Автор Тема: Пляцки  (Прочитано 60157 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • до мене на ти :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Re: Пляцки
« Reply #102 : 11 Січень 2014, 01:13:59 »
тепер дівчата, приймайте і мою роботу, хотілось чогось новенького спекти на свята і ось що у мене вийшло (за якість фото сорі  d100):

звичайно ж, рідна "мамка" допомогла, і в кінцевому результаті, коли я вже все спекла, то вийшло, що 4 пляцка в мене від Годани, за що щире ДЯКУЮ, рецепти неймовірно легкі, швидкі, а результат - смачнезний
тепер, нарешті, фото :)
Пишний
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Кокос в шоколаді
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Кисіль
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Шотланка

А цей Маковий з зефіром знайшла на просторах і-нету, бо свій рецепт десь загубила, вийшов теж дуже смачний
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

СП Покупки з Англії Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Годана

• Активна Мамка
  • Репутація: +165/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Богдана
« Reply #103 : 11 Січень 2014, 18:53:38 »
мися, дуже рада, що приглянулись рецептики  :flv

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #104 : 11 Січень 2014, 20:43:09 »
мися, дуже рада, що приглянулись рецептики  :flv
ой, вони такі добрезні получились, що ще цікаво, що перший раз може і не вдатись, а це всі 5 нових рецептів, ніколи їх не робила, і всі вийшли на ура  d9 d9 d9
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

Offline нюшенька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +121/-0
  • Если лошадь сдохла – слезь
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашулька
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #105 : 11 Січень 2014, 22:16:40 »
Цитувати
тепер дівчата, приймайте і мою роботу, хотілось чогось новенького спекти на свята і ось що у мене вийшло (за якість фото сорі  ):
Маша,  яке  все   смачнюче   і  красиве d107 d3 це  ж  скільки  часу  треба  було  це пекти!!

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #106 : 12 Січень 2014, 01:29:15 »
Цитувати
тепер дівчата, приймайте і мою роботу, хотілось чогось новенького спекти на свята і ось що у мене вийшло (за якість фото сорі  ):
Маша,  яке  все   смачнюче   і  красиве d107 d3 це  ж  скільки  часу  треба  було  це пекти!!
мені ж Настя помагала  d27 d27 d27, я ледве її видворила з кухні (коли терпіння скінчилось :xo-xo), бо вона без перестанку казала "я сяма", "мама дай місяти", "я буду льобити тойтики", у неї навіть скалка своя є  d26

якби Настя не помагала, то за пів дня можна справитись, тут дуже легкі і прості рецепти  d108

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #107 : 06 Лютий 2014, 18:43:14 »
перепробувала декілька рецептів яблучного пляцка, але цей - найсмачніший(тісто як паска виходить). ось рецепт:
4 яйця
1ст.цукру
1п. ванільки
1п.майонезу любого
2л.олії
2,5 стак.муки
1п. порошку до печива
збиваємо яйця з цукром і ванількою, потім додаємо майонез і олію  ще раз збити і додати муку. добре вимішати. на противень стелимо 1 слой пергаментного паперу, я брала блискучий чірий,щоб не пригорів 1 слой тіста - воно має бути гливким, потім посипаю манкою і викладаю яблука дольеами, цукром я посипаю яблука вже в противні, щоб менше пускали соку, даєте яблук і цукру скільки любите!!! я ще давала ізюм- доця любить, зверху знову тісто!!! збити 1 яйце з цукрм і полити пиріг.
пекти 40-45 хв. смакота!!!!!! перевірено. вже всі сцсіди пробували пекти!!!! на жаль фото не маю. СМАЧНОГО!!!!1
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Замріяна

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся, 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #108 : 01 Квітень 2014, 16:39:15 »
Начиталася і надивилася, вже хочу пляцка якогось доброго спекти ну і звичайно ж з'їсти )

Offline Замріяна

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся, 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #109 : 01 Квітень 2014, 16:42:39 »
Пробувала одного разу на весіллі дуже смачний пляцок і скільки вже шукаю рецепт, ніде такого не бачила. Там тісто темне і світле (пісочне), здається світле знизу, на ньому кокосова маса і вишні і зверху темне тісто терте. Таких 2 коржі і перемащені маслом зі згущеним молоком вареним. Може хтось має рецепт такого пляцка, будь ласка поділіться  :flv

Offline Iren1978

• Активна Мамка
  • Репутація: +46/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #110 : 09 Липень 2014, 20:12:47 »
дівчатка підкажіть добрий провірений рецепт медівника.Залишилось багато минулорічного меду і горіхів, а вдома дуже люблять різні пляцки, але пекла кілька разів медівники. з різних рецептів і щось не зовсім те получилось що хотілось.Та й рецепти вже стареньки. може хтось щось мудрував на тему медових пляцків чи самого медівника, поділіться.буду вдячна дуже))
url=http://mamka.info][/url]

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #111 : 09 Липень 2014, 22:16:48 »
Мені дуже подобається такий тортик, він дуже смачний получається і простий в приготуванні
Кидаю в спойлер, щоб модератори не сварились, бо рецепт рос. мовою

(кликните для показа/скрытия)

Offline Тіна2

• Своя Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата-4 роки, Влада-6 місяців :)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #112 : 18 Липень 2014, 14:22:25 »
Дівчата, порадьте когось хто пече торти на замовлення :flv

Offline idianka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +188/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Святослав - 19, Владислав - 17
  • Ваше справжнє ім’я: Діана
« Reply #113 : 18 Липень 2014, 16:50:40 »
Тіна2, прочитайте особисте повідомлення, а взагалі ви не там питаєте - треба йти в "Оформлення тортів"

Offline Тетяна.

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка, 10.01.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #114 : 03 Вересень 2014, 10:29:13 »
СУПЕРОВЕ ПТАШИНЕ МОЛОКО. Рецепт Оксани Пашковської з журналу Рецепти господині.
Тісто:
-90 г гіркого шоколаду
-260 г масла ( я дала 200 г)
-230 г цукру
-200 г муки
-9 яєць
-2 ст.л. коньяку
-5 ч.л. розпушувачу ( я дала 1 упаковку)
-1 ванільний цукор
-50-70 г какао
-50 г мигдалю ( я забула купити  d24, додала замість нього ще 50 г муки)
Крем:
-1 скл. молока
-1 ванільний цукор (я не давала)
-2 скл. цукру ( у мене пішла 1 скл. і 1,5 ст.л. -  не люблю надто солодке)
-2 ст.л. муки
-10 яєць (я додала 8)
-5 ст.л. желатину
-1-2 ст.л. лимонного соку ( я забула купити лимони  d24)
-400 г масла ( я дала 300г )
Глазур: ( я просто потерла шоколадку зверху на крем)
-100 г гіркого  шоколаду
-3-4 ст. л. молока
-10-15 г масла
         М"яке масло збити міксером з 100 г цукру, Білки відокремити від жовтків, шоколад розтопити на водяній бані (хочу сказати, що до нього все ж таке треба додати трошки масла, тому що я топила, а він у мене одразу ж снову застигав)
Влити теплу шоколадну масу до масла+ванільний цукор+коньяк+по одному жовтки. Все це у мене мішалось у міксері до однорідності. Мигдаль залити окропом, залишити на одну хвилину, обібрати від шкірки, обсушити і подрібнити на блендері. (Повторюсь, мигдаль я не давала) Муку+мигдаль+какао+розпушувач. Додати до шоколадної маси. Білки збити спочатку самі, потім досипати цукор що залишився, змішати з шоколадно-масляною сумішшю, розділити на 3 частини і пекти при 180 у формі змащеній жиром і посипаній мукою
        Я, чесно кажучи, побоялась замішати усе разом зі збитими білками а потім чекати поки спечуться коржі. Тому білки поділила у три стаканчики і стояли вони у мене у холодильнику, зважила усю маслано-шоколодно-мучну суміш, заважила 900 г. То я відділяла по 300 г суміші, збивала 3 білки з 30 г цукру і так по одному випікала коржі. Якщо будете так робити то не тримайте мас-шок-мук суміш у холоді бо тоді важче з білками замішується. Коржі печуться швидко, в мене приблизно за 20 хв. на один корж.
        Крем. До 200 г молока додати жовтки, збитих з 1 скл. цукру та ванільним цукром. Муку вимішати з 50 г молока і через ситечко влити в молоко із жовтками, що кипить на водяній бані. Варити до загустіння, постійно помішуючи. Вихолодити. Масло добре збити з вистиглою вареною масою, додати білки збиті з 1 скл. цукру (я дала 1,5 ложки але якщо дасьте 1 склянку то мабуть обов"язково треба і лимонний сок, (який я не давала) щоб "погасити" ту солодкість), лимонним соком і набухлим желатином ( Я у миску зі збитими білками то трошку додавала варені жовтки і дуже обережно вимішувала щоб білки не "впали".) Акуратно вимішати і перемастити одразу коржі (Я так і зробила, перемастила одразу а треба було, вже ж таки хоч на трошки поставити масу в х-ник щоб чуть-чуть охолола але не застигла) Зверху залити шок. глазур"ю. Поставити застигати на ніч у холодне місце. У мене був на балконі з відчиненими вікнами, але краще в х-ник.
         Пляцок такий, що треба з ним "повозитись", чоловік брав на роботу на ДН то ще по дорозі мені говорив нащо я стільки крему "навалила", що буде не смачний. Потім дзвонив і говорив що дуже добрий, не приторно-солодкий, брали всі добавку і щоб я на велике свято спекла ще такий (але на дуже велике, бо все ж таки купа яєць  mish mish mish)

Offline Улянчик

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег, Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #115 : 03 Вересень 2014, 12:22:47 »
Ого, який рецептик!!! Стільки процесів... У Вас, мабуть, пів дня пішло на випічку. Але, думаю, тортик був смачнющий. Неодмінно скористаюся Вашим рецептом (але на дууууууже велике свято).

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #116 : 03 Вересень 2014, 13:08:07 »
ще б фото, точно пішла би в магазин по щось солоденьке d27 d27

Offline Тіна2

• Своя Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата-4 роки, Влада-6 місяців :)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #117 : 03 Вересень 2014, 13:23:59 »
Дівчатаааа які ви молодці, таке випікаєте angel1, можливо колись і я щось наважусь спекти  d26  :flv

Offline Тетяна.

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка, 10.01.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #118 : 03 Вересень 2014, 15:18:46 »
Мися - спешл фо ю  :flv 

Фото з журналу, вибачайте за якість  :(, свого не маю бо чоловік сфоткав мені на роботі всьо крім торта в розрізі  d24 d24 d24
Тіна2 наважуйтесь  :bo Я почала вперше пекти, коли пішла в декрет на 7 місяці вагітності, просто від нудьги. Спочатку були були бісквітні тортики, потім печенька, кексики, штруделі, шарлотки, потім я "доросла" до дріжджового тіста - пішли булочки, пончики, пиріжки, штоллени. І тут "Остапа понесло"   d9......в тиждень мінімум 2 рази щось я пекла, іноді відсилала рецепти в журнал - то ще й грошики за це отримувала d30 Та ще й чоловік жартував, каже - може б ми щось на продаж пекли  d27 Зараз вже не так часто, з малою помічницею не дуже і напечешся  :)