодавно до мене дійшло, що мій домашній одяг ну зовсім не привабливо виглядає, я б навіть сказала навпаки d111Раніше мені було якось байдуже, завжди ходжу в теплій кофті, батніку, навіть літом одягаю, бо дуже мерзну d112, спортивні штани, які вже давно можна списати, а літом шорти.Коли дуже холодно, то вдягаю свої теплі штани, вони з флісу, жахливого кольору і з обвислими колінами d111, але мені в них зручно d27.
Тепер сказала собі досить, пора якось себе брати в руки, вирішила купити новий домашній гардероб, але щось нічого не можу підібрати d104.
Дівчата  діліться в чому ходите дома і взагалі яке ваше ставлення, до домашнього одягу?
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Liloo

• Своя Мамка
  • Репутація: +211/-0
  • happymommy:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #2 : 25 Лютий 2013, 01:14:35 »
а я обожнюю піжами, коли з хати не вихожу, то можу цілий день не переодягатись d108 взагалі в мене на рахунок них є пунктик, я на них помішана, і скуповувала би їх пачками, ше люблю просто хатні штани (та сама піжама, але продаються окремо і мають більш контрасніший колір, дуже поширені закордоном, принаймі на їхній сайтах))) і просто майки, чи футболки.. але в такому одязі більшість гостей не зустрінеш d112, і приходиться одягатись "по-людськи" , не таке зручне.. джинси чи шось в тому роді..
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 25 Лютий 2013, 01:18:33 »
Я теж піжами обожнюю, теж буває що можу цілий день проходити d30
Цитувати
і приходиться одягатись "по-людськи" , не таке зручне.. джинси чи шось в тому роді..
Мені такий варіант не підходить,  одяг мусить бути зручним і сковувати рухів :) Я ще подумую над велюровим костюмом, для мене то домашній одяг, не дуже розумію чому в них ходять по вулиці d112 хоча є досить гарненькі :)
Увага! Правила форуму:

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #4 : 25 Лютий 2013, 08:51:19 »
Цитувати
Коли дуже холодно, то вдягаю свої теплі штани, вони з флісу, жахливого кольору і з обвислими колінами , але мені в них зручно .
як про мене написано  d30
я де*е люблю tеплі пі*ами  d9 а нещодавно поbачила в магазині домашній косt?мчик з мохнаtої махри і навіtь з кишеньками-рукавичками  d9 але поки назbирала на нього грошей, tой магазин закрили d111 оt tепер шукаю щось подіbне
В халаtах ходиtи не мо*у, маю кілька дуже красивих, але bеру їх лише десь в поїздки аbи не позориtись з піжамами z5

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +386/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #5 : 25 Лютий 2013, 08:59:16 »
і я халати не люблю  d112
в хаті мені найкомфортніше  в лосінах і футболках....рідше в спортивних штанах
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #6 : 25 Лютий 2013, 09:10:19 »
Цитувати
Я ще подумую над велюровим костюмом, для мене то домашній одяг, не дуже розумію чому в них ходять по вулиці  хоча є досить гарненькі
мені tе* подоbаюtься
але  tре його доbре підіbраtи
bо я купила соbі чорний  (ще й досиtь дорогий d111) і tепер хо*у як "пилосос" по хаtі - весь мох і коtяча шерсtь на мені d111

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #7 : 25 Лютий 2013, 09:11:48 »
Я вдома виключно в спортивних штанах і футболках. При чому переодягаюся одразу коли приходжу з вулиці. Не можу я в вуличному одязі вдома бути. Колись давно я вдома носила довгу до підлоги спідницю і то такий довгий період був  d16 Потім я її просто викинула щоб більше не одягати. З тих пір перейшла на штани. Погоджусь, що виглядає це не дуже красиво і видуті коліна теж мало краси додають, але в моєму ритмі життя інакше не може бути, бо я постійно шию і крою + на кухні + прибираю. Халати якось взагалі не сприймаю і в лосінах мені не зручно  d112

А тобі, Віка, я велюровий костюм дуже не раджу купувати, бо ти змучишся відчищати з нього ворс і нитки - ти ж також шиєш

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 25 Лютий 2013, 09:22:48 »
Ой факт, я зараз й так постійно в нитках, навіть себе пилосошу коли прибираю d27, бо зняти їх нереально d27
Увага! Правила форуму:

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #9 : 25 Лютий 2013, 09:31:52 »
я теж обожнюю піжами такі щоб ще і гарні були, а часто як лише встала то можу і халатик наикнути, а вже піся душу то лосіни котонові  і футболка, а можу теж в піжамі до обіду походити, маю ще комплект шорти і футболка але в ньому ходжу літом. в спортивному костюмі певне б незручно було мені d143
тримаю на руках два щастя.

Offline Pasadena

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #10 : 25 Лютий 2013, 09:40:29 »
Найбільш комфортно почуваюся в легінсах і футболках, та коротких платтях - тунічках.

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #11 : 25 Лютий 2013, 09:50:19 »
Я як приходжу додому,то теж одразу передягаюсь.
Люблю приємний до тіла коттоновий одяг. Маю чорні лосінки і до них різні кофти-туніки.
Або спортивні штани і футболка.

До халату ще не доробилася  d30 ніяк не можу вибрати  d112
Шовковий - це більш до ночі))
А звичайний коттоновий ще не бачила такого,як хочу.
Парадокс d111

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #12 : 25 Лютий 2013, 09:56:41 »
я собі на сп в  Іри, сп польща, замовила шовковий чорний(до набору білизни) такий корокий, дуже класний  ;)зрунчо як лише встаєш одягати його.
тримаю на руках два щастя.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #13 : 25 Лютий 2013, 10:27:37 »
А в мене з халатами теж не склалося, хоч маю і махровий і два атласних, але вони просто пролежують в шафі...напевне сестрі треба спихнути d27
Зимою я також надаю перевагу флісовим штанам і футболкам, якщо тепліше в хаті, то лосіни і майка.
А літом шорти z4

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +185/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #14 : 25 Лютий 2013, 10:59:51 »
А я влітку ношу плаття чи спіднички, шортики, а взимку штани трикотажні або типу спортивних, футболку і кофточку легеньку. Халат - це виключно перед сном і зранку, коли сніданок готую. Не можу вдома ходити в джинсах - дуже незручно. Нічнушок, піжам з штанами і халатів маю кілька - для літа атласні, вони охолоджують, а взимку нічнушки з плотнішого трикотажу і халат м"якесенький  z4 Так само і простині є літні і зимові махрові - то навіть атмосферу затишку створює.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kroshka

• Своя Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #15 : 03 Березень 2013, 11:05:16 »
Я люблю цупити в чоловіка його футболи  d27 а зимою ношу байковий костюм.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #16 : 03 Березень 2013, 11:26:39 »
Я над цим вже давно задумувалася, я вдома ходжу в спортивних штанах і футболці, які вже, як писала Viktorija, вже можна списати  :8

Мені наприклад подобається як вдягається Віра, з серіалу "Вороніни", завжди така охайна і домашній одяг достойний.