Автор Тема: Лайфхак - оптимізація життя як шлях до успіху  (Прочитано 7162 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natali_zАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Зовсім недавно відкрила для себе цю тему d107, і з того часу фанатію від неї z4 z4 z4
Більшість вільного часу проводжу вивчаючи унікальні способи оптимізації життя, які продукує людська думка, відповідаючи на виклики сьогодення, яке пропонує нам щораз більше прискорюватися, для того щоб усе встигнути.
Ці способи оптимізації бувають дуже серйозними, що заставляють замислитися  d143 і думати: "о, боже, чого я не робила так усе своє життя?" d110, а є веселі, і деколи навіть дуже потішні оптимізації d140, що росто радують душу d9.

Пропоную і вам зануритится у світ лайфхакінг. Давайте разом отимізуватися і ставати успішними :flv :flv :flv

термін «лайфхакінг» вперше вжив у 2004р. британський журналіст Денні О'Браєн, коли об'єднав слова life («життя») і hack («злом») і дав назву явищу, яке існують дуже давно (згадайте хоча б усі видані до цього книги і журнали по домоводству), але оформилося в певну життєву філософію тільки зараз, коли темп життя більшості з нас просто зашкалює. За визначенням журналіста, лайфхакери - це люди, що придумують, як і комп'ютерники, різні «програми», хитрощі, виверти, способи, за допомогою яких будь-яке завдання в будь-якій сфері життя виконується набагато швидше, простіше і ефективніше. А є ще й таке визначення "лайфхакер (англ. lifehacker) - це людина, яка із задоволенням займається вивченням життя, постійно оптимізує своє життя, роблячи її більш простий, економлячи при цьому час, гроші і нерви.

Лайфхакінг по суті є набором корисних і часто коротких порад, що дозволяють з меншими витратами і / або більш швидко вирішувати різні життєві і побутові завдання. Наприклад:
як викрутити з патрона розбилася лампочку;
як швидше отримати випивку в переповненому барі;
як запам'ятати номер телефону або ПІН-код;
як менше стояти в черзі;
як менше витрачати часу, добираючись на роботу;
як швидше виконувати більше складних завдань;
як швидко скласти план мови;
як не хвилюватися перед публікою і пр.
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
Для початку ось таке корисне вирішення відомої проблеми джинсів за допомогою кільця від зв'язки ключів z4

І ось такий веселий і креативний спосіб "звільнити руки" за компом  d27

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
ЯК ПОЗБУТИСЯ СТРАХУ ПУБЛІЧНИХ ВИСТУПІВ.

Страх публічних виступів може негативно позначитися на навчанні, кар'єрі і на стосунках з оточуючими. Причиною виникнення цієї фобії можуть бути наступні:

1. Підвищена емоційність

Через неї людина відчуває сильне хвилювання і тому не в змозі сконцентруватися. Він впадає в паніку, ніж заздалегідь програмує себе на невдачу.

2. Низька самооцінка

Сумніви - корінь всіх невдач. Людина може ретельно підготуватися, все відрепетирувати, але все одно буде сумніватися в своїх здібностях. Сумніви можуть бути наслідком заниженої самооцінки. Є абсолютно талановиті люди, які не можуть реалізуватися через низьку самооцінки. З методикою підвищення самооцінки можна ознайомитися на консультації у психолога. Найчастіше наявність низької самооцінки своїми коріннями йде в дитинство. Фахівець допоможе краще розібратися, коли це все почалося і як від цього позбавлятися.

Низька самооцінка може виникнути також через недосвідченість оратора. Якщо він проводить виступ вперше, то він може відчувати страх, що скаже щось не так або взагалі забуде фразу. Все це успішно лікується постійною практикою.

3. Невдалі виступи

Це може статися і з досвідченою людиною. Але, вона, на відміну від новачка, поставиться до цього спокійно, проаналізувавши ситуацію і зробивши висновки. Новачок ж може впасти в депресію і у нього розвинеться стійка боязнь подальших виступів. Тут теж не завадить психологічна практика.

Що потрібно для позбавлення від страху публічних виступів

-    Щоб не сталося так, як малює ваша підсвідомість, потрібно навчитися перемикати увагу з своїх хвилювань на тему виступу. Головне - донести суть до народу, а не те, як ви це зробите.
-    Щоб було легше зібратися, запишіть план виступу на папері. В процесі виступу розташуєте його максимально зручно перед собою.
-    Чим краще ви підготуєте виступ, тим менше залишиться місця для страху. Багаторазова репетиція - запорука успіху.
-    Попрацюйте над своїм зовнішнім виглядом. Це теж має велике значення. Чим впевненіше ви себе будете почувати, тим краще.
 -   Перед виступом прокрутіть в уяві картину виступи: як ви виходите, говорите промову, оплески слухачів і переможне повернення за лаштунки. Це посприяє вашому розслабленню перед виходом.

Для бажаючих "просунутися" на цьому шляху корисними будуть  такі посилання
технологія публічного виступу  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
та "розплющити" Маргарет Тетчер Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline TaniaMAXNO

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Така цікава тема,Наталі, ти звжди щось цікавеньке підкинеш для роздумів! Буду слідкувати...
Декор для дитячих свят Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
*   *   *

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
Цитувати
Така цікава тема,Наталі, ти звжди щось цікавеньке підкинеш для роздумів! Буду слідкувати...
Танюшка, ти не лише слідкуй, але й долучайся :) Будемо разом оптимізуватися ;)

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Класна темка! z4 Мені дуже подобаються такі прості і цікаві ідеї. Хотіла щось додати зі свого архіву, але десь закинула, не можу знайти. Дуже корисна темка, з задоволенням буду слідкувати! Наталя, d124 і +1!
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline kasyanas

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дуже актуальні поради про подолання страху публічних виступів! На носі доповідь на конференції, а я завжди дуже хвилююся і ніяк не можу це побороти d111 Готуюся завжди ретельно, використовую наведені тут поради... але в сам день виступу нападає паніка(((

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Не знаю чи в тему,  z1 додам від себе: щоб швидко і ефективно почистити найдрібнішу сторону тертки і ситечок від соковижималки, використовую зубну щітку.
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Наталя, суперова темка, зразу її прогуглила d112 Стільки всього надибала........

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
А ось знайшла дещо для мене актуальне, а то вічно мордуюсь з тими пакетами d111

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Мені сподобалась ідея з кісточками z4 Ще парочку кісточок докупити - і можна використати ;)

Offline galja

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +140/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
ХА, дуже цікава і корисна тема.Тепер буду слідкувати за нею :) :hi
СП Косметика з Франції Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +669/-0
    • Награды
навіть не здогадувала, що виявляється я Лайфхаком теж захоплююсь d30
знайшла в себе таке:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Цитувати
є веселі, і деколи навіть дуже потішні оптимізації
а ця саме з такої серії - удосконалення для братів наших менших  d140
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
дуже цікаві та креативні ідейки z4 дуже люблю щось таке придумувати, щоб і зручно і гарно і практично було...а на рахунок розв'язування кульочків це дійсно інколи багато часу займає, і в мене тільки один вихід який майже завжди використовую - просто рву кульок або роблю в ньому дірку, так просто набагато швидше щось з нього дістати d112

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +669/-0
    • Награды
Знайшла такі цікаві статті  :)

Як ефективно конспектувати

Перший спосіб
Розділяти аркуш паперу на квадрати і в кожному записувати логічно пов'язані речі. Наприклад, один з квадратів відвести на питання, що виникають по ходу. Так робить записи Білл Гейтс.

Другий спосіб
Метод Корнелла - йому навчають американських студентів: розділяти аркуш паперу на три частини. Велика - для запису лекції. Широке поле зліва - для заміток постфактум, малюнків, умовних позначень та всього того, що дозволяє краще запам'ятовувати почуте. І невелике поле внизу - для короткого, в одну-дві фрази, змісту сторінки.

Третій спосіб
Метод ментальних карт. Розроблено Тоні Бьюзаном. Він пропонує робити записи у вигляді живих, біоморфного, схожих на ліани малюнків - замість нудних конспектів зі списками, таблицями і схемами. Головна тема поміщається в центрі, від неї відгалужуються гілки з ключовими словами. Чим більш яскравим і незвичайним вийде малюнок, тим краще він запам'ятається. Бьюзан рекомендує ментальні карти для всього - від конспектів до щоденного планування, але найкраще вони таки підходять для різного роду брейнстормингом.

І ще:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

це просто вау: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

теж корисна штука, коли залазиш до компа ззаду і чухаєш потилицю  d30Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Ааааааааа,мені останні взагалі капець як сподобались!  d41
Про книжку супер-пупер! Інколи на кухні так бракує!
Дякую!!!!!! :flv

І про постіль - обов"язково так зроблю!

Наталочко,суперові ідеї!